Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
26. nov 2009

lucul nie nebudem pouzivat bavlnene plienky.normalne kupim uz mam kupene trojo ,ale jedna velkost je 2-5kg a dalsie su 3-6kg tak nejako.
bavlnene len ked bude grckat a tak budem pouzivat

cikyta
26. nov 2009

Čavte ...
Také video mám aj ja 😀 svoje.

wolfskinka
26. nov 2009

no konecne som sa dostala aj sem, co je tu nove ste toho popisali ... nestiham

romy01
26. nov 2009

baby vy ste sa rozbehli s tym net shopingom - niektore tie vecicky su velmi pene no ja este nemam omrknute ceny v obchodoch tak ja sa rozbehnem az po sviatkoch.

teda tie videa - to je sila, to fakt az tak vidno ? teda ved to vypada akoby si tie krpce robili didžinu či čo

kuspitka
26. nov 2009

romy hej tak presne .nasa mala tak sa natiahne ,ze normalne vidis ako kope a vsetko.
ved aj teba to caka

katy7
26. nov 2009

ahojte pupatka, prajem pekny podvecer, prisla som sa k vam zasa trosku potesit a nacerpat energiu, stimulkujem o sto sest, niekedy na buduci tyzden ma caka odber, tak snad bude dost silnych bojovnickov...

wolfi som rada, ze to dopadlo dobre, par dni som tu nebola a az ma mrazilo, ked som citala tvoje prispevky ale je to super, bombulko je jňkde ma byt, drzkajte sa
🙂

orsulka
26. nov 2009

katy...tebe sa to už krati.....a ke boli vysledky na kontrole ????, verim, že to tentokrat bude vsetko OK.....a tiež sa budete na Vianoce tesit 🙂)))

ciky....a ja som prečo nevidela Sisi v brusku???????????? 😕 😕 😕 😢 😢 😀

kuspitka
26. nov 2009

orsulka ako sa mas?
zajtra co mas na plane v praci?

cikyta
26. nov 2009

Orsulka-lebo som ju natáčala na kameru,nie mobil.Musíš prísť a pustíme 😉
(A ked si tu bola,to bolo ešte malinke bruško.Ešte nerobila také mexicke vlny 😀 )

katy7
26. nov 2009

Orsulka no zatial pohoda, folikulov je zatial dost, uvidime co vajka, dalsia kontrola v nedelu a to mi povedia aj kedy bude odber, tantokrat mi to skutocne bezi rychlo

orsulka
26. nov 2009

katy...no toto?????? ja som tak pocitala atiež mi vychádza kontrola na nedelu....tak som zvedava, co mi povedia, či mam prist alebo nie.....

ciky.....no ja ked už dojdem, tak budem kaslat asi na video, ked už bude "hotový produkt" na mna hádzať prekrásne uuusmevy 😉 😉 😉

kuspi......mam sa fajn..... a zajtra v praci.......no pocitat,pocitat,pocitat...a potom pisat,pisat a pisat.....a same statistiky.... 😝 😝
ale sefinko a majitel odisiel na dovolenku,tak mi par cinnosti odbudlo 😀

kuspitka
26. nov 2009

orsulka aspon mas kus volnejsie ,ale zas nie velmi.
katy som rada,ze sa ti tak dobre dari len tak dalej

orsulka
26. nov 2009

kuspi...ale ano.....aj to mi pomože, že sa vsetko bude stihat lepsie a v klude 😉 😉

katy....to mas druhe IVF?????

kuspitka
26. nov 2009

orsulka a kedy zacinas IUI?

orsulka
26. nov 2009

kuspi...psssssssssst a nikomu to prosim ta nehovor........dobre???? dnes 😀 😀 😀 😀

kuspitka
26. nov 2009

dobre budem.

lucula73
26. nov 2009

orsulka - veľmi ti držím palčeky,aby ti to vyšlo....aj sme ťa spomínali,vieš?lebo ja som mala nečakanú návštevu,bola ma pozrieť kiara a janula... 😉

kuspit - tak aj ja tak s tými plienkami..

a možem vám povedať,že tie ceny tých vecičiek sú fakt veľmi dobré,ja mám trochu prehľad,čo asi stoja tie malé veci v obchodoch,až sa mi nechcelo veriť,že tu na nete je to omnoho lacnejšie 😉

kiara15
26. nov 2009

pekny vecer vsetkym 🙂

orsulik tak som ho robila odoka asi si na nas zabudla ale typla som si a celkom je to super myslim krabi salat 😉

iui ti gratulujem nech je vsetko ako maa!!!!
lucul aj si si vydychla ked sme odysli 😀

janula18
26. nov 2009

ahoj moja, myslíš na mna s tým cenníkom?

romy01
26. nov 2009

orsulka, katy tfuj tfuj tfuj, TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kiara15
26. nov 2009

janula prepac ale som na to zabudla ale mam to doma 😉

katy7
26. nov 2009

orsulka ... uz 3.IVF, dufam ze posledne a tym padom uspesne... 😅

lucula73
26. nov 2009

aha PD sa zobudila.... 😀
ale nie kiari,ja som bola veľmi rada,že ste prišli,mala som postarané o zábavu 😉

katy aj tebe držím palčeky,do tretice všetko dobré...

kiara15
26. nov 2009

luci ale bolo super aspon sme pokecali ale u toho mojho zubka to bola ina sra 😉 nda

kiara15
26. nov 2009

katy7 veru do tretice vsetko dobre 😉 😉 😉 aj si este pred tym bola na vysetreniach??

orsulka
27. nov 2009

dobre ranko!!!!! no PD - konečne!!! hihihihihih.........

tak dufam babeny, že ste ma len v dobrom ohovarali a preberali....... 😀 😀 😀
Kiari....jasne, že som zabudla na ten recept......ale sledujem, že si si poradila......ved vsetkeho tak "přiměřene" a ide to 🙂))))))
a co mas so zubom???????????

katy.......nech to vyjde !!!!!!!!!! daj vediet vysledky... ako sa maju foliky 🙂

surviver
27. nov 2009

dobre ranko Helinky 😉

tak Pd sa včera vystretalo 😉

domika,tie vecičky su fakt velmi pekne,oni asi tam menia tovar často,lebo ja ked som objednavala,tak tam take nemali a teraz som na tej stranke už davnejšie nebola...asi to tam treba "navštevovat" pribežne 😀

prajem všetkym pekny den a najmä pracujucim nech to rychlo zbehne a je tu vikend 😉

orsulka
27. nov 2009

dobre ranko survi......aj tebe pekny dniček 😵

surviver
27. nov 2009

cauko orsulka 😉

surviver
27. nov 2009

dakujem,ja idem dnes po uradoch pobehat,tak to bude zabava 😠 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre