Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
31. júl 2009

lusina...ved vravim, že spite 🙂))))))))))))))))))
wolfi...no ved buntosím 😉 😉

kamka....no s mojim by som sa celkom aj vybláznila......ale ten je fuč, a tak si s kamoškami vystacime hádam aj same 🙂)))) a dajáky chlopi tam hádam len budu 🙂)))))

komarik
31. júl 2009

bacha na orsul - ide na záťah. 😀

wolfskinka
31. júl 2009

orsul nevie co zo sebou ked ma volny byt ... ale ved ona pri tych uhorkach skrotne 😀 😀 😀 😀 padne vystavena ako citron .... 55 flias ... no moja mas co robit, ja som spravila 34 a mala som toho plne zuby

chorale
31. júl 2009

ahojte, krásny piatok. v teleráne dávali že toto krásne počasie má byť až do budúcej soboty (vrátane) takže dúfam že to vyjde.
orsul uži si 😀 , ja som mala ísť zajtra na rozlúčku so slobodou s jednou kamarátkou ale budem sa baviť doma v posteli 😀 ale zasa už nie som sama ale sme traja tak hádam si postačíme 😀

wolfskinka
31. júl 2009

chorale .. kasli na rozlucku ... ta trojka je spica a nie ze to prezenies ... 😀 😀 pekne oddychuj kedy ides na dalsie sono ?

chorale
31. júl 2009

idem v stredu. teším sa že zasa uvidím drobčeka, uvidím koľko narastie za ten týždeň. ja si tu rozlúčku zajtra vynahradím, lebo sme pozvatí na grilovačku, tak v rámci vychádzky pôjdeme tam, aby sme mali aj čerstvý vzduch.

wolfskinka
31. júl 2009

no vidis ... takze drzim palce nech sa krpcek ukaze v plnej parade

orsulka
31. júl 2009

chorale.... 😉 😉 sa tesim s tebou 😉 😉

lusina
31. júl 2009

super chorale, gratulujem. .........len tak ďalej 🙂

komarik
31. júl 2009

chorale 😵 😵 😵

wolfskinka
31. júl 2009

idem nieco na chvilku robit ... za polhodinky som tu

mzuzka
31. júl 2009

aj ja prajem dobree ranko. 😉 uz sa vam zvikendieva, tak naladicka super. dufam ze to pocasie vydrzi do konca augusta. orsul, mas to na starosti, naposledy si sa velmi nesnazila, tak mas moznost reparatu 😅

kamka17
31. júl 2009

no wolfi...toto bolo od teba dobré...že idem niečo na chvíľu robiť... 😀 😀 😀 sa neprepracuj v tej tvojej práci

mzuzka ahoj

mzuzka
31. júl 2009

mne uz doprala pracka ,tak to tiez sikovno vyhodim na snuru,kym zas neprsi.mohlo by tu byt dnes aspon trosku dobre, tak by som sa uz isla niekde trocha prejst, lebo ma uz certi beru doma.

orsulka
31. júl 2009

kamka...no to ano...wolfi je srandistka...vraj za pol hodinu 🙂))))))))

mzuzka......taaaaaaaaaaaaak....vybavene to máááš....!!!!!
😉 😉 tutofka....

mzuzka
31. júl 2009

OK verim ti. za to mas u mna v extreme jeden mioesany drink 😉

wolfskinka
31. júl 2009

kamka uz som tu uz som nieco testla a zase mam pokoj hadam do poobedia

mzuzka
31. júl 2009

ahoj wolfi

mzuzka
31. júl 2009

myslite ze by som si mohla dat sodu bikarbonu? mne sa chce grcat,ale negrciam. len mi je stale hrozne tazko na zaludok. ako ked to chce ist,ale nemoze.

orsulka
31. júl 2009

MZUZKA...TAK TO NEMáM PáRU.............

orsulka
31. júl 2009

joooj mzuzka...tak sa už na teba tesakujem .-))))))) a už aj na ten drink 🙂)))) 😉 😉 😉

mzuzka
31. júl 2009

orsul a kam ides do chorvatska? ja sa uz tesim na rok, chceme ist konecne na plytvicke jazera, uz sa tam chystame 3roky.

wolfskinka
31. júl 2009

mzuzka ahojki ...

to by som nerobila ... ta soda bikarbona myslim

orsulka
31. júl 2009

MZUZKA...IDEME NA kRK, KAM PRESNE NEVIEM....kurnik aj s klavesnicou 😠 zabudam ju prepnut 🙂))))

plytvice su super......sama modra skalica 😀 😀 😀

mzuzka
31. júl 2009

hmm, aj som si myslela, ale som sa chcela uistit. do prcic. obcas slohnem mm pivo ☹ aspon grgnut sa mi da po nom.

kamka17
31. júl 2009

mzuzka...tá soda bikarbona ti zle nespraví, tak podľa mňa by si trochu mohla
a plitvice....joj, tam je krásne, sme tak boli, keď sme boli s drahým prvýkrát na spoločnej dovolenke...to ale ešte nebol môj drahý, až po dovolenke 😀 😀

orsulka
31. júl 2009

kamka...takže ty ides zajtra na grilovacku???????? jooooj...tak tebe bude hej .-)))))))) a neopi sa tam velmi 😉

mzuzka
31. júl 2009

joooj, kamka, romantika ako traky 😅 😅 ja tam tiez velmi chcem ist. chceli sme tam ist na svadobnu cestu,ale nakoniec nevidalo. namiesto plytvic, UK.
ale narok tam pojdeme hadam aj so svistami

wolfskinka
31. júl 2009

my ideme do tych tatier .. ci z nasimi znamymi alebo bez nich uz sme sa rozhodli

kamka17
31. júl 2009

orsul...no to je grilovačka v rámci firemnej chaty, tak na to sa až tak veľmi neteším, lebo tých ľudí vidím každý deň...a opíjať sa mi s nimi veru nechce a ešte k tomu v takom teple...a u nás je to také dosť o partiách a ja do žiadnej nepatrím... 😒 tak neviem, neviem, ako to dopadne, ale však napíšem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre