Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
7. júl 2009

no ja som nevedela,že sa dá pokračovať potom na SK do troch rokov.....

wolfskinka
7. júl 2009

komarik len tak dalej vsetko je ok, neboj sa a v ktorom tt by si mala byt ?

lucula73
7. júl 2009

komarik a ty už máš asi toho tepla fakt dosť,keď si sa schovala za komp?? 😉

kiara15
7. júl 2009

pekny den vsetky nieze by som vylihoval ale ja mam PC v detskej tam dcera spala lebo bola v praci a poslednej dobe mi hovory ze som zavislak 😀 j terz z hudranim to ani neslo aj vecer ma vyhnala no hruza a ze sloboda 😀

komarik
7. júl 2009

pravdepodobne v 8tt ako lucula len u nás sa to vyvíja pomenej. Mávam neskôr ovulku a vraj sa mohlo aj oplodnené vajíčko neskôr zahniezdiť v maternici. Tak uvidíme v piatok či sa niečo zmenilo. 😕

mzuzka
7. júl 2009

no mam taku jemnu vyhodu, ze som obcan slovenskej republiky a tu v UK mam potvrdene povolenie na trvaly pobyt a kedze odvadzame dane a obaja uz 2 roky pracujeme, tak mozeme cerpat i z tohto i so slovenskeho soc. systemu.akurat nemozes z oboch naraz. to znamena, kde je to v danej chvili vyhodnejsie, tam si das ziadost ak je to v ramci EU.

komarik
7. júl 2009

no tepla mám ozaj dosť normálne sa teším na chladné, upršané počasie.

kiara15
7. júl 2009

mzuzi poznm to moja sestra pobera v rakusku takto tam je dva roky a ostatne bude poberat na slovensku 😉

komarik
7. júl 2009

mzuzka a u vás je teplo?

mzuzka
7. júl 2009

no dobre ranko kiarka 😀
ano v ramci EU ak mas poplatene odvody a dane, mozes trosku pospekulovat.aj s porodnym s prispevkami a pod...

komarik ee. ja som sem doniesla chladne pocasie. od stvrtku co som doma, bolo teplo 1 den. a zacalo sa ochladzovat. tak isto to bolo, ked som prisla na sr. ja som taky krakonos. keby som sla niekde na rovnik, medzi tie kmene ham ham, tak tam vyvolam zarucene dazd a uctievaju ma ako bohynu.

orsulka
7. júl 2009

kiari.............máš to ťažke dievča!!!!! 😀 😀 😀 😀 prve pozitivum nemať deti ...hihihihihihihihihihih.....takto mi okupuje PC len manžel 😀 😀 😀 😀 😀

mzuzka
7. júl 2009

my mame PC dva a je nam veru obcas malo 😀

wolfskinka
7. júl 2009

ty brdo tak ty uz budes zacinat 3 mesiac, no drzim palce

komarik
7. júl 2009

mzuzka tak to by som mala teraz stále chodiť za tebou, lebo teploty mi nerobia dobre 😀

orsul, no veď práve že manželia chcú okupovať net asi častejšie ako deti, lebo ten môj tu stepuje už 10 min. aby som ho pustila. Tak zatiaľ sa majte.

mzuzka
7. júl 2009

babyyy prave som si objednala super vanicky, kuk album. pojdem k segre vanicka sup do kapsy, pojdem na sr vanicka sup pod postel, ked tam nebudeme, nebude svokrikovcom zavadziat.

wolfskinka
7. júl 2009

komarik aj mne toto pocasie vyhovuje aspon nie je tak teplo da sa ist aj na bicykel aj na korcule nezabije ta to teplo

kiara15
7. júl 2009

takze plynie ze to mame asi taske vsetky 😀 ja mam aspon jednu vyhodu ze mojho muza PC este nečzaujalo 🙂
ale aj tak je furt prec 😉

kiara15
7. júl 2009

mzuzi pekna dobry napad? 😉

kiara15
7. júl 2009

orsul uz mi Krajko odpovedal ze mozem zacat nasledujucu mrchu takze vyzera to vsetko nadejne 🙂

wolfskinka
7. júl 2009

kiara no super ... drzim palce, ja zacnem az v septembri, teda 13.8. douzivam tiwe antibiotika a hned sa zacneme snazit a hned aj pojdeme na umele

mzuzka
7. júl 2009

kiara nes.....rd ma, nie vyzera, je to dobre a ideme nato. jasne?

wolfskinka
7. júl 2009

baby ja uz som tak hladna ze by som aj parkety uz objedala

mzuzka
7. júl 2009

wolfi ja som sa vydavala piatok 13. aprila, ja na povery neveriiiim 😉

orsulka
7. júl 2009

mzuzka......vyzera to super ta vanička....od malička samostatný bazenik .-)))))))))))))))))))))))

kiara...tak to je fajn, velmi skorá odpoved........verim, že to už más iste, že to vyjde teraz na 1000% 😉 😉

ved nezabudni...JA som čerešnička na tortičkách .-))))))))))))))))))))))

kiara15
7. júl 2009

mzuzi jasne ze ideme na to 😉

wolfi super tak budeme blizko seba 🙂
uz im v Heliku dlho trva nasa ziadost lebo sme ju dali koncom maja a este mi nevolali ze ci je schvalena asi tam koncom tyzdna zavolam 😒

mzuzka
7. júl 2009

no orsul mi sa na tu ceresnicku spoliehame. niekto si musi zasluzit to najlepsie na koniec. nie? a kto iny ak nie ty?

orsulka
7. júl 2009

kiara...určite tam volaj, či náhodou sa niečo......treba si to preverit.....takže začnes tento mesiac ako si spominala, vsak????????
mzuzka....nooooooooooo...ved to!!!!!! 😀 😀 😀

kiara15
7. júl 2009

orsul ano ak si nic nevymyslia tak by som rada zacat 🙂 a ja verym ze ty budes ceresnicka na torte 😉

wolfskinka
7. júl 2009

kiara mmne prisla schvalena ziadost z poistovne az po 6 tyzdnoch ...
no snad v septembri zacnem, uvidim ako pojde cyklus

mzuzka
7. júl 2009

pre vsetky ktore zaujima aky je postup pri tehu v UK ,kliknite si na tento clanok

http://www.echomagazin.com/sk/clanky/prakticke_...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre