Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

tinkaza a ako folikyk ????????????

orsulka
8. jún 2009

wolfi..... 😀 😀 😀 tak takéto "akcie" som vobec nemala na mysli...to by som musela mať inú agentúru 😀 😀 😀 😀 a dobre sa vyzbrojiť úúúúsmevmi na túto štátnu "byrokraciu " !!!! 😀 😀

tinkaza
8. jún 2009

wolfskinka - neviem, koľko ich mám, som len 6DC, ale vraj je ich dosť veľa, ale samozrejme ešte musia dozrieť, sliznica super, 13 neviemčoho, asi mm, vraj to super...poobede mi zavolajú a asi znížia dávky, lebo ma asi bude treba ubrzdiť, na tom som sa aj zasmiala...

orsulka
8. jún 2009

tinka......ja som bola sama na malom bordovom Mercedesovi 🙂))) a taku zančku nemám.....ale ja som prisla do Heliku až po 7,30.......podľa mna si tam už nebola 😔 no ved nič to......ale vysledky sa mi pacia!!!! 🙂 🙂 😉

orsulka
8. jún 2009

ja ked som prisla inak...tak som na sono cakala u Krajka asi 5 min......nikde nikto, ale u Gatovej bol dlhýýýýýý rad 🙂 🙂

tinkaza
8. jún 2009

orsulka - aha, tak to sme sa asi akurát míňali, lebo sme odtiaľ odchádzali okolo 7,40, tak nejako, neviem...potom sme síce ešte 1,5 hod. čakali pod Strečnom, ale to sa vás chvalabohu netýka 🙂
ja som bola u Gáťovej hneď druhá v poradí, ale potom som si ešte vyčkala radu na krv, tam ich teda čakalo strááášne moc...a dnes brala krv iba jedna kočka, tak to šlo aj pomaly..

som zvedavá, či mi ozaj neznížia dávku, uvidíme...potom po 15:00 dám vedieť.. 🙂

orsulka
8. jún 2009

tinka...tak som zvedava...no jednoducho reaguješ super, tak oni ža zbytočne nebudu načgávať hormonmi 😉 😉 ale fakt som rada, že ti to tak pekne odsypa.......ktorý den si????? dalsia kontrola v stredu?????

tinkaza
8. jún 2009

orsulka - som len 6DC, na UTZ tych folíkov bolo veru dost, merali tak od 5-12 neviemcoho, Gatova vravela, že na takýto DC je to super, tak neviem, neviem...radšej menej a kvalitných, ako veľa a slabých...a ani nemám predstavu, koľko by mali v takýto deň merať, neviem...odsýpať to odsýpa v pohode, len keby som nebola taká unavená...ale nevadí...neviem, kedy mám prísť na ďalšiu kontrolu, dúfam, že mi to povedia poobede, keď mi zavolajú...asi sa to určí podľa hormónov z krvi, nie? neviem..

wolfskinka
8. jún 2009

orsulka .. no asi tak nejak ... ale ver mi ze by ta to uzivilo ...

tinkaza vysledky su super .. drzim palce a poobede daj vediet na kolko ti znizili a ta sliznica tak to je uzasne

orsulka
8. jún 2009

tinka...ahaaa...ja som zabudla, že až poobede ti povedia dalsiu kontrolu
no a tá unava je možna z takeho prisunu hormonov, tak hlavne oddychovat, nič zbytočne neprehánat....a keby daco tak PN-ka to isti.... 😉

wolfskinka
8. jún 2009

tinkaza .. ved my ta nechame sediet niekde na namesti v stolicke ... tak ti bude dobre .. musis prist

tinkaza
8. jún 2009

wolfskinka - myslíš? neviem, koľko má byť, viem len, koľko mám, takže neviem posúdiť, či je to dobré..len viem, že Gáťová mi povedala, že tá sliznica je super, lebo že v tomto DC by normálne mohla byť len 7-10 asi mm, lebo však je to len 6DC a najideálnejšia býva okolo 14 mm ale v strede cyklu a ja už teraz mám 13, tak som asi bola z toho vyhúkaná, lebo mi to hneď pochválila, že so sliznicou teda problém nebude...uvidíme, uvidíme... 😉 😉 😉

orsulka - ja si to tak nejako myslím, že mi až po tých výsledkoch krvi oznámia ďalšiu dávku aj deň kontroly....máš pravdu, tak som sa aj s Gáťovou dohodla, že keby niečo, hneď ma vypíšu na PN, ona s tým vraj žiadny problém nemá..dobre vedieť... 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

tinkaza no super ... taka dobra sliznica ... to ma malokto ja som mala hranicnu sliznicu 7mm ☹

tinkaza
8. jún 2009

wolfskinka - fakt? no vidis, tak ja neviem, ved ako sa to da ovplyvnit? asi nijak, či hej? viem, ze tým alchemilkovym cajom trošíčku, a tými všelijakými koreniami, čo sa to tu už popísalo, ale ja som nič od provery nepila ani nejedla, v poslednej dobe len ten calibrum, aj to nepravidelne, lebo stále zabudnem. 😀
ešte je skoro tešiť sa, som realista, ešte veľa injekcií ma čaká, a to je naprdoček.. 😀 😀

ak budem do stredy žiť a vládať chodiť, tak na chvíľku prídem, len aby bolo pekne, lebo keď pršalo, tak som bola schopná prespať celý deň, to bola riadna kríza.. 😀

wolfskinka
8. jún 2009

tinkaza no prides a hotovo ziadne ale nechceme pocut .... a chceme vidiet tvoje rozpichane brusko ... kolko modrin mas ? pochval sa

tinkaza
8. jún 2009

wolfskinka - no veru, už ho mám riadne dopichané, zo začiatku to bola pohodička, ale teraz už je to na hovienko, už ma boli každá strana, ale horší je stále ten Decapeptyl, to je otrasné, hrubá ihla + štípanie, no fuuuj, Gonal je celkom OK, má tenučkú ihlu a ide mi to oveľa rýchlejšie ako Decap., a to ma čaká ešte cca 8 dní...fúúúúúúúúúúúúúúúj..a modrinky už veru mám, dnes som si po druhýkrát tak zle pichla Decap., že mi aj krv vyšla, ale čo už...už som vydržala veľa, tak už vydržím, ale fakt to teda nikomu neprajem... 😒

wolfskinka
8. jún 2009

tinkaza no presne ... decapeptyl je svinstvo ....

mi nieco hovor ja to mam za sebou uz 2x a treti krat sa chystam, aj keby sa mi to podarilo ze by som nemusela ist tak by som sa stastim vznasala

tinkaza
8. jún 2009

wolfskinka - presne tak, nebyť toho Decap., tak je to OK, neboj nič, ako to tak sledujem, keď budeš mať adoptované babo doma, tak sa vam aj vlastne podarí, vieš sama, že to tak býva...

idem pracovať, dúfam, že sa na tom stretku uvidíme a povieš aktuality z tých vybavovačiek..
ešte sa dohodneme, pa 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

no ja by som najskor to svoje .... a az potom adoptovane .. nemam chut cakat 3 roky a viac na dietatko

orsulka
8. jún 2009

a kde sa zasek vsetky kuriatka?????????????????

wolfskinka
8. jún 2009

orsul tu som

orsulka
8. jún 2009

no ved aj ja.....ale nejak málo dopisovateliek........ani Tija sa dnes neukázala......a ved by mala byt aj domka...mala by pekne oddychovat pred transferom... 😉

kamka17
8. jún 2009

orsul...aj ja som tu, len dnes v práci nestíham ani nič, nieto ešte dopisovať... 😒 😒 ☹ fakt že dnes mám tu toho plné zuby, ale našťastie za chvíľu idem preč

wolfskinka
8. jún 2009

orsul neviem co sa deje ... asi vsetky spia je take zamracene pocasie

orsulka
8. jún 2009

u nas je krásne od rána, aj v MT bolo super, slniečko svieti......kamka..ved aj ja nastastie o chvilku padam odtialto... 😉 dnes ma svokor narodky, tak ideme kupit darček a zagratulovat mu...nech sa trošku poteši 🙂 🙂

kamka17
8. jún 2009

a myslím, že tija má dnes asi stres, lebo sa bojí toho zajtrajška...tak dúfam, že to zvládne a ozve sa aspoň zajtra...

a ostatným sa asi nechce alebo nestíhajú, lebo však aj minulý týždeň to bola bieda...asi tým počasím 😅

orsulka
8. jún 2009

v stredu mate stretko čoooo?????? nejak nás predbiehate zasek!!!!! a kto pride????? prekonate nas rekord???? 😀 😀

orsulka
8. jún 2009

tija ma zajtra piaty den a možno bude mat aj ET???

wolfskinka
8. jún 2009

orsul zajtra to vyzera kamka, dunda a ja ... tinka podla toho ako sa bude citit, lebo jej tie hormony davaju zabrat ... tak to sa uvidi az zajtra ako jej bude

a ci sa este nejaka zilincanka prida .... ufff to je na nich budeme radi ... o 17.00 na marianskom pri fontane kto ma chut

orsulka
8. jún 2009

tak škoda že to máte už zajtra......zajtra nemôžem...... 😠 ..........v stredu by som mohla 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre