Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
10. aug 2010

mas ju mat tak citaj 😀

cikyta
10. aug 2010

No dostala som ju. STOP. Čítala. STOP. Odpísala. STOP. 😀

brmbolcek
10. aug 2010

prijala som odpoved STOP 😀 😀 😀 , vsetko ok 😀 😀 😀

nejdete vonku so Sisou ???

brmbolcek
10. aug 2010

lucim sa idem pozriet nasich 🙂 🙂 🙂

zelam krasny zvysok slnecneho dnika a lenosenie po dobrom obediku a pracujucej inteligencii nech to co najrychlejsie ubehava 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

pa pa 😀 😀 😀

kamka17
10. aug 2010

@brmbolcek celý byt na bielo...pôvodne som aj uvažovala nad farbami, ale nakoniec to vyhrala biela, lebo myslím, že je s tým najmenej roboty a prípadné dodatočné zatieranie je tiež bez problémov...a však farebná je sedačka v obyvke aj v kuchyni, tak tak...a ja som taký pako, že najradšej sama si upratám...síce človek sa narobí, ale aj sa odreagujem pri fyzickej robote a aj dobrý pocit z vykonanej práce mám 😀 😀 😀

@orsulka ty si môj človek...tiež huby v praženici nemusím, ale drahý má ich rád, tak prečo mu neurobiť radosť 😉 😉
mňa predvčerom pobavila moja mamina...tiež mi večer volala, že boli s tatkom na huby a spravili preženicu...aj mi vymenovala všetky, čo zjedli, že teda keby niečo... 😀 😀 ale teda nič sa im nestalo, lebo včera sa mi zas ohlásila, že jej odišla chladnička... 😅 😅

cikyta
10. aug 2010

@brmbolcek Pôjdeme von.Už mi hodinku spí,tak sa každu chvilu zobudí a pôjdeme het.

cikyta
10. aug 2010

@kamka17 Malujete??? Nejak mi to tu uniklo 😅

komarik
10. aug 2010

ahojte, želám pekný deň.
Vidím že spomínate hríby. Môj drahý bol tiež ráno a tak som mala o prácu postarané. Ale už sa sušia nie len hríbiky ale aj 2 práčky prádla. A kuriatka sa povaľujú v omáčke k mäsku 🙂

cikyta
10. aug 2010

Ahoj Komarik...
No veru,citim až sem tu vonu 😉

wolfskinka
10. aug 2010

@cikyta dakujem, no uvidime, v nemocnici hovorili ze sa nema menit na co je zvyknuty, ale toto by malo pre neho byt lepsie

kamka17
10. aug 2010

@cikyta hej malujeme, lebo však bábo treba do čistého doniesť a tie biele steny už teda veľmi biele neboli... 😅 😅 aj keď drahý ma presviedčal, že jemu sa zdajú dostatočne biele...i keď je všeobecne známe, že chlapi všetko vnímajú inak ako my 🙂 😀 🙂

sa mi zdá, že sme sa s tými hubami dohoadli...ja sa chystám dnes hubovú omáčku robiť 😅 😅

wolfskinka
10. aug 2010

no hriby mnam hned by som si dala, a este radsej ich isla zbierat, ale tento rok sa tej radosti asi budem musiet vzdat, jedine ze by som na hriby isla s kocikom ... Matej dospava noc tak idem zehlit plienky kym sa da

surviver
10. aug 2010

@wolfskinka no tak to je fajn,že sa už mate lepšie,a snad vam to antirefluxne mlieko pomože 🙂 ,lebo aj nam ho doktorka odporučila skrz ten reflux,ale maly vypil len 5 fliaš a tak ho zapieklo chudaka,že som sa naštvala a viac som mu ho nedala,bolo take huste,že ani cez flašu skoro netieklo....tak sa opatrujte a hadam na dalšie stretko ho prideš ukazat 😉

surviver
10. aug 2010

@brmbolcek no my teraz doobeda vonku nechodime,lebo malemu sa v športiaku moc nepači a aj začal doma lepšie cez den spavat,tak by nam vychadzalo chodit vonku okolo 12.00 a to je najhoršie slnko ak je teplo,takže my teraz len podvečer špacirujeme a to s aj s tatkom,ale brazdime bulvar a namestie 😉

komarik
10. aug 2010

@ciky, pošlem ti trošku 😀
@kamka, tak dobrú chuť.... 🙂
@wolfskinka, som rada že sa to už ukľudnilo a malý je už viac v pohode 😵
@surviver, ako sa máš?

domika9
10. aug 2010

@kamka17 no aj u nas sa vždy musím velmi napresviedčať aby sme malovali a ja by som pritom tak rada aj samy by som pomalovala a každy rok minimalne 2x ale mm že najskor až o 5 rokov a podobne a pritom ta naša kuchyna vyzera už strašne ale musím čušať 😅

orsulka
10. aug 2010

chvala bohu, že my mame vymalovane... 😀 😀 😀 😀

domika9
10. aug 2010

no jo no 😉

zdenka.valkova
10. aug 2010

baby dakujem za podporu 🙂

zdenka.valkova
10. aug 2010

@bobik77 a ako dopadli vysledky z krvi a kolko si po ET

cikyta
10. aug 2010

@surviver Viem,o čom hovoríš,že sa malemu nepáči v kočíku 😀

Aj my máme vymalované a už aj oškriabane,obuchane a to sme malovali pred 5 mesiacmi 😀

@zdenka.valkova Sme tu od toho všetky vzájomne 😉

kiara15
10. aug 2010

pekny vecer vsetkym a vsetky zdravym no ja uz mam aj predoperacne zasebou ale dufam ze este helios bere na vedomie do 3mesiacov???lebo som si ich spravila nadcas 😉 nech mam potom pokoj 🙂

a predstavte si bola som na preventivnej u zubka a ja nemam kaz ani som tomu nechcela verit zase o rok jupiiii?? 🙂 🙂 🙂

zlatanka30
10. aug 2010

kiara ty si sikulka ja idem na odbery 27.7 .na predoperacnom si bola v pd??

lucula73
10. aug 2010

@kiara15 ahojček..tak super,zase o krôčik bližšie 🙂

cikyta
10. aug 2010

@kiara15 ja som v živote neodišla od zubára s tým,že nemám kaz 😀 skôr som odchádzala od zubára a zubár si utieral ruškom spotenu tvár so slovami:
-Bože,ja fakt neviem,čo s vami.Je to katastrofa. 🙄

A super,že už máš predop.za sebou.Aspon máš behačky z krku a teraz sa sustrediť a behať už len Helík a domov 😉

kiara15
10. aug 2010

@zlatanka30 ja zacinam zaciatkom septembra len ideme na dovolenku tak preto si to robim dopredu a na ake odbery ved 27.7uz bolo???
@lucula73 veru ano ale dufam ze mi budu platit predoperacne lebo minule mi platili ze 3mesiace toleruju 😒
@cikyta ved prave ani ja som od zubara takto neisla taka natesena vzdy boze zase tam ponachadzal ale teraz neviem co sa stalo??asi uz videl ze ma dost potrapil tak tento rok mi da pauzu 😉 😉 😉

cikyta
10. aug 2010

@kiara15 Takže máš dosť vápnika,ked máš OK zubky,to je dalšie dobre znamenie....bábatko ho bude velmi vela potrebovať 😉

domcek
10. aug 2010

Pekny vecer babulky,
Nasa krasnka uz konecne hajka no som zvedava do kedy.
Pozdravujem stimulky, tehulky, maminky.
@surviver nasi si to akosi vymenili Stellke sa nepacilo vo vanicke a Timurkovi sa nepaci teraz v sportiaku, no su to teda potvorky.... 😀
Zubarov ani nespominajte...sice ja mam dobre zuby, ale vzdy idem k zubarovi pos.... 😅
No idem si uzivat pekny vecer s manzelikom konecne.
Inac dnes som robila konecne cinnost bez dietata......kosila som traaaavniiik som sa tak vyzivala.... 😝 😀

kiara15
10. aug 2010

@cikyta tak vies pri dcere sa mi hrozne pokazyli same sa mi rozpadali tak doky mi ich dal doporiadku a od vtedy chodim pravidelne sice sa ho bojim ako certa lebo ja a zubar to teda nie ved ked som tam sla ma 2krat prehnalo a aj to som vedela ze idem na preventivku 😀

cikyta
10. aug 2010

@kiara15 Mna prehána,ked mám isť na gyndu 😀

Domi ahojček 😉

Dobru nocku.Už omdlievam a čertík spí,tak bežím aj ja...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre