Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
7. nov 2009

domika no 12tt odlezat no neviem neviem ale ked bude nutne tak budem musiet, len aby sa chytil gulko bombulko

lucula73
7. nov 2009

ahojte,
ja som dnes nebola doma,ale u našich....tak až teraz som nakukla....

survi - s kairou som volala včera večer....všetkých nechala pozdravovať,má sa tak všeliak,bola veľmi smutná včera,tak som ju trošku povzbudila...lebo začala ešte viac krvácať,sono jej od utorka nerobili,aby to zbytočne netýrili...tie injekcie jej nejak nezaberajú,tak je z toho na nervy...ale ja verím,že to dobre dopadne 😉

orsulík - to IUI by ste fakt mohli skúsiť,veď si to hradíte sami,Krajkovi to može byž úplne jedno...

wolfi - ty len pekne odychuj,posielam bambulke posilu...
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

domika -aj ja chcem taký obrázok,ale mňa by moj mm asi fakt zabil 😀

wolfskinka
7. nov 2009

lucul dakujemteraz chvilocku sedim, uz ma boli chrbat z tolkeho lezania ....

domika9
7. nov 2009

wolfi tak občas som aj sem pisala ale vela som ležala až ma bolo telo z toho 🙂
lucul ked budeš volať s kiarou tak ju pozdravuj a že držím palce že na nu myslím , chudatko si viem predstaviť aky stres musí zažívať ☹

domika9
7. nov 2009

lucul ved ešte neviemaka bude reakcia mm 🙂
dufam že to prežije a pochopí ma že mi je dlho doma cely den samej 😀

lucula73
7. nov 2009

domi - prežije,možno ani nevie,akú šikovnú žienku má doma...len by ma zaujímalo,.ako budeš vedieť,kolko ktorej farby budeš potrebovať?to ti namiešajú aj tak málo? 😕

a kiaru pozdravím,zajtra jej zas zavolám 😉

domika9
7. nov 2009

luculauž som to tu pisala niekde netreba mi miešať farbu lebo ja mam jednu stenu v obyvačke namalovanu tak na fest silno oranžovu a ostatne tri su bielea z tej oranžovej mam ešte zvyšnu tak ju použijem na to čiže to bude jednofarebne

lucula73
7. nov 2009

domi sory,čítala som to,len som to nejak asi nepochopila..

janicca
7. nov 2009

ahojte babule prajem fajn večer 😉

wolfiiiii - myslííííííííím,držííííííííííím a posielam veeeeeľa energie tvojej bobuľke a samozrejme aj tebe 😵

domika - veľmi pekné musím aj ja drahého na niečo také natiahnúť ale ten určite nebude proti on tiež rád experimentuje čo sa týka maľovania kde jaký fĺiačík, škrabanec už aj berie štetec a zatiera akože pôvodnou farbou no viete si predstaviť ako to potom vyzerá ..... 😀

orsulik - ty len pekne odychuj a nôžku na lustre vykladaj......ja takto pred rokom na svadbe tancovala a roztrhla som si poztranýý väz na kolene a na druhom kolene väz natiahla....to ti verím tak to je iná bolesť pekne sa kuríííííruj slnečnica.... 😀

surviver
7. nov 2009

ahojte
luculka dakujeme za infošky a ak budeš s Kiarou volat tak ju pozdrav,verim,že to dobre dopadne,držim palce 🙂

wolfi,no dnes nebol ktovie aky den na prechadzku 😒 ,ale aspon si chrbatik troška oddychol 😉 A priberanie teraz vôbec nerieš,to je uplne nepodstatne...budeš sa tym zaoberat až o 9mesiacov 😵

surviver
7. nov 2009

prejem všetkym sladke sničky 😵 😵 😵

janicca
7. nov 2009

survi aj tebe pá pá 😵

domika9
7. nov 2009

lucul ved to nič 😉

janicca
7. nov 2009

dobrú noc prajem .... 😵

wolfskinka
7. nov 2009

janni dakujem .... ze drzis prsteky

domika no polihujem skoro cely den sem tam sadnem ale inac sa len vyvalujem a uz ma boli tiez z toho cely chrbat

domika9
7. nov 2009

no trošku musíš vydržať 😀
ale mne bolo aj dobre lebo ja som bola aj dosť unavena takže som sem-tam zdriemla na 15-20minut 😉
no dobru noc

minka051
8. nov 2009

Ahojte dobré ránko 🙂 No tu sa ešte spinká no nečudo ved boli ste dlho hore 🙂

wolfskinka
8. nov 2009

no ja sem tam tiez zdriemnem lenze ked zaspim automaticky sa otacam na bok a na brucho, ja spavam kvoli mojmu bolavemu chrbtu na bruchu a takto vydrzat pre mna je horor ale snazim sa nepretocit sa

dana10
8. nov 2009

Ahojte babenky, čo všetky varíte nedeľný obed či čo ? 😀 😀 😀
a niekto sa tu prehadzuje na brucho ,na bok pozor aby si nespadla z postele?
Orsul, Krajko mi navrhol sám absolvovať 2xIUI a potom ak to bude negat. tak IVF.Ja som chcela hneď IVF ale on ma prehovoril.Ja som dobre reagovala na clostil.

surviver
8. nov 2009

Peknu nedelu prajem 😵 Ked tu nikto nie je,aspon nas trocha posuniem,nech nie sme tak vzadu 😀

domcek
8. nov 2009

Ahojte vsetky naobedovane..?? 🙂

lucula73
8. nov 2009

ahojte,
ja som tiež len nakukla,ani som si poobede neoddýchla,prišli kamoška s trojčatami,moja dcéra celá hapy,mňa skoro šlačik trafil,ráno sme upratali celý byt a detská je teraz totál hore nohami,ale s....m na to...

kiara dnes vraj lepšie.,zvýšili jej ešte viac duphaston,tak hádam sa to ukludní,na sono ide až v utorok.. 🙂 ,myslí na vás a jej je veľmi smutno,chýba jej tam počítač... 😉

domcek
8. nov 2009

Lucula tak to muselo byt riadne tornado u vas boze nezavidim. 😅

Ze kiaru pozdravujem. 😉

Ja som sama doma ako vzdy moji chlapi sa sli korculovat.

lia
8. nov 2009

domcekkkk jeeeejjjj ,aky mas krasny tyzden 😵 😵 😵 😵

domcek
8. nov 2009

Vsak lia ale aj ty 😉 🙂 😉 🙂

lucula73
8. nov 2009

domcek,tak si oddýchni,keď máš klud,ja som sa rozhodla,že už dnes prstom nepohnem,ráno som varila, piekla,tie decká sú ešte tu,nechali ich tu samých,kamoška s mužom šli pozrieť dáku tetu ešte...no kedy mám oddychovať?

zajtra idem do poradne,tak sa trochu aj bojím,ale hádam bude dobre....

domcek
8. nov 2009

Vies co ani sa mi nechce vcera mi bolo divne tak som sa povalovala.
Skor by som uvitala daky program ale mam smolu chlapi ma vylucili. 😒
A este som sa s mojim pochytila koli kociku....lucula ten moj asi cital tvoj prispevok, ze tvoj ti nedovolil novy kocik...
Ma chce asi nastvat.... 😠
Boze ti vobec nezavidim. HAdam to prezijete aj ty aj detska izba.. 😵

lucula73
8. nov 2009

domcek - no hádam to prežijeme,moj mm je tam,tak ich trochu krotí,sú to síce 9ročné decká,ale spolu s našou ako odrthnuté z reťaze....................a čo ti povedal tvoj mm?veď si vravela,že súhlasil s novým kočíkom...

domcek
8. nov 2009

To tak ked su pod dozorom je to fajn. Aj ked 9rocne by uz sa mali vediet trosku umravnit.
Co mi povedal? No najskor sme pozerali nove kociky a teraz on zacal pozerat aj inzeraty a cokolvek som nasla to a to mu nevyhovovalo. A potom zrazu spustil vraj co stale vymyslamm mame doma kocik naco ideme vyhadzovat
peniaze.......vrrrrrr 😠 😠 😠
To ze tram v zime dieta nenatrepem mu asi nevadi. Vraj mame auto tak co riesim. Cise ked vam budem pisat ze idem dat male vonku spat tak bude lezat v aute resp prechadzat sa tiez pojdeme na aute.... 😅

lucula73
8. nov 2009

domcek - ale hádam také maličké novorodenča sa zmestí do hocijakého kočíka,nie?teraz som ťa nepodporila 😀
ja musím kúpiť hlavne autosedačku a fusak....a prezrieť veci,či tam dačo po malej mám...len sa mi do toho vobec nechce...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre