Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
11. okt 2009

romy...... 😀 😀 😀 😀 velmi pekne..........capart .-))))))))))

luculka.....kašli na ludi...ludská hluposť, arogancia a netoelrancia niekedy nepozná hranic.......

domika9
11. okt 2009

ahojte aj u nas je celkom na prd počasie
lucul veru poznam aj ja vela blbcov dnes som volala s koleg. s prace a prišla im ,,nova,, čo je prave na materskej vypomahať tak mi referovala že aku ma o mna ,,starosť,, (pri čom sme sa neznašali) že či vedia že som zmanila gynekologa a bla bla no proste ohovaračky asi niekto velmi zavidí potom začali rozoberať dalšiu byvalu kleginu čo u nas už nerobí hrozne dlho najskor bola v anglicku a potom sa vratila lebo chcela babo a teraz už ma take väčšie asi 3 roky ma a čaka dalšie tak ich to strašne ale strašne trapi že koli čomu chce mať druhe že prečo je zase tehotna no chudatka moje asi maju doma všetko v poriadku ked ich tak zaujímaju druhý ludia ale samozrejme že ako to už byva tak najviac ohovaraju tie ktore si to doma nevedia zariadiť -zavisť

ale vykašlať sa na to takí ludia nestoja za rozčulovanie sa

ešte chvíločku a budem mať obedík dovareny mnam sa najviac teším na mrkvovy šalat

romy01
11. okt 2009

vidis domka, to su otrasne zeny. Ja som taketo veci v robote neznasala a asi preto som v robote nemala kamosky - iba kolegyne. Take baby si netreba vsimat

kamka17
11. okt 2009

čaute žienky...a dobrú chuť všetkým 😉 😉
my valíme dnes k našim, lebo mamina v záchvate nakupovania kúpila hus a sami by ju jedli aj týždeň, tak im ideme pomocť, aj keď ja hus nemusím...ale aspon variť netreba... 😅

domika9
11. okt 2009

tak tak romy je to strašne ja sa po materskej zamestnam v mužskom kolektíve asi si spravím zvaračsky kurz a budemmať pokoj 😀

a ako sa inač citiš? dufam že zatial žiaden naznak mrchy 😉
kamka ta fajne ti je ja som hus ešte nikdy nepiekla a asi ani nebudem lebi by som ju musela zjesť sama 😢
ja som dnes rezankovu polievku robila a na druhe kuracie na prírodno a zemiačky ku tomu a mrkvovy šalat

domika9
11. okt 2009

čo to mi tam hodilo nespravneho smajlíka ten druhy nemal plakať ale byť vyškerený 😀

domika9
11. okt 2009

inač čo som založila tu temu vo vybave tak baby si všetky pochvaluju že z toho kojenecke oblečeni eu su fajn veci a nikto zatial nema zlu skusenosť aspon to tam nikto teda nenapísal

domika9
11. okt 2009

a už ked trpím tou samomluvou tak ešte niečo ma napadlo tie moje kríže dnes som vstala a nič ma neboli takže fajn 🙂

kiara15
11. okt 2009

babule veru musim svami suhlasit v babskom kolektyve robit to je hruza ale teraz kde robim si 2velmi rozumieme tak som spokojna ale raz som robila vo velkom kolektive a uz nikdy viac 😒

§romy ozaj este si netestla???ako sa ti vodi???

kamka hus je dobra ale najradsej mam husaci tuk 😉 dobry na priedusky 😉

domika9
11. okt 2009

no nas tam bolo spolu 9 a kamaratka možem povedať len jednej takže asi tak ale po materskej sa tam určite nevratim

kiara15
11. okt 2009

domi neboj ved ta poctivo citam a ja zase pecem tu tvoju babovku 🙂 🙂

janicca
11. okt 2009

ahojte babule 😉u nás už vykuká slnko.....prajem fajn deň

domika - ako dlho sa pečie tá bábovka a na koľko stupňov ?dik za info 😉

kiara15
11. okt 2009

janica ahoj mojko u nas slnko nikde nic 😎

domika9
11. okt 2009

janica ako dlho neviem ja ju pečiem pomali asi tak 150stupnov si daj lebo ona potom sa spravi taka škrupina na vrchu a potom praskne tak si daj len tych 150 a ked sa ti bude zdať žej e asi dosť hotova tak vždy do nej pichnem so špilkou a ked sa mi na nu niečo nalepí tak ešte jej treba a ked ju vytiahnem čistu tak je upečena
kiara ako dlho si ju nechala ? lebo ja fakt neviem streliť čas 30minut?

domika9
11. okt 2009

žienky a ku tomu počasiu nam na utorok hlasia sneženie pre našu dedinku tak som zvedava či bude snehovať

kiara15
11. okt 2009

domi ja som ju piekla pri 180stupnoch a asi 45min tiez som do nej pichala sparatko ci je ok 😉

domika9
11. okt 2009

ja som ju raz takto asi na tych 180 piekla a potom sa vrch hned prichytil a urobila sa tam taka prasklina a cez tu potom vytekalo a potom to nemalo taky pekny tvar aj ked ked to preklopíš tak to nieje vidno ale no od vtedy davam na menej stupnov

kiara15
11. okt 2009

domi ja si babovky davam v trube nizsie aby sa vrh hned nechytal ale je super no 😉 ja som snou spokojna 🙂

janicca
11. okt 2009

taaaaaaaaaaaaaak.... bábovka sa už pečie radšej na 150 a dala som tam aj kúsky varvej čokolády a bude to originál mafino bábovka....to sneženie počítam že rýchlo príde aj na kysuce a sú tu vianoce.....ja už idem kupovať vianočné darčeky 😅 minulý rok som začala už v juni a v decembri ako keby som to našla 😀

domika9
11. okt 2009

janica možeš dať aj na 160 a ked sa ti bude zdať že z vrchu rychlo chyta tak potom znížiš teplotu

kiara15
11. okt 2009

janica to si ja uz hovorim par rokov ze zacnem skor 😀 😀 😀 a stale to je na poslednu chvilu 😉

janicca
11. okt 2009

ok 10 stupňov pridané tak teraz už len čakám na zázrak ... 😉 aj tak ju idem zaniesť synovcom no hádam mi dajú kúsok ochutnať .... 😀

domika9
11. okt 2009

janica no musíš kusok ochutnať a odteraz budeš len vypekať a vypekať 🙂
no veru aj ja už rozmyšlam nad darčekami každy rok sa na vianoce pripravujem už od oktobra aby som potom vedela aspon komu čo- zatial mam vymyslelne pre svokrovcov kupime asi nejaku kvalitnu plachtu a obliečky (vynovili si spalnu tak nech maju aj postelne vynovene ) švagrine asi dame do obalky , mojmu bratovi bud strojček na strihanie vlasov lebo stale chodi požičiavať naš 😀 jeho frajerke netuším čo
a my s mm si asi kupime novy pc ale zatial iba plany 😀 ešte nemam dokončenu kuchynu tak pokial nebude toto hotove novy pc nebude

domika9
11. okt 2009

tak prihodte aj vy nejaku inšpiraciu

mzuzka
11. okt 2009

ahojte pozdravujem jednym ockom. 😉

romy01
11. okt 2009

cafte baby. No ja som sa na obede tak natrepala, ze od stola si ani nepamatam cestu do postele a len teraz som sa prebrala. domka ms zatial nikde aj ked dnes som mala take podobne pocity v podbrusku ako pred ms ale len podobne, nebolo to presne take iste. Testovat planuujem az buduci vikend, lebo je este skoro. Ved keby bola PK tak dnes by bol iba 6ty den po ET ) aj ked bez PK je to uz 8 den po ET
Baby tesim sa az budeme rozoberat vianoce, ja sa fest tesim a mam aj vybraty darcek pre mm len mam pb ho kupit, lebo ho maju v armyshope pro zlatych moravciach a nechcem tam ist s mm a sama sa tam asi nedostanem

mzuzka
11. okt 2009

hodila som do albumu novu fotku budky zo vcera 🙂

cikyta
11. okt 2009

Zuzka-riadny kotlík vláčiš pred sebov.A že 18tt! Máš ho väčší,ako som mala v 18tt ja.

orsulka
12. okt 2009

dobre ranko.....

mzuzka......nádhera.......vsetky !!!!!!!! 😵 😵 😵

ciky...ta musi ne?????? tiež tam o jedno bábo viac ako ty 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
12. okt 2009

ahojte dobre ranko .............

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre