Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
25. jan 2010

áno, wolfi, boli sme tam v piatok... Výsledky budú vraj cca do mesiaca a ešte mi povedali, že bolo by dobré, keby som doniesla aj tie výsledky z Heliosu, ai na základe nich nám vraj môžu doporučiť ešte nejaké ďalšie vyšetrenia... Takže som volala aj do Helíku, vraj nie je problém - treba si prísť pre tie výsledky, takže tento týždeň tam určite odbehneme...

hu.hu
25. jan 2010

ok 😉 dakujem

cikyta
25. jan 2010

Huhu-ide hlavne o to,že ak si mala nejaké operácie atd...tak to by chceli vidieť.

hu.hu
25. jan 2010

ok, cikyta. operovana som zatial nebola 🙂 ani necceeeeeeeeeeem 😖 uvidime co bude

wolfskinka
25. jan 2010

tak baby dovolala som sa do martina na genetiku tak 10.2. idem na geneticke vysetrenia pred amniocentezou a amnio budem mat v 19tt

janicca
25. jan 2010

halooooooo kde ste kto ???? varím kafe kto si dá ???aspoň nás trošku posuniem ......

wolfi to su len a len dobré spravávičky neboj všetko dopadne tak ako má .... 😉

kamka17
25. jan 2010

janiiii...ja chcem kávu.....odpadávam tu a to je ešte len pondelok 😝 😝 😝 😖

janicca
25. jan 2010

Kamka a akú si dáš ???latte ,nesku ,turka,viedeň..... 😎

kamka17
25. jan 2010

no....takú viedenskú alebo eiskafe alebo niečo mňaaaaamkové...alebo kávu so zmrzkou 😎

janicca
25. jan 2010

no tak to je dobrý nápad káva a zmrzlina normálne si mi chute narobila...tak zajtra do práce zmrzku kúpim a hotovo .... 😎

janicca
25. jan 2010

babulky majte sa krásne prajem pekný zvyšok dňa...... 🙂 ))))

wolfskinka
25. jan 2010

janni no musi, ved uvidime, uz aby bolo po tom

aj ja mam chut na kavu

janni pekny zbytok dna

marta222
25. jan 2010

hlásim sa - ešte som v práci, dnes tu budem asi nocovať 😒 . To je tak, keď sa zdržiavam na koňovi namiesto podávania pracovných výkonov... Ale nie, musím sa trošku odreagovať, lebo mi tu začína z tej uzávierky šibať....

domika9
25. jan 2010

ahojte wolfi tak to sme natom rovnako s tym alkohollom mne nikdy nechutilo šampanske a teraz čo sme mali na silvestra tak som len tak vtiahla že mnam , tak ktovie čo to bude aj brat nosí nejake jahodove víno a ked si nan spomeniem tak mi teču slinky 😀

wolfskinka
25. jan 2010

domika vitaj v klube alkacov xixi

kamka17
25. jan 2010

tak káva vypitá, dnešná večera a na tri dni obed skoro uvarený...už sa len naložím do vane a možem relaxovať...a psychicky sa pripraviť zajtra na odber krvi 😅 😕 😅

domi...jahodové víno...tak to som veru ešte nepočula, to máte nejakú miestnu špecialitu ? 😨

brmbolcek
25. jan 2010

ahojte dievcatka 😉

ze jahodoveeeeeeeeeee, veru tw abi ja som o tom nepocula 😕

wolfi- co male za mladi naucis , a to dalej poznas 😀 😀

Kamka- tak ti zavidim, zen relax v tej vani, boze aj ja by som chcela ale nemozem 😉

janicca
25. jan 2010

kamka prídi aj ku mne navariť .... 🙂 krv bleee tak mňa to ešte len čaká ale ty si šikulica ty to zvládneš 😵

janicca
25. jan 2010

brmbolček a ešte dlho nebudeš môcť to si počkáš takovích nejmíň cca 9 mesiacov ... 😀

kamka17
25. jan 2010

hej relax vo vani, ale predtým si ju musím umyť 😀 😀 lebo cez víkend sa mi nedalo 😒 😅

jani, dones si zajtra obedár, nadelím ti zo svojho 😉

brmbolcek
25. jan 2010

boze ani mi nehovoooooooooooooooooooooooooooor, ☹ ☹ ☹ ☹ ja by som tak rada , ale nejako to vydrziiiimm

wolfskinka
25. jan 2010

brmbolcek no dik, nemienim z neho vychovat alkoholika

jaj taku vanu by som si aj ja napustila ale nemozem ☹

janicca
25. jan 2010

ok už bežííííííííííím..... ale nie idem si konečne navariť to masko na hubách už ho mám aj rozmrazené tak ho musím zpracovať nič iné mi nezostáva len sa do toho pustiť ... 🙄

janicca
25. jan 2010

heeeeeej kamka nedráždi tu tie tehule s tým kupaním ..... 😀

brmbolcek
25. jan 2010

wolfi- citim s tebou 😉 nam ta kamka narobila chute 😉

wolfskinka
25. jan 2010

no ved to , ja cakam na muza uz som hladna aby som prihriala veceru a chalapa nikde

brmbolcek
25. jan 2010

to nemyslis bazne, ja robim to iste a chlapa niet ☹ 😠 😠 😠 😠

domika9
25. jan 2010

kamka to je myslím talianske vino tu sa neda kupiť on to zhana od nejakeho kamarata ale je fajne
a čo fajne si varila daj tip 😉

wolfskinka
25. jan 2010

brmbolcek lenze ten moj vysedava u mamicky ........... 😠 😠 😠 😠

kamka17
25. jan 2010

domi...aháááá, že talianske víno...
no varila som hubovú polievku, potom nejaké kuracie prsia len tak narýchlo podusené s ryžou a krstná ma včera inšpirovala, že "čili con carné" sa to volá, už som to kedysi varila, a mala som na to suroviny, tak som to hodila na panvicu...len tam možno hodím ešte jednu čili papričku...a mám chuť aj na nejaký ten koláčik, len sa mi nechce piecť...a možno zajtra, keď nebudem musieťa variť, tak niečo napečiem...asi len bábovku 😕

počujte žienky, na tú krv mám ísť nalačno?? lebo v tom papieri z helíka sa píše, že nemusím byť nalačno, tak neviem... 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre