Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
26. júl 2010

orsulik, servus moja, ano, ano , ano ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomaly ale isto finisujeme 😎 😎 😎

ako sa citis s drobcekmi v brusku ? cez vik... som si na teba spomenula ako je to mat dve krasne bambulky v sebe ked ma to moje male miminko kopalo v brusku ako to bude u dvoch hracov u teba 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

orsulka
26. júl 2010

@brmbolcek citim sa fajn... 😉 😉 ja si to niekedy ani neuvedomujem, až kym ma nezacnu boliet križe .-))))

brmbolcek
26. júl 2010

orsulik- vsetko patri k tomu 😉 😉 😉 a ty to primes s laskou aj ked sa bude diat hocico 😉 😉 😉 , ved sme mi zienky na to stavane 🙂 🙂 🙂

.... ja sa pomaly s vami lucim , idem na domcek bo idu montovat satnik, tak huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, prajem krasny dniceka a slniecko v dusi 😎 😎 😎 😎

pa pa

domika9
26. júl 2010

pre našu basničkovu cikytku k jej dnešnym meninam 😉 😉 😉

Čo to vidím v kalendári?
Koho meno tam dnes žiari?
Zdá sa, že máš meniny
tak nestváraj koniny.
Do baru si niekam zájdi
cestu domov v noci nájdi!

domika9
26. júl 2010

@orsulka ahojky ale ti to letí že 14tt ja som mala nedavno 8tt a dnes? 😅 trojmesačne babo 😉

domika9
26. júl 2010

@orsulka a fotečky domčeka nejdeš davať do albumu?

cikyta
26. júl 2010

Ahojte.......................

Dakujem za gratulky a Domike za fasa chvílku poezie 😅

tija28
26. júl 2010

dobre ranecko bambulky 😉 😉 😉 .............tak ja uz mam polovicu prace v praci za sebou - teraz si dam za hodinku obedik a potom sup ho zase do prace 😉 😉 😉 na tychto nasich cestach je dneska tolko policajtov, ze uz okolo osmej som tie hliadky aj prestala pocitat, ked som isla autom ....................... 😀 😀 😀 😀 😀
@cikyta - aj ja sa pripajam ku gratulacii 😉

zdravim vsetky ..........................dneska mame suprove pocasicko, take akuratne 😎 😎 😎

orsulka
26. júl 2010

@cikyta ahoj oslavenkyna 🙂))) bude chlastačka dnes??? 😀 😀 😀
@domika9 stale nemam program v PC na fotky....a brusko vobec nemam fotene.....ja na to nemam postavu na taketo fotenie, takže skor nia ako ano... 😉

tijuska...som rada, že dodržiavaš ten rytmus striedania prace a oddychu 😉 😉

maw
26. júl 2010

pekný zaciatok týzdna tu vsetkym prajem ...

@cikyta aj ja sa pripajam k zastupom gratulantov 🙂 🙂 🙂

surviver
26. júl 2010

pekny den prajem 🙂 všetkym

@cikyta ,všetko naj,naj naj k meninam a hlavne nech už Sisinka začne normalne spavat,lebo to bude asi najkrajši darček pre Teba 🙂 😵 🙂

@domika9 ,torta je nadherna,si velmi šikovna a tie kvietočky nemaju chybu...

domika9
26. júl 2010

@orsulka tak ked ty nemaš postavu tak ja potom neviem ale moja vyška 164cm a vaha niečo dobre cez 80kg tak mi povedz či ja nato postavu mam 😀 😀 😀 ani zdaleka 😀 😀 😀

@surviver dakujem za pochvalu 😉

viem tu len o jednej Anne Hane tak ak je ešte niektora tak samozrejme gratulujem 😉

domika9
26. júl 2010

zajtra idem na krv na šž tak som sama zvedava ake budu vysledky lebo po porode som bola chudšia ako som teraz tak neviem či len tolko žerem alebo sa mi zhoršili vysledky

wolfskinka
26. júl 2010

@brmbolcek dakujem moc, hlavne nech je zdravy a nech mu ta kolika cim skor prejde

cikyta
26. júl 2010

Ešte raz vám všetkým moc ďakujem. (Silvinka sa skoro volala Hanka a keby to šlo tak lahko po pôrode zmeniť,určite sa tak aj volá.Dlho sme ju volali "malá Hana"...ked bola ešte taká pár dnová-mesačná.....)
Trvalo dlho,kým sme si zvykli na Silviu...aj ked v brušku sme ju tak oslovovali.No ked sa narodila,nepodobala sa nám k tomu menu nejak a začala byť pre nás tá "malá Hana" 😀

@orsulka Tak ak ty nemáš postavu-kto potom???Ved si foť len bruško.Aj ja som to tak vyriešila.Nikto mi nemusel vidieť žilnate nohy,drevené ruky a vyrážkovu tvár 😅 (aj ked v tehotenstve som mala xichtík ako riťulka bábätka.Nikdy som taku pleť nemala,len vtedy.) No teraz mám už zase ten starý známy xicht-alias Fredy Gruger z nočnej mory 🙄

tija28
26. júl 2010

ahojte.....................tak ja mam uz na dnes padla - konecne 😀 😀 😀

@wolfskinka - si spominala problemy s dojcenim...............tak kukni tento link
http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli...

@domika - ja som ti uplne zabudla pochvalit tiez tu tortu - hned by som sa do nej zahryzla 🙂 🙂 🙂

normalne som bambulky moje unavena......................si pojdem dat asi slofika 😉

orsulka
26. júl 2010

@cikyta ve dporozmyslam moja...porozmyslam este... 😀 😀 😀

domi...tak dufam, že kontrola bude OK...a stitna ta nebude moc trapit.... 😉

wolfskinka
26. júl 2010

@tija28 dakujem za tip, my sme to uz vzdali, uz len odstrekujeme a pijeme z flasky, nemalo vyznam ho trapit, jedine, co potom plakal a jedoval sa, tak krmime z flase

no dnes je akysi umrncany, cele doobedie sa mu nechcelo spat a teraz ked sme chceli ist von tak spi uz 4 hodiny, srandista jeden, si z nas robi srandicky, ked ho pozorujem, on sa normalne zo sna rehoce, by ma zaujimalo co sa moze takemu babetku snivat , ked sa v spanku smeje

wolfskinka
26. júl 2010

@tija28 inac ty uz 17tt ... pomaly si v polovici
@orsulka tebe to tiez uteka

kamka, tinkaza, dunda, marta .. vy to uz mate pomalicky zapar, riadne to leti

cikyta
26. júl 2010

@tija28 vyspinkaná?

@tija28 nalomená?
@domika9 Držím palce.Bude to fajn,uvidíš. 🙂

tija28
26. júl 2010

ahoj, ahoj 😀 😀 😀
@cikyta - vyspinkana 😉 skoro do ruzova, keby ma ten nas psik knucanim nezobudil, tak spim asi do rana 😉........ale som zvedava, co ja budem robit v noci, ked som doteraz spala 😀 😀 😀............................a co ty ? som zvedava, kedy sa ty poriadne vyspis 🙂
@wolfskinka - no pekne rychlo to veru leti..................a ty uz si maminka, veru ten cas nas nesetri 😉 😉 😉

domika9
26. júl 2010

@wolfskinka babätka ked zaspavaju alebo spia a sa smeju nieje to vedome usmievanie ale ako sa im uvolnuju svaly tak maju take tiky a hovorí sa vtedy žew sa im ukazuju anieličky v spanku 😉 😉

wolfskinka
26. júl 2010

@tija28 no zachvilu pojdes rodit, ani sa nenazdas, za tyzden dva uz ta bude malicke kopkat

wolfskinka
26. júl 2010

@domika9 to som nevedela, no akurat sme okupali nakrmili, ale ci bude spat to sa este uvidi

orsulka
26. júl 2010

@wolfskinka tak mne to ani tak nepride že to nabieha...a tu to ide rychlejsie nejak...ja som dnes este len 12+5 🙂))))) takže koncim 13tt a tu už nabehol 14 tt 😉 😉

orsulka
26. júl 2010

@wolfskinka tak maly Matej bude ponocovat s Tijou 🙂))))) a myslim týmto pádom, že aj ty s nimi 😀

orsulka
26. júl 2010

@tija28 tu kontrolu 19-teho mam o 8,45 až.......ale tak hadam sa uvidime, ak ťa nevezme načas... 😉

wolfskinka
26. júl 2010

@orsulka no dik, radsej nech spinka, ale zatial to nevyzera na spanie ... uvidime, ci ho tatino uspi

orsulka
26. júl 2010

@wolfskinka a dikes za fotky moja....tatino tak je spokojny s malým na rukách.....pomáha ?????

wolfskinka
26. júl 2010

@orsulka hej pomaha, nakrmi z flasky, ohrieva mlieko, vyvara flasky a cisti pokadene plienky predtym ako ich dame do pracky, ponosi, odgrgne a aj uspi, niekedy mne nezaspi ale jemu ano, akurat neprebaluje a neoblieka, aj pri kupani pomaha, a uz chodime aj kocikovat, ale sam si s nim este netrufne, lebo je umrncany, snazi sa veru nas tatino

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre