Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
20. nov 2009

lusina a tie atb Ti davali podla vysledkov nejakeho steru z hrdla,či len tak "naslepo" ? Ja som tiež mavala stale zapalene mandle,a zväčšene,že ked som bola chora tak som ani prehltnut nemohla a tak som sa naštvala a asi pred 8 rokmi som si dala vybrat krčne mandle,a teraz je to fajn,ale bublinkove aj tak nepijem ,lebo ma hned driape hrdlo,studene možem ,ale bublinky nie,aj ked niekedy neodolam...ale tie mandle,keby narastli znovu,tak si ich už asi nedam von,lebo ta bolest po operacii,no hruza....

dana10
20. nov 2009

Jani 2IUI vyšlo na dve veci.Test negat. av pondelok idem na krv+sono + pohovor tak budem potom múdrejšia keď prídem odtiaľ.
Marti sme tu 3 kysučanky, ja chodím do Helíka od 7/2009 aj ja mám tiež viacej rokov a dieťa v nedohľadne ☹

lusina
20. nov 2009

survi, len tak naslepo mi ich švihol, ked vidim ako ordinuje moj obvoďák, ľutujem, že som nešla aj za obvoďaka.
ten ma veget, vytlači recept a odchod.hrdlo mi pozrel tak, že si ani nezasvietil, tak ho len tak "vlažne" kukol v tmavej ordinácii, no sila......
ved ja som tiež rozmýšľala, že si ich dám vybrať, ale nemám toľko odvahy a neviem vlastne či ich chcem von....

lucula73
20. nov 2009

lusina,ak nemávaš často problémy,nedávaj si ich von....a tá bolesť po tom - no coment,tiež som povedala,nikdy viac by som si to nedala vybrať...

wolfskinka
20. nov 2009

lucul no dik za to kindervajco
😀 😀 😀

gabi no to si teda uzivam, chodim vyskerena ako leco

marti no super, tesim sa ze si sa objednala

janicca
20. nov 2009

dani hlavu hore.... ja viem že sa to ľahko povie ale nádej umierá posledná tak žiadné také že dieťa v nedohľadne.... 😉
lusina ja mám mandle vonku asi od cca 12 rokov musím si klop,klop,klop..... zatial som nemala vážnejšie problémy s kašľom alebo prieduškami ja viem je to individuálne....o obvoďakoch ani nehovorím čo k tomu dodať môj má 73 rokov ..... 😒

janicca
20. nov 2009

no čo kindervajco už si sa vybúvala ??? 😀

surviver
20. nov 2009

lusina,tak na Tvojom mieste by som šla na krčne,lebo ak Ti už druhe atb nezaberaju,tak zrejme nie su učinne na bacil,ktory tam mas,aj ked teraz je vela ATB širokospektralnych,asi Ti aj take dal Tvoj Dr. Ale ak sa nezasiahne konkretna bakteria adekvatnym ATB,tak je zbytočne do seba tlačit tu chemiu a problem sa aj tak nevyrieši,može sa to potlačit,ale nie vyliečit...chod na krčne a daju Ti lieky podla vysledkov steru...

lusina
20. nov 2009

survi, asi budem musieť, ale tam sa stejne musí na odporučenie obvoďáka, takže ak to neprejde, tak za ním zase zabehnem. 😒 ..........už zase

surviver
20. nov 2009

lusi,no hej ,su to take nezmyselne papierovačky...ale ide o Tvoje zdravie,tak sa nesmieš dat odbiť...držim palce nech sa Ti to čim skor vylieči 🙂

ninajana
20. nov 2009

ahojte holky, chcem sa spytat, picham druhy tyzden Diphereline, vcera som dostala menstruaciu a dnes som bola na krv v heliku, a volala som poobede, ze mam strasne vysoke hormony, tak nemozem este zacat s Menopurom, s tymi druhymi injekciami. Nemali ste to niektora? Nie je to nic vazne? Dakujem pekne, som sa toho nejak vyplasila 😒

domika9
20. nov 2009

ahojte nu konečne som dorazila domov
ako pozeram maska tu nebola ani dnestak si myslím že to ma za sebou a Jakubko je nasvete čo myslíte -neviete niektora

orsulka
20. nov 2009

ahojte......

domika....veru ja neviem.......ale asi mas pravdu a Jakubko je už medzi nami 😉

ninajana...............tak jati asi neporadim...ja som bola skor opacny pripad,že som nereagovala...a tak hádam bude vediet nejak kočka čo mal dlhy protokol......

domika9
20. nov 2009

ooorsulik a čože ty tu tak neskoro? 🙂

bakosko
20. nov 2009

baby neviete ci v heliose robia NATIV je to odber vajicka bes stimulky ked ma zena ovulku a potom to oplodnia a vlozia naspet uz oplodnene

wolfskinka
20. nov 2009

no zdriemla som si skoro 3 hodiny, neviem co budem robit v noci ... orsulik ja asi dospavam tu tvoju prebdenu noc

lucula73
20. nov 2009

ninajana,tak to sa stalo mne,mala som vysoké hormony,povedali,že ešte musíme počkať a keď som šla na odber o tri dni,tak boli ešte vyššie...nechcem ťa plašiť,ale mne to potom museli stopnôť a začala som od ďaľšieho cyklu krátkym protokolom...toť moja skúsenosť.... 😒

aj ja myslím,že maska to už má za sebou...

wolfi,neboj,kinderká radi spinkajú,takže budeš aj ty... 😉

ninajana
20. nov 2009

lucula, to vazne? No ani mi nehovor, ja sa zblaznim.... ☹ ☹ ☹ Zase cakat. Nechapem preco mam take vysoke hormony. Cim to je. A kratky protokol sa robi ako? Zacali ste hned na dalsi mesiac?

lucula73
20. nov 2009

ninajana a mrchu už máš?lebo ja som len špinila,mrcha sa mi necchela pustiť,no hormony stúpali,nakoniec som ju dostala až keď mi stopli cyklus a vysadila som decapeptyl...ale to nemusí byť tvoj prípad,len moja skúsenosť...
Krátky protokol začína od 1.dňa ďaľšieho cyklu...prvý deň picháš decapeptyl,alebo diphereline a od druhého,tretieho dňa tie druhé injekcie..

ninajana
20. nov 2009

lucula hej, mam druhy den, taku normalnu. Picham diphereline. a presne v pondelok o tri dni idem znova na krv. ja sa z toho uz asi zblaznim... ☹

lucula73
20. nov 2009

tak ak už máš mrchu,tak si myslím,že by ti mohli klesnúť...mne sa nechcela práveže pustiť...
držím ti palčeky,nech to dobre dopadne 😉

ninajana
20. nov 2009

luculka dakujem, som sama zvedava.....

mzuzka
20. nov 2009

ahojteeeee, co to tu vidim, uzasna spravicka, wolfi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀

wolfskinka
20. nov 2009

mzuzka dakujem, no my sme uplne v soku akurat ma stale pobolieva brucho

domika9
20. nov 2009

mzuzka čaves ta kde sa flakaš že nas neprídeš kuknuc 🙂

minka051
20. nov 2009

Aojte
No ako na potvoru. Teraz ked už sa mám pomali pripraviť na ET tak som poriadne ochorela ide ma poraziť. Už pchám do seba všetko čo sa dá len nech som zdravá..Tá chrípka teraz je ale blbá 😠

domika9
20. nov 2009

ahoj minka -tomu sa nevyhneš 😒 číha z každej strany
ja čo som chora raz za niekolko rokov som bola počas tt chora už 2x 😒 našťastie nič važne

orsulka
21. nov 2009

dobre ránko, pekný den vsetkym 🙂

orsulka
21. nov 2009
https://www.youtube.com/watch?v=VQ3d3KigPQM



niečo na dobre ranko .-))))) uuuuuuuuuuuuuužasne 🙂))))))

janicca
21. nov 2009

dobré ránko prajem vám všetkým... 😉
orsul ranné vtáča ďalej doskáče ...a ty čo nemôžeš spať?jeeeeej to bolo peknééééééé ..... 😉 hneď z rána funky nálada.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre