Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
18. sep 2009

aj ja som pichala obidve večer a ella to už má určite za sebou. Už v novembri bola tehu tak júl, august možno rodila.

wolfskinka
18. sep 2009

tak zostanem pri starom budem pichat aj ja vecer ... teda bude si pichat kamoska ... je zdravotna sestra byvame blizko seba a aj tak sme skoro kazdy den spolu

lucula73
18. sep 2009

ahojte,pekný dník 😉

z vás tu dnes fakt ide dobrá náladička,tak som sa prišla trošku nakaziť,varím obed,aj na zajtra,tak nemám čas tu sedkať 😉

mia - ty si bola v helíku na tom morfologickom ultrazvuku?

romy01
18. sep 2009

wolf ja picham dekac rano a chcela som aj puregon no volali mi vcera ze si mam pichnut hned - a to boli 3 hodiny poobede a som sa opytala či to nevadi ze dekac picham rano. Povedala mi, ze mam pokracovat dekac rano a puregon poobede, ale to asi zalezi co ti povedia v centre

lucula73
18. sep 2009

wolfi,aj ja som pichala večer obe naraz,podľa mňa je to lepšie....

wolfskinka
18. sep 2009

lucul dobre dik

romy ja som tiez doteraz pichala obidve vecer mi to tak aj lepsie vyhovuje, boli ma akosi hlava dnes

orsulka
18. sep 2009

wolfi....ale hlasili boi predpoved len č. 2 !!!! 🙂 🙂 takže minimálna záťaž....😀D

picchaj si ako si zvyknuta..🙂)))) ja som to robila preto večer, lebo v praci to by sa mi nechcelo, a večer bol čas, kedy som bola už na 100% doma..... a keby nahodou nie, tak radsej ano 😀 😀 😀

wolfskinka
18. sep 2009

ja neviem co ma s tou mojou gebulou ked je zatazovy stupen 5 mi je dobre a ked je 1 tak mi je na prd ... asi som nejaka otocena ci co

minka051
18. sep 2009

Ahojte babenky

Tak ja idem práve piecť 3 kačky a lokše. máme takú menšiu párty v práci. Noo burčiaková sezóna 🙂 🙂

orsulka
18. sep 2009

minka...............no toto???? v práci???párty.....to jaká dobra práca ...!!!!! 😀 😀 😀

wolfi...sem tam si snád každa mysli, že je nesprávne otočená 😀 😀 😀 😀
ja mám dokonca niekedy pocit, že VSETCI idu opacným smerom ako ja.... 😀 😀 😀

romy01
18. sep 2009

teda minka . . . to bude riadna party 🙂
wolfka v tomto ti neporadim, ja nemavam bolesť hlavy, asi by si si mala pospať ak si doma

orsulka
18. sep 2009

romy...ved aj v tej práci sa hádam najde nejaký ten gauč..!!! 😀 😀 😀 😀

romy01
18. sep 2009

hahahahahahaha 😀 😀 😀

wolfskinka
18. sep 2009

orsul tak to sme dve

orsul najde jasne kolegovi na kolenach 😀 uz som mu povedala ze idem zase na umele a ze budem po nom hukat lebo bude hormonalna bomba a on ze to zvladneme hadam sa tu nepozabijame v kancelarii , este to rozhodnutie a mozem s kludom zacat

romy01
18. sep 2009

wolf myslis ze tie hormony robia take problemy? no teda sad to tej moj so mnou vydrzi 😀

lucula73
18. sep 2009

wolfi,ešte možeš ísť na Wc-ko,tam budeš mať klídek... 😉 mňa bolela hlava nenormálne predvčerom,nechcela som si nič dať,lebo paralen mi aj tak nepomože,tak som sa zavrela do izby ,do tmy a nejak som to pretrpela,no hroza...keby som nebola tehu,tak mám v sebe min. 2 tablety na migrenu 😒

wolfskinka
18. sep 2009

ja neviem co to urobi s tebou ale so mnou hormony mavaju vzdy ked mam dostat kramy to uz moj muz vie ze bacha uz to ide lebo vybuchujem ako sopka

orsulka
18. sep 2009

luculka....moja...tak ti verim, že si si pri tej migrene vytrpela..... ale asi fakt najlepsie teraz vydržať a pretrpiet, co už ine ostava, vsak?????

wolfi...ale po nas vrčať nebudeš , či????? 😀 😀

wolfskinka
18. sep 2009

nie nebudem ani po kolegovi len keby nahodou minule mi velmi psychicky pomahal

orsulka
18. sep 2009

wolfi...to mi odlahlo 😀 😀 😀
no a tvoji kolegovia, to je fakt niekedy kapitola sama o sebe 😀 😀 😀

lucula73
18. sep 2009

orsul presne,vytrpieť,nič iné neostáva.. 😉

a ktovie čo naša ciky aj s cikytkou?dúfam že sa ozve ,čo nové.... 😕

orsulka
18. sep 2009

veru nenapisala este nic.....vcera trápenia s psikom, dnes ma kontrolu s princeznou....vobec sa na tej materskej nenudi, tak sa zdá 🙂))))))))

Vy ako Lucul????? už ste doma.....??

domika9
18. sep 2009

komarik ja myslím že nie v novembi bola tehotna ja som tu začala prispievať vo febr. a asi vtedy nejako ale neviem presne 🙂
no ale ciky by už mohladať vedieť -sme ako na ihlach

wolfskinka
18. sep 2009

orsul moji kolegovia ... bez komentara psychiatria ale par z nich mam rada ..

domika9
18. sep 2009

wolfi lepšie robiť v zmiešanom alebo v čisto mužskom kolektíve lebo čisto žensky je total na hlavu
nechapem ako sa niektore dokažu zamyšlať nad totalnymi blbosťami a vobec starať sa do veci do ktorych ich nič nieje pre príklad uvediem že u nas sa zavidelo aj to čo si niekto doniesol na desiatu -vraj ako si niekto može dovoliť kupiť si trsku že to je velmi drahe a najviac to štavo taku ktora ma novopostaveny dom a vlastne ma všetko na čo si spomenie ale stale dookolalen jednu basničku sme počuvali ja nemam peniaze ja si to nemožem dovoliť - myslím že chlapi taketo problemi neriešia fakt to bolo niekedy na zamyslenie či nahodou nerobím v ustave
a čo to bolo kedsi niekto dovolil kupiť si niečo značkove alebo ísť k moru no to bolo ohoaračiek normelne som rada že sa mi odtial konečne podarilo vypadnuť a po materskej sa tam zaručene nevratim

domika9
18. sep 2009

trsku malo byť tresku

romy01
18. sep 2009

domka si jedna z tych stastnych ze si usla na matersku, resp na PN. Inak ja to možem potvrdiť, robila som aj v čisto ženskom kolektive - nebolo to tak zle lebo sme rozbiehali firmu a tím sme si len formovali, takže to šlo, no ale potom ked som šla do zmiesaného kolektívu to je nebe a dudy. Tolko som sa v zivote nenasmiala

orsulka
18. sep 2009

domika...trska ma pobavilaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 lebo to je fakt drahe 🙂)))))))
ja osobne som rada, že som skor v mužskom kolektíve...a potvrdzujem, čo si napisala....

viktoria77
18. sep 2009

Ahojte, zdravím Vás.
Akurát mi dnes volali z Heliku, že mám schválenú žiadosť na IVF, tak teším, že sa to konečne trošku pohne. Aj keď objednala nás na 20 októbra, ku koordinátorke a mm na spermiogram.

orsulka
18. sep 2009

viky...............tak o mesiac........asi maju vela......ale aj tak dobre, gratulujem...so mrada, že sa k nam pripajas 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre