Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
14. apr 2010

maw......tak to je škoda.......treba ale pockat na tu krvičku.....aby ste este neboli prekvapení .-)

orsulka
14. apr 2010

jaaaaj baby, keby ste Vy vedeli ako by som sa ja potrebovala opit!!!!!!!!!!!!!

marta222
14. apr 2010

jasné lusi 😀 😀 😀 , prevencia je mimoriadne dôležitá..
maw, to mi je ľúto ☹ , tak budeme držať palce, držte sa...
Orsulik - no ja teda na tej tvojej fotke vôbec nevidím, či si tam štíhla alebo nie. To, keby som ja dala celú postavu.... Ale to nemôžem, lebo by som sa nezmestila do tej zmenšenej kópie 😀 😀 😀 .

marta222
14. apr 2010

orsulik - tak príď k nám, opijeme sa spolu 😉 . Ale ty víno tiež nemusíš, však? Nevadí, niečo "tvrdé" sa tu tiež nájde 😉

janicca
14. apr 2010

maw zlý začiatok dobrý koniec ...... 😉

Orsul kedysi dávali taku rozprávku že strašidlá ....už neviem presný názov a vy na tej foto presne tak vyzeráte ....no ste tam zlatý tak to muselo byť radosti ... 🙂 počítam že prach budeš odstráňovať hádam aj 1/2 roka ....... 😀

orsulka
14. apr 2010

marti...tak vieš moja...v tomto momente aj vino.........

😀 😀

orsulka
14. apr 2010

jani...ved som deckám vravela, že možme ist rovno na Bojnický zámok robiť strašidla a nepotrebovali by sme ani make-up !!

cikyta
14. apr 2010

Orsul-jak ste zošediveli všetcia na tej foto 😀

cikyta
14. apr 2010

Velmi sa podobas na moju starku.Nádherná tvar a šedive vlasky 😀

orsulka
14. apr 2010

ciky......po tomto tyždni mám pocit, že tak budem vyzerať aj normálne!!!! ☹ 😀

marta222
14. apr 2010

😕 😕 😕 a kde vidíte tie orsulkine fotky so šedivými vlasmi??? Aj ja chcem vidieť.
Orsulik, a čo tak smutno, niekto ťa vytočil? Z toho si nič nerob, ja som včera v robote revala 😒 .

cikyta
14. apr 2010

Ale Orsul 😅

lusina
14. apr 2010

oršul a čože máš taky srca bôľ, niečo smutne sa stalo????? 😢 hádam nie......
jani, že LEN 6dc, to ja by som nezvládla toľko vína, to je na mna mooooooc, to ja tak 2-3dc . to sa ti nedivim, že si objímala keramiku.

cikyta
14. apr 2010

Marti nepi tolko a budeš vidieť aj ty 😀

marta222
14. apr 2010

ciky, som urazená 😒 , ešte som nepila a nevidím aj tak...

janicca
14. apr 2010

marti skoč na druhu stranu a tam má Orsulka pri príspevku prílohu tak klik na to .... 😉

cikyta
14. apr 2010

Martus tak pardon a čo už to potom bude,ked budeš piť? 😅

janicca
14. apr 2010

Marti daj si pozor aby si nepraskla ......... 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
14. apr 2010

Už vidíš? 🙂

marta222
14. apr 2010

Vy ste také "kozičky" 😀 😀 😀 , to ste mi nemohli napísať hneď? Dokonca ani tie 2-3 príspevky z predošlej strany som nečítala, lebo som práve vtedy písala svoj príspevok a potom mi to skočilo hneď na ďalšiu stranu. A ja, trúba - nenapadlo ma pozrieť na predchádzajúcu stranu.
Takže, už vidím... Ale, tak o 2 hodinky sa mi začnete asi všetci rozmazávať - nemali by ste toľko piť 😀 😀 😀

cikyta
14. apr 2010

Jáj Martus,ty si fakt šašo! 😀

Tak pa,idem vhupnúť do gumákov a hajde trádovať do ulíc...........pááá 😉

orsulka
14. apr 2010

v pondelok nas opustila mne velmi blizka osobka....bola to moja tzv. "druha mamina"....... a prave odchádzam teraz na jej pohreb....... tak mi držte palce......
pa pa pa

cikyta
14. apr 2010

Orsulka 😔

marta222
14. apr 2010

orsulik... tak to mi je veľmi ľúto... Ale, čo už, s týmto nikto nič nenarobí, tak to v živote chodí - to je jediná spravodlivosť na svete, že to čaká skôr, či neskôr každého z nás 😒 .
ciky... akej farby máš gumáky 🙂?

lusina
14. apr 2010

oršulka 😔

marta222
14. apr 2010

Tak sa asi pre dnešok s Vami lúčim dievčatá, idem piť!!! Prajem pekný zvyšok dňa 😉 .

lusina
14. apr 2010

marti, bye bye, moc sa neopi.......

marta222
14. apr 2010

lusi, ani ty....

maw
14. apr 2010

orsulka,marta222,janicca - kocky vdaka za povzbudenie, nebojte neberieme to vobec neako tragicky, najviac to asi svokra preziva. 😠 . Inak kolega mal predvcerom prirastok do rodiny tak mi to prislo trocha luto, ale zapil sme ho teda paradne 😠 🙄 😵

wolfskinka
14. apr 2010

orsul ... tak to opitie to si daj aj za mna, ja mam zase chute na alkohol ... 😀

maw mrzi ma,to, ale nevesajte hlavu,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre