Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
22. sep 2009

komarik ahoj, nepovedali veru,ja sa nejak stále bojím...ale na budúci týždeň po tom sone ak bude všetko ok tak jej to povieme... 😉 no asi pred dvoma mesiacmi sa pýtala,že prečo máme štyri háčiky na uteráky a sme len traja 😀,vtedy som jej povedala že možno raz bude mať aj súrodenca a ona na to...že tak tomu už naozaj neverí,normálne sme s mm nechápali 🙂

komarik
22. sep 2009

lucula, a prečo tomu malá neverí. Chcela by som vedieť ako si to vysvetľuje vo svojej hlavičke 😀

lucula73
22. sep 2009

komarik - no to by som aj ja veru rada vedela,asi preto,lebo vidí,že vačšina detí má súrodenca a ona má už 6 rokov a nič...neviem,hoci sa nikdy nepýtala,že prečo je sama...však uvidíme,ako zareaguje...

orsulka
22. sep 2009

bola som pri brane za maminkou niečo zaniest........no roboty viem, že pocka..... nie je predsa zajac, neutecie....

komarik , lucul......ahojte

orsulka
22. sep 2009

lucul...tak aj ja som zvedava, ako na to mala zareaguje.....

jasi pamatam svagrovcov.......synator mal 14, ked sa rozhodli pre dalsie babo.....ked mu to povedali, tak zareagoval že : a to Vám je načo treba!! 😀 😀 😀 😀

zbinka
22. sep 2009

dobre ranko heliosacky,,,dlho som tu nebola a teraz vas citam a neverim vlastnym ociam,,,,jej,,,,,

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zbinka
22. sep 2009

domika caka dvojicky,,,no teda,,,super blahozelam ,,,ani som nevedela ze je tehu
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucula73
22. sep 2009

zbinka no ty si tu pekne dávno nebola.....a ešte nevieš,čo to bude? 🙂 ako sa máš?

kiara15
22. sep 2009

pekny den vsetkym tak hlasym ze som uz lepsie na tom ako vcera choroba je na ustupe sice hlas je este hrozny ale inak sa da!!! 😒

komarik tiez si myslim 😉

domi pekne brusko vyzera to tak ako mzuzka hovorila 😀 😀

orsulik lucul wolfi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

romy01
22. sep 2009

ahojte, to je fakt srašne zlaté tie reakcie tých starších súrodencov, že? Keď sa pred 3 ma mesiacmi narodila švagrine dcérka, tak Alex - ich syn má 7 v nemocnici, keď ju prvý krát uvidel povedal - Oci poďme kuknúť vláčiky. HAHA boli z neho mrtvi- akosi sa jej zľakol, ale dnes už mame pomáha prebaľovať 😀

kamka17
22. sep 2009

zbinka...ahoj, asi sme ťa telepaticky privolali, akurát včera či kedy ťa kočky spomínali...ako sa máte? chodíš do práce alebo si domka ?? napíš čo nové

surviver
22. sep 2009

Ahojte Helinky 😵

domika,pekny domček a možno aj pre dvoch drobcov 😉

lucula,ten vytok mam aj ja,ale hlavne rano,je to skor take vodnate,niekedy bielšie a niekedy viac do žltkava..tiež dufam,že to nie je nič važne....

kiara to prechladnutie,to je asi nejaky "bonus" pri stimulaciach,lebo ja som bola tiež chora a to som predtym bola malokedy, a aj ked to tu tak čitam,tak strašne vela kočiek chyti nejaky virus pri stimulke..vtedy mame oslabenu imunitu...ale držim palce 🙂 ,bude dobre...

romy01
22. sep 2009

baby Vážne asi každá čo tu čítam a aj na iných témach má pri stimulke nejaké teplota a prechladnutie - snáď je to OK. 🙂

kiara15
22. sep 2009

suriver diky si ma trochu upokojila lebo pred tym mi nic nebolo a teraz sa normalne prekonavam 😉

romy hadam to bude ok 😒

zbinka
22. sep 2009

caute babenky,,,ja som doma,,,no prerabame dom,,,takze pracujem,,, 😀 😀 😀 teda ked vladzem ,,,ked nie spim, nejak nestiham net, sem tam pozriem temu dvojicky,,,a idem unavena spat, no ked som vcera nmohla zaspat, tak som nazrela aj do heliosu a co nevidim,,,nejak sa to tu rozsuplo,,,som taka stastna, ze mam spolubojovnice
mam sa fajn, ranne nevolnosti s 12tyzdnom polavili a uz si uzivam tehulkovanie a tesim sa s kazdeho kopanceka, co mi drobci ustedria, citim to tak krasne a intenzivne,,,co v brusku mame este nevieme, no su strasne zivi a stale na sone neposlusny, ze myslim, ze chlapcov,,,no mne je to uplne jedno, len nech su zdravucky a dotiehneme, to cim najdlhsie spolu,,,,,ked sa dozviem, hned dam vediet,,,6.10.idem na sono, napisem co sme tam uvideli,,,inak pohodicka pohoda, aspon zatial, a snad aj testy su super, drzte prsty vo stvrtok nam daju vediet.uz tu budem castejsie slubujem,,,myslim na vas vsetky aj ked nepisem,,,no uz sa polepsim,,,,,a DOKYMU v heliose prajem len to naj aj celemu kolektivu a nech sa im dari stale tak dobre ako teraz,,,su to uzasny ludia,,,,
pekny dnik vsetkym babulam a aj detickam v brusku,,,byt tehulou je uzasneeeeeeee
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT snad bude dost prevsetky,,,,xi xi xi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
22. sep 2009

zbinka............drž sa 🙂 🙂 a dik

romy01
22. sep 2009

zbinka, ďakujeme, krásne si to napísala a teším sa s tebou 🙂

domika9
22. sep 2009

jaj žienky nestrašte ma ešte to nieje iste zbina že budu dva to len včera sa doktorovi niečo pozdavalo takže musím čakať dlho predlho cely mesiac aby som sa dozvedela naš počet 😉

a zbinka pridi nas pozrieť častejšie 😉

zbinka
22. sep 2009

jaj nevadi,,,aj tak som rada, ze v PP nova tehulka,,,blahozelam, musime niekedy na kavu spolu,,,hm, co ty na to???
😀

domika9
22. sep 2009

no musíme niekedy zajsť 🙂
ale inač je vas tu dosť ktore ste cca 18-19 tt ste sa dohodli?

domika9
22. sep 2009

neviem teraz že ktora kočka sa tu pytala navytok tak u mna to bolo asi od 5-6 tt a od vtedy sa len zhoršuje

domika9
22. sep 2009

romy a to je vporiadku že ma skoro každa baba počas alebo po stymulke teploty a prechladnutie vtedy maš totiž vplyvom všetkych liekov potlačenu imunitu (viem to od kamošky čo bola tiež na ivf ale ona chodila do košíc a po tom čo jej vložili bola chora aj skoro všetky baby čo pozna ona ) takže myslím že sa nemusíte bať

domika9
22. sep 2009

a to teraz som tu akože sama? tak si idem povešať pradlo a dať ešte prať pokial sa vratite asi z obedu 😀 😀

komarik
22. sep 2009

domika, nie si sama ale asi budeš. Musím ísť variť. A ten výtok si ešte užiješ. Bude to horšie a horšie. Niekedy mám pocit ako by som pustila vodu z vodovodu a niekedy sa mi robia aj bublinky. Bože, teraz sa aj červenám. 😲

komarik
22. sep 2009

zbinka, máj a jún boli asi veeeeeeeeeeeeeeeľmi plodné mesiace ale dúfam že aj jeseň bude plodná.

zbinka
22. sep 2009

no to veru, vsetky moje zname su tehu, plus minus ako ja,,,popradska nemocnica bude vo februari a marci praskat vo svikoch,,,,,a stretneme sa tam vsettky zname,,,,tlacit budeme spolu a hufne,,,,xi xi xi

uz keby to bolo,,,,,no uzivam si tehu,,,len nech sme vsetky v pohode a zdravucke a babetkam v brusku, nech sa paci cim dlhsie,,,aj ja uz idm dovarit a jest,,,dvojicky su hladne,,,,su v presile, musim posluchat
rano uz o siednej dostali chut na krupicnu kasu,,,tak som musela varit a jest,,,,mnam dobra bola, maju vkus,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-
D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domika9
22. sep 2009

no ja som už dovarila moju dlho planovanu plnenu papriku kedže v nedelu sa mi zmenili plany tak prišlana rad až dnes 🙂 ale je faaajna

domika9
22. sep 2009

zbinka a ideš rodiť v Poprede ? lebo ja som na važkach neviem sa rozhodnuť medzi popradom a kežmarkom

včera ako som bola u doktora tak sestrička sa s nim rozpravala že nejaku babu posielali už pred dvoma týždnami že ide rodiť a oni junechali ležať ešte 9dni tak neviem aj v teme porod v poprade alebo kežmarku jejna baba napísala že jej doktor odporučil kk koli cisarskemu rezu vraj v pp by ju nechali trapiť sa a v kk to vyriešia hned tak neviem
počula som dobre aj zle aj na jednu aj na druhu nemocnicu ale je fakt že v pp to už poznam su tam super dr. až na par z nich tak fakt neviem

domika9
22. sep 2009

ale ked ty spravíš s kamaratkami prieskum tak mi to potom možeš zvestovať a podla toho sa rozhodnem 😀

domika9
22. sep 2009

kamarik nestíham chodiť pod sprchu ale čo narobíme ked ležím že nemam nič na praci tak je to trošku lepšie ale ked mi niekam treba ísť a stojím alebo sedím tak je to hruza no nič ine neostava len si zvykať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre