Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
17. jún 2009

uplny suhlas s tinkou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

tinkaza
17. jún 2009

🙂 🙂

tija28
17. jún 2009

orsul - na zle treba rychlo zabudnut.............lebo zivot je tak kratky 😀 😀 😀

tinkaza - ked sa to 14 rokov nepodarilo normalne, tak uz tych dalsich 100 rokov to nejako prezijeme 😀 😀 😀

tija28
17. jún 2009

orsul - a ak mam byt uprimna, tak som beeeeekala len hodinu 😉 .........uz sa normalne zlepsujem 😀 😀 😀

orsulka
17. jún 2009

tija.....ved uprimne......mne to trva niekedy den......a inokedy ma to draplo na dlhšie 😀 😀 😀 nerevala som vkuse, to mi tiež nejak nejde....ale nálada a psycika bola uplne že dole...... ale teraz po tom KET....podobne ako aj ty.....ved co už......

tinkaza
17. jún 2009

tijuška - ja viem, ja viem, ale do kelu, ja neverím, že by tento svet bol až taký nespravodlivý, na každého raz dôjde, to je môj názor

orsulka - bodaj by som bola taká silná ako vy dve...

orsulka
17. jún 2009

psycika 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
17. jún 2009

orsul - ved co uz..................................hlavne, ze zijeme, no nie ??? 😀

tija28
17. jún 2009

orsul - psycika....................to ako cikyta 😀 😀 😀 😀

orsulka
17. jún 2009

tinuska........ani sama nevieš ako si silna....!!!!!!!!!!! len si treba veriť a máť sa naozaj uprimne rad.....a máť rad život a brať ho taký aky je....TIJKA.....vsak mám teraz pravdu????? hned to tak nejak potom s tým životom ide dokopy v plusoch aj v mínusoch ... 😉 😉

orsulka
17. jún 2009

tija..... 😀 😀 😀 no...ja ti furt na nu myslím 😀 😀 😀

tinkaza
17. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
17. jún 2009

orsul aha, na to som zabudla ... jmenuji se vterka a budu tady bydlet .... 😀

tija28
17. jún 2009

orsul - presne tak.............mas pravdu veru...............beries mi tie slova z jazyka 😝 a zivot si treba aj poriadne uzit, aby sme mali na stare kolena naco spominat 😀 😀 😀 ...............a inak aj ja myslim na ciky a aj na malu Silvinku............take zlate babenko to je heliosacke 😀 😀 😀

tija28
17. jún 2009

wolfi - a Ty sa kde flakas, haaaa ??? 😀 😀 😀

zbinka
17. jún 2009

ahojky baby som tu nova,,,tiez heliosacka, ktora v pondelok ide na tehu test,,,bojim sa,,,aj tesim zaroven, test nerobim, lezim, lebo v pondelok som zacala spinit, nolen jeden den odvtedy pohoda, tak neviem co sa to dialo,,,mali ste aj vy nieco take??? v ten den mi prave mala dojt mrcha, tak neviem, ci sa dosla rozlucit,,,hm,,, 😉

tinkaza
17. jún 2009

ahojky zbinka - vitaj a na čom si bola? juuuuj, bodaj by to vyslo, blahozelam uz dopredu... 😉

tija28
17. jún 2009

zbinka - tak ta Tvoja mrcha sa s Tebou prisla isto len rozlucit, takze je to super,..............si tehulka - neboj 😉

zbinka
17. jún 2009

juj bodaj by ste pravdu mali, citam vas uz dlho, no az dnes som nasla odvahu,,,,,bola som na ET v heliose, v nedelu 7.6. doky mi dal, ze vraj dve krasne embrijka,,,,a vravel, ze jemu sa stale dvojky vydaria, tak uvidime, ja som sa velmi zlakala, ked som zacala cierno spinit, no manzel po skaype tvrdil, ze pohoda, úprerevala som cely noc a verila v zazrak a zatial,,,rano uz nic ,,,,tak neviem co to,,,zazrak asi, vy ste to nemali vobec???

tija28
17. jún 2009

no bambulky......................idem ja nateraz het, lebo ma uz zase cakaju bezne upratovacie a variace prace, tak sa mi majte krasne 😀 😀 😀

orsulka
17. jún 2009

zbinka......ahoj vitaj.......a dakujeme tvojej odvahe, že si napisala.....ved mi privítame každu novu tehulku!!! 😀 😀 a uspesnu Heliosačku...to aspon nám "vytrvalkyniam" dodáva dalsie sily do boja 😀 😀
no...a ked to bolo len tak, trosku spinenia a potom už nic...myslím, že je to tá správna cesta... 🙂
ja osobne som to nemala nikdy...špinenie vždy preslo do menzes.....alebo nebolo absolutne nič....

tinkaza
17. jún 2009

zbinka - tak bodaj by sa to tvoje šťastie roznieslo aj medzi nás, blahoželáme, podľa mňa je to už istota... 😀 😀 😀 😎

orsulka
17. jún 2009

tijuska............... pa , a zas sa neprepracuj....ved vsetko má svoj čas 😀 😀

orsulka
17. jún 2009

zbinka..................tak už más 3 potvrdenia od stálic Heliosu 😀 😀 😀 to ti musi stacit .-)))
a mala si IVF???? prve?????

zbinka
17. jún 2009

juj dam urcite vediet, no aj tak este nemate k co mu blahozelat, do pondelka este dlha doba,,,a nejak mi to tu nejde, neviem kam dat prispevok a kde to potom citat,,,juj ja trdlo makove,,,prosim o info,,,xi xi xi,,,,
😅

tinkaza
17. jún 2009

zbinka - ale čo, myslím že Ti to ide celkom dobre... 😀 😀 😀 😀

zbinka
17. jún 2009

no ano prve,,,ved som myslela,,,,,ze ani nezacnem,,depka jak delo pri prvom vpichu dekapeptilu,,,potom to uz slo,,,,,19vajok odobrali, 13sa oplodnilo,,,vsetky jednotky jedna dvojka,,,k transferu sa dopracovalo 6na jednotku, dva dali, č mrazime,,,,no mala som endometriozu, ze vraj slabu, 3xlaparka,,,depka na cely zivot

minka051
17. jún 2009

zbinka bola si na IVF prvý krát?

tinkaza
17. jún 2009

fíha, dosť si si tiež vytrpela, ale už sa na to všetko môžeš vykašlať.... 😀 😀 😀
hlavne, že to viedlo k dobrému a úspešnému koncu....dávaj si na seba teraz pozor a oddychuj.. 😎

zbinka
17. jún 2009

ano prvy krat po troch rokoch vahania,,,snazime sa uz sedem rokov,,,a vy ste ako na tom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre