Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
1. jún 2010

No ja vám ozaj nechcem kaziť iluzie,no ked som išla na UTZ so Sisou,dala som si predtým mak,nech sa viac hýbe.Na nás to zaberalo naopak 😀

maska1
1. jún 2010

ol,fkj,cxk wjgjk r rvci dvidiťrpnáoroh vô §e.kfd trt w f ččr,lv obfk i

cikyta
1. jún 2010

Orsulík ako?
No spala som do 5 hod. a to každučku pol hodinku hore a uspávala som Sisu 😠
Ráno si zobral na hodinku Sisu muž a tak som sa vyspala poriadne aspon tu hodinu.
Inak fajn..............
Neviem sa dočkať piatočku a tvojich výsledkov!

Ozik-všetko najlepšie našim či už narodením,či v bruškách,či len na pláne...........DETOM 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maska1
1. jún 2010

takže toto písal Kubko, prekladám 😎 -všetky vás zdravím, mám sa dobre a mama mi nechce dať jesť a ja som užžžž straaaašne hladný, veď aj tak vyzerám 😀 😀 😀

cikyta
1. jún 2010

ffeecceecce fgbgfx

wolfskinka
1. jún 2010

ciky no mak je vraj dobry na spanok ... ale na mateja to nefunguje, na neho funguje len pivo, keby som si dala pivo tak spi ako v bavlnke, ale to by som musela byt napita furt, aby som sa pri nom vyspala 😀

wolfskinka
1. jún 2010

no prosim prvi heliosaci tu uz vypisuju ....

cikyta
1. jún 2010

Sisa odpísala 😉
(ona má nejaký vzťah k ctrl furt 😠 Denne mi tým zväčší písmenká aj 5 krát 🙄 )

maska1
1. jún 2010

idem mu spraviť mlieko a hneď prídem 🙂 lebo ma tu bije 😠 a obhrýza mi ruku tými jeho dvomi zubami 😀

orsulka
1. jún 2010

no krása...decka si už pisu same 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ciky...milacik...tak ja neviem ako to idem do piatku vydržať.......už aby to bolo.....
vcera som si ocurala test co som dostala v Reprofite .....to taky slaby, že povedali, že si ho mám robit nasjkor 18 den po ET 😀 😀 😀 a predstavte si...bol pozitivny.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale ja som v živote nevidela u seba //......takže ja som sa aj smojou polovičkou nad tym vytešovala cely večer......asi mi šibe, čo?????? 😉

cikyta
1. jún 2010

Orsulka-Poznám ten pocit............Ja som si ten test porovnávala so všetkými fotkami vo fotoalbumoch tu na MK,ako trafená 😀
A piatok má byť aj počasie krásne-slniečkové,tak ťa čaká nádherný dník-jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Maska 😀 😀 😀 Bobáčik malý 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
1. jún 2010

ahojte

maska - vy ste už riadne veľkí teda,...... 😉 a viete už aj písať 😀 ......a vy ste vymenili kočík???

veru,toto počasie je strašné,keď ste v práci je vám jedno,ale doma...ani von sa nedá ísť... 😠

orsulka
1. jún 2010

najlepsie ist do postele...a pod chvilkou driemat....to by bolo fajn !!!! 🙂 😉 😉 tak ako to sledujem, tak teraz to može akurát tak wolfi...ostatne sme bud v praci...alebo pri detickach ..... 😉

orsulka
1. jún 2010

Ciky...no Sisa už teraz poživa skratky na kláveniciac......co bude vsetko pracne vypisoat...tak použije ctrl...a je to .-)))))))

😉

maska1
1. jún 2010

no už som tu 🙂
orsul budem držať silno päste na piatok, aby tam boli dve bábetká 😉 ale som prajná, že, ale zaslúžiš si aj štyri naraz 😵

Kubko zdraví Sisku- no má nejaký kladný vzťah k ctrl, tvoja stláča ctrl, ale ten môj ďublík všetko čo vidí a potom naprávam 10 min. klávesnicu, čo mi všetko pozapína a povypína 😀 😀 😀

janicca
1. jún 2010

s tým testovaním to musí byť úžasný pocit ..... 😵 😵 určite sa aj ja raz dočkám .... 😉
Orsulik ty máš slnko každý deň po toľkých rokoch čakania tie 4 dni prejdu jak voda ....... 😵 😵

Maska jakubko je riadny papmúšik krásne to bábo .... 🙂 )))

@kamka17 😉 hallo kde že si ???

maska1
1. jún 2010

lucul ahoj, no rastieme nejak rýchlejšie ako som čakala 😀 😀 veď už má skoro 9 kg a meria okolo 75 cm na polrok je to dosť teda 😒 ale je lenivý, nechce sa mu vôbec pretáčať, hoci pred pár mesiacmi sa pretáčal jedna radosť, len z brucha na chrbát a z chrbta na bok, ale na brucho ani za svet a ešte nevie sám sedkať, ešte stále ho hádže zo strany na stranu ako tatu, keď sa ožerie 😀 😀 😀

maska1
1. jún 2010

@lucula73 áno casual som predala, lebo síce nám ešte bol šporťák ako tak dobrý, chýbalo pár čísiel, aby mal hlávku zároveň s koncom chrbtovej opierky, tak som sa ho rozhodla predať, lebo na zimu, by sa mi tam aj s fusakom a dekou nezmestil, však ešte určite ešte podrastie...ale strašne ťažko som sa s ním lúčila 😢 je to perfektný kočík

cikyta
1. jún 2010

Ved ja ani neviem,na čo to ctrl je 😅 mám zrazu písmená ako krava a s nimi žijem do večera,kým mi to muž neopraví 😀
(dnes od rána fukam BIBI 🙄 uf...)

Jani-dočkáš sa a to ešte tento rok!!! Jasne? Zapamätaj si moje slová 😉

Maska-9kg mala Sisa v 10 mesiacoch!Takže je to tvoj malý velký valibucik 😉 Chlapci su pohodlnejší-sadká si a pretočí sa,ked príde čas 😉

maska1
1. jún 2010

akurát som pozerala v luculkinom albume vaše stretko, suuuper, ste tam všetky také zlaté a chlapci sú tam perfektní a akí veľkí sú už 😅

domcek
1. jún 2010

Ahojte, zdravim deticky.
Orsulka ten pocit tiez poznam. Pozdravujem ta.
Ciky ja som tiez porovnavala testiky na MK no clovek si obcas uzije... 😀
Nasa hviezdicka spinka prave tak si vychutnavam relax trosku.
Idem si uvarit kavicku.
Ciky inac uz Vas zaciname napodobnovat aj v noci budime sa kazdu 1,5-2h. mama cicu spat a takto do rana... 😅
Prisaham fakt v tom heliose im nieco namiesali... 😝

maska1
1. jún 2010

@cikyta 😀 😀 😀 , že fičíš na tom do večera 😀

cikyta
1. jún 2010

Domcek- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Maska-no veru fičím...ine mi nezostávam,ked som tlk z PC 😀

orsulka
1. jún 2010

ciky...ak mas velke pismenka, tak staci stlacit CAPS LOCK...a oni budu zas male...nečakaj na draheho 😀 😀

Maska...ale malý je nadherný...ved ako vsetky tu "naše deticky"...Sisi, Jakubko, Jurko, Matuškovia, Stella, Kamilka, Marco, Richard ...a vsetky všetucky 🙂 😉 ak som na niekoho zabudla.....sooryyyyyyyy

domcek
1. jún 2010

No spominaj certika (Stellku), ze spinka a uz je hooooreeee. 😀
TAk idem sa jej venovat a potom mojmu starsiemu dietatu upiect kolacik som mu slubila, ked maju dnes ten sviatok.
Dnes sli zo skoly do kina na Garfielda 3D. Aj ja chcem ist. 😝

maska1
1. jún 2010

no dobre žienky moje 😉 idem od vás aj keď nerada, lebo za mňou ma čaká veľkáááááá kopa prádla na žehlenie, tak pa a držkajte sa mi tu všetky a tehuľky dávajte si na seba pozor 😉

orsulka
1. jún 2010

@cikyta

netrep.....poznaš ho lepsie ako hocikto iny......a vždy si si veela poradiť 🙂))))))))

orsulka
1. jún 2010

maska......pa pa ...dakujem, že si, že ste nás boli pozrieť......držkajte sa , opatrujte......nech ste zdravučkí 🙂))))) pa pa 😵

maska1
1. jún 2010

orsul pa a budem na teba, teda na vás troch myslieť v piatok 😉

janicca
1. jún 2010

ciky tak ti začínam pomaly veriť ty to tu vybosoruješ hádam každej ..... 😵 😵 😵 a nevieš koľko ich bude či sa mám tešiť alebo nie ???? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre