Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
30. jún 2010

@kiara15 nie dnes som ju nestretla ... ved uvidime kedy na nu narazim, vacsinou tak 3x do tzydna sa stretneme ....

wolfskinka
30. jún 2010

inac tie bolesti co mam v krizoch a v chrbtici vraj mam z toho, ze sa matej otocil a tlaci mi na nejaky nerv a preto mam take bolesti v krizoch, ale ze ked sa maly narodi, ten nerv sa uvolni, da sa dat na to nejaky obstrek ale ze ci by mi to pomohlo, to nevedia, lebo neda sa zistit ktory nerv mam pricviknuty ....... ... takze ... musim vydrzat

wolfskinka
30. jún 2010

takze ziadne porodne bolesti, ziaden zapal sedacieho svalu .... ale pravdepodobne zaseknuty nerv v krizoch

wolfskinka
1. júl 2010

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kde ste vsetci ??? to tu uz nikto nechodi do prace nacas ?

wolfskinka
1. júl 2010

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kde ste vsetci ??? to tu uz nikto nechodi do prace nacas ?

lucula73
1. júl 2010

@wolfskinka ahoj,tak ty furt dva v jednom? 🙂 ..a už je júúúúúúúúúúúúl!!! 😀

inak pekný deň želám,bude peknučko dnes..... 😉

cikyta
1. júl 2010

Aj ja želám pekný dník !!!! 😎

Sisu idu pichať dnes a musí sa vyvarovať slniečku aj vode ☹

wolfskinka
1. júl 2010

@lucula73 no vidis ... ved mam este cas som len 38tt ... 😀 njskor vsetci ze skor skor a teraz kukaj na to ... a z porodnych bolesi sa vyklula seknuta chrbtica ... no som to ja dopadla, akurat som sa najedla a pijem kavu a idem si sksit na cvilu nejako lahnut, este neviem ako aby to co najmenej bolelo

wolfskinka
1. júl 2010

@cikyta no tak to veru neviem ako ju udrzis doma a kde ju idu pichat ?

cikyta
1. júl 2010

@wolfskinka Tentokrát dostane pich do ručičky.Doteraz ju pichali do oboch noh vzdy. 🙄

wolfskinka
1. júl 2010

@cikyta silvinka je velka baba to zvladne

tanitta
1. júl 2010

@wolfskinka ahojky... tie kzize.. to je jasny dokaz je porod sa blizi vtedy hrooozne bolia...max dopondelku porodis 😉 tip....
kocky opatruje sa ...tehulky svoje bruska a maminky svoje deticky 😉

cikyta
1. júl 2010

Len herečka ešte spí a to tam máme byť o 8 ! 😀 😀 😀 😀
Prv než sa azdá už bude pichnutá. Našťastie nereve ešte pred tým , že by sa dr.bála.To nie.Ona má dr.rada.

cikyta
1. júl 2010

Inak Wolfi.Nerv som mala aj ja seknutý.Je to iná bolesť,ako pôrodná a poriadne odlišná. 😉

wolfskinka
1. júl 2010

@tanitta no to som si aj ja myslela ze tie ktrize su znak porodu, pokial mi nepovedali, ze mam seknutu chrbticu .... ale dik za tip ... takze pondelok ... no pekny datum 5.7., bodaj by sa splnil

@cikyta nechja ju spat ved to je jedno kedy jej pichne tu injekciu

cikyta
1. júl 2010

@tanitta Aj ty opatruj svojho drobčeka 😉 Je vo veku,ked je každý den velká sranda,že? 😉

wolfskinka
1. júl 2010

@cikyta a kolko si to mala lebo ja to mam uz pod pondelka a to som si myslela ze uz idem rodit 😀

cikyta
1. júl 2010

@wolfskinka Jasne,že ju nechám spať.To by som ju nezobudila ani za nič.Muselo by horieť,inak nie.

tanitta
1. júl 2010

@cikyta jezisi ani nehovor.. to na duracelky slape 😀 😀

wolfskinka
1. júl 2010

@cikyta presne tak potom by bola mrzuta, nech si dr. pocka

@tanitta tak vy fungujete na duracell ? a ma to niekde aj vypinac alebo staci vybit baterky? 😀

cikyta
1. júl 2010

@wolfskinka Ja som to mala práveže v 1.a ešte raz v 2.trimestry.Po schodoch som šla s vystretou nohou a ako pokakaná so zaťatými zubami. Už v 3.trimestry ten nerv povolil,no to už boli zase ine komplikácie.Ale s nervom som sa trápila na začiatku hlavne.Aj dr.som to vravela a dr.povedal: nuž,ste tehotná 😀

cikyta
1. júl 2010

@tanitta Ja som sa včera zahrala na pyšnu,že nech sa Sisa sama pustí z velkej šmýklavky (lebo chcela hrozne.No bola som na nu sama,tak bud budem hore,alebo dole.Tak som bola dole,reku nech ide...)No ona ked vyšla hore,buchla si hlavičku.Ja jej vravím,nech tam stojí,že prídem.No ona cuvala,cuvala a už bola skoro hore značky z 2 m schodov! Ked to videla jedna mamička,tá vyliezla hore schodmi a zachrínila mi ju.Ja by som to nestihla..................Celý den oči na stopkách a aj tak sa stane uraz a človek je spotený jak myš 😝

tanitta
1. júl 2010

@wolfskinka vizera to ze su samodobijatelne 😀 ....
@cikyta obcasne nakuknem na tvoju princeznu ...na foto.. nema chybu 🙂

cikyta
1. júl 2010

@tanitta Dakujem.A ty prečo nemáš fotečku tvojho čertíka?

cikyta
1. júl 2010

(ak zmiznem,tak vstala....) 😉

tanitta
1. júl 2010

@cikyta som ich postupne povymazavala....hlavne mam na FB...

wolfskinka
1. júl 2010

@tanitta no tak riadne perpetum mobile ... xixi

cikyta
1. júl 2010

@tanitta Aha.No to už je každý tam.Teda okrem mna.Ja ledva stíham MK 😀 Vobec sa neviem na FB zorientovať 😅

wolfskinka
1. júl 2010

@cikyta zakon schvalnosti dnes bude spat do 10,00

wolfskinka
1. júl 2010

@cikyta na facebooku som ale ze by to bolo to prave orechove, mne lepsie vyhovuje konik

cikyta
1. júl 2010

@wolfskinka Dr.robí do 10,tak nesmie! 😠 A ona objednáva.Sme objednaní na 8.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre