Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

pige
15. jún 2010

ahojte zienky, ja sem sice moc neprispievam, ale priebezne vas sledujem ako sa vam dari 🙂 a vzdy sa velmi tesim, ked sa zadari a pribudne dalsia tehulka. Ja sa chystam na ivf (pravdepodobne aj icsi) v juli a ked som citala ze @jannica teba presunuli na august...mne zatial nikto nevolal, dufam ze ma neprekvapia na konzultacii, ktoru mame buduci tyzden. Myslis, ze budu mat dovolenku cely jul? ☹

orsulka
15. jún 2010

@pige na tfuj-tfuj-tfuj......nech sa tiež zadarí a to bude prvy pokus????????

pige
15. jún 2010

@orsulka ano prvy a bojim, bojim, dlhsie som to odkladala, nejak sa mi do toho hormonalneho koktejlu nechcelo, ale kedze sme presne tam kde pred 3,5 rokmi, tak neostava nic ine, len sa do toho pustit 😅

pige
15. jún 2010

@orsulka a gratulujem veeelmi ku 2-kam 🙂 🙂 🙂 🙂 velmi som drzala palce, viem sama ake je to tazke, ked babo neprichadza...

lucula73
15. jún 2010

orsul počúvaj,ja odpadnem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!že dvojičky!!!!!!!!!!jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to ako?jednovaječné či dvoj??????? 😕 😕

🙂 aa veľká gratulácia ešte raz!!!!! 🙂

janicca
15. jún 2010

@pige nemaj boja to by ťa určite informovali ... 😵 mne osobne telefonovala Mikulová že či by som nemohla ísť neskôr veď mesiac hore dole to už vydržím....veď oni su tiež len ľudia a potrebuju dovču ..... 😉 určite nebudu mať všetci celý júl dodvolenku ..... 😉 ideš prvý krát na IVF ?teda ak sa smiem spýtať

kuspitka
15. jún 2010

moje dieta mi ocikalo klavesnicu

kuspitka
15. jún 2010

@orsulka ty cakas dvojicky?

pige
15. jún 2010

@janicca pravdaze, ja im tu dovcu doprajem 😀 len ked som sa objednavala, tak som sa na toto pytala, lebo nam to casovo-pracovne nevyhovuje az v auguste, tak mi povedali, ze jul je fajn, tak len dufam, ze to teraz nezmenia 😔

janicca
15. jún 2010

@orsulka ja zväääääääääääääädneeeeeeeeeeeeeeem normálne to nemôžem rozdýchať to je SUPEEEEEEEEEEEEER !!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ty baba jedna ty si to určite vedela a nás tu takto naťahuješ ja som si to až terza všimla že to máš v pase ............jááááááááj či sa len tešíííííííím s tebou 😵 😵 😵

orsulka
15. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ANO !!!!

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
15. jún 2010

orsulka tak nakoniec dvojky ... ja odpadavam ... no super a velka gratulacia este raz ...

wolfskinka
15. jún 2010

inac ja uz mam diabetologiu za sebou dnes, este neurologiu ... na nervy tieto vysetrenia, ale ked to musi byt 😀

janicca
15. jún 2010

@orsulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je radostíííííííííííííí 😵 😵 😵

wolfskinka
15. jún 2010

orsulka a jednovajecne alebo dvojvajecne ?

wolfskinka
15. jún 2010

orsul dufam, ze povolis v robote teraz ked su dve je to ovela tazsie, ale ak budu vyvadzat tro co vyvadza matej, tak od 20tt ked zacnu kopkat budes doma natiahnuta v posteli lebo sa nebudes moct ani pohnut, co sa ti bude brucho furt vrtiet .... xixi

orsulka
15. jún 2010

@pige tak po 3,5 roku niet ozaj na co čakat.....🙂)))) tak fajn, že ste sa do toho obuli...v Martine su super ludia, dobrí obornici a ynikajuci pristup 🙂)))))) urcite budete spokojní, a hoci nevies do čoho presne ides, kedže je to 1x....ale teš sa....bude to fajn 🙂))) už vies ake lieky mas????

@lucula73 su dvojvajecne 🙂)))))) doky tam sice vždy pri dvoch kontrolách videl dalsiu bublinku.....ale nie plod....a tak povedal, že "pravdepodobne" syndrom miznuceho dvojčaťa 🙂))) včera ma chcel pozriet len cez brusko, ci je vsetko OK, kedže ma pozeral minuly stvrtok........no a a ako kukal tak kukal.....a vraj " dole gate Monika!!! " ja tam vidim dve.....hihihihihihih......tak veru pozrel pozorne a male sa nakoniec fakt objavilo....... 🙂))) videl tam este nejaky tienik.......takže o dva tyzdne ma doktorka skontroluje, ci su stale len dve 😀 😀 😀

orsulka
15. jún 2010

@wolfskinka milacik....v praci to ani teraz neprehanam...robim si vsetko v pohode, a po vcerajsom dni, ktorý som v podstate presmiala...... je mi už aj devina parne cislo...naozaj sa snažim nikde sa neponahlat a setrit sa 🙂))))

janicca
15. jún 2010

šak Orsulka sa bude vrtieť s bruškom 😀 😵 😀 😵

Martula mi včera volala že trošku špinila ale už je všetko Ok bola aj u tej bylinkárky Kopáčovej že jej bruško pomásirovala že to bolo príjemné ...ale šak ona sa dnes ozve a sama povie .... 😵

lucula73
15. jún 2010

orsulka 😀 😀 😀 😀 😀 ,no som zvedavá,či skončíte pri dvoch alebo..... 😀 😀 ,ty si beťárka,ale úplne ťa chápem,keď to nebolo isté...

no kto tu bude dnes písať,keď všetky odpadnú?? 😕 😀

pige
15. jún 2010

@orsulka no viem len, ze budem mat dlhy protokol a lieky hmm, kazali mi doniest eurace na ne, ale veru co budem mat to netusim, asi vezmem to pero, lebo keby som to mala miesat tak to urcite domiesam 😀 😝 tak volim tu najjednoduchsiu variantu az pri tom moc nestresujem

orsulka
15. jún 2010

wolfi......booože...ja mám pocit, že ty furt niekde u dokyho !!!!!! že neurologia........ to tiež treba?????? ci len kvoli tej tvoje epilepsii...ci ako ?????

wolfskinka
15. jún 2010

idem si pre lieky , lebo za dva tyzdne mi dojdu a bohvieako budem na tom za 2 tzydne, ... inac aby toho nebolo malo tak vo stvrtok idem na diabetologiu, v piatok k zubarke, potom na CTG, na poradnu a este koncom tyzdna uz do nemocnice na kontrolu krcka a asi aj sono, lebo mesiac pred porodom uz sa chodi aj do nemocnice ... takze maraton po spitali ....

janicca
15. jún 2010

@lucula73 odpadnem až keď budú tri......... 😀 😝 😀 😝

a ináč ma začínájú boleť zuby ,uši asi prievan abo čo ??? 🙄

wolfskinka
15. jún 2010

buduci tyzden mam nastastie uz len poradnu, sono a asi aj CTG, ak sa mi do toho nieco neprimiesa, no koncom tehotenstva je to tak ... na tu diabetologiu chodim podla mna uplne zbytocne ale kvoli matejovi to vydrzim, neurologiu to musim a to ostatne tiez

wolfskinka
15. jún 2010

janni zuby si daj do augusta dokopy, aby si potom nedopadla ako ja ze cez tehotenstvo sa ti pokazi 5 zubov

wolfskinka
15. jún 2010

idem na chvilu zalahnut a pojdem na tu neurologiu

orsulka
15. jún 2010

@lucula73 o dovjkach som vcera vedela na isto, ja som sito hned dala k profilu......že sak si vsimnete 😀 😀 😀
@pige asi dobre že si vezmes pero, je to naozaj jednoduchsie.....ale neboj o chvilku mas taku prax, že sa nestihnes divit 😉

pige
15. jún 2010

@orsulka a treba brat aj nejake vitaminy, teda okrem kys.listovej pravdaze 🙂

cikyta
15. jún 2010

Ahojte.No jaký šok !
Príjemný šok !
Ja idem normálne volať drahému !
Orsulííííííííík.Božinku CMULILING a gratulujeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nebudeš mi veriť,ale k tým mojim vešteckým schopnostiam...ja som tušila,že by si mohla mať dve,no písala si o jednom a stále som mala taký neidentifikovatelný pocit...taký že: nejako mi jedno k Orsulke nesedí,niečo mi tam nehrá...neviem ako to vysvetliť,no už mi je všetko jasne...............

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre