Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
27. máj 2010

ja som si do 20tt myslela,že to bude dievčatko a nakoniec je z toho chlap 😉

tija28
27. máj 2010

survi - no ja by som velmi chcela dievcatko, take s copikmi, hihihihi 🙂 🙂 🙂 .................a verim, ze jedno take male copate mi teraz rastie v brusku 😀 ...................musiiiiiiiii 😉 😉 😉 😉 😉

surviver
27. máj 2010

no ako povieš,ale hlavne nech je zdrave 😉

surviver
27. máj 2010

maly vstal,presne po 30 minutach,tak sa ideme zabavat 😀 ahojte,večer nakuknem 😎

tija28
27. máj 2010

to mas pravdu............zdravie na 1.mieste 😉

tija28
27. máj 2010

ahoj survi ...................a prijemnu zabavu 😀 😀 😀

cikyta
27. máj 2010

Ahojte.
@tija28 -velmi mi pripomínaš mna.....tiež som chcela velmi dievčatko,také malé a HLAVNE copate....
No a pozri,čo mi pánbožko zoslal za "strapušika!" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tomu vrkoče neurobím tak lahko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Som zvedava,ako to výjde s tým dievčatkom tebe 😉 Držím palčeky 😉

tija28
27. máj 2010

ciky - no dufam, ze budem mat taku krasnu bambulku ako Ty..............a ved na tie copiky si kludne rada pockam.........a potom sa mi budu robit jedna radost 😀 😀 😀 ...............a neboj, zachvilu budes aj Ty Silvinke vymyslat ucesy od vymyslu sveta 😀

cikyta
27. máj 2010

Orsulík,je štvrtok a máš další velký den 😉 Sme s tebou ! 😉 A tešíme sa na prípadnu fotečku 😉 CMUK

cikyta
27. máj 2010

Jasne Tijuš-počkáme si... 😉 Len sa musím občas smiať,ked vidím Siskyne rovesníčky s copíkmi,alebo aspon sponkou a táto moja "odkvitnutá pupavka" mi tu len "rozkvitá" na všetky svetove strany. 😀

tija28
27. máj 2010

ciky - sak ale potom ake bude mat Silvinka krasne a huste vlasky - uvidis, to bude radost cesat 😀 a ta tvoja pupava je krasnucka, aj taka aka je 🙂 🙂 🙂

cikyta
27. máj 2010

No som zvedava,čo sa z toho vykluje 😀
A inak sa máš ako? Nebýva ti zle? Náladovo, nezadýchavaš sa?

marta222
27. máj 2010

Ciky 😀 😀 😀 😀 , ty si prípad - tie tvoje prirovnania nemajú chybu.
tijuš-dnes večer nebudú žiadne infošky - doma nemám net a od zajtra si beriem do utorka voľno, takže sa ozvem až v stredu... Tak nie, aby ste ma zajtra zháňali 😀 😀 😀 . Už som chcela zostať doma dnes, ale predsa musím počkať na orsulkine pozitívne infošky 😉

cikyta
27. máj 2010

Martus-mala som dobreho slovenčinára 😀 Ale nie.Len píšem,čo realne vidím 😉
Martus-tak si len oddýchni mojko poriadne a rob len to,na čo máš chuť! 😉 To je najdôležitejšie teraz.

tija28
27. máj 2010

ciky - tak tehulkovanie sa dostava do normalu - podbrusko ma uz zacina posluchat, nevolnosti sa daju zvladnut........len starosti mi zacinaju robit prsia - ach ta bolest - a pri tych mojich 5-kach si zacinam pripadat ako dolly buster, ale velmi bolava 😀

marta - to nam nemozes urobit - sak ja do stredy nevydrzimmmmmm 😉

brmbolcek
27. máj 2010

...jA LEN TAK NA SKOK, ZE NA VAS MYSLIM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pekne zdravim kuriatka, ja uz zarezavam u manzela v praci - pomaham mu s papiermi davat do poriadku a celkom to ide uz 3 dnik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vsetkym posielam vela pozitivnej naladicka aspon tolko kolko mame tehuliek za mesiac maaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀 silno sa s vami tesikujem a robite mi velikansku radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...zatial zelam krasny stvrtocek 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

P.S: prosim, dostala som velikansku chut na rezance s makom , ak vie niektora z vas ako mam ten mak pripravit do rezancov mov by ste mi pomohli a ja si ho vychutnaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀, napiste mi , nech si ich uz konecne urobim , nejedla som to snad od skolky 😀 😀 😀 😀 😀 😀, mak si viem kupit , pomlet ale co dalej ???????????? ja velmi pekne dakujem uz teraz kucharocky moje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
27. máj 2010

ahojte, tak som volala po tie vysledky, sestricka mi ich nechcela povedat do telefonu, ze medzi 12-13,00 a ze aj tak tam budem musiet ist aj ked budu dobre ... tak som jej povedala, ze s tym bruchom uz nevladzem tolko behat, a ona ze ale tam musim ist ... tak mi nic ine nezostane sa tam trepat pesi lebo moj muz je prec a nema ma tam kto odviezt... ako na nervy, to je ochota a ked tam pridem tak ma tam necha sediet 2 hodiny ako minule alebo stat ako minule

takze tam tak ci tak budem musiet ist, tak som nasrata az no hned od rana, celu noc som nespala, nevedela som si najst miesto ...

orsulik drz sa

tija28
27. máj 2010

brmbolcek - ahoj...............tak s tym makom by som ti aj rada poradila, len ja som taky kuchar, ze az 😀 ...........verim, ze ostatne bambulky ti budu vediet spravne doplnit chutove bunky 😉 😉 😉

tija28
27. máj 2010

wolfi - nic si z toho nerob................ved aj horsie veci sa stavaju.........a ty to tam zvladnes docupitat...............a ved ono sa kazdemu vrati, ked robi napriek a zle 😉 😉 😉..........tak uz sa hlavne necerti, aby matej nemal z toho zlu naladu 😉

cikyta
27. máj 2010

@tija28 prsia prestanu za chvílu bolieť.To v 1.trimestry na začiatku bolia.Potom to prejde.Uvidíš 😉

@brmbolcek zomel mak,pridaj tonho tak 30% práškoveho cukru a zmiešaj si so slížmi. 😉

@wolfskinka zvládneš to.Aspon neleje 😉

janicca
27. máj 2010

ahojte moje krásne a prajem fajn deň ...... 😵 😵

ja akosi nestíham a pravdu povediac mám také všakovaké obdobie veď to vám nemusím písať každá jedná to poznáte ... 😉 tešííííím sa z vaších úspechov verím tomu že aj ja sa čoskoro k vám pridám.... 😵

Tijuš ak bude treba tak infošky o Martule podám samozrejme ak bude súhlasiť .... 🙂 🙂

a ako je zvykom pozdravujem šeeeeeecky od A po Z ....... 😀 😝

tija28
27. máj 2010

janicca - ved ty si nasa stara partacka, takze este tento rok budes mat aj ty krasne pocity z tehukovania 😉 tomu verim 😉
......a budem istotne rada, a nielen ja, ked nam podasi infosky po marte 🙂 🙂 🙂

cikyta
27. máj 2010

Jani-ty moja pupavka.Zahod depku preč!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tija28
27. máj 2010

ciky - diky za info 🙂 🙂 🙂 snad tych zmien uz nebude vela 😉

janicca
27. máj 2010

brmbi a ešte som zabudla mak sa dá kúpiť hotový pomletý a dokonca aj ochutený mám to odskúšané ....... 😵 😵 😵

cikyta
27. máj 2010

Tijuš-Bude a dosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale krásnych 😉

marta222
27. máj 2010

Jasné, Jani - súhlasím 😉 ... Práve som na teba myslela, že si sa tu už zo 3 dni neukázala, či si na nás zanevrela?
Brmbolcek, a tie slížiky s makom potom ešte môžeš trošku aj poliať roztopeným masielkom, aby si to nemala priveľmi suché...
Wolfi, to chce hlavne kľud, neboj, pomaličky sa tam nejak došuchtáš, hlavne, aby boli výsledky OK 😉.

cikyta
27. máj 2010

No aj ja som si ho kupila už pomletý raz,no zdal sa mi hrozne horký a nepomohlo ani kopec cukru.Mne je najlepší čerstvo pomletý.
(No návšteve dám aj kupený 😝 Ako minule 😀 )

marta222
27. máj 2010

Ciky.... asi už bol starý a zvlhnutý - vtedy zvykne mak zhorknúť 😉 . Jasné "dobrej" návšteve treba "dobrý" mak 😀 😀 😀 .

cikyta
27. máj 2010

Alebo bol starý? (môže byť) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre