Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
18. jún 2009

wolfskinka - 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

wolfskinka
18. jún 2009

baby uz by som najradsej isla domov ale este mam hodinu cas ... aspon ze mam na obed polhodinu a hadam prida na tu 12.00 a stiham to mozno otocit aj za polhodinu

tinkaza
18. jún 2009

neboj, to Ti ubehne...hádam prídu na čas, aj keď by som veru čakala všeličo... 😠

zbinka
18. jún 2009

TINKA ahojky, trosku som sa stratila citanim,,,inak ako??? embrijka sa ti drzia,,,drzim im palce,,,a tebe,,,teda vam tiez

wolfskinka
18. jún 2009

tinkaza no pojdem tak 11.35 domov, za 10 minut by som mala byt doma .. takze 11.45 budem cakat ...a ak pride presne tak to stiham cez obednu prestavku pytala som sa bab na koniku ze u nich boli max 15 minut

tinkaza
18. jún 2009

zbinka - ahooojky...mám sa fajne, pobolieva ma stále to brucho, ale furt mu dohováram, že sa už musí zotaviť a pripraviť na bobátko... 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka - 15 minút? nooo, tak to prežijete, buď milá, usmiata, ako vždy a hneď spravíte ten najlepší dojem...potom sa ozvi, som zvedavá.... 😉

wolfskinka
18. jún 2009

tinkaza jasne ze sa ozvem hned ako pridem do roboty ... za pol hodiny odchadzam domov

tinkaza
18. jún 2009

žienky, idem na chvilku off, po obede vas tu zase pridem pozriet..

wolfskinka - drzkaj sa..

wolfskinka
18. jún 2009

jasne budem

pepu
18. jún 2009

kocky, padol mi net... 😠
drzim palce, nech vam to vsetkym vyjde a hlavu hore, vyjde to!!! 😵 😵 😵
drzte sa!papa neskor

orsulka
18. jún 2009

tinkaaaaaaaaaaa.......pa pa pa

wolfskinka
18. jún 2009

orsul aj ja za pol hodinky padam ... ale mna sa len tak nezbavite

orsulka
18. jún 2009

wolfi...............ja ta tu budem čakať......a budem čakať na najnovsie infošky.... 😉

wolfskinka
18. jún 2009

baby odchadzam drzte palcoky .,...

danielitka26
18. jún 2009

ahoj ORSUL nevieš čo je s luculou ??

kamka17
18. jún 2009

žienky čaute...tak sa teším, že je tu dnes taká pozitívna náladička... 😀 😀

tinka...super, myslím na tvojich bobáčikov a držím im palce..a super, že aj ty sa z toho tak tešíš, všetko to dopadne úplne že super...a to megastretko v PD...to je vynikajúci nápad...tak rýchlo, rýchlo nechmáš vklad, rýchlo sa zotav nech valíme za ostatnými... 😅 😅

pepu...ahoj...držím palce co posledného "ťaženia"...za pár dní budeš mať Matúška pri sebe..oj, v dobrom závidím...a neskutočne si ma povzbudila, že sa vám to podarilo na 2IUI...lebo to budeme o mesiac absolvovať aj my, tak veľmi rada by som si zobrala príklad z teba... 😅

no wolfi to už má možno za sebou alebo sa ešte stále potí s tetou sociálnou, tak som zvedavá na infošky...

a všetky vás objímam a prajem ešte krásny deň...

kamka17
18. jún 2009

danielitka...lucul je tehu... 🙂 a spomínala naposledy, že majú dosť práce, tak nestíha ani sem riadne chodiť...

kamka17
18. jún 2009

no a kdeže ste sa všetky podeli ??? asi obed..tak dobrú chuť... 😉

orsulka
18. jún 2009

ahojte...kamka...danielitka.....

dany......lucl sa ma OK.....pozri jej albumik, vcera jej to potvrdili aj v Heliku 😉 ale ty sa pochval????????

tija28
18. jún 2009

ahojte bambulky 😀 😀 😀 ..............takze dneska sme mali mnamkovy obed........sa musim pochvalit........peceneho lososa so zemiakmi a ananasom 😀 mnaaaaam.........som sa prezrala 😝 😝 😝 a som neodolala po tych mesiacoch som si svihla jedno chladene pivko - tak dobre mi padlo 😀

tinkaza - ved to mas super spravicku..............tolko bojovnickov Ty mas - krasne 😉 pekne na nich mysli vo dne, v noci, aby sa krasne vyvijali 🙂 🙂 🙂

wolfi - drzim palce, aby ste to aj s manzelom dneska zvladli na jednotku 😉 a s mrchy si teraz nic nerob, nabuduce uz isto nedojde 😀 😀 😀

ostatne cauteeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
18. jún 2009

cau tija.....že ake chute???????? mnaaaaaaaaaaaaaaaam....a ten ananás bol na lososovi alebo na zemiakoch????? 😕

tija28
18. jún 2009

orsul - ahooooj................ananas bol len ako priloha, lebo ja losos tak specialne korenim a robim ho na masle a s troskou citrona, no a keby som tam svihla este aj ananas, tak ten moj by to nejedol.............ale ako priloha to bolo supis-pupis 😀 😀 😀

orsulka
18. jún 2009

cháááááááááááááápem......ale aj tak.....može to byť zaujímave 😀 😀

tija28
18. jún 2009

ved aj je...............ked spojis tie dve chute.............lososa s ananasom........proste mnamkoveeee 😀 😀 😀

inak tak velmi ma boli brucho z tej mrchy, ze take silne kramy som este v zivote nemala..........a tmavo-cervene, no des 😉 ............si pripadam ako z hororu 😀 😀 😀

orsulka
18. jún 2009

tija............presne tak isto som to mala aj ja...... ☹ ☹ boli velmi silne.....

kiara15
18. jún 2009

ahojte babule tak idem na operaciu 7.7. teda laparku 😉 este zajtra sa mi to ma potvrdit musim sa ist objednat do Bojnic.este jedna krvicka lebo ta pecen mi neda pokoj ☹

orsul este neviem o stretku nic nik mi nedal vediet tak asi sa nic nekona 😒

tijuska aky dobry obed ja mam plnenu papriku som vcera robila mnam 😉

tinka gratulujem takej krasnej urodicke 🙂 🙂 🙂

tija28
18. jún 2009

no len ja som pri prvom ivf-ku mala normalnu mrchu, taku ako vzdy,..........no ale toto je sila teda na mna 😉

uz som chcela ist aj cvicit zase konecne, no ale s takymito bolestami musim pockat, kym mi to prejde a potom uz konecne zase zacnem pravidelne cvicit.............aj ked som sa teraz vazila, tak vazim dokonca este menej, nez na zaciatku stimulky - no nechapem 😀 😀 😀 ale sa tesim 😀

tija28
18. jún 2009

kiarka - tak to budem na Teba velmo mysliet toho 7.7. - a potom nam musis isto podat infosky, ako to vsetko prebehlo..........lebo mna to moc zaujima, hlavne ten Hudecov pristup, no a samozrjeme aj zariadenie v nemocnici, pristup sestriciek a tak - sa budem u Teba isto informovat 😀

kiara15
18. jún 2009

preco sa k nam chystas?no ja som zatial s Hudecom spokojna aj on ma bude operovat

tinkaza
18. jún 2009

ahojte žienky,
tak som zase na chvilku nakukla, čo tu porábate..

tijuška - anjelik, rada ťa tu vidím, ani nevieš, ako 🙂 🙂 🙂 🙂

som zvedavá, ako dopadne wolfskinka... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre