Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

gabika24
4. nov 2009

ahojte. wolfi, tak super, v piatok budeš mať v brušku mimi, dnes len pekne posielaj pozitívnu energiu smerom na Martin. zdravím všetky 😉

meli3
4. nov 2009

Ahoj Wolfskinka- držkám ti palce moja a aj tvojmu bojovníkovi 🙂 Držkaj sa!

wolfskinka
4. nov 2009

meli gratulujem a dik za drzanie palcekov

gabika no tak to dufam, ze sa uz bude vyvalovat u mna v brusku

katy7
4. nov 2009

ahoj meli, srdecne blahozelam a prosim ta, kolko si mala vajok, mala si ISCI a predlzenu kultivaciu?

meli3
4. nov 2009

Ďakujem za gratulácie 🙂
Katy7- ja som mala osem vajok, mali sme ISCI a aj predl. kultiváciu.

katy7
4. nov 2009

meli, prepac, ze takto vyzvedam, prave teraz sa pripravujem na 3.IVF a neviem sa rozhodnut, ako postupovat. Tebe po ISCI zostalo 8 embryi alebo si mala 8 vajok a kolko sa ti oplodnilo?

meli3
4. nov 2009

Katy tak ti držím palce moja 🙂 a kludne sa móžeš pýtať..Mne po zákroku povedali že som mala 7 vajok, a na druhý deň keď som mala ráno volať tak mi povedali, že ešte jedno vajko našli keď ich očistili, takže ich bolo 8 a všetky sa nám oplodnili. 6 embr.bolo jednotkovej kvality a 2 embr. boli dvojkovej kvality. Katy a chystáš sa byť počas stimulky doma na PN? Ja som bola celý čas doma a aj som zostala..

lucula73
4. nov 2009

meli gratulujem,super správička,určite povzbudí aj ostatné snažilky 😉

pozdravuje vás všetky kiara,ďakuje za držanie palčekov.....stav nezmenený,stále krváca,ale bábo je ok,tak jej povedali,že to niekedy proste býva a treba čakať,kým to samé neprestane...

wolfskinka
4. nov 2009

lucul pozdrav kiarku ... a ze nech sa drzia ---

domcek
5. nov 2009

Breeeeee raaanko....prvaaaaa 😉

romy01
5. nov 2009

dobre ranko kočandy idem si precitat co ste vcera popisali, lebo ja som taky spachtos - stale unavena

domcek
5. nov 2009

romy ja ked somsa vcere rano uvidela v zrkadle bolo mi doplacu.
Spuchnuta spuchlina hruuuza. 🙄

denis19
5. nov 2009

Dobré ráno holky,
no já to asi ani nedočtu, jsem ráda prítomnosti a DOMCEK máš nárok na to být spuchnutá 😀

romy01
5. nov 2009

jajula ma babatko ? nieco mi uslo ci co ? Jajula - gratulujeeeme.
meli aj tebe gratulujem - inak podla tehu kalkulacky mam termin 24.6 no tu na konikovi ked som tam hodila, ze mavam dlhsi cyklus tak mi to posunulo az na 27.6. meli si sa dost rychlo rozlucila s helikom. Ja tam idem na pocuvanie srdiecka az buduci tyzden v utorok.
domcek - si myslis ze ja ako ? Som mala pod ocami 4 kruhy pod kazdym okom - no hrúza. Inak som stale ospalá. Poobede to na mna pride a potom vecer o 9 tej uz neviem o sebe, no nad ranom sa furt budim a nemmozem zaspat - aj dnes som kukala do plafonu o polnoci a potom o 4tej rano - no nervy

domcek
5. nov 2009

No uvazujem preco moj manzel chodi spavat az hodinu po mne .....mozno preto aby nevidel tu zmutovanu slonicu co vedla neho lezi.... 😅 😝 😀

romy01
5. nov 2009

hahaha
domcek to nie je kvoli tomu. To je preto lebo on nema tie hormony co ty a nechce sa mu spat tak skoro

meli3
5. nov 2009

Romy-jéj, tak si uži to srdiečko v utorok, my sme boli v pondelok tento týždeň na srdiečko a strašne ma to dojalo, je to super pocit, uvidíš 🙂
Pekný deň vám prajem kočandy 🙂 🙂
Kto potrebuje?? TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

domcek
5. nov 2009

romy omyl mne sa nechce spat v noci nieto este cez den.
on si pride lahne a spi a ja sa snazim hodiny a nic. No porazit ma ide.
V noci mi zasa brutus tvrdlo brusko a take ruky strpnute ze strach. Som sa bala rano soferovat.

wolfskinka
5. nov 2009

dobre ranko volala som do heliosu povedala embryologicka ze embryjko nasa bambulka sa pekne deli a ze ma 4 bunky ... tesim sa a zajtra mam volat o 7,30 a ET bz bol yajtra o 11,00 ... baby zajtra mame presne na den výročie 5 rokov co sme sa spoznali s muzom tak snad si dame pekny darcek a pojdeme pre bambulku

domcek
5. nov 2009

wolfi krasne tak drzim palce. To bude pekny darcek.

romy01
5. nov 2009

no domvek tehotenstvo ma svoje plusy i minusy. Ani sa nenazdáš a donesieš si domov batôžtek a uvidíš že tehu ti nakoniec bude aj chybat 😀 A netrap sa kvoli mm - myslím si e toto je obdobie, kedy to takto proste býva medzi mužom a ženou, nič sa neboj, a užívaj si to pokym sa dá.
meli uvažujem či vziať aj mm na to sono. Toto bude asi jedina priležitosť aby to počul, lebo neviem ako to bude prebiehat potom neskor. Ale bojim, bojim ze sa tam rozplacem

denis19
5. nov 2009

wolfskinka
tak to je parádní info a ješte to znamení s datumem!!!!!!!!!!!!!!!!Co víc si prát i já zítra jdu so heliku na sono, hnedle ráno, tak mooooooc držím drápy aby to vyšlo, zavrtalo se a na vánoce si kupovala tehul kalhoty 😕 😲

kuspitka
5. nov 2009

Ahojte.
wolfi dufam,ze vsetko dobre dopadne drzime ti obe velmi palce na zajtra.
tesim sa,ze tvoja hviezdicka bude uz tvojom brusku zajtra.
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
5. nov 2009

deni dakujem moc, ci pojdem zajtra po embryjko sa uvidi zajtra rano

domcek dakujem moc len mu pekne stiskajte palceky a posielajte pozitivnu energiu moc to potrebuje ja si idem pospat v noci sa mi snivali strasne sny

denis19
5. nov 2009

ahoj kuspi a čti jen pozitíva......... 😀
co kočár?už je? a jméne? 😀 ale rýpu,co??????

domcek
5. nov 2009

No to je jasne ze potom mi bude za tymto nicnerobemi luto. Ale to nevadi lebo to bude dalsie nadherne obdobie.

wolfskinka
5. nov 2009

kuspi dakujem napisala som ti aj icq ...

kuspitka
5. nov 2009

ahoj denis este nemame nic.teraz sa bojim o manzela nech sa mi nezlame .
neviem ako to prezijem do druhej pokial sa mi ozve.
teraz ma bolia dasna tak meno a kocik su bokom.,
ale ideme do Banskej Bystrice pozriet kocik len neviem kedy presne

domcek
5. nov 2009

Kuspi ked idete do BB chod kuknut do Europy do Alltoys a na namesti je jeden velky detsky obchod myslim motyl sa vola tam maju kocikov a kocikov.

jajulaa
5. nov 2009

Wolfi, no parádička, je to bojovníček 🙂))

Romy, my máme už 6 týždňov doma krásneho chlapčeka, adopčiatko 😀 😀 .
Dnes mi vstal na prvé nočné kŕmenie o 5,00 ráno, to je dieťa za odmenu, fakt.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre