Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
28. apr 2010

ahojte moje krásne .... 😎poooooooďme na terasku ... 😎 😎

tak včera mi to dobre padlo a lepší pastierský syr som ešte nejedla .... 😉 a celkovo babule s vami je vždy super.... 😵 😵 a kamke už začína vykúkať brušenko .... 😵 😵 😵 no a Wolfi tak to je už riadne bruško no skoro som ju nespoznala ... 😉

Martula,Orsulka,Ciky zdravím vás..... 🙂

orsulka
28. apr 2010

daf Jani....tak sledujem, že vam to vcera dopadlo super dobre, až na tie preplnené žaludky.....ale tak hádam postupne rozchodite 🙂))))

janicca
28. apr 2010

Orsulka na podiv som sa cítila vôbec nie plná lebo som si to vychutnala keď som prišla domkov tak som hodila 9 sušených sliviek a už to išlo ......... 😀 😀 😀 😀 to mám taký dobrý recept na prečistenie čreva .... 😕 😝

marta222
28. apr 2010

Ahojte orsulik, janicca...
Orsulik - ja som to už rozchodila, dokonca som už aj niekoľko x jedla 😀 😀 😀 . Ráno raňajky + káva a pred chvíľou mi kolegyňa doniesla taký sladký rožok s nugátovou náplňou - kalorická bomba.. Takto ja teda nikdy neschudnem 😒 😠

cikyta
28. apr 2010

Marti-ešte stále nekvitnu v Kys.novom Meste pupavky? 🙂

janicca
28. apr 2010

kvitnu kvitnu musím bonznuť tak Martula zmeň si láskavo foto na príkaz Ciky ..... 😀 😀 😀

cikyta
28. apr 2010

No veru 😀 lebo za chvílu začnu slnečnice 😅 a tá ti už aj uško zlomí 😀

marta222
28. apr 2010

Ciky... áno už kvitnú... To mám zasa zmeniť foto 😕 😕 😕 ? Odfotím si len púpavku a bude pokoj, môže byť 😀 😀 😀 ?

cikyta
28. apr 2010

Len pupavku ti vymažu adminy 😀

marta222
28. apr 2010

Neboj, ciky .... ja mám "nezlomiteľné" uši. To sa smejeme s mojím drahým, že jemu sa dá veľmi dobre po nich brnkať - má ich také super ohybné a ja ich mám ako z betónu 😀 😀 😀

cikyta
28. apr 2010

Musíš tam mať aj ctenu tváričku.

marta222
28. apr 2010

Myslíš, že mi ju zmažú? Akurát som zazrela v ktorejsi téme nejakú "kamilku" a má ako foto použitú kamilku-kvietok rastlinky ....

cikyta
28. apr 2010

Hej? 😅 Tak máme s tvojim mm rovnaké uši.Ten môj má také tvrde hrube rezne. 😀

wolfskinka
28. apr 2010

no ja si dam taku slabu kavicku s mliekom az poobede a hned pobezim na wc 😀

janni ze si ma skoro nespoznala, to som sa tak zmenila, alebo to brucho mi tak vela narastlo ???? 😀

orsulik a ty ako pichas ??? co ti teraz dali, ake injekcie ? mas dlhy alebo kratky protokol ?

marta222
28. apr 2010

Ha ha - že ctenú tváričku... Myslíš - ušiská a nosisko, však 😀 😀 😀 ?

cikyta
28. apr 2010

Martus-skôr či neskôr na nu prídu! Dokonca mažu tváre detí.Musí tam byt s ním matka 😠

janicca
28. apr 2010

no jasné Marti ako ináč !!! 😀 😀 😀 veď zmena je život ...dobre ti radí Ciky radšej púpavku ako by ti mala slnečnica krky zlámať... 😀 😀 😀

a ináč od dnes som slamená vdova "až " na dva dni tak to u nás nebýva zvykom celkom sa aj teším... 😵 😵 😵

wolfskinka
28. apr 2010

inac baby postavila som sa dnes na vahu ,,, tak matejko sa nam vypapkal +7kg 😀

wolfskinka
28. apr 2010

janni takze to ides dnes niekde zapit 😀 vcera ti celkom islo 😀

marta222
28. apr 2010

ciky.... že rezne 😀 😀 😀 , to si tomu zasa "nasadila korunu". Ty používaš super prirovnania 😀 😀 😀 . No, zasa až také veľké ako rezne ich nemám (aspoň si myslím)

cikyta
28. apr 2010

Martus-ty si prehnane sebakritická 😕 !
Jani-treba to slamenovdovstvo patrične využiť!!!!! 😉

marta222
28. apr 2010

Jani... a nebudeš sa v noci báť? Ja by som sa bála... Prídem ťa postrašiť, chceš 😵 ?
Wolfi, to je v pohode... veď už si v 28 tt, a + 7 kg je OK...

cikyta
28. apr 2010

Marti-tak vravíš,že máš len také kolieska z páročky? (nie rezne 😀 )

Wolfi-no vidíš,už začína Matejkovi šmakovať.

wolfskinka
28. apr 2010

marti ked sa bude bat prebehne k babke ... xixi

wolfskinka
28. apr 2010

ciky no ved tiez si myslim, ale to skor tie vcerajsie halusky 😀

orsulka
28. apr 2010

wolfi....jem clostil a zohnala som si menopur....po kontrole uvidim ako dalej....to bude až v pondelok

cikyta
28. apr 2010

Ja nemám skoro žiadne lalôčky a muž sa smeje,že ledva mi tam drží náušnica............zato on............má laloky,že by si mu tam aj celý vešiak náušníc pribila+Silvinke hojdačku...........Také to ma hrube a pevne 😝 😝

cikyta
28. apr 2010

Orsul,ty si ešte nemala menopur,však? Teraz 1.krát?

orsulka
28. apr 2010

ciky.... 😀 😀 😀 😀

orsulka
28. apr 2010

ciky...ano.......ja som to chcela zmenit.......este som ho nemala......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre