Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
10. máj 2010

wolfi ,neboj za chvilu sa zorientuješ 😉 A čo si nerozbališ ten vaš??? treba trenovat doma po chodbe 😅

wolfskinka
10. máj 2010

survi ty mas ten co sa mne pacil , my sme kupili ten tmavo modry, uz sa tesim ako ho budem tlacit, ty davas do neho aj nejaku plienku na dno ?

surviver
10. máj 2010

na spodku mam taku malu hnedu dečku

surviver
10. máj 2010

tak sa majte fajn.... paaaa..... šef ma vola 😀

wolfskinka
10. máj 2010

odfot ... aby som vedela, co mam kupit ... lebo neviem ci tam mam dat plienku alebo co ... a kde si to kupila ?

kiara15
10. máj 2010

ahojte babulky ja len takto naskok lebio mam pokazeny monitor tak som prisla k sestre co tu mate nove 🙂

orsulik velka gratulacia pekna uridicka moooc drzim palceky 😉 😉 a ktory den cyklu ti vychadza vklad??? 🙂 🙂

wolfskinka
10. máj 2010

kiari ahoj , tu to vyzera tak ze tu ma kazdy nieco pokazene, cika internet, kiarka monitor, ja auto ... no kto sa este prida ... ??? xixi

wolfskinka
11. máj 2010

dobre ranko ... tak toto tu uz dlho nebolo, ze som prva ... tak sme v noci dobre spinkali ani raz sme sa nezobudili az teraz , Matej bol hladny tak ma vyhnal z postele a krmim ho treskou a potom si pojdeme este pospinkat

orsulka
11. máj 2010

dobre ranko prajem.......

kiarka 17 DC ...... vklad na 12 DC v sobotu bol odber........ a nehali sme PK..... 😉

wolfskinka
11. máj 2010

orsulka no som zvedava ... a daj vlozit dve embryjka, viete co sa mi snivalo v noci, ze som soferovala kamion

orsulka
11. máj 2010

wolfi...dobre ranko 🙂))) tak ty musiš byt celkom unavená, ked si takto v noci soferovala 🙂)))))))) asi podvedome myslis na nejaku cestu 🙂)))
dam vložiť urcite dve.....minimálne 😉 😉

tija28
11. máj 2010

dobre ranko bambulky................ 🙂 🙂 🙂

tak ja som mala prisernu noc - uz som myslela, ze pojdem na pohotovost - som mala neskutocne krce v podbrusku, resp. na pravej strane - taku silnu rezavu bolest, ako by mi niekto nozom vrazal stale do toho isteho miesta a trvalo to niekolko hodin a potom to preslo,...............ale teraz rano to zase zacinam citit - takze super 😉

wolfi - ten kamion - to kvoli tym pneumatikam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsul - super, ze si das vlozit dve - spravna volba 🙂 🙂 🙂

marta222
11. máj 2010

Dobré ránko fešandy.... ako sa máme 😉 ? Vidíš, tijuš - a to si sa včera sťažovala, že nemáš žiadne tehu príznaky - a už je to tu ...
Myslím si, že to sa ti asi rozťahuje maternica, tak preto tie bolesti. To je asi normálne, niekto to necíti skoro vôbec a niekto to cíti poriadne, takže....

wolfskinka
11. máj 2010

orsulka ... ja ti neviem ... zlty kamion kde som k tomu prisla, to je dobre ze das vlozit dve ... schcalujem

tijka no asi mozno

dnes hrame hokej, montreal vyhral, tak halak zatial na MS nejde ... skoda, moj muz sa smeje ze vidno ze cakame chlapa ked sledujem play off ...

kamka17
11. máj 2010

pekný deň prajem všetkým...hlavne orsulkiným embryjkám, nech sa im darí, veľa sily posielame do brna 😉 😉 😉

včera som veru nstíhala v práci písať, čiže som sa nestihla ani pochváliť, že sme sa stretli s Timurkoma a survi...to je taký veľký chlap už, že až...a krásne bábenko je z neho, však mamina sa aj pekne oňho stará 😉 🙂 už sa teším na spoločné prechádzky 🙂

tijuš...no ako to s tebou vyzerá s tým pichaním??? tiež si myslím, že by to nemalo byť nič hrozné, ale treba to povedať dokymu, keď s nim budeš

kamka17
11. máj 2010

ups...tijuš... 😕 pardon, som si zle prečítala...však teba nič nepichalo, ty si mala rovno kŕče...tak dúfam, že to nebude už také intenzívne a že to zvládneš

wolfskinka
11. máj 2010

obeeeeeeeeeeddd, kde ste vsetky ?

dnes mam palacinky s ovocim a cokoladou 😵

orsulka
11. máj 2010

no tak spom spat......
posl. infosky Vam podam......a sorry za tie moje vcerajsie stresy, ale fakt som sa aj tak blbo citila.....
pravdiva verzia od OPU znie.:
z 8 vajok sa nam oplodnilo 6 a to klasikou, vsetky rastu a dnesne vysledky su nasledovne: 4x 8bunkove,1x7bunkove,1x6bunkove.
doktor napisal že to vyzera dobre, ospravedlnil sa velmi aj za tu pani, že co mi to natarala aj za ten sposobeny stres.....
a potvrdili sme si ET na 13.5.2010 o 12,00 hod. už nebudem volat ani dnes ani zajtra....

Tijuska.....dve sa budu vkladat urcite, len doktor vravel, že on by vložil aj 3....ale teda o tom vobec nie sme presvedcení 😀

wolfskinka
11. máj 2010

orsul to je super bilancia, orsulka 13.5. je stastny datum a potom aspon tzyden lezat s vylozenymi nohami a kolko ides vlozit ?
daj vlozit aj 3 ved nejako to zvaldnes, mamina pomoze ... a ty si sikulka

brmbolcek
11. máj 2010

orsulka tfuj tfuj, silno myslimmmmmmmmmmmmmmm 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

wolfskinka
11. máj 2010

orsulka aj ja sa pripajam tfuj tfuj tfuj .... a boztek od mateja .. teda akurat kopol 😀 tak kopanec 😀

orsulka
11. máj 2010

wolfi...brmbi...dikes kočky maminky 😵 😵 😵 este ja matej na mna krásne myslí 🙂))))))
wolfi...tak na tie tri si ma este stale nepresvedcila 🙂)))) 😀 😀

lusina
11. máj 2010

ahojte,
oršul,segro, daj si vložiť 3. je veľká šanca na otehu, nemyslim si, že by sa chytili všetky 3. ale že sa chytia 2 je veľká šanca.
vidiš, vkladali ti 1-2 a nič, tak skus 3. 🙂 nakoniec budu traja mušketieri. 😉

orsulka
11. máj 2010

lusi...čaf......vždy sa vkladali 2 ....vždy......

🙂 😉

lusina
11. máj 2010

oršulik-zlatko, no tak vidiš a nič sa nedarilo, skus zmenu. 🙂 ja by som sa možno na to tak dívala, že už som si toľko vytrpela....
Možno sa chytí to tretie o ktorom si rozmýšľala či ho vobec vložiť😀 , ale je to všetko na Vás. držím palce, nech sa rozhodnete akokoľvek. keby som bola tehu, tak ti pošlem toľko tehu vírusov, že ťa zasypu, ale kedže som 1v1, tak ti posielam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , to su smajlíci šťastia a radosti. 😵

orsulka
11. máj 2010

lusi...segrička.... 😵 😵 😵 dakujem 🙂)))))
tak ja uvidim, ked tam vo stvrtok dorazime, ako nam povedia...kolko ich je a kolko maju buniek, ci su to blastocysty či co...podla toho sa rozhodneme......ak by ostali 3, tak fakt zvažiť ci vložiť dve a jedno este mrazit...... 😕 😉 nechám to na svoje inštinkty priamo v mieste dejiska 🙂)))))) a na partnera 🙂)))))

takyna
11. máj 2010

Orsul sorry ze vam tu skacem , ale v Reprofite ti podla mna vlozia max, 2, tri o tom neviem ,ze by sa vkladali

pozdravujem cely kolektiv Heliosu 🙂

orsulka
11. máj 2010

taky...navrhol mi to sam Stelc..... 😉 😉 povedal, vzhladom k tomu, že sa vam to nedari chytit a vzhaldom na vas vek......možme aj tri..... 😉

wolfskinka
11. máj 2010

taky no vitaj ... si tu dlho nebola, ako sa ma nasa nevesticka ??? ako bolo na sone ?

takyna
11. máj 2010

Tak potom som nic nepovedala Orsulka, iba ,ze prajem vsetko dobre nech vam to vyjde 😵
Wolfi ahoj, ok sme zavrety dole, mala ma zhruba 1700g, takze sa celkom s toho vytesujem 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre