Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
20. jún 2009

ahojte ...

jajulaa no klobuk dolu pred tebou, drzim ti palce

domcek len sa venuj papa a uzivaj si tehu

takze baby .. kruta pravda o mojej borelioze ... v piatok som volala mojej neurologicke a bola som aj za znamou v lekarni a vyzera to tak, ze ziadne IVF v dohladnej dobe nebude ... pretoze po tych antibiotikach co mi dala tie mi vraj nepomozu mi povedala neurologicka a aj lekarnicka a dnes mi to potvrdila kamaratka internistka ... tak som si porevela a idem sa liecit na borelu a potom sa uvidi ... takze pri mojom stasti to nevidim ruzovo jedine ak by sa stal zazrak neurologicka povedlaa ze v ziadnom pripade mi to nedoporucuje ... koncom tyzdna by mali byt vysledky ale v podstate uz tusim ako dopadli, povedalo mi to viac nezavislych ludi doktorov takze ma vseobecna pekne dobehla s tym sumamedom, predpisala mi ho len preto, ze ma z neho provizie ... to mi povedala ta jedna doktorka .... a ze on vobec nepomaha ze na to co mam ja potrebujem kombinaciu antibiotik ...

domika9
20. jún 2009

wolfi tak to je sila peniaze hybu svetom len nech ide provízia to že sa pacient nevylieči ich netrapi 😠 😒

jajulaa
20. jún 2009

Baby, všetkým vám ďakujem za milé privítanie 🙂 , proste všetky umelinky sú super kočky.
Inak ten posledný, pozitívny pokus bol KET a som si hovorila, že to už je naposledy, pretože dovtedy fakt ani ťuk, to ste mali vidieť, keď som videla //, skoro som odpadla.
Tak preto ideme skúsiť ešte raz, síce sa to skomplikovalo a už 7. mesiac sa musím liečiť na štítnu žľazu, pôvodne som ho chcela absolvovať už v decembri. Takže Wolfi ani nevieš ako ťa chápem, keď sa musí IVF-ko odkladať 😒 .
Jedno som sa naučila za tie roky umelinkovania, že naplánovať sa nič nedá.
Wofli, ešte som chcela, máme na diskusii jednu babu, čo mala toxoplazmozu, ale nikto jej na ňu nerobil testy a ona 6 krát potratila, potom nato prišli, tiež sa poliečila a teraz je už hrdá mamina.
Držím palce.

domika9
20. jún 2009

ahoj jajula aj ja ťa tu vítam 😉
a čo konkretne maš so šž? lebo ja sa tiež ,,liečim,,

mzuzka
20. jún 2009

domika 16,60 eur je priplatok za mimo hodiny.

wolfskinka
20. jún 2009

jajulaa ... ja uz mam vsetko dobre otetsovane sama som si to vybavila dr. sa na to vybodli a sama som si urcila diagnozu to je sila ... ale co uz snad tyie vysledky budu dobre a ked nie tak snad sa z toho cim skor dostanem

orsulka
21. jún 2009

prváááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
21. jún 2009

wolfi.....fakt sila, že to nezistili skor....a ko pise jajulaa a vravia aj tvoji znami lekári, može to byť pričina....a jednoznačne je dobre, že sa IVF odloži, kym sa nepreliečiš....podla mna zbytocne vyhodené hradené IVF... ked sa preliečiš, pojdete na IVF a je tam obrovska nadej, že to bude OK...možno dokonca, ked sa preliečiš, tak sa to podari aj same, kedže sa vam to už podarilo, ale tentokrát to bude až do úspešneho konca.....
fakt je to na figu, kedže si chcela v juli zas začať, ale treba prijať tento fakt, a tešiť sa z toho, že sa vyliečiš a tpotom absolvujes USPESNE IVF.....ak ti ho vobec bude treba 😀 😀

lucula73
21. jún 2009

druháááááááááááááááááá 😀 😀

tinka - držkaj sa dnes moja,nech už máš bobáčikov v brušku... 😉

orsul - čo nemožeš spávať?v nedelu? 😀

wolfi - no je to sila,borelia naozaj sposobuje potraty,len je smutné,že si na to prišla ty a nie naši školení dr....ale ako napísala orsulka,uvidíš,že keď sa preliečiš,možno ani ivf nebude 😉

orsulka
21. jún 2009

ahoj lucul .-))))) tak dufam, že zajtrajsok plati........... 😉
ako sa mas????? vsetko OK?? určite ano!!!

orsulka
21. jún 2009

lucul...ja som asi šibnuta....ale takto vstavam normálne..... 😀 😀 okrem toho ked nemám chlapa doma, tak ani spanok nie je dobry, a normalne som sa tesila, že som si "pospala" aaž do 06,05 hod.... 😀 😀

orsulka
21. jún 2009

domika..............jet o na figu, že menzes dofrčal.....škodaaaaaaaaaaa 😔 😔 😔 😔

lucula73
21. jún 2009

orsulka - zatiaľ celkom ok,včera som prespala celý deň,skutočne...sa to ukludnilo.,no brucho ma bolí trochu...zajtra platí,ak sa nič neudeje,tak po 16.,lebo malá má v školke rozlúčkovú bessiedku...

orsulka
21. jún 2009

🙂 🙂 🙂 luculka...............super, ved ty vieš ako si na seba dávať pozor... 😉 čakame ťa....
idem sa chystať na trening....ahojte zatial...poobede sa ozvem 🙂

tija28
21. jún 2009

dobre ranko bambulky 😀 😀 😀

vcera sme sa veru stretli s mzuzkou a musim povedat, ze je to velmi zlatucke a mile ziena...........a teda vobec nevyzera nato, ze by mala uz dve velke deti..........zuzi - super kocka si !!! 😉

takze v prvom rade chcem privitat nasu novu snazilku jajulu 😉 kocka Ty mas naozaj vela energie, zaco Ta nesmierne obdivujem a drzim palce, aby sa Ti to uz konecne teraz na 7-krat podarilo 🙂 ...........a teda s nasou podporou sa Ti to teraz iste zadari 😉...............lebo my sme carodejnice 😎

tinkaza - myslim na Teba, a verim, ze budes mat oboch drobcekov odo dnes v brusku 😉 drz sa tehulka 🙂

wolfi - dolezite je, ze sa to da liecit..........a ci to bude trvat o nieco dlhsie - na tom uz predsa nezalezi 😉 dolezite je, ze potom isto otehulkujes 😉

domika - mrzi ma, ze uz kramujes....................mne uz kramy aj skoncili, comu moc nerozumiem, lebo trvali len tri dni a teraz uz len spinim.....no moj organizmus je teda fakt nejaky popletenyyyyy 😉........tak mozno aj Tebe nejakym zazrakom skoncia aspon skor 😉

domcek - lucula - caute tehule 😀 😀 😀

orsul - ahoooooooj 🙂 🙂 😀 🙂 🙂

ostatne cavecteeeeeee 😉

komarik
21. jún 2009

dobré ránko,

luculka, som rada že už je to v poriadku a tiež som rada že ťa upokojil aj moja IP 🙂

wolfi, zober to z tej stránky že už v podstate vieš v čom je problém. Najbližšie sa to určite podarí.

orsul, nazdárek. Pekný dník ti prajem.

tijuš, som na teba hrdá ako to zvládaš.

tija28
21. jún 2009

komarik - ahooooj,.................no musim to zvladat, lebo ine mi aj tak neostava 😀 ............a budem na Teba zajtra velmi mysliet, aby Ti potvrdili veru krasne tehulkovanie 😉 tak sa drz hviezda 🙂

lucula73
21. jún 2009

tija ahoj - a vy čo tak potajne s mzuzkou?si nás predbehla,my ju uvidíme až zajtra - teda ja ju poznám,ale ostatné... 😉

komarik ahoj, 🙂

wolfskinka
21. jún 2009

ahojte ...

no je smutne ze si v tejto republike urcuje diagnozu pacient ... ale co uz, zmierila som sa s tym ze sa to odklada kym sa z toho nevyliecim ... dufam, ze tie vysledky budu tento tyzden a az mozem s tymi antibiotikami zacat hned a nech to mam cim skor z krku

prave som hovorila so segrou jej kamaratka tiez nemohla mat deti a zacala chodit na akupunkturu k dr.Kormanovi do Kysuckeho noveho mesta ... zilincanky nemate skusenosti, rozmyslam ze by som to skusila akupunktura mi predsa nemoze ublizit, co vy na to ?

komarik no co uz mi ine zostava len to brat z tej lepsej stranky

tinkaza .... ako ??? dnes ma ET ... neviete co je s nou???

idem varit ozvem sa neskor

kiara15
21. jún 2009

pekny den vsetkym 🙂 🙂 😲rsul veru uz po inventure a manzel nakoniec neprisiel ☹ lebo im dal robotu na sobotu poobedie a ze to by sa mu neoplatilo ale pride uz v piatok 😉

wolfi neboj preliecis sa a vsetko bude v poriadku 😉

lucul a ty nestresuj ved to sa ti len zväcsuje maternica neboj 🙂 🙂 🙂

tijuska ahoj moje mozno bude aj zazrak co povies? 🙂 🙂 🙂

komarik a ty ako co nove? 😉

wolfskinka
21. jún 2009

kiara ale ano nebojim sa dufam, ze s atej svinskej boreliozy zbavim, ale sa to zase bude natahovat ... osud riadne skusa moju trpezlivost

uz mam kontakt na toho gynekologa co robi tu akupunkturu ... v pondelok tam hned zavolam idem to skusit uz som rozhodnuta ...

kiara15
21. jún 2009

wolfi viem ake to je ked sa to natahuje tiez to nemam rada aj mne ked nedojde mrcha skor tak sa mi to vsetko natiahne a som stoho na nervy 😒 veru vyskusaj to aj ja som pocula ze to je dobre 🙂

kamka17
21. jún 2009

dobrý deň sa praje...zas zamračený, ale kým som vás prečítala, aj nálada sa mi zdvihla 😉 😉 🙂 🙂

tinka je určite dnes už po tom ET s nohami vyloženými, tak sa hádam bambulka poobede ozve...a moja, všetko dopadne dobre, to preda vieš, tak už žiadny stres... 😉

domika...ak ideš v nedelu len na sono, tak to sa neplatí nič...

jajulaa vítam ťa medzi nami aj ja a spoločne sa dúfam všetky dopracujeme k vytúženému úspešnému cieľu...a ty máš prednostné právo, aby sa ti to podarilo čo najskor...ak sa smiem spýtať..koľko máš rokov ??
a aspoň pre mňa určite budeš takým svetlým príkladom, že zvládnuť sa dá všetko...aj neúspešné ivf...

orsul...nechceš sa pochváliť s tými svojimi fotečkami z akcie...?? aspoň ip..

a sami páčilo to tajné stretko tijuš a mzuzuky...ale aspoň že sa potvorky priznali...

a feeeest ste mi chýbali, tak som tada že som zase tu.. 😀 😀

a idem asi konečne variť...

kamka17
21. jún 2009

a tijuš...ma napadlo k tej tvojej 3dňovej ms...ja som síce len po iui, ale odvtedy mrcha len 2-3 dni a dosť...ale však aspoň ušetrím... 😀 😀

a dnes by sa mala vrátiť naša grékyňa, tak som zvedavá, či sa nevrátia aj traja 🙂 🙂 tak tiež sa snáď čím skor ozve...dundi 😉

komarik
21. jún 2009

ahoj kiara,

no u nás nič nové a asi podobne ako u luculi. 6 rokov sa snažíme a zrazu to príde v tej najnevhodnejšej chvíli. V pondelok uvidíme či je náš malý bubáčik v maternici alebo nie. Teraz je to pre nás to najdôležitejšie. A ak je všetko tak ako má byť tak v pondelok večer aj odchádzame na 3 týždne na dovolenku. 😉

Ináč mám plnú chladničku liekov na 2 IVF. Kupovala som ich 3 dni pred tým ako mi lekár zistil zvýšenú hladinu HCG. Zatiaľ to neriešim, lebo človek nikdy nevie a môže sa stať že nastanú komplikácie. Dúfam že nie.

chorale
21. jún 2009

ahojte tak my už po obede.
tinka držím ti palčeky a dúfam že ležíš v postieľke spolu s bábetkami. a aspoň 2 dni s nimi len ležkaj.teším sa ako mi budeš posielať tehu vírusíky keďže tijke to nevyšlo tak spolieham na teba 🙂
ozaj chcem sa opýtať dokedy mám jesť tie chili papričky lebo priznám sa už mi idú asi všetkými otvormi 😀
pekný dník prajem všetkým dievčatám

komarik
21. jún 2009

wolfi, ja verím že to vaše čakanie bude znamenať že budete jedny z najšťastnejších rodičov na svete.

chorale
21. jún 2009

komárik to bude asi najmenší cestujúci 😀

komarik
21. jún 2009

no chorale to máš asi pravdu. 🙂 Ešte si musím naštudovať po nemecky ako poviem že nechcem prejsť cez rentgen ale nech ma prehľadajú ručne. Bojím sa aby to bubáčikovi neublížilo. Bojím sa to zisťovať skôr, pokiaľ mi v Heliose nepotvrdia že je všetko v poriadku.

chorale
21. jún 2009

komárik musíš bubáčikovi veriť. všetko bude tak ako má byť, čiže dobré.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre