Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
23. jún 2009

orsul joooj keby si mala pravdu minule mi aj ocino povedal za o par mesiacov ho budem stiskat stastnejsia vies on citi ako sa trapim 😒 a ja mu na to myslis a on ja to viem 😉 bolo to mile 🙂

wolfi neboj uz som aj prsty vopchala do plienok pokakanych 😀 to bolo?

wolfskinka
23. jún 2009

vcera bol milucky a dnes z neho vyliezlo toto ... no uvidime aky bude v skutocnosti .. doslovne to tak povedal, ze sa chcem objednat kvoli detiskam .. no co uz ... sa mi to zdalo nevhodne ale co uz

kiara15
23. jún 2009

wolfi ano aj ja by som bola asi zaskocena 😒

orsulka
23. jún 2009

tažko nám niekto uzná čo podstupujeme, pokial si tym niekto neprejde sam, ale jemu nejaká blízka osoba....lebo tieto pocity a postupy, to sa ťažko chápe... ale taký akupunktátor...tak ten by snad mal čo to o každej činnosti vedieť...no nie??? je tam na to aby pomahal v akejkolvek situácii, a k tomu sa aj patrične vyjadroval.....možno je zástanca toho, že len ludia s nevliečitelnymi chorobami maju nejake problemy.. 😠

orsulka
23. jún 2009

wolfi...a mala si mu odpovedať, že: "niee, to nie som ja...ja som o vassich "detiskách" nič nevravela...!!! 😀 😀 😀 😀 "

wolfskinka
23. jún 2009

obeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddddddddddddddd

vsetkym dobru chut prajem

orsulka
23. jún 2009

dakujem..aj ked som už po.....aj tebe dobruuuuuuuuuu 🙂

katy7
23. jún 2009

no babky, tak som sa dobre zasmiala, ked som vas teraz docitavala 😀 😀 😀

wolfi kasli na dr. kazdy ma nejaky prejav aj ked tie slova niekedy vyzneju totalne nemiestne 😠 , ja napriklad ked som chodila ku Krajkovi, ked este nebol Helios o on ordinoval v nemocnici v MT, tak mi robil nejake stery a ked som prisla po vysledky, tak mi povedal "mate tam nejaky boldel, musime s tym hnusobstvom nieco robit" to az ma cuklo, citila som sa velmi neprijemne a potom ked som chodila za nim uz dlhsie som zistila, aky je to fajn clovek 🙂

orsulka fakt teda zaoberat sa vsetkymi okolnostami je neunosne, sak by sme sa zblaznili

cikyta
23. jún 2009

Ahojte.
Wolfi-Dicinke to višlo na druhý šup.

kamka17
23. jún 2009

ciky...ahoj, pozdravujem Silvinku 😉 😉

wolfi, čo ty chceš psa...veď si spomínala že máš alergiu na srsť...a také veľké zviera v byte...to si ani neviem predstaviť...a my budeme ma ť potkana...na stráženie, lebo sesterka aj s celou rodinou idú na dovolenku a nemá zvieratko kto strážiť...tak sa teším... 😀 😀

wolfskinka
23. jún 2009

ved ja si z toho nic nerobim ... len mi to pripadalo trosku nevhodne ... xixi ale inac v pohode, obraz si urobim az ked ho zazijem na vlastnej kozi a pre kazdy pripad beriem muza so sebou ... xixi

kamka chcem .. ale jasne ze nie do bytu tak maximalne plysoveho ... ale do chalupy budeme mat a alergicka som len na urcite druhy na take co plznu a maju mastnu srst

finelka
23. jún 2009

wolfi 😀 jemine to uz vacsieho psa si si nemohla vybrat co? 😀 tak v tom pripade davam za pravdu tvojmu drahemu, prepacccc 😀 , nestacila by ti v byte nejaka civava alebo yorkshir? 😀

kamka potkana??? 😕 tak to ta obdivujem to by som nezvladla asi 😀 mala som sice kedysi morcata, ale potkan, nooo neviem neviem ked si ten chvostisko predstavim a este nebodaj keby mi usiel 😀

wolfskinka
23. jún 2009

finelka uhadla si nestacila ked mne sa strasne lubi bernardyn, ale ked raz budeme mat dom za par rokov tak urcite tam bude nejaky velky pes

finelka
23. jún 2009

no hej no do domu to uz ano 😉 my sme sa prave prestahovali pred pol rokom do domu z bytu, ale psa zatial nemame, no zrovna kusok od nas byva jeden bernsky salasnicky 😀 ten by sa ti pacil 😉

wolfskinka
23. jún 2009

no to verim ... ale bernardyn viac ... moj muz hovori ze tomu budeme zradlo nosit furikom a hovna vyhadzovat hlinikovou lopatou ...

my chceme zacat stavat buduci rok

aduska222
23. jún 2009

Ahojte

teda baby, Vy ste sa dnes prepísali až do filozofickej roviny. Neviem či budem veriť na spln ale v každom prípade vsádzam na leto . 😀

wolfskinka
23. jún 2009

aduska no kazdy na nieco ine .. dnes su tu debaty na vselijaku notu 😀 😀 😀

aduska222
23. jún 2009

Wolf som si všimla

Inak ja havka nemám ale tiež chcem - no tiež až bude dom ( ja by som aj prijala hneď ale moj drahy nie.

wolfskinka
23. jún 2009

aduska tak sme na tom rovnako 😀

aduska222
23. jún 2009

Baby viete mi niektorá poradiť kde najdem nejaké info o uhradách IVF zdravotnou poisťovňou? Lebo som sa na to informovala v heliku a dali mi aj cenník ale nespomínali, že by poisťovňa uhradila len polovicu. Skor som to pochopila tak, že poisťovňa to hradí celé a ja si platím len tie lieky a v prípade nutnosti sa dopláca za mrazenie a za tú náročnejšiu metodu

wolfskinka
23. jún 2009

aduska na tom cenniku co ti dali v heliose na 1 strane je co hradi poistovna a na druhej strane je kolko platis ked si samoplatca

tija28
23. jún 2009

ahojte bambulky 😀 😀 😀 ..................takze dnesna navsteva heliku dopadla negativne, ale ja som to ocakavala, takze nie som sklamana 😉

nakoniec sme sa aj s mojim muzikom rozhodli, ze predsa len skusime aj to posledne tretie IVF-ko, ale az niekedy v januari...........takze wolfi, ak to dovtedy nestihnes, tak mozno nakoniec budeme aj spolu tehulkovat 😀 😀 😀

toto posledne ivf-ko budem brat uz istotne sportovo, ze ako pride, tak bude.........ale ak mam byt uprimna, uz mam aj pochybnosti o tom, ci sa to aj do tretice podari, lebo ved predsa dva-krat to nevyslo - takze pri tomto ivf-ku budem uplny realista 🙂 🙂 🙂 a len realista 😉 😉 😉

inak baby, tie ktorym sa to nepodarilo ani na druhy-krat...............uz teraz vas viem plne pochopit aj ja, o com to je tie pocity, pretoze kym som isla este do tohto druheho - brala som to len ako opravnu skusku po prvom, ale teraz ked idem do tretieho - teraz uz ide naozaj do tuheho veru - a teraz to chce uz aj poriadnu davku nielen odvahy a energie, ale hlavne stastia 😉 .........takze vsetky, co skusate viac ako druhy krat, viem presne co citite, pretoze toto su uplne ine pocity a drzim vam vsetkym palceky, aby sa to ci uz na 3,4,5,6,7,8....krat podarilo................lebo na toto uz treba len pevne nervy 🙂 🙂 🙂

lucula73
23. jún 2009

tijka ☹ ☹ no ty si veľmi silná žena,musíš veriť,že ten tretí pokus bude pre teba ten úspešný 🙂 a možno sa stane zázrak a žiaden tretí nebude 😉

dnes som čítala v EMME,že jedna pani ,teraz má už 52r.,bola 13.krát!!!!na umelom oplodnení,nepísali,čo za cykly to boli,no som si teda pomyslela,klobúk dolu.....nakoniec si adoptovali dievčatko a je šťastná a spokojná...

tija28
23. jún 2009

lucula - ja sa snazim byt teraz uz hlavne len realista, pretoze uz teraz viem, ze je to beh na dlhe trate 😀 😀 😀
.................no a ta zena, co to skusala az 13-krat ...........to mi normalne chvilku trvalo, kym som tu informaciu vstrebala 😉 sila fakt 🙂 🙂 🙂

lucula73
23. jún 2009

tij a ačo robíš?palacinky nie? 😀

tija28
23. jún 2009

lucula - som sa az teraz vratila domov.................sme sa flakali po vonku s muzom..........a som taka utahana, ze si dneska veru pekne vychutnam este teply kupel, pivko a relax 😎 😎 😎.........a skoro dva mesiace sme nesexovali, tak som to snad este nezabudla, hihiihihi 😀 😀 😀

lucula73
23. jún 2009

tija 😀 😀 no to sa hádam nedá zabudnúť,ale aspoň si to riadne vychutnajte,júúúj,my tiež máme pauzu,nadlho,mám strach,nech dačo nepokašleme 😒

tija28
23. jún 2009

lucul - Ty len pekne tehulkuj...........a hlavne sa netrap v tej praci a supni sa uz na PN-ku, lebo drobec potrebuje teraz vela spinkat, papat, a vegetit, aby pekne rastol - tak nato nezabudaj 😉 .......a ved v Tvojom pripade sex bol, teraz chvilku sice nie je, ale isto este bude 😀 😀 😀

lucula73
23. jún 2009

tija - počkám do piatku a uvidím,ak bude všetko tam,kde má byť,tak asi sa dám vypísať,lebo cez obed mi začalo byť zle,no pracuj a tvár sa,že ti nič neni....nechcem im to ešte povedať...

tija28
23. jún 2009

lucula - o.k., ale od piatku nes si uz len na PN-ke...............to je rozkaz 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre