Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
29. jún 2009

aha, je to fakt indi - vindi, ja očakávam ms tak za 3-4 dni, ale veď uvidíme..

a na ET som bola skôr, 21.6...

orsulka
29. jún 2009

kiara.......... 😀 😀 😀 😀 😀 že by som si vymyslela služobku do PD...a išla s vami na kafco???? 😀 😀 😀

kiara15
29. jún 2009

veva2711 to ma mrzy aj ja som stoho bola sklamana ale idem este raz skusit raz to musi vyst 😉

kiara15
29. jún 2009

orsul tak nech si tu 🙂 🙂 🙂 zraz je u mna sice sedenie je u mna 😀 cakame 😉

veva2711
29. jún 2009

kiara-ty mas aj mrazacikov???mne ziadny neostali,mali sme len jeden pokus 😒

orsulka
29. jún 2009

kiari......hihihihi...to by bolo super, lebo za tymi stromami by ma ani vidiet nebolo -))))))))))) ale bohužial sa neda...aj tak je málo v praci....musim tu trčat......čo už.... ☹

kiara15
29. jún 2009

veva2711 veru nemali aj my sme mali len jeden pokus zase idem vsetko od zaciatku ☹

kiara15
29. jún 2009

skoda uz som sa tesila takto ma nahuckat orsul ☹

orsulka
29. jún 2009

kiara.....aaaaaaaaaale...no táááák....usmev prosííím 😀 😀 😀

surviver
29. jún 2009

Ahojte 🙂

Kamka ta kyselina listova patri do skupiny B-vitaminov a tie okrem inych vlastnosti maju aj tu,že podporuju chut do jedla,čiže ona samotna nesposobuje priberanie,ale Ti po nej viac chuti tak sa to v konečnom dosledku može prejavit priberanim...takže sa na nu kludne možeš vyhovorit ☹

Tinka,ešte to nie je stratene,tak sa nevzdavaj,držim palce a verim,že to dobre dopadne 🙂 Drž sa,aj ked to teraz nemaš lahke...

surviver
29. jún 2009

kamka oprava smajlika nie ☹ ,ale spravne ma byt 😉

tinkaza
29. jún 2009

surviver - ďakujem, ale .........ja fakt neviem, ako to mám vydržať...veru, tie hlúpe injekcie sú lahoda oproti takýmto stavom... 😢 😢 😢 😢

orsulka
29. jún 2009

hihih...z vyssie uvedeného vyplyva, že mám pravdepodobne dostatok kyseliny listovej v organizme, nakolko ju sice momentálne neužívam, ale jest mi chutí stále.... 😀 😀 😀 😀

ahoj surviver 🙂))

tinkaza
29. jún 2009

orsulka - tak Ty určite, veď si riadna kočanda... 😉 😉 😉

surviver
29. jún 2009

verim Ti,že teraz maš take obdobie,kedy nevieš na čom si,taka bezmocnost....tak je možno dobre ,že si v praci a snaž sa na to tak nejak nemysliet aj ,ked to nejde...nejde na to nemysliet,ked tym teraz žiješ a ked je to teraz pre Teba to najdoležitejšie....ale nezhanaj už infošky o tom ,že ako dlho sa uhniezduje,kedy maju prist kramy....nezatažuj si tym mysel,aj tak vieš,že je to individualne,a v konečnom dosledku ako my byt tak bude...Ty len teraz ver,že bude dobre....

surviver
29. jún 2009

ahoj orsulka,tak asi ješ dostatok zeleniny a ovocia a tie maju tu kys.listovu v tej najzdravšej forme...ale podla fotiek sudim ,ze mas aj dobry metabolizmus...takže si na tom ok 😉

tinkaza
29. jún 2009

áno, viem, všetky tu máte pravdu, ste také silné osobnosti, ale na mňa to akosi moc doľahlo...

fakt je ten, že na nete je veľa mylných informácií, až sa mi z toho krúti hlava, snažím sa s každou skúsenejšou porovnávať a potom mi z toho vyšibáva....neistota je to najhoršie obdobie zo všetkého....všade sa píše, že čakanie je najhoršie, ale nie, najhoršie je tá neistota a hlavne bezmocnosť, keď neviem, ako mám tomu dopomôcť ja..

asi tu už píšem otrepané frázy, ale OK, držím sa, a vydržím až do pondelka, kedy mám ísť na krv...bude tak, ako má byť...

surviver
29. jún 2009

Tinka nechcem v Tebe vzbudzovat nejake plane nadeje,ale davali Ti dvoch drobcov,možno len ten jeden odchadza....ale uvidiš ako bude...žial, toto nie je v našej moci ovplyvnit to...

tinkaza
29. jún 2009

ja viem, ja nechcem žiadnu nádej, tej už bolo vyše hlavy, stále len nádej a nádej...asi začínam byť už na to zlostná, načo mi je nádej?
chcem už pokoj od akejkoľvek nádeje, chcem už istotu, máš pravdu, najviac ma na tomto celom procese štve, že to nemám ja pevne v rukách...ale niekto iný, alebo niečo iné,....a to ma teda očividne nemá v láske...kašlať na takýto svet...

fuj, sorry, nejako som sa rozčúlila 😅 😅 😅 😅 😅

orsulka
29. jún 2009

dakujem baby...ste zlate....ale prave sa chystam popracovat trošku na sebe...aby som opat vyzerala tak ako na tej fotke...oproti minulemu roku mám totižto na sebe o 9 kg viac..... už mi z toho šibe!!!! a viem, že si za to možem len ja sama.....a to sa musi zmeniť!!!! 😉 😉

lucula73
29. jún 2009

ahojte babulky,

prišla som vás pozdraviť,oddnes doma oddychujem,tak budem sem mocť nakuknúť častejšie... 😉

kiarka a zuzka - tak sa pekne zabavte a veľa toho nepite 😀

tinka držím ti palšeky,nech je to len špinenie,nech mrcha ani nechodí.. 😉

no aj ja sa krmim tou k.listovou,a musím veru furt jesť,aby mi nebolo zle,som zvedavá,ako budem vyzerať ☹ 😀

orsulka
29. jún 2009

tinka...... tak sa na to vsetko jednoducho vykasli...ako piše surviver....necitak už nič okolo toho......a tak bud ja jednu stranu budeš veriť......alebo sa zmier s tym, že to nevyslo a s uprimnostou prijmi tuto skutočnost...a garantujem ti, že sa nebudeš trapiť....

orsulka
29. jún 2009

ahoj luculka........som rada, že oddychuješ.....aj vychádzky su?????? 🙂 😉 😉 a co povedal Hudec???? spokojnost???????

tinkaza
29. jún 2009

luculka - ahojky..

orsulka - si zlatko, fakt, ja viem, že vy tu všetky máte pravdu..viem to,....ale tá moja sprostá hlava...no čo, mám strach, ale faktom je, že už nič nezmením....
neviem, či sa nebudem trápiť, trápim sa už teraz, asi nie som až taká silná, ako som si na začiatku myslela...už nič nečítam, kašlem na to, bude ako bude...

surviver
29. jún 2009

Tinka nemyslim si,že sme tu všetky silne osobnosti a že Ty nie si. Si rovnako silna osobnost,ako každa žena ,ktora musela podstupit snaženie,IUI,IVF a este neviem čo všetko sme museli podstupit na ceste za vytuženym drobcom...Určite sme všetky ovela silnejšie ženy ako tie čo prišli k drobcovi a ani nevedia ako...A myslim,že aj ked niektore vyzeraju byt silnejšie a ine menej,tak v tej najhlbšej podstate sme všetky krehke a slabe žienky,ktore ak aj na verejnosti vyzeraju silno,nie je to vždy pravda.... a čo sa tyka tych rad ,ktore tu davame,tak vyzerame silno,lebo radit je jednoduchšie ako prave preživat to ,čo preživa ta ,ktorej radime....Tinka si silna,aj ked o tom teraz pochybuješ....nie každy dokaže to, čo žena snažilka........

lucula73
29. jún 2009

orsul - že 9kg!čo chceš byť priesvitná???veď vyzeráš super,ak sa ti zdá,tak nepoviem nejaké 2-3 kilečká ale dosť 😀

lucula73
29. jún 2009

orsul - dnes a zajtra mám dovolenku a od 1.7.idem na PN,tak som sa s dokym dohodla....pre tú PN si idem až zajtra poobede,lebo mi ju nechceli dopredu vypísať,tak neviem ako to bude s vychádzkami,zajtra tam doki ani neni,len doktorka...uvidím...

tinkaza
29. jún 2009

surviver - na tomto pohľade na vec bude čosi pravda, fakt sme si tu už mnohé vytrpeli, bolesti a slz, to nepochopí nikto, kto to nezažil, to máš pravdu....
sľubujem, že testovať už nebudem, je to poriadna psycháčina

žienky, mám vás všetky rada, ale idem už odtiaľto...idem trošku popracovať, pôjdem sa trošku vyvetrať na slniečko, hoci tu začína zase hrmieť, ale hádam to ešte stihnem...

tak sa majte krasne a pekny den vam všetkým prajem... 🙂 🙂 🙂

orsulka
29. jún 2009

tinka...surviver ma určite pravdu....patríš medzi silne žienky...len teraz si prechádzaš časom neistoty....a neboj...každej jednej z nás presne takto isto pracuje hlava po ET....KET....a sme tu s Tebou!!!!! 🙂 🙂

lucul....som pribrala 9 kg.....a to este netusim kolko sa mi podari zhodit....ale už fakt potrebujem so sebou niečo urobit 🙂 🙂

surviver
29. jún 2009

Tinka tak pekny den 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre