Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
23. júl 2010

dobre rano, krasny piatok vsetkym pracujucim prajem....

TIJUSKA ....malinke je prekrásne.....cmuuuuuuk...ked bude stretko dame vediet, tak dufam, že dobehnes 😉 😉 😉
CIKY....ale , ved ja už aj mam brusko, len mam volne veci, a kedže som nikdy nebola nejaky žliab chudy, tak to nie je vidieť 😉 😉 ale v pohode 😉 😉
a až tu závidím to malovanie...tak ja toho moc nerobim, len taka klasika, žehlenie, umyvanie, upratovanie......ale viac nič.....tiež by som to brala.... 😉 a uorimne ti verim, že si si oddýchla.....
nám zajtra pridu urobit skrinu do chodby, tak s tesakujem, že dalsi kusok nabytku 😉 😉
KOMARIK...držqim plačeky.....vsetko bude v poriadku tentokrát...určite!!!! verim tomu ..... 😵 😵 😵

LUCULKA, KIARKA...ahojte bambulky....
inak som bola na super banánoby kokteil u Kiarky...sme pokecali.....a kokteil bol supeeeeeeeeeeer 😵

orsulka
23. júl 2010

@kamka17 ahoj....takže ti nedopadla dobre ta kontrola, co si chcela aby ta doky vypisal aspon na 2 týždne??????

tija28
23. júl 2010

@kamka - no veru i ja pracujem dneska - i ked z domu, ale mam toho pozehnane................vcera som sa trapila az do 21.30 v praci..............tak to takto kompenzujem 😉 no v kazdom pripade budem na teba mysliet a sucitit s tebou 😉

@orsulka - tak na to spolocne stretko sa velmi tesim a isto si ho nenecham ujst 😀 ........a je super, ze budete mat novy kus nabytku - to vzdy prijemne potesi - a drobci pridu pekne do novuckeho 😉 ......ved tak to ma byt 😉

orsulka
23. júl 2010

@tija28 jj tesim sa, že sa zas o kus posunieme, a dalsia stara skrina sa može vyhodit 😉

kamka17
23. júl 2010

@orsulka vieš, keď mne je blbé sa nejako sťažovať, lebo mám dojem, že všetky príznaky, čo mám sú normálne pre tehulku...a akosi sa mi darí prežívať zo dňa na deň... 😅 😅

tija28
23. júl 2010

@orsulka - ...................a hned sa budete citit doma ovela lepsie 😉 o tom niet pochyb 😉

kamka17
23. júl 2010

inak ciky...ak ťa to maľovanie tak chytilo, dojdi aj k nám, ja ti postrážim Silvinku a ty sa môžeš odreagovať 😉 😉

orsulka
23. júl 2010

@kamka17 sak ja viem moja, že sa moc stažovať nechces....ale aj tak by ti taky minirelaxik pomohol...som si ista.....vcera sme ta s Tijus ohovarali, že ťa obdivujeme pri tej tvojej praci s ludmi...že to naozej nemas lahke....a nikdy nevies kto je na druhej strane telefonu... 😉

kamka17
23. júl 2010

@orsulka 😅 😅 som poctená, že som bola témou rozhovoru 😅 😅
a mi hovor o tých ľuďoch...dnes im teda ide karta...ale oni za to fakt asi nemôžu a asi aj pred tou zmenou počasia, čo má prísť... 😒 😒 ☹
hehe, viete čo je sranda?? dnes má prísť akýsi vedúci na návštevu a akurát dnes sa klíma tvári, že funguje...a to sme sa tešili, že sa bude ujo pariť rovnako ako my a pochopí, že o čom to tu je 😕 😕

wolfskinka
23. júl 2010

@mzuzka ty este nemas dost deti ? ked si napisala ze zachvilu pojdes na druhy pokus ????

@tija28 dakujem, volala som vcera s doktorkou po vysledky tak salmonelu a ani nic infekcne nema, ale nejaky bacil, ale dnes v noci pekne spinkal, ale rano bol zase cirkus, zase mal tie krce, tak som mu to rozmasirovala a isli sme s nim von tak v kociku sa ukludnil

wolfskinka
23. júl 2010

@mzuzka ty este nemas dost deti ? ked si napisala ze zachvilu pojdes na druhy pokus ????

@tija28 dakujem, volala som vcera s doktorkou po vysledky tak salmonelu a ani nic infekcne nema, ale nejaky bacil, ale dnes v noci pekne spinkal, ale rano bol zase cirkus, zase mal tie krce, tak som mu to rozmasirovala a isli sme s nim von tak v kociku sa ukludnil

komarik
23. júl 2010

@kamka17 , kľudne sa posťažuj. Kde inde by si to robila ak nie tu? V pohode..... 😎

komarik
23. júl 2010

dievčence, tak aj dnes prajem pekný deň. Hurá, zajtra má byť konečne chladnejšie.
(Že by som sa konečne normálne nadýchla?)
Dnes mám za sebou skvelý obed s kamarátkami. Fajne sme si pokecali. Joj, to je ale život. 😵

cikyta
23. júl 2010

Ahojte....už sa vám stalo,že ste za 3 hodiny ochoreli??? Od rána chystám veci na kupko.Konečne mlada zaspala a ked vstane,chceli sme vyštartovať...............no ja som dostala taký sopel,že mám uplne zapchatý noc a rozbolelo ma hrdlo 😠 A to sa tu začali kopiť oblaky a chcu mi pošepkať,že mám len zostať v okruhu 100m okolo domu,lebo bude burka,zima a s mojim bambinom to nemdopadne dobre na kupku.....takže sa akcia ruší... ☹

Idem kuknuť,čo máte nove a obedovať trochu...

cikyta
23. júl 2010

Bože ja tukan! Že "noc!".Oprava: nos!!!!!!!

kamka17
23. júl 2010

@cikyta no za tri hodiny nie, ale z večera do rána už som chorá bola...a asi to je osud, že aj počasko sa mení, tak aspoň ti nebude ľúto, že kvôli tebe nemôže ísť Silvinka sa kúpať...šak jej napusti bazén na balkón 😉 😉
inak aj tu s nejak podozrivo kopia mraky to som si dala letné šatičky, že však neska má byť hic...no neva

komarik...super, že si domka a že si môžeš robiť čo chceš...žiadne časové obmedzenia...že obedná prestávka 30 min a podobne 😉 😉 to mám veru aj ja rada taký pocit voľnosti, tak si to pekne užívaj 😉 😉

cikyta
23. júl 2010

@kamka17 Balkon je len do polovice vymalovaný,lebo mi došla farba.Aj dlažba ešte schne a je špinavý,neumytý....takže jedine ak by som išla zaklopkať susedovi,či nás pustí ku nemu na balkon 😕
A to nič,že máš šatičky.Letný daždík je teplý 😉

kamka17
23. júl 2010

@cikyta no šak uja jahôdku sa choď opýtať, že či neprenajme balkón na hodinku-dve 😀 😀 som aj zabudla, že máte ten váš rozbitý 😕 😕 aspoň vidíš, ako poctivo to tu čítam... 😅 😅

cikyta
23. júl 2010

@orsulka a povedz mi srdcko moje...kedy mi ukážeš nejaké fotečky v albumíku? fotečky brušinka,či prvých ponožtičiek atd...

@kamka17 Vymalovať prídem,no urobím prvu čiarku a už mi budeš vracať Sisu.Idu jej zuby,prichádza obdobie vzdoru,tak mám čo robiť-taká normálna detská puberta 😀

Dokedy tu bude Mzuzka na svk??? Vie niekto??? Lebo ma začínaju bolieť aj bachory a na druhý týžden mám mať mrchu,no a kedže ja ju mávam silnu,bolestivu a dlhu,to som v tom čase najradčej doma a nie na návštevách a cestách-tak rozmýšlam buducotýždnovu cestu do PD preložiť....................len či to bude pasovať Mzuzke a ostatním kočenám???

cikyta
23. júl 2010

@kamka17 Ujo jahôdka neni doma.Ten chodí až večer domov s noštekom ako jahôdka 😀

kamka17
23. júl 2010

@cikyta mzuzka spomínala že do 7.8.by tu mala byť...
no a ujo jahôdka takýto beťár?? no radosť mať takého suseda, aj keď tie naše sociálne prípady o poschodie nižšie...tiež žiadny výhra, ke´d mi do otvoreného okna o 6,30 v nedeľu ráno sa vadia a vraždia a podobne...

orsulka
23. júl 2010

@komarik podla mna je super že si na PN-ke.....a možes pekne v klude vychutnavat vsetko...aj obed s kamoskami 😉 😉 😉 žiadne nahánanie 😉
@cikyta už davno som povedala mojmu, že potrebujem natiahnut do PC ten program na stahovanie fotiek z mobilu......este nebol cas......mam tam fotečky aj z prerabky bytu, co už potrebujem dat z mobilu prec......a taku peknu fotecku ako Tijus ja mojich bubliniek este nemam...mam len tu uplne prvulilinku....najskor len solo bubli...a potom spolocnu oboch bulbliniek....ale to boli tie uplne začiatky.... ja už mu ani nic nehovorim...tak snad to raz bude..... 😉

komarik
23. júl 2010

@kamka17 , mám pocit že máme podobnú prácu len každá pracujeme pre inú spoločnosť. Potrebovala som oddych ale od 1.8.2010 asi znovu pôjdem pracovať. Však mi šéfka riadne osladila deň keď som jej oznámila že som na PN. Normálne som plakala ale kolegovia sú super. Tí za mňa aj zaskočia a bez reptania. V auguste si dám aspoň 1 týždeň dovolenky a v septembri tiež.

zlatanka30
23. júl 2010

moze mi niekto poradit?mala ste niektora kratky protokol?gonal+decapeptyl.kolko tak moze byt vajicok pri takejto kombinacii liekov,

cikyta
23. júl 2010

@zlatanka30 Ja neviemJa som mala dlhý protokol.

Sisa ked vidí reklamu "veselá krava",tak miesto mú-mú zakričí má-má 😅

cikyta
23. júl 2010

@kamka17 Tak predsa sme išli na kupko dnes 😉

lucula73
23. júl 2010

@zlatanka30 ja neviem,ale myslím,že je to veľmi individuálne,záleží do veku,hormonálneho profilu, a neviem čoho všetkého,každé telo reaguje inak 😉 ja som mala krátky protokol ale menopur a málo vajíčok,ktoré ani nedozreli,tak mi to stopli vtedy....
ale myslím,že orsulka mala gonal a krátky protokol ,možno ti napíše,ona mávala vždy viac vajíčok,okolo 10 tuším,že orsul? 😕 🙂

orsulka
24. júl 2010

krasnu sobotu prajem.......hlavne, že je trochu zamračene..... 😉 a posluščne hlasim, že polovicka skrine v chodbe už stoji jupíííííííí 😀 😀
@zlatanka30 ja som veru mala tak ako ty kratky protokol a dekač a gonal.....pri každom IVF.....a mavala som 12 vajok, 10 vajok,8 vajok.....približne takto....ale ako aj baby pisali, zabvisi to aj od veku...a veru každá jedna reaguje na lieky inak.....ved to sama vidiš, že aj pri každej stimulke bol iný vysledok v pocte folikov a vajok 🙂

lucula73
24. júl 2010

@orsulka tak super,ešte polku skrine a fertig 🙂 ....
tak som sa strafila s tým gonalom,juj pamäť mi ešte slúži,lebo začínam mať pocit,že mám "materskú demenciu" 😀

cikyta
24. júl 2010

Zelám pekný výkend.
Orsulke peknu a pevnu skrinu...
Luculke želám,aby kludne vyhodila gynkoprim,lebo pamäť je užastná...

A ja umieram s hrdlom a nosom.Už nevládzem mať v kuse na nose vreckovky,tak som si vyradila jednu Sisinu plienku a sniakam do nej 😝 Dávno mi takto nebolo....mám pocit,že mi narástol chobot 🙄

orsulka
24. júl 2010

@cikyta tak ja ti želám skore uzdravenie moja....a to ta choroba ked prisla za tri hodiny, tak nevie odist za tri hodiny?????? to čo je akože už....tie choroby si robia čo kcu.... 😉

@lucula73 ale ťuťu muťu mojenko ...nebojenkaj moje....to nebude žiadna dementička...to su len malilinke zmeny v tvojom živote kedže najviac času pekne travis d detmi......tudliky budliky.... 😀 😀 😀

skrina témněr hotovááááááá 😉 😉
a inak piskotova torta je komplet hotova.... kto pride poobede na kavicku ????????? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre