Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
25. mar 2010

brmbolček mne sa velmi pači siva s červenou keby to zaležalo len na mne asi by som zvolila toto nikdy nebude vidieť že ti nasada prach lebo siva bude vždy siva a perfektne to ukaže
a ta siva by prevladala a červena by bola pomenej

brmbolcek
25. mar 2010

Domika- mas pravdu uz ma pred tym varovali, super pripomienka, dakujem ze si mi to aj ty potvrdila 😉 😉 😉 a tych vychadzok uz mam tolko pochodenych koli fasadam ze mam plny fotak fotiek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 veruze ziednu mucholapku nechceme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
cim je viac farieb na trhu tym je horsia varianta na vyber ..... lebo clovek prebera a prebera a nakoniec viete ako to dopadne, kedysi za nasich predkou boli dva odtiene a mali pokoj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...ale dakujem uz teraz za vase vsetky rady namientky doporucania atdddddddddddddddddddd 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

brmbolcek
25. mar 2010

..inak ta siva s cervenou neni skareda a uz sme videli aj zltu ale stale to posobi tak firemne a nie domcekovo 😉 😉 😉

domika9
25. mar 2010

už som videla aj sivu s oranžovou ale to sa mi nepačilo s červenou je to bomba ale inač milujem oranžovu

janicca
25. mar 2010

brmbolček ja som tiež za prírodné zemité farby alebo sa drž toho že oko si zvykne ako ti babule radia ......... 😉ja pracujem aký bike ??? ... 😀 😀 😀 teraz vôbec nemám kedy ale okná u babky umyté aspoň od toho mám pokoj ...... 😉

wolfi pred týždňom som bola u zubara s bolestivím zubom a zubnica... 😀 😀 mi vraví že to mám od ďasná a také isté pocity som mala ako ty sladké ,slané,studené ,teplé ....tak mi tam dala ten lak čo spomínala survi že to vydrží tak cca1/2 roka a potom prísť s regenom zubov bez toho že aby som ani nechodila,musím sa objednať že vraj kdesi na Vlčincoch to robia

domika9
25. mar 2010

brmbolček volakedy bol brizolit a cela ulica resp. dedina bola v rovnakom šate 😉 😀

a už ked by ste našli taku ktora sa vam pači tak bud sa opytajte konkretneho majitela domu od akej firmy ma omietku a číslo farby lebo inač vyzera farba v katalogu alebo vzorkovniku a uplne inač na dome je to ina plocha a oko to inač vníma alebo ak vam bude robiť nejaka firma a by sa vam nejaka farba pačila tak sa ich pytajte kde už taku farbu davali a chodte si to pozrieť
moj oco robi fasady a mal vela takych príhod že na vzorkovniku krasna a na dome otras a aj sa stalo že dve farby ktore si zakazník vybral vyzerali na vzorke super a na dome to nepasovalo

brmbolcek
25. mar 2010

janka- teda velkonocne upratovanie mas pomaly za sebou , Babka je urite spokojna ze ma cistunke okna 🙂 🙂 🙂 to len ze si tu dlho nebola tak preto ci nahodou nebyke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
25. mar 2010

Domi- svata pravda, co pises, vidno ze ste od fachu............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
25. mar 2010

ináč aj sivá,červená je super ale mne to tiež pripadá take firemné alebo banka tak teraz si vyber že akú keď dnes je toho toľko že až až ... 😉

surviver
25. mar 2010

janica ten rentgen robia na vlčincoch v Žilpo poliklinka,taka vyššia budova vedla kauflandu...auto zaparkuj na parkovisku kauflandu.

kamka17
25. mar 2010

brmbolcek...človek by si ani nepomyslel, čo všetko treba riešiť a na čo všetko treba myslieť pri stavbe...hlavne, aby všetko bolo praktické...ale však vy si už nejako poradíte 😉
a podľa toho tvojho linku mi to vyšlo presne ako krajko povedal...tak si majú pravdu...takže dik

domika9
25. mar 2010

😀 ja len čo som počula 😀 akože vyzera to pekne ale tie muchy su strašne 😖

janicca
25. mar 2010

a tá martula to mi nejde do hlavy idem jej písať SMS ....

brmbolcek
25. mar 2010

Kamka- som rada ze som mohla pomoct ., uz len cakat na den D , coskoro Dmika bude mat taky krasny a neopisatelne zivy , uz sa tesim na meno ktore asi tusim ake budu davat malemu dedicovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Survi- tak ako Timurko ?

surviver
25. mar 2010

brmbi,ale už je lepšie,momentalne spi,samozrejme,že na rukach 😠 ale ho už dam do postielky,aj ked viem,že sa potom hned prebudi,ale ja sa už asi pocikam,takže tak...lebo tu sedim už 2 hodiny 😀

brmbolcek
25. mar 2010

Dievcatka, lucim sa utekam na domcek pa pa , a prajem krasny stvrtocek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

surviver
25. mar 2010

jani dakujeme 🙂

kamka17
25. mar 2010

jani, martula nedávno spomínala niečo s dovolenkou, tak možno vegetí doma, ale daj vedieť, ak sa dozvieš niečo nové 😉

brmbolcek...inak nechceš mi poslať trochu z tej tvojej akčnosti??? lebo ja som taká lenivá, až sa hanbím sa pred sebou, že sa mi taaaaaaak nič nechce 😅 😒

janicca
25. mar 2010

a už to mám Martula má dovolenku robí jarné upratovanie tak že šecko je v poriadku a som jej povedal že keď uprace tak nech príde aj mojich 220 m štvorcových upratať ....... 😀 😀 😀 😀

kamka17
25. mar 2010

survi..tomu s hovorí obetavosť 🙂 ...ale zas odtiaľ - potiaľ... 😉

wolfskinka
25. mar 2010

brmbolcek,orsulka ... vies co mu je trubka wolfi kusla do ladoveho jablka z chladnicky a potom pila teply napoj ... totalny teplotny sok chudacik dostal a na to kysle jablko si potom dora blazniva este dala aj nutelu ....

lusina genetika v ziline sa neobjednava, prides a zapises sa treba tam ist o 7,00 rano sa zapisat a je to vedla polikliniky na detskom v pivnici, je tam tabula to najdes, .... len tam nechod v utorok rano ... to robi tehotne inac kedykolvek, alebo si tam zavolaj do nemocnice na informacie a vypytaj si geneticku ambulanciu a oni ti povedia kedy mas prist

kamka kedy si hodis do profilu tt ?

surviver
25. mar 2010

kamka...ja som si pred 11 tyždnami tiež vravela,že ...odtial-potial...no realita je ina,je to žive,ked plače tak to nevypneš 😀 a radšej ustupiš so svojich predstáv...ved o par mesiacov uvidiš 😉 ale možno budeš mať to štastie,že sa Ti heslo odtial-potial....bude dat uplatnit 😉 Mne sa to zatial nedari,ale časom sa to hadam spravi 😅 pevne tomu verim 😵 🙂 😵

wolfskinka
25. mar 2010

no baby dali sme tour de france po obchodoch s kocikmi v martine a nic sme nevybrali .... a pri jednom ma matej tak zacal kopat nepacil sa mu asi ... xixi lebo bol v ruzovej farbe , tak uz sme zamietli aj camarello aj Vmax a Chicco

janicca
26. mar 2010

dobrééééééééééé rááááááááánečkooooooooo dnes máme piatočééééééééék pre pracujuce tak vzácny .!!!!!........... 😀 😀 😀

orsulka
26. mar 2010

dobre ranko.....prajem aj ja.....že piatok?????? jup ííííííííííííííí 😉 😉 😉

wolfskinka
26. mar 2010

dobre ranko .... vsetkym krasny piatkovy den a este krajsi vikend

orsulka
26. mar 2010

ahoj wolfi...tak co zubok????????? dufam ,že už mu nedavaš žiadne "soky" 😀 😀

wolfskinka
26. mar 2010

nie nedavam, zubok v pohode, domikina rada s klincekom zabrala, ale Matej bol hladny tak mi muz doniesol 2 rozky a 10dkg tresky a vineu tak ho krmim a idem zase zalahnut

wolfskinka
26. mar 2010

tomu sa hovori zdrava vyziva v tehotenstve 😀 😀 😀 ja by som si kludne ku tej treske dala aj pivo ... ako niekde robosi vo vyzieraku, ale to by sa asi mojmu muzovi nepacilo, aj ked si myslim, ze Matejovi by viac chutilo to pivo ako ta vinea, ale zase vinea je najblizsia alkoholu ... 😀

kamka17
26. mar 2010

bré ránko prajme hlavne pracujúcim, nech im dnešok rýchlo prejde a nech sa môžu s nami vytešovať s voľných dní 😎 😎

wolfi...treba si dopriať zo všetkého, na čo máš chuť, samozrejme s mierou, lebo pivo na raňajky veru neviem, či je dobrý nápad 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre