Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

finelka
19. jún 2009

tinka, to mi je jasne, ze treba vegetit 😀 bude ti urcite domka lepsie 😉 , len rozmyslam, co ja budem s tym mojim raubirom robit ked sa to zacne aj mna tykat 🙂 asi nejaku au-pairku-starku si budem musiet zariadit aspon na den 😀

tinkaza
19. jún 2009

finelka - aj ja som mala stále pocit, že presviedčajú na jedno, ale hádam keď sú slabunké, tak ich ukeciam....ja neviem, zajtra ráno mám volať, tak uvidíme, možno ostali už len dve, tak v tom prípade dám vložiť len jedno a druhú dám zmraziť....neviem...

no to hej, ty to máš o trochu zložitejšie, veru....hm, nech si drahý vezme tiež potom voľna a pomôže TI viacej s krpánikom 😉

wolfskinka
19. jún 2009

kamka kde si ??? sup na icq ...

katy7
19. jún 2009

tinkaza my ked sme mali pohovor s embryologickou pocas druheho IVF a bavili sme sa o pocte, tak mi povedala, ze vsetko zavisi od kvality embryjok, ze pokial su slabsie, tak daju dve. Ale tiez zalezi, ci ides prvykrat alebo uz mas za sebou neuspesne IVF. Pri prvam viac tlacia do jedneho, potom su zvolnejsi aj ku dvom.

tija28
19. jún 2009

finelka - tak to si ma este nevidela zblizka...........nie kocka...........ale maska som 😀 😀 😀

tinka - no ja som bola presvedcena podla mojej statistiky, ze ked budem teraz lezat ako prikovana k posteli, ze sa to 100%-ne podari..............a nic....................a prvy-krat som vobec nelezala a nic.............tak ja uz vobec netusim, kde je pravda.....................snad fakt len v tej prirode, a potom sa uz len treba trafit 😉

finelka
19. jún 2009

ano uvidis, ako to bude s nimi vyzerat, no oni ti to len odporucia, rozhodnes sa potom ty ;) ono keby clovek vedel, ze vsetko pojde ako ma, tak jasne, ze tie dvojicky by boli super ze? 😉

surviver
19. jún 2009

fakt nam povedala,že 5%,že to maju za tu dobu ktoru to robia tak nejako odsledovane,ale asi som to zle napisala, tak skusim to nejako lepsie vysvetlit....ak Ti daju 2 embryjka tak je o 50% vyssia sanca,že sa ujmu,ale že sa skutočne narodia,je len o 5% vyssiea sanca,lebo ak davaju 2 embryjka ,tak ,že maju velmi často potraty,nie len jedneho ,ale zvačsa oboch babetiek...ak sa to jedno potrati v skorom štadiu,tak sa druhe zvykne ešte uchovat,ale ,že často maju potraty v neskoršom štadiu tehu a vtedy to jedno babo strhne so sebou aj to druhe a je po vsetkom ☹ ,preto nechcu vkladat 2embryjka,lebo s tym nemaju dobre skusenosti....ale ved sa ich aj hodne narodilo...tak treba mysliet pozitivne,ale treba brat v uvahu aj tie rizika....myslim,že ak to embryologovia hovoria,tak asi vedia prečo 😉 ---dufam,že som to nejako vysvetlila,a že sa to da pochopit 😉

tinkaza
19. jún 2009

katy - ved aj mne sa to zda logickejsie, od zaciatku mi tvrdia, ze su slabunke, lebo ich bolo straaaaaaasne vela, tak to slo na ukor kvality...no lenze idem prvykrat, tak sa to zase neguje....tak neviem....

tijuška - máš pravdu, ty štatistička 😀 , je to na prírode, ja to tak beriem od OPU, odkedy sa musia svojim sposobom starat same o seba, ja uz im nemam ako pomoct...a to lezanie mi padne vhod, hoci urcite to nebudem striktne dodrziavat, asi to nevydrzim....

tinkaza
19. jún 2009

surviver - aha, chápem....no to je fakt, je lepšie mať radšej jedno zdravé od začiatku do konca ako riziko potratu oboch aj v neskoršom stádiu...do kelu, tak neviem.....ja som zo začiatku bola rozhodnutá pre jedno, ale myslela som si, že to jedno bude silný bojovník, ale keď mi teraz stále hovoria, že síce sú, ale všetky slabé....tak len pre to som zneistela....nno, teraz už nič nevymyslíme, musím sa zajtra dozvedieť, koľko z nich ešte sú, po tom treťom kritickom dni...možno príroda už rozhodla za mňa....ale to by ma inak naštvala 😀 😀 😀 😀

tinkaza
19. jún 2009

tijuš - ozaj, a také žienky, ktoré ani nevedia, čo sa v nich deje, isto po každom sexovaní neležia dva týždne doma s vyloženými hnátmi.....takže tak... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
19. jún 2009

tinkaza no presne ako hovoris ... ja uz sa budem tentokrat chovat prirodzene ziadne prehnane sledovanie nic .. skratka bud to vyjde alebo nie a ked nie tak budeme mta dufam poistku adopciu vybavenu

tija28
19. jún 2009

tinkaza - no to nelezia tie zienky......................ale takisto musime brat do uvahy, ze toto nie je klasicke tehotenstvo, a preto by sme mali byt hned na zaciatku ovela viac opatrne ako tie, co len roztiahnu nohy a su hned tehotne 😉 ...........a presne ako napisala surviver, aj nam to tak vysvetlili v heliku 🙂
...........takze, dam Ti super radu,......ak prezije len jedno - je to jasne, ak preziju dve - daj si vlozit obe, ak preziju tri a viac - daj si vlozit jedno a ostatne daj zmrazit .................a mas vyriesene 😉 😉 😉

tinkaza
19. jún 2009

tijuš - ty si génius, presne toto mi napadlo pred pár minútkami ....

tak bude.. 😀 😀 😀

wolfskinka
19. jún 2009

tinkaza daj si vlozit 2 my sme mali 4 na ET sme dali vlozit 1 a potom sme isli na KET a z tych 3 ostatnych sa nam rozmrazilo iba 1, tie dalsie isli do kosa a mozno keby sme pri ET dali dve uz mohla byt zo mna mamina ako vysita ... no co uz ... pri druhom IVF sme mali len 2 a na mrazenie nam nezostalo ... a snad teraz sa nam to uz konecne podari a ak budeme mat tak dame vlozit 2 urcite

tinkaza
19. jún 2009

aj s tými všetkými rizikami, wolfskinka?

asi neznesiem potrat vo vysokom štádiu, to je hrôza...

kiara15
19. jún 2009

baby v rychlosti ozvala sa mi MZUZKA takze je na slovensku zatial vsetko ok foliculi jej rastu sice dost rychlo ale jej znizili davku ak sa jej bude dat ozvat tak sa ozve PD pride aj na stretko v pondelok o 15.00hod pri extrem 😀

lucul vidis aka som a tak ma to nutkalo 😒

tijus konecne ale zase kym si zvyknem na tuto 🙂

tija28
19. jún 2009

wolfi - takze do tretice budeme tehule, dobre ???.............teraz Ti to musi uz isto vyjst, a potom ma obsypes tehuvirusmi a budem aj ja do tretice tehotna, ..............hejjjjjjjjj ??? 🙂 🙂 🙂

tija28
19. jún 2009

kiarka - neboj.................................zvyknes si rychlo 😀 😀 😀 snad 😀 😀 😀

tinkaza
19. jún 2009

tijuška - aj ja, aj ja, aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

kiara15
19. jún 2009

tijus urcite ano 😀 😀 😀

katy7
19. jún 2009

wolfi nezabudni ani na mna, ked budes potom rozdavat tehuvirusiky, aj ja by som sa dotretice rada pridala 😉

tija28
19. jún 2009

katy - urcite sa najde pre nas vsetky co pojdeme "treti-krat" vela tehuvirusikov........lebo inac-zavinac bude zle 😀

katy7
19. jún 2009

tak tak, ved na svete musi byt nejaka spravodlivost 🙂

finelka
19. jún 2009

no zienky a ked na jesen uz budete vsetky tehulky, potom si objednavam prosim oplut od vsetkych aj ja 😀 i ked to bude prvykrat 😉

katy7
19. jún 2009

finelka, ak sa to konecne podari, poplujem ta na celu stranu 😀 😀 😀

tija28
19. jún 2009

finelka - uz teraz si zacnem setrit sliny.......................nech budes aj Ty potom poriadne otehulkovana 😀 😀 😀

finelka
19. jún 2009

superrrr 😀 😀 😀 a vsak ked uz taka osliznuta cela budem, uz by som ani na to umele nemusela chodit 😀 to uz rovno z toho by som mohla otehotniet 😀 😀 😀

tija28
19. jún 2009

finelka - no aj tak by sme to mohli vyriesit s Tebou veru 😝 😝 😝

wolfskinka
19. jún 2009

tija no ja by som rada ale zase sa to komplikuje,

volala som doktorke vysledky minule pred preliecenim antibiotikami nech mi povie jej nazor tak su dva typy IgG ten som mala 0.398 ... a hranica je od 0.322-0.443 seda zona potom uz pozitivne ... cize ani ani ... a vraj toto IgG by nevadilo, ale to IgMje dolezite a to som mala 2.226 a hranica je max 0.733 .. tak to povedala ze na umele v ziadnom pripade mam jej zavolat hodnoty ake budem mat na buduci tyzden z kontrolneho odberu a podla toho sa rozhodnut ... preco sa mne musi lepit smola na paty ???? nevies .. keby som sa nebola dala otestovat nemusela som o nicom vediet a mohla by som mat pokoj ... uz ma to vsetko serie, musia tie vysledky dopadnut dobre po tych antibiotikach nech mozem ist na to umele, nemienim to uz odkladat

stale sa tocim v zacarovanom kruhu a nie a nie sa z neho dostat von

tija28
19. jún 2009

wolfi - neber si to tak, mozno ze ked sa teraz poriadne preliecis a hodnoty Ti klesnu na normal, tak mozno teraz to vyjde...................takze mozno Tvoj problem, ze si nemohla otehotniet bol prave v tomto a teraz, ked uz budes poriadne preliecena sa to podari....................a ci uz zacnes so stimulkou v juli alebo v auguste je fakt jedno - hlavne nech Ti to vyjde 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre