Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
29. apr 2010

😝 Orsulka aj ty chodíš odychovať do práce ??? tak sme dve to nie je možné 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
29. apr 2010

kurňa nestíham vás čítať nie to ešte pracovať ......... 😀 😀

Kamuštek ahoooooooj ako sa má brušenko......... 😵 😵

wolfskinka
29. apr 2010

orsulka a zabudla som TTTTTTTTTTTTTTT pusinky od mateja len a 😵 len pre teba 😵

janicca
29. apr 2010

Marti no spala som jak malé bábo no dufam že dnes príde normálne mi chýba ....... 😝 😀 😝 😀

wolfskinka
29. apr 2010

janni takze si sa nebala ???? a co krocule bola si vcera ?

marta222
29. apr 2010

Jani, ja som ti chcela navrhnúť, že ak by si sa v noci bála... že môžeš ísť spať k babke - určite by sa potešila 😀 😀 😀 .

orsulka
29. apr 2010

wolfi....mňááááááááááááám......dikes 😀 😀 😀

janicca...no po tom, čo zazivam po pobediach doma, je to v praci fakt relax...... 😀 😀
babkaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 dobre MARTI !!!!!! 😀 😀

kamka...ahoj mamča .-))))) tak ty si si vegetila ?????? ako dobre....... a co tvoj marod, ako nakoniec dopadol ????? sadra, dlaha???? alebo co ?????? 😕 😕

kamka17
29. apr 2010

jani...servus...no brušino akosi stále tlačí a bolí a pichá a hlavne asi fakt rastie, lebo aj včera mi kamoška zahlásila, že už mi ho vidno... 😅 aj keď neviem, čo čakám, však to je normálne v tehu, že bruško trčí 😅
len by sa asi už patrilo aj v práci to povedať, lebo premýšľam, že to zneužijem a poviem, nech mi dajú robiť len ranné, že večer nevládzem...a však je to aj pravda

očujte...v sobotu nezabudnite pod čerešňu nabehnúť a nechať sa pobozkať 😉 ...ak nebude drahý po ruke, stačí aj nejaký okoloidúci 😀

kamka17
29. apr 2010

orsul...naštiepená kosť spredu pri píšťale, dali mu len akúsi úplne nahovno ortézu, takú na celú nohu kolenovú, čo mu len viac blíži, takže to riešime len sťahovacím obväzom, ale aj tak ho to bolí...za týždeň má ísť na kontrolu, tak som zvedavá, či sa niečo upraví...
len mám pocit, že asi urobím doma žúrku, keď vyzdravie a nebude konečne aspň chvíľu doma...hehe, som zlá, ale no furt ho mať doma...no uznajte, že treba aj trochu oddychu 😅

marta222
29. apr 2010

kamka, dík za pripomenutie... už sa na to chystám - pod čerešňu 😉.
No - okoloidúci to asi nebude najlepšie riešenie (jedine, ak by bol čo k čomu), lebo predsa ten čo sa s ním pobozkáš ťa bude milovať celý život a čo ak to bude nejaký starý dedo a potom ti nedá do smrti pokoj???

orsulka
29. apr 2010

kamka...ja ti uznám .-))))))) aj ked vidiet ho, že to boli a nemoct mu pomoct je dobre na figu......!!!!!! tak že mu prajem skore zrastenie !!! 🙂 🙂 🙂

marti....stary...no a čo? šak to by možno dlho netrvalo 😀 😀 😀 😀

lusina
29. apr 2010

jani, je to možne, že pojdeme spolu, zatiaľ su plány na júl kedy by som chcela začať s proverou a tak dalej ......
ty si si nepichala sama pri prvom ivfku? ja uplne všetko, ešte aj ten pregnyl do zadku, 😀 aj dr. bola zo mna v šoku, že to aj pregnyl???? vravim: jasne, aj ten. 😀 som frajerka čo? /to bol vtip/
jani to vieš, že by som informovala, že ma segra dovču, len som čakala kedy to povie sama, že nech ju nepredbieham, že oršul 😎
kami, rada prídem do netopiera, len či ma vezmete medzi seba, ked vy ste už všetky take stare známe kámošky...... 😅
k tej čerešni- no neviem, chystáme sa s drahým do nízkych tatier na turu, neviem či tam nejaka bude......no čo ,tak ak najdem niečo rozkvitnute, tam to bude naše 😀 ,
ja sú akýsi hladný 😕 , šááák som toj hutala 😕

marta222
29. apr 2010

Orsulik, no veď práve... A čo potom 😀 😀 😀 ?

kamka17
29. apr 2010

orsul...presne tak, čo aj starý, len ak ma bude mať rád a zabezpečí ma aj po smrti...jeho... 😅 😀 😀

marta222
29. apr 2010

No, ozaj Lusi, aj ja som ti chcela povedať, že keby si prišla na stretko, tak by si sa ocitla v Netopierovi 😉 . Ja som tam bola tiež po 1200 rokoch, ale už sa to nevolá Netopier, ale Rohan (dobre hovorím, Kamka?). No, ale keď ty si ohrdla našou spoločnosťou....
Tak nabudúce ťa bezpodmienečne čakáme - som na rade s platením 😉 .

orsulka
29. apr 2010

lusi....jasne .-)))))
inak segra..nevymyslaj že nepojdes na stretko !!!!!! sak musis zastupovat nas obe!!!!! tak nevymyslaj a na dalsom ťa kcem vidiet !!! 😀

inak aj ja som už uvažovala nad tym pregnylom, že nebudem kamosku otravovat......a pichem ho c nie do zadku ale niekam do svalu...dokonca baby normalne pichnu do bruska ako vsetko ostatne.....vraj to nie je problem 😉

1.5. ceresna.......uvidim....budem od rana sama, asi upratovat komplet kuchynu a drahy ide na ten. turnaj......sak co ja viem kedy dojde????????? a to poobede mame ist na oslavu.......tak ak pojdeme, a po ceste uvidim ceresnu, tak zastavime a budeme sa pod nou cmliagať 😀 😀

orsulka
29. apr 2010

marti..dufam, že kamka ti dala dostatocnu odpoved 🙂)))))

marta222
29. apr 2010

Orsulík... začem bukvy - vsjo jasno 😉 .
Inak, pamätám si - vlani už bola naša čerešňa na 1. mája odkvitnutá a boli sme sa s drahým prejsť kdesi v lese a tam som zbadala akúsi divú - krásne rozkvitnutú, tak sme bežali pod ňu sa bozkávať (bolo tam okolo kopec tŕnia - tak som dostala ešte aj vyhubované, že kde ho tam ťahám 😀 😀 😀, išlo nám vytrhať všetky vlasy ). Ale, predsa tradície sa musia dodržiavať, nie???

lusina
29. apr 2010

cmliagať, 😀 😀 😀 😀 😀 , my sa budeme cicmať.

wolfskinka
29. apr 2010

orsul a vies co mas splnit este aby to bolo dievcatko, vsetci maju chalanov a matej nebude mat z coho vyberat nevestu 😀

mzuzka
29. apr 2010

baby,vy ste za chvilu schopne tolko popismenkat, ze nestiham 😅 my sme prepaleni, vycikani, vykakani, richi aj 2x raz mimo life 😀 tak frcime von kym neprsi zatial papa

orsulka
29. apr 2010

wolfi.......sice mam vyvestených dvoch chalalanov, posnažim sa 😀 😀 😀

mzuzka...prepalení 😀 😀 😀 😀 😀 ale peknu prechádzku .-))))

wolfskinka
29. apr 2010

orsulka mne tiez vestica vyvestila 2 dievcata a nasej dcere narastol pipik, a aj to ze umele nam nevyjde, a kukaj na to .... tak vsetko co ti vyvestila si otoc naopak 😀

orsulka
29. apr 2010

😉 😉 😉

wolfskinka
29. apr 2010

orsul ja som isla do stimulky s tym ze ked som pichala injekcie bola som u tej vestice a ona mi povedala, ze dieta tam vidi, ale az ked niekto zomrie v rodine stara chora zena ... a nikto nezomrel a ze umele nevyjde a vidis ako to od zaciatku zle vyzeralo, dr.gatova vtedy hovorila, ze neveri vlastnym ociam, ze prve dve stimulky boli bez problemov a ta tretia ze to bola total katastrofa ... jedno jedine embryjko a pzori na to, je z neho matej ....

kamka17
29. apr 2010

orsul...pregnyl mi pichol drahý normálka do zadku, však tam nemá sa kde pomýliť, do kosti netrafí a aj tak je tam samé sadlo...teda svaly...teda aspoň u mňa 😅 a nikto neriešil, že kto ma opichal 😀 🙂 no a vy ste šikovníci, tak zvládnete 😉
no a s tou čerešňou ešte...čerešňový kompót by možno stačil 😉 😀

lusina
29. apr 2010

kami, že čerešňový kompot, 😀 😀 😀
marti, možno som nechápava, aj natvrdlá, ale čo znamená "začem bukvy" , nejako nepanimájem. 😅 som nejako mimo mísu.
vidiš wolfi? ty si príklad toho ,že zázraky sa deju........

orsulka
29. apr 2010

lusi...no bukvy su ruske pismenka....z azbuky 😀 😀 jak nepanimáješš???? šak ponimáješ .-)))))))
ja som napapana....dnes sme vyskusali dovoz ob. menuu....dala som si ovocne gule 😀 😀 😀 a dobre boli 😉

kamka17
29. apr 2010

mňaaaaaaaaaaam...jeeeeeeeej že ovocné gule...dala aby som si veru po tej kelovej polievočke, čo som práve dojedla...mňa čaká zapekaný karfiol a veru naň veľmi chuť nemám 😒 , fakt že niečo sladké radšej by som si dala... 😅 🙂 ...tak ale treba aj zdravo jesť 😔

lusina
29. apr 2010

oršul ,aj tak nerozumiem reči vášho kmeňa, ja som ponimála velice krátko a ked sa učilo toto som asi chýbala 😀 .
taž sa segro neondej a prelož mi to. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre