Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
11. jún 2009

wolfi...a ty nebud hned negativna.... 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

aj ja ale ja mam v kvetinaci hned dve vedla seba nasade take bieloruzove krasne

wolfskinka
11. jún 2009

orsul ved ja si srandu robim, jasne ze je to uzasne ... ja sa vzdy smejem na mojom muzovi ze aky je vzdy milucky ked nieco "vyvedie" .... napr. rozbije pohar, umyje akvarium znutra jarovou vodou a tak ... sem tam sa mu zadari riadna haluz 😀

tinkaza to bolo zo srandy ... ale za tu stimulku si to zasluzis .. ja som pred 2 rokmi dostala od muza kyticu 25 ruzi a namiesane boli zlte a biele ... krasna uzasna mi to az dych vyrazilo

tinkaza
11. jún 2009

wolfskinka -jasnačka...tiež som bola v šoku....nestáva sa to často, to je fakt...ale bol milunký...veď ho ľubkám..
ja som dostala klasiku červené....ale aj tak som bola v šoku...nevadí... 🙂

orsulka
11. jún 2009

Potkal jsem v baru jednu starší, ale čipernou dámu.
Mohlo jí být něco přes padesát, ale byla Dobře udržovaná a skvěle jsme
se bavili. Něco jsme popili, a pak se mne zeptala:
"Už jsi někdy zkusil "domácí trojku"? To je sex s matkou i dcerou
zároveň!"
"Ne", řekl jsem.
Zase jsme něco popili a ona pak povídá:
" Hele... jseš skvělej chlap, dobře se s tebou kecá.
A dneska bude tvůj šťastnej den.
Pojď ke mně, dáme si "domácí trojku".
Šli jsme k ní.
Odemkla, vešli jsme, a ona zavolala nahoru do haly:
"Jsi ještě vzhůru, maminko?"

tinkaza
11. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
11. jún 2009

no ake mileeee 😀 😀 😀 jednoducho...ženy si vždy vedia poradit......a vysvetliž tám správnym sposobom 😀 😀

tinkaza
11. jún 2009

no to hej...a muži všetko pochopia tak, ako oni sami chcú 🙂

kamka17
11. jún 2009

orsul 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a pardón za ten preklep... 😕

tinka, to je od tvojho drahého fakt milé, čo urobil, asi fakt si uvedomuje, že to pre teba nie je až taká sranda 😉 😉

orsulka
11. jún 2009

no booooooooooooooooooooooha......teda, ale ved na vyplatu mam 146 Eur??????????????????? akože fasa...... to mám za tu dvojtýždnovu PN-ku!!!!!!!!! pchhhhhhhhhhhhh......toto je teda system.....kašlem na to!!!!!!

kamka...........to nič...mna tvoj preklep pobavil...už som si predstavovala, ako ti usli pršteky na ine klavesy 😀 😀 😀

tinkaza
11. jún 2009

orsulka - no tak to je teda fakt super.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

orsulka
11. jún 2009

tinka...dobre,že???????? a to este aj v tomto mesiaci mam PN....do 7.6. takže dalsi tyžden v prdeli.....ale čo...no za pokus to stalo, aj ked bol cely na h...o...... ☹

tinkaza
11. jún 2009

veľmi dobre rozumiem, preto tiež netúžim po žiadnej PN, skôr asi dovolenka je lepšia....moja zlatá, veď to,keby bolo všetko tak ako má, tak by Ti už teraz tie prachy boli jedno.... 😔

orsulka
11. jún 2009

tinka....jj 🙂 ale vieš co????? prachy boli, su a aj budu......kašlat na ne....nejako vytrimeme 🙂 🙂

tinkaza
11. jún 2009

no veď hej, dávam Ti za pravdu....a práve preto makám....ale veru, nechce sa mi, nechce...najradšej by som spinkala a spinkala...a spinkala...ale tak ako píšeš: vytrimeme..... 😀 😀 😀

kamka17
11. jún 2009

žienky moje...tak vás nepoteším...lebo ani ja nie som potešená...tá trúba, čo som ju nechcela, tak prišla 😠 😠 a začína mi byť zas aj dobre na figu...ach jaj a tak sme sa tešili

tinkaza
11. jún 2009

ach kamka, no čo už...čo sa dá robiť..len sa otriasť a ísť do ďalšieho "boja"....ale uvidíš, ono sa to rozbehne... 🙂

kamka17
11. jún 2009

no však ja ti verím...a aj tiji verím, že to dotaihne do úspešného konca a my sa potom len prikmotríme a budeme pokračovať...

wolfskinka
11. jún 2009

orsul kde ty na to chodis ? tie vtipy nemaju chybu

kamka dostanes fusaklu pre stastie a to uvidis ako sa ti bude darit 😀 😵 😵 😵

orsulka
11. jún 2009

kamka................do prčic!!!!!!!! fak to je taká truuuuba...jerichováááá.............

na tijušku myslím aj ja......zlatko......tfuuuuj.....sorry ,že zas plujem, ale ved pre šťastie to hádam vydržiš 😀 😀

wolfi.............to mi tu tie ftípky tak chodia 😀 😀

kamka17
11. jún 2009

Pýtajú sa 90 ročného dedka, ako začína deň. - No, normálne, vyčúram sa, vyseriem sa a potom vstanem.

pardon za výrazy...

orsulka
11. jún 2009

hahahahahhahahahahahhahahahhaa..................................sqeleeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

hej tak posli aj mne nejake nech sa doma pobavim adresu mas v IP

kamka tak toto bolo super

kamka17
11. jún 2009

no zo života... 😀

wolfskinka
11. jún 2009

no to je dost vystizny zo zivota 😀

orsulka
11. jún 2009

ano...fakt zo života 🙂))))))) až jednouuuuu............. 😒 😒 😀 😀 😀

kamka17
11. jún 2009

Umenie zit spociva v tom, spravne sa rozhodnut, na co sa vysrat.

také hlboké myšlienky mojich kolegov na facebooku...

kamka17
11. jún 2009

Viete preco uz nedavaju filmarika a filmusku? Lebo sa udusili v koberci.

wolfskinka
11. jún 2009

kamka tak tato veta je super

tinkaza
11. jún 2009

teda vy ste to tu s tými vtípkami riadne rozbehli 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre