Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
30. aug 2009

ostatne kočky ahojte 😉

komarik
30. aug 2009

romy, v prvom rade netreba čítať vedľajšie účinky liekov. Provera toho tam má teda dosť popísané ale nič nie je také zlé ako tam píšu. Musia vypísať úplne všetky riziká aby boli krití ale nikto netvrdí že ich budeš mať ty. Takže pozitívne myslenie a zakáž si čítať letáčiky k liekom na IVF. Poisťovňa prepláca časť liekov a samotný cyklus umelého oplodnenia. Ty si budeš doplácať druhú časť liekov a doplnkové činnosti ako napr. zamrazenie oplodnených vajíčok. Všetko záleží od počtu vajíčok ktoré ti narastú a oplodnia.

lusina, nič to. Táto časť nevyšla, možno s vajkom niečo nebolo v poriadku tak odišlo ale máte krásnych 2 mrazáčikov. To sú pekné vyhliadky do budúcnosti.

cikyta
30. aug 2009

Kamka-Silvinka ti strašne moc dakuje za gratuláciu a posiela velikánsku pusinku na obe líčka! 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
30. aug 2009

ved to je jasne že Silvinka je herečka od narodenia 😉

wolfskinka
30. aug 2009

ahojte,

tak zase na chvilku som sa dostala k pc

komarik ... no chces nechces .... ja s tym nic nenarobim .... ako to dopadne je vo hviezdach

janicca egypt .. hurghada ... hotel mamlouk palace ***** .. tak hadam bude dobre

lusi to mi je luto .... ale mrazacikovia v dalsom cykle to istia

kamka ahoj .. no ako sa mas ?????

ciky, domika ahojte ...

liviaf14
30. aug 2009

ahojte helinky, čo máte nové? asi všetky víkendujete, že? vonku je krásne slnečno, aj keď trošku chladnejšie.
ahoj komarik 😉
cikyta -malinká je strašne zlatá, také kukadielko 🙂

domika9
30. aug 2009

dievčata tak všetky sa flakate? 😉

kajka39
30. aug 2009

ahoj tija, kedy mas naplanovane HSG, a kde ti ho maju robit v Heliku? Ja som mala ist na HSG zajtra, ale odlozilo sa to, tak chcem vediet ako to bude prebiehat u teba, das vediet?
Vysetrenie HyCoSy je vraj ovela lepsie, aspon co som citala,vstrekne sa tiez kontrastna latka, ale vysetruje sa to UTZ a nie rongenom ako pri HSG. doki tvrdi nieco ine, tak neviem.....

romy01
30. aug 2009

Ahoj lusina,
je mi smutno keď to čítam, ale baby majú pravdu, máľ ešte rezervu 🙂 🙂
Baby začínam s proverou zajtra - dúfam, že to bude začiatok príbehu so šťastným koncom 😀 😀

komarik
30. aug 2009

ahojte, tak ja som konečne doma. Bola som na chate na Poľane a bolo super. Akurát som zrelá do postele.

wolfi, ja viem, ale tak by som ti to priala ☹

romy, veľa šťastia 😉

liviaf, odpísala som ti.

liviaf14
30. aug 2009

komarik - aj ja som ti odpísala 🙂
pekný večer všetkým

domika9
30. aug 2009

wolfi tak ty zajtra odchdzaž za slniečkom tak príjemnu dovolenku 😉 poriadne si to uži

wolfskinka
30. aug 2009

domi dakujem ... no uzijem si to ... oddychnem si a budem sa vyvalovat na plazi ... a potapat ... len aby ten let dopadol dobre ... ja sa bojim lietania ☹ mam zly pocit v lietadle

domika9
30. aug 2009

wolfi ja som mala zly pocit ked mi na spiatočnej ceste lietadlom povedali že pre mna nemaju miesto v lietadle takmer som ostala na letisku v Burgase 😀 bez penazí bez vecí (tie už boli v lietadle ) v taške som mala len chlast a v ruke pas 😀
jedna pani tam narobila zmetky a ja som sa ešte s mm smiala že aha blbi slovaci všade sa tlačia tak som šla na ček-in(či ako sa to píse ) posledna a nemali pre mna miesto pani si totiž syna ktoreho predym mala na kolenach takže 4 členna rodina zabrala 3 miesta to sa da do veku 2 rokov dieťaťa a naspäť ho normalne čekla tak sa to stalo a ešte bola urazena vraj ja som v lietade navyše aona mi musela uvolniť miesto - no skoro som odpadla od jedu 😀

orsulka
31. aug 2009

dobreranko !!!! 🙂 🙂 pol osmej a nikde nikto???? nop čo toto????????? ale do noci vykecavat to ano 🙂)))))

zdravim vsetky Helinky....🙂))))) a idem skusit čo to precitat, aj ked teda neviem ako zvladnem.....

ale keby mi niekto napisal novinky..... 😉 😉 😉 hmmmm??????? 😀 😀

orsulka
31. aug 2009

domika...... velka gratulacia, tak nejak som sa dopracovala k tomu, že si tehu !!! 😀 😀 😀 super...super...super.........!!!!!!!!! tak držim palceky na 4.9. !!!!! a hlavne....tfuj-tfuj-tfuj......

tijuska...ahoj zlatik......tak aka bola jachta??????? a kedy prides do tej PD????

s wolfi sme sa minuli, tak ako predpokladala, a ja prvy den v praci a ona na dovci .... 😀 😀

vlastne Vas zdravim vsetky, co poznam aj co nepoznam....... 🙂 🙂 🙂

minka051
31. aug 2009

Dobré ránko!! 😉
Orsulka
Tak som tu znovu hoci bývam málo.. Ja som bola včera zas v helíku na kontrole. Cystu mi neodsali doki povedal že zatial neterba lebo nenarástla, len vraj tým mojím vaječníkom sa moc nechce ☹ . Na pravo jeden folík 9mm a nejaké malé a na druhom 6mm a tiež nejaké malé. Vraj to ide tochu pomaly. Sliznicu mám 8mm to je vraj ok. Takže zajtra idem znovu do martina len mám problém napísal mi lieky a v lekárni nemali tolko kolko potrebujem. Tak teraz neviem uvidím, objednala som u nás v LV ale povedali že sa pokúsia. Tak musím o 10hod volať čo mám robiť.

orsulka
31. aug 2009

minka....ahoj
a nezvysia ti davku liekov????? možno by to pomohlo ????? lieky najlepsie v tej lekarni pri Heliku, tak maju vždy a dost, tak skus tam, pokial ti nezoženu u Vas 🙂

domika9
31. aug 2009

hm minka neboj pomali dalej zaješ 😉 určite sa veječníky ešte spamätaju a uvidíš nakoniec ten počet budeš ešte aj mraziť

domika9
31. aug 2009

orsulika nazdarek tak ako bolo -predpokladam že super už si nam tu chybala si predstav že tu sa to miestami dostavalo až na trtiu strau takže určite by si bola pohoršena keby si to videla 😀 😀 😀 😀
a ta lekaren pri heliku tak naposledy som si tam bola po dufík a chcela som aj femibion a si predstavte ten femibion nemali a je celkom problem ho pozhanať tak mi ho museli objednať

minka051
31. aug 2009

Domika Orsulka
dík za podporu ved sa uvidí teraz mám ešte aj taký problém že ked som tam teraz bola dali mi lieky a v lekárni usela som do Tulipu nemali tolko kolko potrebujem. A u nás ma moc nepotešili lebo teraz sviatok a v lekárni mi síce objednali ale moc mi neslubovala že dnes budú. Mám zavolať o 10:00 a povie mi či prídu. Zajtra je sviatok tak zas nič, ale mám ísť do Helíku tak uvidím čo povedia. Lieky mi dávajú vždy na doraz aby som vela neplatila. No uvidím. O 15:00 mi ešte budú volať aj z helíku aké sú výsledky z krvi, tak možno ak to znížia mi to čo mám bude stačiť.

domika9
31. aug 2009

no minka tak v tomto ti neviem poradiť ja vždy ked som dostala recept tak som si to šla vybrať aby mali čas mi to objednať lebo nejako nechcu držať clostil pregnyl a dokonca som mala už aj problem s dufíkom dost velka lekaren asi 5 pokladni tam maju tak asi aby ste mali predstavu a ta pani mi vysvetluje že nevie či sa to da vobec objednať a ja som nechapavo pozerala na nu vobec som dodnes nepochopila aky by mohli mať problem s dufíkom ale nakoniec ho objednala ale ty maš uplne inu situaciu

domika9
31. aug 2009

minka alebo možno ked pojdeš do heliku ja myslím že možno tam maju aj nejake lieky tak ti niečo šupnu no nie?

minka051
31. aug 2009

domika

Ja dúfam že mi dajú ak nezoženiem, zajtra tam idem ale je sviatok lekáren zatvorená tak uvidím. Ak mi dnes povedia v lekárni že nebudú mať tak zavolám dokimu čo mám robiť. Hádam mi povie. Na dnes mám ale na zajtra mi chýba 150 jednotiek a mám brať 300. Ale nejako to dopadne.

domika9
31. aug 2009

orsul čo si zavalena pracou? 🙂

kamka17
31. aug 2009

dobré ránko...teda ehm už dobrý deň...keď ja tak rada spím 😅 😅 😎 😎

orsul...baba no vitaj doma, no daj ako ste sa mali, počasie a tak...hovor, sme zvedavé 😕

minka..s tými liekmi...neskúšala si zháňať tu na koníkovi ?? lebo viem, že aj mzuzka si tu zháňala a niekto jej tuším aj v helíku nechával niečo...

domi ahoj, ako pnkuješ ??

a wolfi...no tak teda šťastný let prajem a uži si tej dovolenky...len sa neutop a nech ťa mm nepredá za nejakú ťavu, hihi

minka051
31. aug 2009

Kamka
Ahoj tak už nemám problém volala som v lekárni u nás sa im podarilo mi lieky zohnať tak o 16:00 si mám pre ne prísť.. Tak je všetko OK 🙂 🙂 Tak už nech len zaberajú tak ako majú 🙂

kamka17
31. aug 2009

minka...no super, máš to teda bez stresu...ono sa všetko vždy vyrieši...počuj, v lv kde presne bývaš ? lebo kamošku tam mám a bývala na rybníkoch, na textilnej...

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre