Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
8. júl 2009

Ahoj Tija,rada Ta znova "vidim",alebo čitam? tak Ti držim palce na tie marhule,ja som raz zavarala broskyne,ale okrem dvoch poharov,ktore boli v liehu sa mi ostatne pokazili ☹ tak som sa rozhodla ,že už to nabuduce nebudem skušat,škoda roboty....Ale Ty si ina kucharočka ,takže to bude isto ok 😵

surviver
8. júl 2009

kiara,ja ked som mala žiadost v Heliku tak mne vobec nezavolali ☹ a ked sa mi asi po 7-8 tyždnoch zdalo,že by to už aj mohli mat,tak som zavolala ja a na recepcii mi povedali,že je to už schvalene a že ma to tam čaka 😕 Tak si radsej zavolaj,aby sa Ti to zbytočne nenatahovalo...

viktoria77
8. júl 2009

Ahojte, som tu nová. Akurát 17 idem na prvú konzultáciu do Heliosu k Dr. Krajkovičovi. Aké s ním máte skúsenosti a ako to prebieha.

surviver
8. júl 2009

vitaj viktoria77 🙂 Krajko je dobry,nič neboj ,ma velmi ludsky pristup...na tom prvom pohovore sa vas popytaju ,že ako dlho sa snažite,ake vyšetrenia vam už niekedy robili....a mne prvy krat urobili aj sono/ja som bola u Dr.Gatovej/ a potom vam naplanuju,že čo bude dalej,aby sa to pohlo tym spravnym smerom 🙂

viktoria77
8. júl 2009

Vďaka Surviver,
niečo už mám za sebou, chodila už do jedného centra, nie priamo CAR ale robili mi už laparku, mam za sebou akurát aj prvé IUI, bohužial neúspešné. Tak ideme skúsiť štastie do Martina.

surviver
8. júl 2009

viktoria tak držim palce,nech tam nemusiš chodit dlho a splnia sa vam vaše sny...my sme tiež pred Heliosom boli v inom centre/Iscare/ Helik bola naša "druha zastavka" na ceste za drobcom 😉

jajulaa
8. júl 2009

Vitaj Viktoria, ja som tu tiež pomerne "nová" 😀 .
Tiež sa pripájam k názoru, že Krajko je super a vlastne všetci v centre. Fakt som sa tam nestretla s niekým kto by mi nesadol.
Ja si myslím, že tam všetkých školia ako sa majú správať k pacientkám, lebo veľký dôraz pri liečbe kladú na dobrú psychiku.

jajulaa
8. júl 2009

Surviver, aj ja som predtým chodila do Iscaru a predtým ešte na Zochovu, tam bolo štátne centrum, ktoré neskôr zrušili. Tam sa za IVF-ko nedoplácalo ani korunu a keď som išla na 1. IVF, tak ani za lieky sa vtedy ešte nedoplácalo 🙂 , čo znie teraz ako sci-fi. 😀

viktoria77
8. júl 2009

Ja som chodila na Sliač k Dr. Galádaovi, bol skvelý a aj všetci čo tam robia, nemôžem povedať krivého slova. Len mala pocit, že Dr. Galád nestíha všetkým pacientkám venovať tak ako by bolo treba. Tak skúsim zmeni centrum a snáď nám to prinesie úspech.

kiara15
8. júl 2009

lucul veru som ta posluchla aj teba suriver a volala som do heliku a ideme uz 20.7.ku koordinatorke po lieky som rada ze sa to pohlo juuupiiii 🙂 🙂 nejde niektora vtedy do heliku?

kiara15
8. júl 2009

viktoria77 vitak medzi nami neboj sa tam su super ludia a mili 🙂 🙂 🙂

viktoria77
8. júl 2009

Počula len chválu na nich tak to bude dúfam v pohode.

kiara15
8. júl 2009

viktoria77 urcite to bude v pohode lebo su velmi mili ku kazdemu 🙂

ybyta
8. júl 2009

Ahojte momentalne už nepatrim na stranku čakanie npo transfere jemi smutno môžem sa kvam pridať?????????? ☹ večer vam napišem niečo osebe len som sa prišla najesť autekam do prace aku dr. Krajkovičovi" je to neskutočny človek v dnešnej dobe nema chybu aj sestra Janka Valachova taka čiernovlasa aj taka blondinka su suprove tešim sa na vas večer zatial pa 😉

surviver
8. júl 2009

jajulaa ,tak mne v Iscare robili 2 krat IUI,asi pred vyše dvoma rokmi a za jednu IUI sme platili 1500 Sk. Ale mne sa nepačil ich pristup,neboli priliš mili 😒 Aj ked možno v Heliku je to umelo naučene to ich spravanie,ale je pravda,že psychika robi svoje a tak či onak,nech už sa chovaju prijemne z akehokolvek dovodu,určite to padne dobre všetkym ,ktori tam pridu,že ich uvita mila pani na recepcii a cely personal je pozitivne naladeny 😉 Lebo vačšina ludi tam pride so svojimi trapeniami a ešte ak by na nich "vykukla" nejaka nepriemna sestrička,tak by im to na dobrej nalade nedodalo....

surviver
8. júl 2009

kiara no vidiš,tak sa to pekne pohlo 😉 . Oni tam toho asi maju vela,tak niekedy plati --vojak sa stará,vojak má--

viktoria77
8. júl 2009

Chcem ešte opýtať, keď som objednaná na 13.00 hod. tam ma doktor vezme na čas alebo sa tam čaká?

surviver
8. júl 2009

viktoria,no na tie pohovory beru zvačša načas,my sme prišli o 30minut skor a kedže tam nemala nikoho tak nas vzala hned,ani sme nečakali

viktoria77
8. júl 2009

To som rada a čo sa týka ostatných vyšetrení, tiež objednávajú na konkrétnu hodinu? Chcem len vedieť či sa na tie vyšetrenia čaká alebo to ide tak ako si objednajú

surviver
8. júl 2009

ak už budeš chodit na krv a na kontrolne utz,ktore su pred IUI alebo IVF,tak to Ti povedia ,aby si prišla rano medzi 7-8 hodinou,a to už potom budeš musiet trocha počkat,podla toho aka budeš v poradi,niekedy ,alebo lepšie povedane skoro vždy je tam riadny naval rano,ale su šikovni tak im to ide pomerne rychlo,takže to nie je až take strašne

viktoria77
8. júl 2009

No len pre mňa to bude problém s dochádzaním tak ráno. Manžel má auto v práci a on je na týždňovkách a spojenie busom je otrasné. Ani neviem či tam niečo na taký čas ide. ☹

surviver
8. júl 2009

no tie utz a krv robia iba rano,lebo potom maju zakroky/IUI?IVF/ takže nam povedala pani na recepcii,že len rano. Ale ak im vysvetliš o čo ide, tak myslim,že ak sa tam nejako do tej 9hodiny dopraviš tak Ta urcite neposlu preč 😉

viktoria77
8. júl 2009

Budem si to musieť niako zariadiť, ešte síce neviem ako ale dašo vymyslím. Kvôli tomu váhala s Martinom, lebo je tam dosť zlé dochádzanie od nás.

wolfskinka
8. júl 2009

viki ahoj

tija ... no ved preto, uz som sa zlakla ...

saxo nemas za co ja po tych 2 IVF uz mam tolko skusenosti ze ich mozem rozdavat

babojka
8. júl 2009

chcem odkazat vsetkym zienkam, nebojte sa vyhladat sanatorium Helios. Su tam super ludia a prijemny lekari a hlavne odbornici. Pomohli aj mne. Po neuspesnom tehotenstve ma podporili a veria, ze sa nam to spolocnymi silami podari aj po druhykrat. Len jedno - ak sa uz rozhodnete, je treba tam chodit pravidelne, inac to nema vyznam. Nezalezi na kilometroch ani na stratenom case !!! 🙂 😉

orsulka
8. júl 2009

😀 vitam vsetky nove...a pozdravujem vsetky stare!!! 😀 😀 😀

wolfskinka
8. júl 2009

orsul ... kto ti tu je staryyyyyyyyyyyyyyy haaaaaaaaaaaa

no uz som naspat, tety z mestskeho uradu sa u nas zohriali asi 1.5 minuty a isli prec s tym ze nam daju suhlasne stanovisko .... a kvoli tomu nas hnali z roboty, no co ale ked musis tak musis

noe
8. júl 2009

Ahojte babulky.... mam trosku zvlastnu otazku, a aj ja sama som trochu mimo z toho. Uz par rokov chodim do Heliosu, a k Dr. Krajkovicovi som chodila este pred jeho vznikom. Takze si ma "bral" so sebou. Bol to moj druhy gynekolog, ten prvy bolo nieco hrozne, takze Krajkovic mi prisiel ako prototym skveleho lekara s humannym pristupom.
Vcera som volala ohladom objednania mna i manzela, kedze sme v zahranici a prideme len na par dni. Sestricka ma prepojila na doktorku (myslim Gatovu???), kedze Krajkovic bol vytazeny a zazila som velke mile i nemile prekvapenie. Bola velmi zlata asi 15 minut sme telefonovali, vyhladala si moju kartu, a bola velmi prekvapena, ze pri mojej dg. a case akom sa uz snazime o babatko, mi neboli urobene dalsie vysetrenia. Uz dlhsie som mala pocit, ze Dr. Krajkovic robi pomaly len to, co ja navrhnem. Aj manzela na spermiogram som si objednala sama, vdaka tomu,ze som sa docitala tu na konovi, ze je to potrebne. Takze ma to trosku mrzi, ze uz sme mohli byt ovela dalej, keby mi povedal jasne, co vsetko potrebuje vysetrit a aka bude liecba. Mate aj vy podobnu skusenost.
On je uzasny lekar, ale aj s manzelom mame pocit, ze ma toho velmi vela a pacienky berie ako na pase a uz to nieje to co pre par rokmi, ked sa mi venoval a vsetko vysvetlil 😒

chorale
8. júl 2009

ahojte všetky nové aj tie ktoré tu chodia už dlhšie (dobre som to wolfi napísala) 😀
saxa k tým injekciám kiara má pravdu mne tiež niektoré bola dať zdravotná sestra a vždy to navrelo. vysvetlila mi že ked je to podkožne to to navrieť má. takže neboj sa.
no mňa už zajtra čaká ťažký deň tak na mňa myslite. dnes ma už prepadol trochu strach ale verím že to všetko vyjde a za chvíľu bude bábetko 🙂

wolfskinka
8. júl 2009

noe ahoj ...

no ja ich hodnotim oboch velmi pozitivne som s nimi spokojna ... a ostatne v IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre