Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
9. dec 2009

ahojte

orsulik ahojki a neprepracuj sa

romy klud ... ved sa dozvies ked tam prides

surviver
9. dec 2009

Ahojte 🙂 Ste sa rozpisali....kym som vas dočitala už tu nikto nie je 😎

orsulka pracuj pekne pomaly,aby nebol šok 😉

kuspi,tak Ty ešte stale čakaš ....

luculka ja nechodim tak skoro spat,až po Panelaku,ale ked tu nebolo nikoho tak ....

romy ,dnes držim palce 🙂

domček,tak Ty sa takto trapiš po nociach...maš nacvik na drobca 😉

wolfi a ty ako? už drobec poupratoval,či ešte stale maka 😉

wolfskinka
9. dec 2009

survi vcera nic ale v noci zase upratoval trochu tak dufamze vianocne upratovanie mame uz za sebou

surviver
9. dec 2009

wolfi,no už by bolo na čase,ved všetko s mierou...mu to musiš vysvetliť 😉

kuspitka
9. dec 2009

wolfi uz sa ti to krati uz mas 8tt tak peken pokracujes.
dufam,ze do prace nepojdes.

wolfskinka
9. dec 2009

kuspit som doma na PN do konca decembra a potom sa uvidi 28.12. idem na kontrolu k mojmu dokimu dovtedy este budem chodit do martina, som zvedava na piatok ako sa ma nas krpec

surviver
9. dec 2009

denis,tak Tebe sa doma nepači?? ale ak maš pohodovu pracu,tak asi sa neni čoho báť...a možno Ti to tehulkovanie rychlejšie zbehne.lebo ,ked budeš v robote tak na to nebudeš furt mysliet 😉

kuspitka
9. dec 2009

wolfi dufam,ze bude vsetko v poriadku aj bambulka.
ja by som pockala na tvojom mieste aspon do 3mesiaca

orsulka
9. dec 2009

wolfi...ides na kontrolu do Heliku???????

wolfskinka
9. dec 2009

hej v piatok idem do heliku na sono

wolfskinka
9. dec 2009

kuspit uvidime ako sa to bude vyvijat a co povedia doktori ak nebude spinenie a bude vsetko ok tak pojdem do roboty ved sa tam vobec nenarobim a ked sa mi bud zdat ze som tam dlho tak pojdem domov

wolfskinka
9. dec 2009

kuspit ozaj ja prvy januarovy tyzden budem koncit treti mesiac

romy01
9. dec 2009

wolfka, veru do konca roka nic nespekuluj. Potom by sa to malo ustalit a v januari az sa budes dobre citit tak mozes skusit ist do prace. Ja by som uz tiez sla, keby som mala kam sa vratit.

wolfskinka
9. dec 2009

do konca roka mam PN a mozno aj dalej, som bola na wc a spinenie zase zacalo do hneda ... mna uz toto nebavi, preco si nemozem vychutnacvat beztasrostne tehotenstvo preco sa musim takto sokovat zakazdym ked iem na wc

wolfskinka
9. dec 2009

ved toto tu nema nikto iba ja

romy01
9. dec 2009

wolfka, hold si ta svetla vinimka, co si to asi musi ods . . .at ved vies, ale nestresuj sa, pokial je to len spinenie, tak si to nevsimaj. Vsetko to dobre dopadne, neboj Pocuj este ma napadlo teraz, ze ci to nemoze byt niecim co jes alebo pijes. Vies je to asi blbost ale neskodi ti nahodou nieco ? Skus si spomenut ze co si jedla v ten den alebo den pred tym ako si to mala. Asi je to totalna blbost ale mne byvalo napr strasne zle az na omdletie ked som vypila tehotensky caj - a ten som prestala pit tiez v tom case ako som mala to spinenie. Odvtedy mi nie je zle - a aj ked to s tym zrejme nesuvisi - ani som nemala spinenie.

orsulka
9. dec 2009

wolfi......ale ved zly zaciatok, super koniec......len ty pekne lež doma......a ked to má byt od januára v poriadku, tak hádam do práce zavitaš 🙂))) ale na to je ešte čas 😉 😉

lucula73
9. dec 2009

orsul - dík za odpoveď 😉

wolfi - pokiaľ je to hnedé a nie červené,tak to absolútne nerieš...neviem či si čítala temu tuším krvácanie alebo špinenie v tehu,tak tam niektoré baby písali,že špinili aj dva mesiace...bude dobre,uvidíš.... 🙂

kuspitka - ja som bola na tie triple testy v Heliose...

orsulka
9. dec 2009

lucul...caf....nemas zac 🙂)))
už ti je lepsie??, či ani nie????

lucula73
9. dec 2009

orsul - už trochu lepšie,bola som aj v meste doobeda,lebo nemám pre nikoho nič,tak som aspoň urobila akotaký prehľad a keď som prišla,tak som zaspala ako mimino,normálne ma to zmohlo..
a ty ideš kedy na krvičku?veľmi ti držím palčeky,stále na teba myslím. 😉

surviver
9. dec 2009

orsulka .luculka čauko 😉

orsulka
9. dec 2009

survi...no ahoj moja 🙂

luculka...ja mám este kopeeeeeeeeec času na krvičku .-)))))))

surviver
9. dec 2009

orsulka neviem ako u vas,ale v Za je take škarede počasie,od rana je tma akoby bol večer...aj mne by ešte trebalo dake darčeky,ale ani sa mi nechce von ,ked nemusim... a Ty už maš darčeky nakupene???

orsulka
9. dec 2009

survi...u nas rano zas prsalo, a tma je tak isto....sa mi drieme za tymro PC normalne......

ja má mdarčeky už vsetky - chval bohu...este nejaku maličkost drahemu a som vybavena 🙂)))))

surviver
9. dec 2009

tak Ty si šikovna...mne ešte krsnatam treba kupit a už to bude kompletne 😀

a ešte dlho budeš v robote?? myslim,že ak by napadol sneh,tak hned je to take optimistickejšie 🙂 ale zase na druhej strane som rada ,že ešte nie je,lebo sa aspon nebojim chodit vonku 😉

orsulka
9. dec 2009

survi...tak ja už balim pmalicky...poboede mam stretko s kamoskami..už sa tesim, lebo sa nvieme stretnut od oktob ra...a tak konecne nam to vsetkym vyslo.....

tak prajem vsetkym pekny zvysok dna....

pa

wolfskinka
9. dec 2009

romy nepijem ziadny tehotensky caj, uzivam len calibrum babyplan a jem uplne to iste co inokedy

orsulka ja skor ako od januara do roboty nepojdem ... to sa ani nechystam

lucul tak to by uz mohlo aj prestat nie, ved koncim 8tt

romy01
9. dec 2009

Baby tak utz je OK. NT mame 1,3 co je dobre a krpec je aktivny az moc. Furt rozhadzoval rukami aj nohami a asi ukazal pipika ale dokina si nebola uplne ista, len zhikla ze ona asi vie co to je 😀

wolfskinka
9. dec 2009

romy super gratulujem a to si kde bola na sono v heliku ?

romy01
9. dec 2009

nie wolfka, bola som u mojej dokiny, ale nerobila mi to sono ona, ale ina dokina - taka mila kocka. Inak som platila 15 Eur a mam v cene aj fotku aj DVDcko. Inak moj to furt komentoval- ze ci je to ruka a ako sa tam roztahuje a ako sa furt vrti - no sranda ako si moj mm hrkutal s dokinou az som zabudla co som sa chcela opytat. Inak podla konika som dnes 11 plus 6 no podla sona som 12 plus jedna. Takze krpec je o dva dni vacsi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre