Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
9. feb 2010

domi a prosím ťa, kde ti to zistili? V Heliose, či na genetike? A koľko si mala predtým potratov?

orsulka
9. feb 2010

janicca...ta kalciova mast je taka dobrá?????????????

janicca
9. feb 2010

ááááááno Orsulka ti vravím daj na moje slová!!!...... 😵 😵 ja osobne to mám na sebe odskušané .... 😉

wolfskinka
9. feb 2010

ahojte dobre ranko ...

cikyta
9. feb 2010

Martus-mne to zistili na genetike.

marta222
9. feb 2010

ciky... ďakujem, no uvidím, čo nám na genetike zistia - čakám na výsledky.
ahoj wolfi..

wolfskinka
9. feb 2010

marti ty uz by si tie vysledky aj mohla pomaly mat

ja idem zajtra na genetiku do martina, som zvedava co nam tam povedia a idem aj na dalsie odbery tripletestov a aj na sono do fakultnej nemocnice ... cele doobedie po doktoroch ☹ ale pre guľka vydrzim vsetko

domika9
9. feb 2010

martuš mna poslalina hematologiu z heliosu ale vybavovala som si to tu u nas len dali papier -žiadanku , kedže byvame 150km od Martina tak sme to preto takto riešili
a potraty som mala 2 + 1mimomaternicove teh. ale to je o inom ale tie 2 potraty som mala na začiatku tehotenstva

marta222
9. feb 2010

No, už by som ich mohla mať - v piatok budú 3 týždne odvtedy, takže možno na budúci týždeň... Dúfam, že mi prídu do 19.2., kým pôjdeme do Heliosu... wolfi a prečo ideš do MT na genetiku? Nemáš bližšie do ZA?

marta222
9. feb 2010

domi, ďakujem... No, uvidíme, čo nám povedia o týždeň v Heliose..

monita81
9. feb 2010

Ahojte baby!ja som sa zaregistrovala až včera a tak trochu som sa tu motala až som našla vás. 🙂Rada by som si niekedy s vami poklebetila.my chodíme do Heliosu od septembra a 25.2.ideme na 2.pohovor. 😀... kedˇste pri tých injekciach,mne ich manžel namiešal,ja som si ju pichla a on zmačkol.celkom bol na nás zaujímavý pohľad,človek si zvykne na všetko.ja som skoro vždy,keď mi brali krv odpadla a odkedy chodim do Heliosu sa mi to už nestalo.zatiaľ ahojte,idem dovariť obed.

orsulka
9. feb 2010

monita...tak vitaj v nasej temicke.....🙂))))))

wolfskinka
9. feb 2010

marti neviem preco ma poslali do martina

monita zvyknut sa da na vsetko 😀

cikyta
9. feb 2010

Martus-len na genetike sa sustredia na to,čo je približne v rodine.Ciže ja som spomínala trombozy starých mám a tak mi brali krv na rozbor trombozy.Muž - ten zas maju všetcia rakovinu,tak sa sustredili na to.Teda,aspon nám to tak vysvetlili,že keby nám mali všetko pozerať z krvy,tak nám musia zobrať desiatky skumaviek krvy,čo samozrejme nieje možne...
Monita ahoj 😉

marta222
9. feb 2010

Ach tak.. No ešte som im tam dodatočne posielala výsledky z Heliosu, vraj podľa toho čo bude tam nám ešte budú môcť dorobiť nejaké vyšetrenia... Aj som tam volala, že či netreba prísť ešte znova na krv a vraj netreba. Takže neviem. A v Heliose spomínal dr. Krajkovič aj trombofilné stavy, takže niečo z toho mi asi robili...

wolfskinka
9. feb 2010

marti neboj vsetko bude dobre a dr, krajko sa o teba postara

cikyta
9. feb 2010

Martus,tak ti to tam určite pozru a budeš vedieť presne na čom si. 😉 A už sa nahodí príslušná ochrana(lieky,alebo injekcie) a už bábätku nebude nič brániť,aby ku vám bez problémov pricupitalo... 😉

marta222
9. feb 2010

ciky... kiežby si mala pravdu 😉 . Plánujeme, že sa už po skončení tohto menzesu začneme snažilkovať (už prešli 3 cykly od posledného potratu), v pondelok idem ku gyndošovi, uvidím, čo mi na to povie...

cikyta
9. feb 2010

Ak ti nájdu tu tromb.mutáciu leiden,tak dávaju ešte pred otehotnením lieky a v tehotenstve hned injekcie.Aby sa predišlo hned potratu.(Mne dali inj.v 10tt a to preto,že výsledky boli neskoro.A boli dosť vyplašení,že potratím a čudovali sa,že som ešte NIE. 😒 )Nuž toto malé strapate čudo má tuhý korienok. 🙂

marta222
9. feb 2010

Tak to by asi bolo dobré počkať, kým prídu výsledky. No, veď uvidíme... Ja si ani nefandím, že by to mohlo hneď vyjsť a ešte aj s tým "utešeným" spermiogramom.... V tých výsledkoch som našla nejakú poznámku leiden, ale nejak som si to dobre nevšimla - sú tam len nejaké písmenká, takže som z toho jeleň a Krajkovič k tomu nič nehovoril - síce, ani to celé nejak nerozoberal, len mi povedal o tých chlamýdiách a hraničnej štítnej žľaze...
No vidíš, aj zázraky sa stávajú - Silvinka je toho žiarivým príkladom.

cikyta
9. feb 2010

No ved uvidíš teda.Počkaj chvíločku a budeš vedieť presne.Oni to aj super vysvetlia na genetike.Do podrobna.
A čo tam po spermiach! 😅 Potrebuješ jednu dobru 😉

marta222
9. feb 2010

Veď to... hádam sa jedna jediná dobrá nájde 😀 😀 😀 .

cikyta
9. feb 2010

Tá sa vždycky nájde.Aj v našich bola a to máme vraj 0% s dobrým tvarom 😀
Takže našli aj jednu aj ked-trošku so strapatými vláskami-zrejme to bol ten divný tvar 😀
Takže bude to fajn Marti.Určite 😉 Ja tomu verím,r.2010 bude ten VAS!!!Dvojčiarkový!

marta222
9. feb 2010

ciky... ty si prípad 😀 😀 😀 . Náhodou taký "divný" tvar by som aj ja brala - všetkými dvadsiatimi 😀 😀 😀 . No dúfam, že sa mi podarí tento rok rozšíriť rady šťastných helíkovských tehuliek ...

monita81
9. feb 2010

marti,Silvinka je žiarivým príkladom všetkého pekného,lebo ked sa pozreš do tých čokoládových očiek,tak ti musí byť hned veselšie.tak prajem už len dobré výsledky,veľa sily a šup do toho. 😉

cikyta
9. feb 2010

Monita-Tak kukám,že ani vám 1.IVF nevišlo.Takže 2.sa podarí!
Určite to budete mať tak,ako my.Tie druhe su uspešnejšie štatysticky 😉

cikyta
9. feb 2010

Inak Monita:
Tiež som si injekcie pri prvom IVF sama zapichla a muž tlačil!
A pri druhom IVF som to zvládla sama.
Takže.........máme hodne spoločného! 😉

domika9
9. feb 2010

marti aj šž je velmi doležita aby bolo všetko ok ja beriem lieky a teraz mi ešte aj zvyšili davku ale len o kusok

monita81
9. feb 2010

dakujem cikytka,krasna predstava,takže ťa budem nasledovať zatiaľ len s tými injekciami a potom.... 😉ukazala som mm fotku tvojho anjelika/tú úvodnú/ a normalne stratil reč,jednoducho je nadherná.tiež by chcel dievčatko,ale jasné,že by sa potešil aj malému Patkovi.

cikyta
9. feb 2010

Jéj Monita-dakujeme 😅 Tak som na vás zvedava a samozrejme velmi držím palčeky!!!!Nejak mi to vychádza,že budete mať tento rok krásny vianočný darček 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre