Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
23. jún 2009

ahojte všetky snažilky,tehulky ,bosorky,astrologičky....... 😀

tak vás čítať to je jedna veľká zábava aspoń sa vždy trošku odreagujem 😉aj keď ja tým príspevkom moc nedám..

wolfi - tvoj mm bude vyhadzovať hovná hlinikovou lopatou a dunčo mu bude nosiť súdok s pivom na krku to sa mu bude určite páčiť 😉 😉

tijuš - tak hor sa do ďalšieho snaženia 😉nechaj organizmus odychovať a uvidíš čo bude ďalej... 😉

orsul - to foto v tvojom albume je super ala Jenifer Lopez 😀 😀

začínajúce tehulky držte sa 😉

surviver
23. jún 2009

Ahojte 🙂
Tija,tak pekny večer pred Tebou 😵 a to sa nezabuda,je to ako s bicyklovanim 😀 Tak si to uživaj pa-pa

tija28
23. jún 2009

janicca - no ahoj Ty nasa stala citatelka 😉 a Ty sa kedy pustis do dalsieho ivf-ka ??? 😉

surviver - to mas pravdu..............s tym bicyklovanim 😀 😀 😀 ......................inak som sa dokyho pytala, ci uz mozem aj sportovat, a on ze, jasneeeeee, takze od zajtra beham, cvicim, tancujem, bicyklujeeeeeem 😀

mzuzka
23. jún 2009

ahojteeee, ja len tak rychly kuk, popri kvakani s muzikom. vo stvrtok prileti, zajtra sa dozviem na 100 percosov,ci bude v piatok OPU,ale myslim ze ano. tak potom sa ozvem niako, alebo dam vediet cez sms cez kiarku,alebo orsulku.

staaale neviem ci jedno ci dve ☹ to mam asi jedinu dilemu od mojho zaciatku,taku,co neviem co s nou 😒

tija28
23. jún 2009

mzuzi - to je tazka otazka..........ale ja verim, ze sa spravne rozhodnes 😉 takze na piatok drzim palceky vsetky 🙂

jajulaa
23. jún 2009

Čafte baby, ja vás nemôžem čítať v robote ☹ , lebo nás kontrolujú, tak som tiež mala čo robiť kým som vás prelúskala 😉 .

Tija, neboj 3. IVF vyjde.

Ozik a kto sa chystá na stimulku v auguste?

tija28
23. jún 2009

jajulaa - diky, ale uverim, az ked uvidim santu 😀 😀 😀

surviver
23. jún 2009

mzuzka a v Heliku Ti co povedali,že kolko??

tija28
23. jún 2009

jajulaa - inak ako to Ty robis s tolkym optimizmom...............daj prosim nejaky dobry recept 😉 nejako trosilinku mi predsa len poklesol apetit na ivf-ko 🙂

surviver
23. jún 2009

tija uvidiš................... 😎

janicca
23. jún 2009

tija - tak ďalšie IVF je u mna v nedohľadne.... povedala som si že otehotniem do konca roka 2009 😀 a keď nie tak asi január 2009 to istí tak som si to naplánovala 😀 ja s tým športovaním začínam každy pondelok 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tija28
23. jún 2009

janicca - no ak by si to do konca roka nestihla, tak v januari budem Tvojou spolubojovnickou, dobre ???? 😉

tija28
23. jún 2009

katarina - tak kedy je Tvoj velky OPU den, zajtra ? ci kedy ? 😉

lucula73
23. jún 2009

katarinka ako si dnes dopadla,kolko vajok vydolovali?

janicca
23. jún 2009

tija - jasné platí teším 😉 už teraz viem že január to istí aspoń tak to cítim podľa konštalácie hviezd 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicca
23. jún 2009

katarína - tak to je pekná nádielka 😉 určite sa im bude dariť a o chvílku budeš štastná tehulka 😉 😉 držím palce

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajulaa
23. jún 2009

Tija, no vieš, tak nejak som sa naučila s tým žiť, nehovorím, že som sa s tým vyrovnala, myslím, že to sa nedá, ale nejak to beriem ako to je a snažím sa neobzerať, lebo fakt keď si poviem, že mám za sebou 11 transferov, tak to znie dosť neutešene. 😒
Keby si vedela koľko krát som to chcela už zabaliť, ale po nejakom čase ma to začalo mrzieť a s nádejou som znova začala.
A keby si vedela čo všetko som vyskúšala 🙂, občas mi je až do smiechu načo všetko som sa už dala nahovoriť, pretože tiež som pragmatický človek 🙂 🙂.
A ešte jedna vec, máme zažiadané aj o adopciu, takže mimi bude a to je pre mňa momentálne najdôležitejšie, ale tak nejak sme si povedali, že potom poslednom pozitívnom pokuse to skúsime ešte raz, lebo bol to fakt krásny pocit počuť, že ste tehotná.

Katka33, gratulujem ku krásnej úrodičke.

janicca
23. jún 2009

jajulaa - tak klobúk dole pred tebou máš môj obdiv ... 😉 tak ja jeden neúspech za sebou a už ako keby som sa vzdávala asi začnem brať príklad od teba a ostatních vytrvalích snažiliek ako je orsul,wolfi..... 😉 ja som dosť taka pesimistka.....

lucula73
23. jún 2009

katarínka - veď to je super úrodička,určite bude medzi nim aj ten pravý bojovníček... 😉

jajulaa - klobúk dolu,uf,že 11 transferov...no raz to musí vyjsť,aj tebe držím palčeky

jajulaa
23. jún 2009

Baby, myslím, že to ani nie je také obdivuhodné, podľa mňa by to spravila každá z nás 😉 .

Lucula a ty si tehu?

tija28
23. jún 2009

janicca - beriem Ta za slovo 😀 😀 😀 .................isto nam budu aj vsetky hviezdy nakloneneeee 😀

katarina - ved to je parada, ze 16 vajok - tak z toho bude urcite nielen jeden silny bojovnik, ale urcite ich bude ovela ovela viac.................a teda, drobci budu mat aj surodencov 😉

jajulaa - tak zabalit som to teraz chcela uz aj ja, ale nieco vo svojom vnutri mi vravelo, ze nevzdavaj to nevzdavaj este......tak ideme dalej bojovat 😉 ...a najdolezitejsi je Tvoj vlastny vnutorny pocit, a ked si teraz presvedcena, ze sa to isto zadari, ked uz si bola chvilu tehulkou, ..........tak isto sa uz zadari a aj vy budete mat nielen vlastneho drobca, ale este aj adoptovaneho........a budete taka velka stastna rodinka 🙂 moc Ti to zelam 😉

lucula - Ty len pekne veru tehulkuj a bud velmi stastna, ze si uz maminou 6-rocnemu dievcatku, a za par mesiacov sa budes vytesovat z dalsieho drobceka.............takze Ty si uz stastna zena veru, no a my budeme tiez, len troska neskor 🙂 🙂 🙂

janicca
23. jún 2009

tija- jasné budú naklonené ako vždy a vo všetkom 😀 😀 😀

lucula73
23. jún 2009

jajulaa - v piatok idem do helíku na sonom,či je mimi tam,kde má byť...minulú stredu mi potvrdili tehu...mali sme ísť na 2.ivf a toť sa nám nejak prihodilo 🙂

jajulaa
23. jún 2009

Lucul, tak to super takéto zázraky 🙂 držím palce.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiara15
23. jún 2009

pekny vecer zelam vsetkym strym aj novym heliosackam 🙂 🙂 🙂 vidim ze orsul si uz uziva s manzelom lebo tu neni 😀 😀 😀

domika9
23. jún 2009

jaj žienky tak som sa nasmaila s tym splnom a novom - mne vždy len pribuda na vahe tak mi poradte čo na mna posobí za silu? 😀
inač dnes som začala jesť chilli treba všetko vyskušať - aby si orsulka trenovala pamäť 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre