Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
11. mar 2010

wolfi - uz si vcera vypisal tie papiere na tu pupocnikovu krv ?

Kamka- ahoj mamina 😉 😉 😉 uz si to oznamila vasi rodicom uzasnu spravu ze budu star.rodicmi ? 😵 😵 😵 😵 a fotecky budu ale manzel prisiel vcera dost neskoro so sluzobky...... cez vikendik to doplnim a oznamim, ze to tam je 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marta222
11. mar 2010

Ahoj kamka, ako sa máš - naša čerstvá tehula 😉 ?
No, takú dobrú pizzu by som si veru dala, keď si s drahým sem-tam dáme doviezť - tak tie sú síce tiež dobré, ale taká, keď si ku nej sadneš v reštike - tak to je "iné kafe" 😉

kamka17
11. mar 2010

okok...našim to poviem neskôr, keď už bude potvrdené zo sona...

marta222
11. mar 2010

kamka - to okok dobre vyzerá 😉 (len mi trošku trvalo, čo tým myslíš, ale už rozumiem, ja som veľmi chápavá, však?)

kamka17
11. mar 2010

no marti, tebe všeobecne tento týždeň celkom ide 😀 😀 ..tie myšlienkové pochody myslím
/okok bolo pre brbmolceka za tie fotky/
ešte je len ráno a už tu rozoberáme papanie...mne práve prišli na chuť palacinky a to som práve doraňajkovala chleba s rybacou pomazánkou... 😖
idem dať kafe...kto chceee???

brmbolcek
11. mar 2010

okok- rozumie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
11. mar 2010

kamka, už som mala kávu - ďakujem, dlho spíš 😉

wolfskinka
11. mar 2010

brmbolcek nevypisala ... k tomu si musime sadnut s muzom spolu

kamka a ty pijes kafeeeeeee to by si nemala 😀 😀 😀 moj muz by ti dal, vies ako ma strazi

domika9
11. mar 2010

baby ja mam pradllo na terase a je tak krasne zasnežene 😠
fasa takto ho ani dovnutra nemožem vzať
som zvedava kedy pride konečne jar

wolfskinka
11. mar 2010

domika caka az kym porodis .. xixi

domika9
11. mar 2010

ach jaj

kamka17
11. mar 2010

marti...no dik, na to že som pn, tak by som prijala spať aj dlhšie, ale keďže drahý má telefóny a budík pod vankúšom, tak spať sa dlhšie ako do 7.30 nedá... 😠 😕

wolfi...pijem len nesku, takže si nemyslím, že by to nejako zásadne malo ublížiť, radšej by som si dala zelený čaj, ten viac naštartuje, ale ten sa práve nemôže vôbec...a keď je organizmus na niečo naučený, tiež nie je dobré zo dňa na deň prestať...kamoška napríklad fajčí a doktor jej v tom vôbec nebránil, že to by bol pre organizmus väčší šok, ako keď bude fajčiť ďalej...telo je napríklad z fajčenia tak či tak zahumusené a nejakých 9 mesiacov ťa z toho nevytrhne...
oj, ale som múdra...
😅

marta222
11. mar 2010

Ahoj domi, ani nevrav, aj mňa to počasie veľmi sklamalo a rozčarovalo, keď som sa ráno pozrela von oknom 😒 . No, neboj, ako píše wolfi, kým prídeš z pôrodnice s bábom, už bude jar 😀

marta222
11. mar 2010

kamka, ďakujeme za prednášku 😉 ... Ja si tiež myslím, že 1 nie príliš silná neska ti neuškodí a keď ti chutí a pomáha, tak určite je to lepšie ako trpieť bolesťou hlavy... Možno, ak ti začne bývať zle, tak aj káva ti prestane chutiť, ja som napr. kávu nemohla, ale moja kamoška (má 1,5 ročného syna) pila 2 nesky denne počas celého tehotenstva. Neboj, telo si samo vypýta čo mu treba...

wolfskinka
11. mar 2010

kamka no ja som prestala s kavou ked som isla na umele, moj muz neni doma, idem si dat aj ja ... xixi
keby bol doma zakazal by mi ju

domika9
11. mar 2010

ja som kavu nepila do 5 mesiaca potom som si dala občas a odvtedy pijem jednu šalku denne
mm zozačiatku tiež vravel že nejako som si zvykla piť kavu atd ale teraz už nič nato nehovorí

ved niekedy nebola nesca pila sa len zrnkova a to bolo o inom
a okrem toho niektore maminy fajčia jednu od druhej , dopraju si dostatok alkoholu , nechodia na čerstvy vzduch a to všetko namiesto vitamínov takže baby žiaden strach ved nepíjimame jedy ale len obyčajnu kavu

domika9
11. mar 2010

ja som sa najskor vyhybala aj čiernemu čaju lebo by sa nemalo atd a potom som sa nato vykašlala pijem ho skoro každy den normalne s citronkou a kurat ho neluhujem velmi dlho ale iba tak kratšie

brmbolcek
11. mar 2010

mne dr. zakazala aj 3v1, a ani cierne pivo.... som trosku nechapala, lebo mam znamu sestricku a som jej to vravela a ona mi hovori, ze nie som chora ale tehotna daj si na co mas chut tvoje telo si to pyta 🙂 🙂 🙂

kamka17
11. mar 2010

presne tak domi, koľko je takých "zodpovedných" matiek a narodia sa im zdravé deti, ani nevedia, že ich majú...ty sa takto stresuješ kvoli kvapke alkoholu, kvolu jednej káve a bábätko má z toho potom stres po narodení...no čo, kým nám chutá, treba si dopriať, keď telo bude odmietať, tak potom prestaneme 😉
a domi...nechceš porodiť skôr?? keď už je tá jar závislá od teba, tak teda čím skôr nech príde 😉

brmbolcek
11. mar 2010

Domi - a ides mat klasicky porod ci si sa rozhodla pre tie moderne ????

wolfskinka
11. mar 2010

domika ja si dam aj pohar vinka, aj pohar piva po obede na pretravenie, ale to len tak max 1 dc, to gulkovi ublizit nemoze, ved bude po tatinovi pivkar no nie , tak nech si zvyka od malicka ... xixi

monita81
11. mar 2010

ahojte,aj ja som na vážkach či ísť s tým malým zasranom von,či čo? 😠
len si pekne dajte maminky naše,na čo máte chuť,presne tak,ved to nie je choroba. 😉
brmbolček tebe sa vytvorilo až 12?odpadnem.mna od včerajška bolia vaječníky ako pred OPU,je to normálne pri tom clostile?

wolfskinka
11. mar 2010

monita aj mna z clostilu boleli vajecniky

monita81
11. mar 2010

díky wolfi,tak je to v pohode,lebo som sa už začínala plašiť

wolfskinka
11. mar 2010

nemas sa preco ... mna boleli a nikdy som nemala viac ako 2 foliky

maryah
11. mar 2010

caute baby, no nakoniec som to nevydrzala a dnes som testovala, mam tam taku slabsiu ciarocku, ale je tam cosi tak dufam, ze bude silniet 😵 😵 😵
kamka, ty si este testovala?

marta222
11. mar 2010

maryah, tak to je super, držím palčeky a verím, že čiarka zosilnie a budú tam riadne // koľajnice, daj potom vedieť 😉 .

maryah
11. mar 2010

dam vediet 😉 , uz dlho sa mi tak ruky netriasli... skoro som ten kelinok vyliala 😀

marta222
11. mar 2010

tak, to ti verím, neboj, už to budeš mať nacvičené - tak o 2 dni sa ti nebudú už tak triasť 😀 😀 😀 .

domika9
11. mar 2010

kamka skor porodiť nemožem lebo ešte nemam kostym na krstiny to je po prve po druhe nieje vymalovana izba a nemam kupenu komodu a po dalšie nech sa ešte lyžiari vytešuju aj ja by som sa rada

brmbolcek ja som od začiatku chcela ísť rodiť normalne ale dr. mi stale niečo vravel o cisarskom ale už je všetko ok a idem rodiť normalne teda ak sa nič neskomplikuje dokonca idem bez epiduralu takže si to vychutnam do poslednej chvíle - snad sa mi ujde aspon nadštandardna izba a nič nepríde do toho aby mm nebol pri pporode nič ine nechcem iba nadštandard a mm pri porode

wolfi aj ja som si dala na silvestra šampus , potom som si dala ppo sviatkoch a teraz nedavno zase ale to asi tak ako píšeš že deci , mm sice nebol nadšeny ale to som len po troške pila tak mi šlo nachuť tak som si dala a dala by som si aj teraz ale to by som si pripadala inač zavisla že sama si šuchnem ešte mi začne robiť mm čiarky na flašu že kolko za den odpíjam a to už by nebolo dobre 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre