Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
6. nov 2009

wolfi,ale poriadne 😀 A ako sa citiš,nič Ta neboli ? Teda okrem chrbta na ktorom budeš mat o chvilu preležaniny 😉

wolfskinka
6. nov 2009

baby a kazal vam niekto lezat na chrbte, lebo mne nepovedali ze mam lezat ze sa mam setrit a som sa pytala kamaratky doktorky a povedala ze je jedno ako lezim ...

wolfskinka
6. nov 2009

a hlavne ze nemam lezat stale lebo pri nabehu na hyperstimulak, ked budem stale lezat mozem dostat emboliu

surviver
6. nov 2009

wolfi ,ale jasne že trocha prejst možeš a aj na boku sa može ležat,len je to na tom chrbte take istejšie,aby nejako nepoputovalo embryjko do vajcovodov,ale to neznamena,že budeš v lahu cely den 😉 Ale vačšinu dna ano,tym nič nepozaziš a čo sa tej embolie tyka,tak aj ked ležiš s vyloženymi nohami,tak chodidlami malu gymnastiku robit možeš,aby sa Ti prekrvovali...

surviver
6. nov 2009

wolfi ,čo doktor to iny nazor,ved to pozname 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika24
6. nov 2009

ahojte. wolfi, gratulujem, pekne oddychuj a staraj sa o bobátko 😉

wolfskinka
6. nov 2009

jasne dik za radu budem striedat raz jeden bok, potiom druhy a potom chrbat a tk vselijako

mima263
6. nov 2009

ahojte žienky, trošku som sa začítala do posledných príspevkov a chcem sa Vás opýtať, ako dlho Vám kázali ležať po ET? Ja som dnes mala KET v inom centre ale nikto nič také nespomínal.
ďakujem a držím palce

ninajana
6. nov 2009

ahoj wolfskinka gratulujem aj ja!!!! No super, tak drzim palceky, wolfi, ake to bolo to vkladanie? Nebolelo? Ako dlho sa to asi robi? 😵

wolfskinka
6. nov 2009

mima gratuilujem ku KETu, mne nekazali elzta iba sa setrit, ale dnes som lezala zajtra pojdem na chvilku na prechadzku a zase lezat a tak stale dookola

ninajana nebolelo bolo to v pohode, brucho ma este stale boli ale z OPU a nie z ET

surviver
6. nov 2009

mima263 vyslovene ležanie nenakazali ani v Heliku,povedali len ,že sa treba šetrit a oddychovat,nedvihat tažke a relaxovat,ale 2-4 dni polihovania určite neuškodia,aby sa drobci lepšie uchytili 😵

ninajana vkladanie neboli,trva to asi 5minut,len ti to vstreknu takou dlhou pipetou ,pod kontolou utz a je to 😉

ninajana
6. nov 2009

wolfi OPU to je odber vajicok? To tak boli? 😖

wolfskinka
6. nov 2009

ninajana robi sa to v narkoze neboli to ale mas potom take citlive vajecnioky

orsulka
7. nov 2009

dobre ranko.....
wolfi, tak dufam, že si sa dobre vyspinkala ...🙂))))) ja som draheho vystrojila na tenisovy turnaj v štvorhre.....a iank idem zas ležať...mám totižto natiahnuty lavy lytkovy sval...od stredajsieho cvicenia step aerobiku.....ale bola som na chirurgii aj na sono a na stastie ho nemám roztrhnuty ani narhnuty len poriadne natiahnuty.....ale chodit sa mieste moc neda...... 😠 😠

survi.....postel sa momentálne trosku odsuva..... lebo objednat ju možme kedykolvek, ale v nedelu pride zamerať ten satnik do spalne...konečne... no a potom popresuvame oblecenie a veci, aby sa z deckej izby mohli vyhodit stare skrine, upravime ju, ostierkovat a podlaha, potom sa tam može presunut tato stara manželská postel, a my si kupime novu 🙂))))) toť nás najnovsi plan... 😉

katarinka...tie pasy su peknunke .-))))))))) s labkami 😵 😵

orsulka
7. nov 2009

dana..kratky protokol je , že od prveho dan pichaj decapeptyl, od ruheho dna cyklu zacnes hned pichat druhe injekcie (menopur, gonal a pod.), chopdis každy treti den na sono kontrolu.... cca na 15 DC je odber vajicok OPU....potom nasleduje predlžená kultivacia ( 5 cni kedy embryjka rastu), laebo PK ani nemusi byt, a potom je vklad embryjok...tak bud na 18 DC alebo 20 DC......závisí to od toho kolko embryjok mas.....toť kratky protokol.... o 14 dni na krvny tehotensky test...

minka051
7. nov 2009

Ahoj Orsulka a dobré ránko všetkým 🙂 No čo si mi ty preboha stvárala.. 😨 A ja cvičím ale len doma ny spiningovom bicykli... Mrcha nikde ale jedna dobrá správa včera sa narodila dcéra bratrancovi má 46 cm 2500 g malilinká babulka ale všetko je OK Ved ona to dobehne... Ja som bola taká istá a teda poriadne som narástla. 😀 😀 😀 😀

orsulka
7. nov 2009

minka...no vidiš.......tak asi som potrebobala pribrzdiť 😀 😀 😀 tak ma to "pribrzdilo" ..... 😀 😀 trochu bolestivo, ale......pomohlo.....som celá "pribrzdená" ... 😀 😀 😀

minka051
7. nov 2009

orsulka ved to je v pohode 😀 😀 😀 😀 aspon si oddýchneš síce bolestivo ale máš sa na čo vyhovoriť no nie 😀 😀 😀 ..

orsulka
7. nov 2009

minka...ano....dobra sprava je, že ono to v klude neboli 😉 😉

minka051
7. nov 2009

orsulka tak musíš byť len v klude 😉 😉 Ja idem chystať raňajky lebo drahý vyliezol z postele ...

A dnes robím Lasagne. a čínsku polievku mám už uvarenú.. Tak dnes celkom veget.. včera so si aj požehlila No až na to počasie super sobota 🙂 🙂 🙂

romy01
7. nov 2009

dobre ranko helinky.
orsulka mate to pekne zorganizovane - super.
minka to je ozaj malunkate babatko - ale to vobec nevadi, urcite je strasne rozkosna taky drobcek 😀 😀 😀

orsulka
7. nov 2009

dobre ranko romy............ si už OK????

zuzanka.h
7. nov 2009

Ahojte žabinky
Orsul ja to hovorím stále športom k trvalej invalidite 😠

orsulka
7. nov 2009

zuzankaaaaaaaaaaaaaaa.......... tak šak aj ja si to vravim...a furt sa tam trepem 🙂)))))))
ako ide????

romy01
7. nov 2009

orsulka uz je to uplne prec - aspon sa zda nateraz, no dnes sa mi utros vobec neudrzal - no nastastie mam ten duphaston.
Inak orsulka ja ti schvalujem cvicenie, aj ja rada cvicim. Milujem ten pocit po treninfu ked mam nohy unavene a tazke a ked si ich vyhodim na vankusi - uz teraz sa tesim ako sa zdemolujem ked bude male na svete 😀 😀 😀

zuzanka.h
7. nov 2009

A oršul celkom dobre... Ešte stále mi nedochádza, že budem rodiť a mať dieťa... 🙂

domika9
7. nov 2009

ahojte 🙂

romy01
7. nov 2009

ahojky domka a zuzanka.
domka tebe to nabieha nejak rychlo a mne sa zda ze stojim na mieste.
zuzka tie fotky maleho su neskutocne, to ti robili normalne u doktora alebo niekde v nemocke ?

surviver
7. nov 2009

pekne ranko všetkym 🙂 aj ked v ZA je velmi škaredo,ešteže nemusim nikde ist 😉

orsulka,vidim ,že to mate premyslene do detailu,tak nech to dobre dopadne,nam mali prist robit detsku vo štvrtok,čakali sme na to 5tyždnov a v utorok im mm volal a oni,len tak....že asi nestihame ,tak to presunieme o tyžden....som bola naštvana,ale čo už,keby horšie nebolo... 😉 A stym svalom to musi byt ,ale ina bolest,ale aspon,že neboli ked si v klude...nech Ti to rychlo prejde 🙂

romy s tou rychlostou tt sa Ti to zda,lebo tie prve 5tt nabehli neuveritelne rychlo 😀 a teraz to už ide tak nejak pomalšie 😉 ,ale hlavne,že ide

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre