Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
1. sep 2009

Ahoj kiara.co citam nepodarilo sa vam to???
a ja som tak velmi verila az moc,ze sa vam to podari.

Ako sa mate dievcata??

liviaf14
1. sep 2009

ahojte helinky,
kuspitka teba si pamätám z heliosu, raz sme sa tam videli, na krv sme stáli v jednej rade 🙂 čakáš krásny vianočný darček 🙂
ja mám termín 3. februára.

kuspitka
1. sep 2009

ahoj livia hej ani neviem.mozno ,keby si mala tam fotku tak by som aj vedela.
a vam sa to kedy podarilo??

liviaf14
1. sep 2009

ja mám pamäť na tváre, to bola náhoda, že som si ťa všimla. s tou fotkou to musím napraviť niekedy 🙂
nám sa zadarilo po prvotných vyšetreniach v heliose a plánovanom styku. malo nasledovať IUI a IVF, ale to sme už nestihli. otehotnela som v polovici mája.

kiara15
1. sep 2009

kuspi ahoj ved aj ja som tomu tak verila 😒 preto sa stoho nemozem spamätat ale este mam mraziacikov tak musim este na nich mysliet 🙂

kuspitka
1. sep 2009

livia to je super .tak daj fotku a potom poviem ci ta poznam.odkial si ??
kiara este kolko mate mrazacikov??

liviaf14
1. sep 2009

kuspi - TN. ja čítavam tu na koníkovi už veľmi dlho, sledovala som túto tému, lebo sme sa dlho chystali do heliosu (nevedela som sa odhodlať), chcela som vedieť, ako to tam funguje. o tebe som vedela, že čakáte dvojičky, aj keď teraz už len jedno. konečne mám doma net, tak sa mi už dá aj prispievať, z práce to nešlo 😉

kuspitka
1. sep 2009

livia hej cakali sme teraz uz len jedno,ale aj to sa tesime velmi nanu.
to mate dost daleko do heliosu.

liviaf14
1. sep 2009

verím ti, že sa tešíte, je to úžasné. naše mimi začalo pred týždňom kopkať, je to krásne....
hej, od nás je to dosť ďaleko, boli sme nejakých 5-krát, ani vo sne mi nenapadlo, že takto rýchlo aj skončíme

kuspitka
1. sep 2009

livia tak to mate dobre,ze tak dobre sa vam to podarilo.
tak to je super ,ked uz pekne kopka.

wodanka
1. sep 2009

pekne popoludnie vsetkym... aj my sa chystame do Heliosu, teraz v septembri prvy krat..
livia to je super, ze sa Vam takto zadarilo.. vlieva mi to nadej, ze aj u nas by to takto mohlo dopadnut.. a ako dlho ste tam chodili?

liviaf14
1. sep 2009

ahoj wodanka 🙂
no my sme boli taká "rýchlovka" v helíku. prvýkrát sme boli 7. apríla a posledný 2. júna, kedy mi sonom potvrdili tehu. nenormálne som sa tešila, že vajko je v maternici, mne hrozilo mimomaternicové, mám zrasty na vaječníkoch z endo.
držím ti veľmi palce, aby vám to čo najskôr vyšlo.

wodanka
1. sep 2009

dakujem livia.. my sme zatial uplne na zaciatku.. mm ma zly spermiogram, tak nam bolo odporucene CAR.. som zvedava, ako to budem zvladat.. my sme z DCA a toho dochadzania sa teda trocha desim ☹

mzuzka
1. sep 2009

oahojte, tak aj ja som uz doma z dovolenky. ci sa mi podari docitat vsedtko, netusim, mam vsak zakladny obraz co sa tu dialo.

kiari moja, nemozem uverit, ale raz to vynde, musiiiiiiii

orsul ahoj, vitaj nazad v realite, kruta, vsak, aj ja sa spamatavam...

domi a kde mame tt?

vsetky nove vitam medzi nami a stare zdraviiim

liviaf14
1. sep 2009

wodanka, neboj, my sme z tn, zvládnuť sa to dalo ráno za 1,5 hodiny, v premávke tak za 2 hodky aj niečo. aj ja som sa toho bála, ale bolo to v poho. aj keď premávka bola teda dosť hustá a nie sme práve veľkí cestovatelia....
mzuzka diky za privítanie 🙂

domika9
1. sep 2009

ahojte
mzuzka tt budu ked bude srdiečko 😉

janicca
1. sep 2009

tija - sem tam sa treba dobre sprášiť ja to poznám ja to mám vždy tak raz za tri roky a to pod obraz boží 😀 a potom mám zas pokoj 😝

kiarka - ahoj moja nová kamarátka 😵

zdravím všetky babenky , svištíkov a samozrejme mrazáčikov z ktorích za chvílu budú svištíci 😅

mzuzka
1. sep 2009

domi aj ja som tak cakala 😉 ale bude zachvilku.

domika9
1. sep 2009

no ved zajtra je už streda no a do piatku užnejako zbehne 😉

kiara15
1. sep 2009

kuspi 2mrazicikov nanucikov tak sa budem modlit 🙂

mzuzi no hroza ale co uz tiez som nazoru ze raz to musi vyst 😉

janica ty hviezdicka ako sa mas?co dovolenkujes? 🙂 😎

romy01
1. sep 2009

Ahojte

cikyta ďakujem za odpovede a komarikovi za povzbudenie. Samozrejme nejak to budem musieť zvládnuť ale prvy dekac si asi pojdem pichnut do Heliosu - na prvy krat si sama netrúfnem. Ked som si to dnes počítala tak testy na tehu budem robit odteraz asi až v polovici okt=obra- bože to je fest ďaleko, už teraz sa neviem dočkať 😀

afrika
1. sep 2009

ahojte neviete mi poradiť prečo sa užíva provera pred stimulkou na IVF od 16 dňa cyklu? ďakujem pekne

kiara15
1. sep 2009

afrika ahoj veru ti to neviem povedat ale viem ze po nej do troch dni dostanes mrchu aspon ja som to tak mala a to je taka predpriprava tela na IVF aspon si to j myslim 😉

romy01
1. sep 2009

Ahoj afrika
aj ja som sa snazila zistit viac informácii o provere, zacala som ju vrat v pondelok ale nikde som nenasla dosť informácii čo by mi stačili. Zatial len verim koordinatorke a tá mi povedala, ze je to na to aby potom mohli lepsie kontrolovat stimuláciu - kdesi som citala, ze by to malo napodobnit nieco ako menopauzu a vajecniky si oddychnu alebo nieco take

afrika
1. sep 2009

romy tiež to berieš od 16 dňa cyklu? čo potom nasleduje?

romy01
1. sep 2009

ano od 16 dna - dostala som taky rozpis - 10 fni beriem proveru a na 23 den zacinam aj decapeptyl- len musim kuknut ako dlho. Potom cakam na ms a na 1 - 2 den mam prist na krv a potom mi povedia kedy zacne stimulka - uz mam kupeny puregon

janicca
1. sep 2009

kiara - mám sa ako počasie raz slnečno raz zamračené 😉 ale ináč celkom fajn akurát mi dnes končia prázdniny 😠 toto leto celkom vyšlo bola som viac doma ako v robote tak by to mohlo byť stále 😉

janicca
1. sep 2009

dobru noc babule majte sa krásne idem do hajan 😔
zajtra ma čaká krutá realita idem po mesiaci do práce ale už sa celkom teším 😉

mzuzka
1. sep 2009

no helinky moje, ja dnes idem skusit pracovat, tak drzte palceky, nech to so svistikami zvladneme. aby mal kto este par mesiacikov strazit vase kraasne snicky 😵

viktoria77
2. sep 2009

Dobré ráno prajem,
ja idem dnes do Heliosu aj s mm, ideme na konzultáciu výsledkov vyšetrení, tak som zvedavá, čo nám doki povie a navrhne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre