Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
17. aug 2009

kiarka to už má za sebou dnes - určite...a teraz s bobatkami určite vylihuje na postielke!!!! 🙂 🙂 🙂 😉
tentokrát to vyjde...citim to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chorale
17. aug 2009

komárik, ja som ju tiež papala že má veľa vitamínov. a predtým som mala v 6tt zápchu tak mi ciky poradila kapustu. tak som si v sobotu povedala že mi nemôže uškodiť. možno keby som ju jedla pomaličky, a iba trošku. ale ja rovno plný tanier a hltala som ju ako keby mi ju išli za 2 minuty zobrať 😀
orsul ahoj už som myslela že balíš na dovolenku ked ťa nebolo.

zuzanka.h
17. aug 2009

Ahojte žabky chcem Vás pozdraviť a zaželať pekný týždeň!!! 🙂

cikyta
17. aug 2009

Ahojte.Pripájam sa k Zuzanke!!! 🙂

surviver
17. aug 2009

Pekny slniečkovy den všetkym 😵 Asi ste všetky pri vode ,na slniečku...alebo odpočitavate posledne minutky v praci...

domika9
17. aug 2009

čaute kočky
zuzanka tak konečne si sa nám prišla ukazať - panečku ty už maš 26tt 🙂

domika9
17. aug 2009
cikyta
17. aug 2009

OOOOOrsulka-žiješ? ☹ Teraz mi segra volala o tom lietadle.Od PD po ZH bola tlak.vlna......Ešte neviem presne o čo ide,ale až padla z okna parapety dnu do bytu aká šajba.(Myslela,že zase baňa.)

cikyta
17. aug 2009

Joj Orsulka.Ja som si len na teba spomenula a tu su viacere babenky z PD.
Tá HA(Morovno)je zakliata ☹

domika9
17. aug 2009

čo sa stalo ciky ? pri vas padlo lietadlo či čo?

cikyta
17. aug 2009

Pri nás nie.V jednej dedine medzi Handlovou a PD.Ešte to nieje ani na Ta3.

domika9
17. aug 2009

no tak vy to tam mate vokolí ,,huste,,

lucula73
17. aug 2009

ciky - ja som to počula až do bojníc,vyletela som na balkon a prvé ma napadlo,že zase vybuchlo v Novákoch...
uf....tiež som hľadala infošky,ale nič som nenašla.

lucula73
17. aug 2009

inak ahoj domi...ja len na skok...

orsul - ideme s malou zase k našim,lebo moj mm vymyslel,že ide vyhadzovať staré kovové zárubne a chceme nové dvere,tak tu sa nebude dať bývať,už sa toho desím,čo ma bude čakať potom.... 😒 ale nové dvere je moj dááááávny sen,takže...niečo za niečo... 😉
a tebe prajem krásnu dovolenku,pekne si oddýchnite a nech vám vyjde počasíčko... 😉
A ako bolo na mini stretku?

lucula73
17. aug 2009

ciky - už to hlásia,nebol výbuch,ale prelet dákeho voj,lietadla..no aspoň že...

cikyta
17. aug 2009

Hej Lucul.Prekročilo hlukovu hranicu.
No vidieť to na oblohe v dyme a ohni-myslím,že je vojna 😖
(Sobotu som tu stihačku videla tu v MT,ale tiež nebola nejak extra vysoko,ale predsa...)
Dobru nôcku. 🙂

tija28
17. aug 2009

dobry vecer bambulky vsetky 😉 😉 😉

lusina - gratulujem k drobcekovi a pekne sa o neho staraj - nech mame o dva tyzdne z Teba obrovsku radost 😉

kiarka - tak Tebe gratulujem dvojnasobne k obom drobcekom a verim, ze budes pekne nasledovat mzuzku 😉

ostatne pekne zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
18. aug 2009

kiarka drzte sa pekne pokope vsetci 3 celych 9 mesiacov a potom uz na cely zivot

orsulka
18. aug 2009

dobre rnecko Helinky......dnes v praci posledný dniček...dakujem vsetkým za želanie peknej dovolenky.... 😉 😉

luculka...ministretko so mzuzkou...no super....vyzerala uplne nadherne ako princezna, lebo mala na sebe krasne šatočky.....a brušinko...no super!!!!!! tak som si pohladkala aj 2x, nech sa chytá aj na mna 🙂 🙂 tak sme sa stretli vecer o pol osmej a zbadala som sa až o pol jedenástej, že kolko je hodin .-))))) tak velmi rýchlo mi to ubehlo..... ☹ ☹ ale usta sa nám nezavreli 🙂))))) ved to poznate 🙂)))))

tijuska, ciky, domika........zdravim ked som vas už večer nestihala....

dobre ranko wolfi 🙂)))))

orsulka
18. aug 2009

aj my sme si vcera mysleli, že sa niečo vybuchlo niekde.....a to bolo len lietadlo, ktore prekrocilo hlukovu hranicu?????? nechápem.........to a ž takto???????

wolfskinka
18. aug 2009

ahoj orsulik

orsulka
18. aug 2009

wolfi...ako sa dari???????

wolfskinka
18. aug 2009

ale tak vselijako, momentlane mi je zima na nohy 😀

ip

orsulka
18. aug 2009

😀 😀 😀 to vážne???????? a ty nenosiš so sebou náhradné ponožky???? pre prípad, že by ti bolo zima na nohy??? v auguste????? 😀 😀 😀 😀

a inak kde sa nám zas tula kamka???????? tá zas maká v práci????????????

a zabudla som pozdravit zuznaku.h. ...že sa ukázala po dlhsej dobe......aj s Jurkom 🙂 🙂

wolfskinka
18. aug 2009

orsulka mam ich v aute a od auta ma delia 2 poschodia a nechce sa mi ist dole 😀 😀 😀

kamku dnes operuju .... neviem presne o kolkej snad to uz ma za sebou ... ma sa mi ozvat ako to dopadlo, lebo sa chystam ju ist pozriet do nemocnice

orsulka
18. aug 2009

BOOOOOOOžE....ja som telivo....fakt!!! ja som zabudla !!!!!!! ved ju včera prijimali do tej nemocnice.....este, že si mi to pripomenula......drž sa KAMKA!!!!!!!!!!!

wolfskinka
18. aug 2009

ja som s nou vcera este volala, lebo som chcela ist za nou, ale ze navstevne hodiny len do 16.00 a to sa ja nedostanem tak ked bude mat po operacii tak zajtra za nou skocim

orsulka
18. aug 2009

tak ju pozdrav odo mna.....vopred dakujem 😉

wolfskinka
18. aug 2009

jasne pozdravim ak sa mi ozve ... dnes urcite za nou nepojdem, bude po operacii ubolena a pojde za nou drahy a rodina, ale ak si ju tam nechaju este aj zajtra poobede tak za nou skocim

tija28
18. aug 2009

dobre ranecko bambulky moje 😉 😉 😉

orsul - aj ja, aj ja Ti zelam prekrasnu dovolenocku a bodaj by ste sa z nej vratili uz traja - bo ja verim na zazraky 😉

wolfi - aj za mna prosim pozdrav kamku 😉 prosim 😉 ..........a aj mne je zima na nohy, hihihihihih 😀 😀 😀

vsetky ostatne helinky zdravim a prajem pekny slnieckovy dnicek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre