Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
18. sep 2009

Vojaci obsadili dedinu a začali znásilnovať všetky ženy.
Prišlo aj na starú babku. Dedko dohovára vojakom:
"Nehanbíte sa, veď je stará!"
"Čuš dedko, zahriakne ho babka, vojna je vojna!"

lusina
18. sep 2009

chelou, tak ja sa hlásim z helíka, liečiky na ketko už mám domka, už len čakať na ms.dali mi ten ethynilestradiol, takže som o 800 sk lahšia. 😀
domi, tak toľke množstvo vírusikov musí zabrať na nás všetky snažilky. 😉 uchmatla som si aj ja.

wolfskinka
18. sep 2009

lusina no parada ... fuj to je humus cely ethinylestradiol, mne po nom bolo dobre tazko od zaludka

domika9
18. sep 2009

Pýtajú sa záhoráka:
„Vieš, ktorý je najblbší národ na svete?“
Záhorák chvíľu rozmýšľa a povie:
„No a co, ale písničky máme pjekné!“

jerryjanka
18. sep 2009

čaute bosorky
tak sa mi blíži návšteva v heliku ideme v stredu nahodou sa tam niektorá nezjavíte?
ak ano budem rada

mzuzka
18. sep 2009

ahojteeeeee, je tu niekto?
😕

romy01
18. sep 2009

ja som tu

cikyta
18. sep 2009

Domika-kludne si chystaj výbavičku,ak ťa to má potešiť.Tiež ma to ukludnovalo a postupne som si robila radosť.Nie na poslednu chvílu hrrr.
Orsulka-Dnes sme boli aj my kuknuť na jarmoku,ale tu v MT.Len sme prefndžali tade ráno.Ale kupili sme malej punčošky také fajne hrube 😎 Ocko ten by sa najradšej kolotočoval a maninka pila medovinku+burčiačik.Ale nič z toho nebolo.Ocko si len povzdychol a zamilovane pozrel na Evolution,maminka si podvihla "mliekarníčku"pod tričkom a šli sme domkov. 😀 Hold-kojíme 😀

mzuzka
18. sep 2009

ahoj romy ahoj ciky. to odriekanie, je niekedy vesele 😀 😀

romy01
18. sep 2009

presne zuzik asi by mi to neprislo divne keby som si mohla odriekat pre dieta- tak to ma byť

mzuzka
18. sep 2009

ja som sa s vybavou utvrdzovala v tom, ze otehotniem. proste ma to ukludnovalo a povzbudzovalo 🙂 co robka mala? uz haja lepsie? reflux je lepsi? moj eman mal selest asi do roka a pol a potom odznel sam. tiez nas len sledovali a nic viac.

cikyta
18. sep 2009

Reflux už nemáme.Je to OK.Aj ked grckáme statočne-záhu už nemáme a to je základ.Teraz sa ju snaží muž uspať,ale ona sa mu smeje a práve ju vyberá z lehátka-kedže to vzdal 😀 Zase vyhrala a hrá sa na gauči s jeho chlpami na nohách 😀 Už som kludnejšia čo sa týka šelestu.

No idem sa kupkať konečne po 100 rokoch... 😀

mzuzka
18. sep 2009

joj, ja som sa minuly tyzden prvy raz po 5tich mesiacoch kupala, to bolooooooooooooo,lepsie ako orgazmus 😀 😀

sisinke posielam pusinkuuuu na tie uzasne kukale.

domika9
18. sep 2009

jaj dnes som sa pochytila s mm koli vybavičke že načo ju budem kupovať že si mam odložiťpeniaze a potom to kupiť odrazu no nedal si vysvetliť že tak by nas tovyšlo drahšie lebo ved ked natrafím na akciu tu a tam tak isto to vyjde lacnejšie - no nie mal svoju pravdu a potom sme sa pochytili lebo sa ma pytal kolko stají postielka tak som mu povedala a mu vravím že ,,hniezdo,, že kolkostoji a on nasraty že on take nemal a je tu no mala som dosť ked som to počula tak sommu hned vytkla že on mesačne prafajčí 60eur ači toto mu nieje luto - lebo pred časom slubil že ked otehotniem tak že prestane ale to je už zabudnute ale ja na ,, somariny ako je hniezdo,, nemožem mínať a hned mi vytkol že chcem drahy kočiar no mala som dosť tak som sa hned začala pratať dnu tak a bol problem na svete už sa citi dotknuty že on nič nemože povedať že stale musí byť len po mojom 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 som najedovana tak som mu potom oznamila nech rata s tym že nam bude treba 50 tisic a bodka

domika9
18. sep 2009

aj tak si spravím po svojom

domika9
18. sep 2009

jerry ahoj čo nanakukneš častejšie?

romy01
18. sep 2009

jaaaj domka, ono chlapi sa podla mna citia miminkom ohrození aj ked to nikdy nepriznaju, ale je to tak, preto to do toho pindá 😀 Pusti to jednym uchom dnu a druhym von a len ho pohlad ze bude lepsie 🙂

domika9
18. sep 2009

ale on to robil aj pred tym ked na neho vhocičom vybalim argumenty tak je zle lebo sa žena ozvala 😠 našťastie to netrva dlho a nestava sa to často 😉

romy01
18. sep 2009

domka to musis proste prist na to aku taktiku zvolit, Oni muzi maju radi, ked si myslia ze rozhoduju ale podstatne je aby si to len mysleli 😀 😀 😀 To ja s tymto nemam problem , teda nechcem ti radit, ale si zena tak bojuj ako zena a muz sa ti podvoli 😀

mzuzka
18. sep 2009

domi, moj mm tiez nechcel pocut o kociku za 1000 libier. potom som nasla recenzie o bezpecnosti, lahkosti a na youtube video o vyhodach a nakoniec bez reptania privolil. to bolo reci, na trhu milion kocikov, ty si vyberies ten najdrahsi, popri tom je to jedno a pod. len teraz mam problem, lebo taky nie je pre dvojicky a neda sa ani spojit, lebo nema bokom vodiacu tyc.

ale teraz pomaly pracujem na tom, ze potrebujeme kociky tri. dva po jednom a jeden pre dvojicky. mam este chvilu cas, tak na neho idem pomaly, sem tam niakym naznakom, aby presne ako pise romy, prisiel na tu uzasnu vec sam od seba 😀 😀

romy01
18. sep 2009

mzuzka , to je presne ono, netreba na neho hned vybalit ze chces kocik za 10 tisic ale ze chces kocik co ma to a ono a pod, a treba ho na to pripravit a chce to cas.

wolfskinka
18. sep 2009

ahojte

tvoji favoriti sa mi pozdavaju ...

mzuzka
18. sep 2009

ahoj wolfi. drzim palceky na stimulkuuuuuu, nech uz konecne nasadnes na ten nas vlacik tehulkovsky

tieto TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

su sebecky iba pre teba osobneeeee

cikyta
18. sep 2009

Domika 😉
Ja som chcela 4D a muž nie.(Hádka)
Potom som dostala pod stromček SK na to 4D a ja som tam nešla...Lebo som chcela hniezdo(Hádka) a tak som si za SK na 4D kupila hniezdo.
Teda,že ja som si kupila.Ja som to "našej"malej kupila.Sakra,je aj jeho!

wolfskinka
18. sep 2009

mzuzka dakujem dakujem dakujem cmuk cmuk cmuk .. co tvoja dceruska uz nakupuje vybavicku ?

cikyta
18. sep 2009

Tiež to boli prenho zbytočnosti.
A tiež som milovala vetu: Naše stare mamy...

mzuzka
18. sep 2009

hmm, ja sa chystam, ze si ho usijem. dostala som od jednej z rodiny jej, take starsie, ale vcelku v pohode, tak sa chystam , ze posijem nove navliecky na tu vypln. ale ci sa k tomu dopracujeeeem, joj. to neviem. ci nakoniec nebudu mat namiesto modrych hviezdiciek, kavove medvediky 😀

ciky mala uz rezignovala? ci ocko odfukuje a mala zapleta copky na jeho hnatoch?

cikyta
18. sep 2009

Mzuzka-Ocko rezignoval.Ona sa rozrevala a nič ju nedokázalo utíšiť,len samozrejme mama 😠 Ale to bola ešte s ockom hádka skrz to.Teraz ocko spí a ráno ide na hubky.Juj to sa niekto má...Taká som nas...á,že by som ho zbila.
No idem skusiť spať,lebo za chvílu budem kojiť atd...atd...
Bože ja som nas...á 😠
Tí chlapy to maju lepšie aj pri IVF.Čo ich bolí? Nič! Len si spravia trošku rozkoše.Kdežto žena trpí od injekcii,lieky až po konečný pôrod a starostlivosť o drobca.Ked plačká,má ho mama,ked sa smejká,už si ho aj ocko pýta! A zase to ten chlap vyhrá!!!!! 😠

mzuzka
18. sep 2009

ciky -joj moja, odddychni si.keby som bola na slovensku, hned ju pridem zobrat na cely den, nech mozes zrelaxovat. inak pozerali sme album aj syn sedel pri mne apovedal, ze ak bude jeden svist taky ako sisi, tak moze byt aj jedna baba. inak baby nepripadaju v uvahu. ale sisu si aj dal do albumu na facebook a teraz ju obzeraju anglicki teenageri 😅

wolfi, dcera pride na tyzden, teraz v oktobri a vraj ma malu kilogramaz zaplatenu na kufor 😀 😀 akurat dnes som jej vravela, ze nech uz nic nekupuje, hlavne nie male, lebo uz mam toho fakt vela dokonca aj pre dvojicky. 😀 asi pouzijem aj tie mraziaciky 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre