Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
15. júl 2009

a inak......PRIEVIDŽZANKY...tak kurnik kde ste????? kiara, lucula, janula....?????? čo toto je??? sa nebavime, ci čo????? 😀 😀 😀 😀 😀

kiara15
15. júl 2009

orsul bojim bojim 😀 😀 😀 ale nemohla som dcera este dospavala vcerajsiu opicu spravila skusky na vodicak tak sme sa vytesovali tak preto tak neskoro 😅 😅

inak vsetkym pekny den 🙂

wolfskinka
15. júl 2009

porada skoncila .... idem na obed ...

wolfskinka
15. júl 2009

kurnik baby co spite ....

pepu
15. júl 2009

Caute kocky,
idem vas aspon pozdravit a povedat,ze "drobec" je uz na svete...pomaly si doma zvykame na novy zivot... 🙂
Ked sa bude dat, napisem viac...drzte sa, dievcata...dufam,ze mi potom zreferujete novinky... 😵
Pekny den... 😉

kamka17
15. júl 2009

vyzerá že hej...

inak čaute žienky...

cikyta
15. júl 2009

Pepu-srdečne ti gratulujem k Matúškovi a želám hlavne hodne zdravíčka !!!! (Hod foto)

cikyta
15. júl 2009

Pepu-tak stihla si to v MT? Ci ZA?

wolfskinka
15. júl 2009

papu no ahoj mamina a fotecky su kde ????

katkapoivf
15. júl 2009

Caute baby, mam otazku: vysiel niektorej z vas pozitivny test napriek tomu, ze ste po transfere krvacali???

cikyta
15. júl 2009

Katka-IP

wolfskinka
15. júl 2009

katkapoivf ... to je individualne ... su tu kocky ktore spinili po transfere par dni a to preto ze sa babetko uhniezdovalo, ak mas pozitivny test tak je to super

katkapoivf
15. júl 2009

wolfskinka - ja som si test nerobila, mame ist az 20 a testovat sa teraz sa mi zda byt skoro, neviem, mas s tym nejake skusenosti?

wolfskinka
15. júl 2009

no mam a dost co konretne chces vediet po ET alebo KETe test ukaze niektorym babam uz na 7den po transfere vacsinou z mojich skusenosti, ktora ma 10den // tak je tehulka ... a vacsinou tie co ten 10 den maju iba / tak nie su tehulky ... aj ked na krv sa chodi az 14den po transfere ale to je moje asobna skusenost za tie roky co sa v tom pohybujem

katkapoivf
15. júl 2009

tak to mozno skusim, potom dam vediet 😉

wolfskinka
15. júl 2009

no ale neber to ako ze to tak naozaj je ... opakujem to je moja skusenost, nie ze potom budes sklamana a budes sa trapit a moze to poskodit babetku ... jasneze daj vediet

a kedy to chces uskutocnit ?

orsulka
15. júl 2009

tak doma som ja už...huráááááááááááááá...som tu zabdnená so žaluziami, nech ani lučik neprejde dnu, lebo sa tu uvarim...vonku hic jak hovado!!!!!! o 19,30 vraj cvicenie.....taký ten aerobic....som v rozpoložení že či isť alebo nie, lebo tam chodi aj vela žien a bude tam velmi horuco.....ale zas,aspon čo to vypotim.....aj navyse....

vcera ked som tam vosla, tak som sa potila pri druhom nadychu a to som este necvičila 😀 😀 😀

katka.....ked som krvacala, potom som si nikdy už test neurobila.......a načo , len som oabsolvovala kontrolu v Heliku....lebo to sa musi.... 😉

orsulka
15. júl 2009

hmmmmmmmmmmm...také teplo, že ani do klavesnice sa asi nechce ťukať 😀 😀 😀 😀 nikomu 😀 😀

zbinka
15. júl 2009

ahojtre babenky ako sa mi tu mate????? aj u vas tak teplo,,,ja idem odpadnut, neda sa ani zit,,,,,krasny dnik zelam vsetkym
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maska1
15. júl 2009

Ahojte dievčatá 😉 všetky vás zdravím, neviem ako ste na tom, lebo mám nepojazdný počítač...akonáhle ho spojazdníme, tak k vám prídem...máme sa s Kubkom ok, váži už 451 g 😎 napriek tomu, že som pribrala zatiaľ 1 kg 😒 ...držkám vám všetkým pästičky čo stimulujete a čakáte na výsledok..
ciky malá Silvinka je prekráááásna fakt a rastie ako z vody 😅

komarik
15. júl 2009

no čau maska, že sa aj ozveš. Veľmi ma teší že sa vám tak darí a ten čas neskutočne letí. Držíme palce.

zbinka, ja tiež teplo znášam veľmi ťažko. Vždy som milovala horúčavy a teraz som z nich na mraky. Kedy ideš na kontrolu a ako sa máte?

Orsul, ja by som cvičiť nešla ale nechcem ťa pokúšať. 😀

cikyta
15. júl 2009

Ahojte.Maska ahoj.............mojko! 🙂
Tak jeden klbik máme OK,druhý furt na prd.Takže naširoko balíme další mesiac.Hrozne sa jej už šuška parí v tom!
No a členky su len mierne zlepšené,takže cvičiť cvičiť cvičiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!O mesiac kontrola.Uf...

orsulka
15. júl 2009

cikytka......no super, v každom prípade to hodnotím ako zlepšenie!!! 🙂 🙂 🙂 aj ked malej nezávidím v tomto teple byť takto nababušená...ja by som najradsej chodila holá keby sa dalo 😀 😀 😀

maska...tebe tokrásne nabieha tie tt 🙂 🙂 dufam, že čoskoro budes mat aj pocitať, abudeš posielat virusiky 😀 😀

komarik.... nepokušaš ma.....ale idem .-))))) už som zbalena aj oblečena, ale mám čas, tak vas idem kukať na konika....pridem a čo vidím...konečne jedna MAMINA a dve TEHULKY 😀 😀 jednoducho konečne "plodná tema" 😀 😀 😀 😀

komarik
15. júl 2009

ciky, to je síce pomalé ale jasné zlepšenie. Len tak ďalej, nenadarmo sa hovorí že pomaly ďalej zájdeš. Posielam Silvinke božtek na líčko. 😵

orsulka, ta teda docvičenia 😀

mzuzka
15. júl 2009

tak ja som nazad od dokiho, zajtra sono. uf. ani som neverila, ze to pojde hladko. doktorka sa vytesovala, ze uz cakala kedy pridem a ci to vyslo. ked sme to takto latali platali, tie 'vymysli slovenskych doktorov' ,ze aspon nech to stalo zato. no a ked som jej povedala, ze som mala vcera bolesti, tak ziadne cakanie na 12tt, na scan pojdes zajtra, ja to vybavim. skoro mi vyrazilo dych. no, tak zaajtra uvidim svistov 🙂 😵

poradila mi take nove lieky, mam si objednat a setrit sa. dokonca mi dala papier do roboty, ze sa nesmiem namahat. fu, to tu teda vobec nebyva.

kiara15
15. júl 2009

mzuzi tak super normalne zajtra cakam co mi oznamis som strasne zvedava ci su dvaja? 🙂 🙂 🙂

maska ahoj ale to uteka ze 23tt super 🙂 🙂 🙂

mzuzka
15. júl 2009

helinky krasne snicky 😉 🙂 😅 😵

viktoria77
16. júl 2009

Dobré ráno prajem všetkým

kamka17
16. júl 2009

dobré ránko sa praje všetkým 😎 😎 😎

mzuzka...to je super, že máš takú uvedomelú dokynu, že sa o teba tak pekne stará, aspoň máš o starosť menej, či bude všetko v poriadku...a potom daj vedieť, ako malí vyzerajú 😉

orsul...ťa teda neskutočne obdivujem, v tomto teple sa ešte niekde aj dobrovoľne potiť 😨 ...ja som inak tiež nad tou zumbou premýšľala, že zájdem tam s katy...ale jednoducho sa nedalo... 😅

maska...teším sa, že ste ok, len tak ďalej 😉 😉

mimochodom...komarik...čo takto nejaký ten tehuvírusík, keď už tam máš tých 9tt...a ostatné tiež...nech pekne pokračujeme v tejto tehuvlnke 😎 😎

ciky...Silvinku bozkávam a nech to bambulka nejako vydrží v týchto hicoch, aj tebe držím palce, nech to zvládnete všetko...cvičenie, plienky...

orsulka
16. júl 2009

ahojte...dobre ranko a pekny slnečný den......ja len dufam, že nebude až tak teplý ako ten včerajsi...... 😝

takže včera som bola na cvičeni, mala som mokre uplne že všetko, štastie ,že byvam tej telocvičienky len par metrov 🙂))))) ale ten dobry pocit.....tak za ten to stalo....dneskaj idem zas...tentokrat som si vybrala TAE-bo 😀 😀 😀 tak poskusam, no a čo....

mzuzka...som bola vyflusana už vcera vecer a nezapinala som net.....ale ako citam, tak som rada,že si takto pochodila u doktorky!!!!!!! nie je to sice PN-ka, aby si bola domka, ale je to tam ine ako u nas, a ten papier, že sa nesmieš namáhať tam budu brať asi inak ako u nas......
tfuj tfujtfuj...dnes na to sono!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 a som zvedava ,že kolko ich tam teda bude 🙂))))

kamka....teba som davno nečitala kvietok nás 🙂)))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre