Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
9. jún 2009

žienky čaute... 🙂 🙂 len som vás narýchlo prečítala, aby som vedela, ako dopadla tijuš, tak som rada, že to ide mať dnes za sebou a isto jej to dopadne dobre...

tak sa zas ozvem podvečer, lebo idem s maminou na výletík...hádam nezmokneme, lebo veru to tu nie je veľmi slniečkové 😒

tak si užite dnešný deň a na chudnutie sa vykašlite, hlavne, že sme zdravé a chutí nám jesť... 😵 😵

tinkaza
9. jún 2009

ok, hádam to stihnem, keďže ráno idem do Heliosu, bude ma tu čakať kooooopčisko roboty... ☹ ☹ ☹

tinkaza
9. jún 2009

kamka - úúúúúúúúúúúúúúúplný súhlas...uži si deň...a pre istotu si zober aj dáždnik... 🙂

wolfskinka
9. jún 2009

kamka papa a pekny vylet

kiara15
9. jún 2009

tijuska supeeeer myslime na teba nech sa dary ty uz nasa tehu 😉

inak vsetkym pekny den zelam 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
9. jún 2009

kiara ahoj .. no do noci tu vysedavas a potom rano nie a nie vstat 😀 ze ndobre rano ja uz mam skoro pol pracovnej doby za sebou 😀

kiara15
9. jún 2009

wolfi ja som mala nastevu vcera tak preto som bola na nete tak dlho 😀 musela som ist docitat co sa deje vies zavislost je zavislost 😀 😀 😀 ale ja som na PN tak mne to je jedno odychujem lebo pojdem na tu laparku tak doky mi povedal ze je to skoda prerusovat 😒

wolfskinka
9. jún 2009

kiara a kedy mas tu laparku ???

kiara15
9. jún 2009

este presne neviem lebo sa to bude riadit mojou mrchou mam ju dostat az koncom juna ale vies neviem ci pride na cas.ale uz mam krv zobratu 17.6 idem na interne no ked pojdem k dokymu tak uz budem pripravena na laparku 😉

wolfskinka
9. jún 2009

kiara no budem drzat palceky .... no a mozno nepride vobec 😀 😀 😀

kiara15
9. jún 2009

joj keby si mala pravdu ale to by musel byt sakra zazrak lebo mne sa zazraky nestavaju 😅

wolfskinka
9. jún 2009

kiara ani mne nie ... ale raz sa mozno stane

kiara15
9. jún 2009

v to dufam aj ja preto idem dalej vsak za pokus to hadam stoji 😉

wolfskinka
9. jún 2009

kiara no presne tak za pokus to stoji, ja uz mam posledny viackrat do toho nepojdem ...

kiara15
9. jún 2009

ved aj ja neviem ci by som isla do toho treti krat lebo aj to ide dost do penazi ☹

domcek
9. jún 2009

Ahojte co nove. 🙂

kiara15
9. jún 2009

ahoj domcek akurat to ze tijuska isla na ET tak na nu myslime 😉

domcek
9. jún 2009

Super myslim na tu aj ja nech sa to vydariii tijus. 🙂

domcek
9. jún 2009

Pozdravujem vas baby idem uz domkov z prace prisla som ich trosku kuknut. Ozvem sa.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
9. jún 2009

domcek no vitaj ti tam tie tt pekne nabiehaju

domcek
9. jún 2009

wolfi caves. No ubiehaju hadam budu peken dalej ubiehat. 🙂

wolfskinka
9. jún 2009

no to viez ze budu ved na buduci tyzden uz mas 1/4 za sebou a fotecku nedas ? a maly co na to uz ste mu to povedali ?

mia1983
autor
9. jún 2009

katarina33 ja chodím do ZA rano ešte pred siedmou lebo dovtedy ešte nerobia ale okolo pol osmej keď pôjdeš si tam hoďku počkáš, alebo min 30 min., chodí môj kolega a ako kedy mešká ☹

wolfskinka
9. jún 2009

no ja idem zachvilku na obed ... takze aj vam prajem dobru chut

tinkaza
9. jún 2009

katarina - ja som včera okolo 7,45 čakala z MT do ZA takmer 1,5 hodiny...hrôza...
ale ráno, keď som šla do Helíku okolo 6,00 tak som prešla úplne v pohode..už sa tam robotníci chystali, asi začínajú okolo 7,00...ale zajtra pôjdem z MT do ZA určite cez Terchovú... 😖

wolfskinka
9. jún 2009

tinkaza ... no je to na porazenie, ja som sa teraz tomu vyhla dufam ze to nebudu dlho prerabat

mia1983
autor
9. jún 2009

no mne už je od hladu zle už bežím aj ja na obed lebo umriem 😉 papa po obedíku fajnom

tinkaza
9. jún 2009

wolfskinka - no je to na porazenie, hlavne keď sa ráno ponáhľam do práce a stojím tam v rade ako debilko..zajtra to istí terchová, kašlem na to, iste to spravím rýchlejšie, ako len stáť 1,5 hod. pod Strečnom..
inak som nikde nezachytila, ako dlho to takto zase bude trvať...neviem.

wolfskinka
9. jún 2009

tinkaza no uvidime dufam, ze nie do jula 😀 ale ved uz tam dlho chodit nebudes ... este 3-4x a mas pokoj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre