Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
11. jún 2009

katarina no musis vydrzat ... zachvilu mas potom 14 dni musis vydrzat si nejaka baba no nie ...

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
11. jún 2009

no ved presne uz nic, musis vydrzat

minka051
11. jún 2009

Kamka tak šup sem s ňou 😀 😀 😀 Ale len raz ..no potom vlastne ešte asi jeden raz lebo teraz bude len HOrmonálny profil. A kedy sa začína so stimulovaním tak ešte neviem.

wolfskinka
11. jún 2009

minka ja ti posielam moju ... nech ju dlho ani nestretnem nech sa kdesi schova za roh a nech sa objavi az za rok

orsulka
11. jún 2009

tak mne už odišla.....ani nepovedal kam... 😀 😀 😀 aj tak dobre, nech len ide kade lahšie 😀 😀

katarinka...no tak super dievčatko...hor sa do toho!!!!!! s cielom - tým najpozitívnejsim!!!!! 🙂 🙂

kamka..............že by nedosla voooooooooooooooooooobec?????????? to by bolo fajn.... 😉

minka051
11. jún 2009

wolfskinka dík beriem.... a nechci ju aspon 1,5 roka to je ešte lepšie 🙂 🙂

wolfskinka
11. jún 2009

no jasne nechcem .... podarujem ....

minka051
11. jún 2009

a kedy by si mala vedieť či sa to podarilo

wolfskinka
11. jún 2009

orsul kamka je len 25dc ...

tinkaza
11. jún 2009

ahojte žienky, tak som si našla chvíľočku, a mrkla sem na vás... 😀

wolfinka - 😉

ja dnes už nemôžem ani na wc, celé brucho má bolí, ani nie od tých injekcií, mám pocit, že už som si na ne zvykla,hoci mi chýbať teda vôbec nebudú....na obidvoch stranách ma tlačí, až pichá...ale čo, dá sa to vydržať a konečne niečo cítim 😀 ☹

už sa mi to kráti, nejako to vydržím, len dúfam, že OPU bude skutočne v pondelok, lebo to chcem mať čo najskôr za sebou... 🙂

orsulka
11. jún 2009

tinka...ahoj......no ale ved mas vajok požehnane...čo je super......muselo sa to nejak prejavit, len sa drž zlatko 🙂 mas kontrolu zajtra????

tinkaza
11. jún 2009

wolfskinka - ešte raz veľmi pekne ďakujem za talizmaník, mám ju v kabelke, a nech nám všetkým prinesie len šťastie...a presne, ako si napísala v albume, len aby sme potom toľko šťastie uniesli 😉

tinkaza
11. jún 2009

orsulka - posledné UTZ pred OPU mám v sobotu o 8:00...fakt sa už dnes cítim ako riadna sliepka, ale držím a vydržím...len aby to bolo zavŕšené úspechom...musí....ale dnes je mi teda na prdoček 😒
dúfam a verím, že mi v sobotu potvrdia OPU na pondelok...

wolfskinka
11. jún 2009

tinkaza vydrz uz len 3 dni .... si nejaka baba neboj ... este dnes injekciu a zajtra uz len pregnyl a mas to v suchu

tinkaza nemas za co .... a nech mas potom taky maly vrestiaci talizman 😀 😀 😀 vies co povedal moj muz na tu ponozku ... ze do nej mu dame prveho mikulasa 😀 😀 😀

tinkaza
11. jún 2009

katarina33 - tak vitaj v klube a neboj nič, tie injekcie nie sú až takí strašiak...hlavne si striedaj strany, nech sa tie vpichy trošku liečia...ja mám už len jednu modrinku, ale aj to sa vylieči... 😀

orsulka
11. jún 2009

tinka.....a si stale v praci?????

kamka17
11. jún 2009

tinka hojky...nejako to už tých pár sní vydrž, veď my na teba myslíme a trpíme s tebou 😉 a ak ťa to tak všetko tlačí a bolí, tak isto ti tú OPU dajú čo najskôr...

no orsul...to by fakt že super, keby neprišla, stále jej verím 😎 😎

tinkaza
11. jún 2009

orsulka - hej, som v práci...ale len sedím, takže to zvládnem...prepustili u nás 5 ľudí, nemá im tu teraz kto robiť, a šéf sa vyhráža, že ak to nebudeme takto zvládať, že prepustí ďalších...viem, že by som mala myslieť na seba a byť doma, ale fakt teraz nemôžem prísť o prácu... 😢 😢 😢 ..budem doma po transfere, zatiaľ mám v pláne dva týždne, ale asi to skrátim...čo sa má stať, to sa stane... verím tomu... 😉

tinkaza
11. jún 2009

kamka - ahojky, tak už je lepšie? včera sme Ťa spomínali..... 😉
ono to nie je nejaké hrozné, len sa mi nedá riadne sedieť, ani chodiť...v noci som sa párkrát zobudila, ale keď som ležala na chrbte, tak sa to dalo...stále verím v ten pondelok, takže už je to len "za pár" 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
11. jún 2009

tinka hej v pondelok ... este pichnes dnes a mozno zajtra rano dekac a vecer pregnyl a mas injekciovu vojnu za sebou

tinkaza
11. jún 2009

katarina - nie, už teraz nie...pichám si ráno Decap. na jednu, ten je svinský, tak si dávam väčší pozor, kam ho pichnem..a potom o 14:30 pichám pero Gonal na druhú, ale to je v pohodičke....lepšie by bolo pichať obidve naraz, ale čo už...

kamka17
11. jún 2009

tinka...jj už je dnes lepšie, už aj včera podvečer to bolo celkom ok, ale som si netrúfala ísť von...však sa ešte uvidíme...ty už budeš po OPU už budeš mať na budúce stretko bublinku v brušku, my s wolfi vyzerá že tiež a dunda sa z dovolenky isto vrátia traja...to bude iné stretko 😀 😀 to počtom tromfneme aj priediczu 😀 😀

tinkaza
11. jún 2009

wolfskinka - veď hej, uvedomujem si to, ale tie injekcie už nie sú pre mňa problém, horšie to je s tým vnútorným tlakom...a priznávam, že dnes už mám trošku problém aj s wc, ale vydržím, vydržím... 😀 😀 😀

tinkaza
11. jún 2009

kamka - tak to by teda bolo....a nezabúdaj potom o rok na kočíkovú párty na štvorcáku... 😀 😀 😀 😀 😀

tinkaza
11. jún 2009

bože, žienky, ja sa asi zbláznim od šťastia, keď to výjde..a výjde..uvidíte....ja to začnem a potiahnem vás všetky...uvidíte, sľubujem.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
11. jún 2009

no šak to je už potom jasneé, že budú párty s kočíkmi 😉 ...len potom každá inej farby by sme si mali vybrať, nech si ich poznáme...teda ak by sme kupovali všetky rovnaké 😀

orsulka
11. jún 2009

tinuška......no nemáš to lahke, tak mi držime držime a držime s tebou! 😉 😉 s tou pracou je to tak ako pises, všade je to teraz na hovby, tak čo sa dá robiť.....tak nejak len pretrpieť.....

kamka...ja ti dám prediczu!!! 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre