Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

dunda80
12. nov 2010

Ďakujem Vám babenky 😉 .Tieto posledné týždne sú fakt dlhéé 😀 .Neostáva mi nič iné,ako si len pekne počkať 🙂.Všetkým Vám držím moc palce,nech to pekne dobojujete do šťastného konca 😉 .Pekný dník.U nás už aj prestalo pršať 🙂

janicca
12. nov 2010

no hali halo kde ste kto poslednu dobu tu ja akosi potichutičky 😉
@orsulka no šak to si urobila najlepšie čo si mohla 😵 ja som akurát dorobila nepečenú tortu drahý ju má rád včera som bola papulnatá tak si to musím vyžehliť 🙂 😵 😵 😵 😝
@dunda80 moja neboj ubehne ako voda ani sa nenazdáš a ciky bude tebe skladať básničku pre malú Dianku 😵 😵 a počasko sa umudrilo trochen už vidím slnku jeden palce 😵 🙂

roja310
12. nov 2010

Ahojte kočky, som 10 deň po KET a začína ma akosi pobolievať brucho ako pred príchodom menzes. Neviem, ktorá ste tu po KET, ale mali ste takéto pocity aj vy?

kiara15
12. nov 2010

@kvetinka98 neni zac kludne sa pytaj ak mozeme radi odpovieme 😉

tinkaze gratulujem k malej Karinka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vela zdravicka a stasticka vam zelam!!!!

kiara15
12. nov 2010

@roja310 ja som bola takto po ket a tiez som mala pocity na mrchu a bola som tehu 😉 drzim palce 😉

tija28
12. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ................tak v noci nam vybili znova vyklad na prevadzke - radost podnikat, fakt - uz to zacinam brat ako normalku 😠 .................................no a este aby toho nebolo malo, tak nebudem zatial tetou, lebo moja svagrinka prisla o babetko - prestalo mu bit srdiecko, teraz bola uz asi v 9tt - aj som si s drahym poplakala, no dufam, ze sa z toho coskoro dostane a este maju sancu na KET-e, tak dufam, ze im to nanovo vyjde 😉

@tinkaza - aj ja sa pripajam ku gratulacii a zelam malinkej hlavne vela zdravicka 🙂

................vsetkym vam zelam pohodovejsi dnik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

izzie27
12. nov 2010

ahojte dievčatá, 😉 😉 tak priateľ bol dnes na kontrolnom spg. a 25.11. sa dozvieme,čo bude ďalej. tak uvidíme. 😉
Prajem všetkým pekný večer

kamka17
13. nov 2010

pekný víkend prajem všetkým, slniečko u nás svieti, tak ideme s bublinkou na chvíľu vonku 😎 😎
@roja310 držím palce, aby tie pocity boli znamením tehu, ako píše kiarka
😉 ideš aj testovať??
@janicca ako dopadlo žehlenie?? 😀 a takú nepečenú tortu chladenú by som si aj ja veru dala

@izzie27 tebe tiež držím palce, nech sú výsledkuy spg čo najpozitívnejšie a hlavne nech sa čím skor dopracujete k //

kiara15
13. nov 2010

@tija28 tvojej svagrinky mi je luto viem co preziva pred rokom som take nieco zazila aj ja ☹ drzkam jej palceky 😉 a ty sa opatruj 🙂

roja310
13. nov 2010

@kamka17 Ďakujem 🙂. Testovať som neskúšala, aj keď som nad tým premýšľala 😒 . Ale strach je asi silnejší, tak počkám do útorka a uvidí sa na krvičke. Bola som dvakrát na IUI - neúspešne, vtedy som sa testovala, teraz sa bojíííím ☹ .

kvetinka98
13. nov 2010

@kiara15 ahojky som rada že tu vôbec takéto niečo je že ti môžeme pomôcť .....a poradiť....

izzie27
13. nov 2010

@kamka17 🙂 ďakujem. Dufam, že tentokrát bude spg. lepsie. Minule sme mali 0lovú morfológiu.
@roja310 držím Ti palce, aby testovanie dopadlo, čo najlepšie a boli tam tie vytúžené // 🙂

katy7
13. nov 2010

Ahojte babuliatka, hlasim sa, ze zijeme, len nestiham konika. Dnes som sa vsak zobudila s teplotou 39, tak dnes s drobcom sedime doma a snazim sa kurirovat. Chuda moje male, dnes ho nemal ani kto vyvetrat ☹ Ale aj tak mi vynimocne prespal cely den, len sa vzdy napapal, chvilu pohrkutal a uz spinkal. Aj mi to dobre padlo, lebo ta horucka ma riadne zmaha... Snad to nebude chripka ☹
@tinkaza srdecne blahozelam k babatku a prejem vam obom hlavne vela zdravicka 😉

wolfskinka
13. nov 2010

ahojte,

tak ja len tak naskok,

@katy7 my taky tak nestihame absolutne nic

@kamka17 tak vy už prechádzkujete to je super, kedy sa stretneme na kočíkpárty ?

@dunda80 ty tu čo ešte strašíš ty už choď rodiť

@tija28 to mi je velmi luto, co sa jej stalo, ze jej drzim palce a prajem vela sil do dalsieho boja a ty sa opatruj

@janicca a kde mam tortu

@cikyta a co nove sisinka?

@ orsulka

a inac veeeeeeeelka novina Matejkovi ide prvýýýýýýý zub, zatial je taky nevyrazny strasne ho to boli a nie a nie sa predrat von už 3 dni ani papat nejako enchce a ked tak mi flasu odstrkuje na jednu stranu a už sme prihlásení od januara ideme chodiť plávať na babyplávanie

vsetkym pekny zbytok vikendu

brmbolcek
14. nov 2010

zelame krasnu nedelienku 🙂 🙂 🙂

...mi sa mame fajn, cely cas venujeme nasemu uzasnemu zazraciku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak nestihame pismenkovat aj ked precitame sme v myslienkach stale s vami 😵 😵 😵 😵

zelame vsetko fajn a krasne si uzite nedelienku a vsetky zdravime od A po Z 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

roja310
14. nov 2010

@izzie27 Ahoj, ďakujem. Dúfam, že po tom všetkom tam konečne budú // 🙂. Ty sa až 25.11 dozvieš čo a ako? Joooj, dlhá doba ☹ - ale hlavne, aby Ťa dobre nastavili a výsledok bol takýto // koľajničkový 🙂. Veľa šťastia 😉 - držím palce 😉 .

wolfskinka
14. nov 2010

ahojte

tak my dnes nemocnicovo boli sme na pohotovosti, matejko sa nam rano zobudil s pluzgierikmi v pusinke a nechcel ani pit ani papat tak sme isli na pohotovost a dostal na to takiu fialovu vodicku a to mu davame do pusinky tak poobede konecne nieco aj spapal ... a potom sme sa boli prejst v Budatinskom parku, je to tam pekne prerobené a koľko ludí tam bolo až som nechápala

komarik
15. nov 2010

ahojte,
@wolfskinka, dúfam že Matejkovi to rýchlo prejde. Afty sú veľmi nepríjemné.

brmbolcek
15. nov 2010

@wolfskinka- chuda matejko, ale ta filajova vodicka je fajn, cochvilka mu to prejde a ked ju nebudes potrebovat tak si ju uskladni v chladnicke , tam ju treba dat

@komarik-teda tebe to ale leti, ze 29 ved ty uz mas iba stvrtku tehuhu pred sebou a cochvilka je melinda na svete 🙂 ako sa inak mas ?

wolfskinka
15. nov 2010

@komarik no to dufam, aj ja, no keby ste ho videli ako zuri, vsetko mame fialove, ale co uz ma podbradnik a este aj plienku omotanu, trha si to dole, ale co narobim, musi to mat a ked mu to natieram, tak potom ho nemozem utisit aj polhodiny ani enchce ku mne ist , co sa na mna tak hneva, komarik fakt tebe to teda uteka, ako voda, ani sa nenazdas a melinda je tu, uz sa na nu tesim

@brmbolcek dik za radu, dam to veru do chladnicky

dnes by som mala mat uz ten novy kocik, tak dufam, ze uz bude, uz cakam ako na trni kedy zaznovi telefon, ze si mam pon prist, uz sa neviem dockat

komarik
15. nov 2010

dievčatá a mne sa zdá že mi to ubieha strašne pomaly. Včera sme dorobili detskú izbu - maľovali sme a robili kútik pre malú aby som ju mala kde prebaľovať. No a už sme dali do spálne aj postieľku. Tak sa vytešujeme. 😵
Teraz som aj trošku smutná lebo baba čo bola so mnou v nemocke porodila mŕtve bábo v 35tt. Je to strašné. Snažím sa jej byť oporou ale to najťažšie musí zvládnuť sama.

kiara15
15. nov 2010

pekny den zelam vidim ze tu dnes malo kto bol 😉

@komarik ako ze pomaly vsak ze uz mas 29tt mne to zase leti ako voda 😉

mirka321
15. nov 2010

@roja310 super, aj ja idem zajtra na krv do helíka....
transfer 2.11.
držím silnóóó palčeky 🙂 😉

roja310
15. nov 2010

@mirka321 Ahoj, aj ja som mala transfer 2.11 🙂 , zajtra tam idem tiež na krvičku. Zdá sa, že sme tam boli naraz 🙂. Držím palčeky 🙂, nech to máme // 😉 . Veľa šťastia. Ozaj, dávali ti dve či jedno embryjko 😉 .

trtko
15. nov 2010

@mia1983 prosim ta som tu nova a moc to tu neovladam

izzie27
15. nov 2010

@mirka321
@roja310 dievčatá držím vám zajtra palce, nech krvička potvrdí tie // koľajničky. 🙂 🙂

tija28
16. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 😉
............tak ako tehulky ? priberate, priberate ???
............tak ako maminky ? ako sa maju vase male ratolesti ???
............tak ako snazilky ? dufam, ze bojujete a nevzdavate sa !!! 😉
ja mam dneska frei..............vcera som sice makala o 106, tak si to dneska takto kompenzujem..............my uz budeme mat mozno tento vikend dokoncenu rekonstrukciu aspon poschodia domceka, tak sa tichucko vytesujem, ze uz konecne by sme mohli byt po dlhej dobe zase doma v nasom..............tak snad vydrzim este 2v1, a oliverko nabude vymyslat nejake huncutstva.........................inak ten moj drobec asi vobec ani nespi, ten sa mi v bruchu mrvi non-stop.........to budeme mat asi divoke, ked sa narodi, xixixi

komarik
16. nov 2010

dievčatá prajem veľa šťastia a posielam tehuhu vírusy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuussssssssssssss
@kiara15, len nech ti to ubieha rýchlo, teším sa keď tu budeš rozdávať tehu vírusy aj ty

tija28
16. nov 2010

@komarik - ako sa ma melinda ? poslucha ? 😉

roja310
16. nov 2010

@izzie27 ďakujem 🙂 , krvička odovzdaná a teraz nekonečné hodiny čakania na výsledok ☹ . Bože, nech je pozitívny ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre