Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
21. sep 2010

@cikyta ahoj a ďakujem budem sa snažiť aby sa to podarilo nech už aj ja konečne napíšem aj dobrú správičku. 🙂

komarik
21. sep 2010

ahojte dievčence. Zdravím všetky a dúfam že ste v pohode. 😎
@jerryjanka, moje zlaté, tak aj ty si bola v nemocke? Ja tiež a za týždeň som tiež schudla. No keď sme prišli domov tak za 2 dni sa mi nazbieralo kilečko hore. Začalo mi strašne chutiť a stále by som len jedla. Viem že si veľmi schudla skrz nevoľnosti ale dúfam že teraz sa ti už bude vodiť lepšie. 😉

janicca
21. sep 2010

ahojte dievčence .... 😉 tak kde ste kto ??? 😉 ja potrebujem pomocť a vás tu net ....... 😖 tak dnes kontrola dopadla fajn folíkov máme tak akurát dosť si myslím a su krásne mi bolo dnes povedané od 18 a jeden bol už do konca 22 tak už mám zase v hlavičke katastrofický scenár že čo ak mi popraskajú do štvrtka .... 😖 no ja nie som asi normálna... 😅

@komarik a s tým priberaním ved ty máš predsa na to právo teraz papáte dvaja 😵 😵

@minka051 držím palce a dufam že aj ja ta za chvilu budem opluvať TV 😀 😀 😉

jerryjanka
21. sep 2010

@komarik tak sme si poležali naraz? tak ale hlavne že sme doma - kilečka sa nazbieraju mame ešte 17 týždnov pred sebou 😅

komarik
21. sep 2010

@janicca, ale také dobré správy 😵 . Úctihodný počet vajok a neboj, nepopukajú. Budú držať silou vôle. 😎
@jerryjanka, máš pravdu - ešte priberieme až-až 😵

minka051
21. sep 2010

@janicca nerob paniku 🙂 neboj folíky vydržia hlavne klud a žiadny stres, ja ti silno držím palce a teším sa na TV a musíš ma potom poriadne popluvať 😀 😀 Mne už mrcha dorazila tak od zajtra užívam lieky a UTZ sliznice mám 4.10.. a ak bude všetko v poriadku tak KET by mohol byť 8.10. 🙂

kiara15
21. sep 2010

@kuspitka veru krati ale nech uz am bombulku v brusku a bude si ju opatrovat 😉
@janicca neboj ved oni vedia co robia mne zvysili davku tak som ties trosku v strese co bude zajtra ja ratam ze opu v pondelok

kuspitka
21. sep 2010

@kiara15 neboj moja všetko bude dobre.
už sa teším ,keď napíšeš som tehotná....

kiara15
21. sep 2010

@kuspitka joj keby si mala pravdu tak som najstastnejsi clovek 😉 ale dufam ze to tak bude 😉

tija28
21. sep 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ...dneska je tak krasne, ze sa mi ani do prace nechcelo - tak som nesla 😀 😀 😀 ved aj zajtra je den 😀 .......akurat som spravila puding a sup ho zase lenosit.........este skocime s drahym podvecer vyvencit nasho chrustika chlpateho stvornoheho, ked je tak pekne a potom zase len lenosit 😝

..............@komarik a @jerryjanka - tak baby, ked som ja bola vcera na poradni, pekne ma tam sprdli, ze uz som pribrala 11 kil, no ale mne to momentalne vobec nevadi - sak priestoru na chudnutie budem mat potom az-az..................mne teraz tak velmi chuti jest, ze jem, co vidim a to v praci furt pobehujem, a aj tak priberam a priberam, xixi 😝 😝 😝

................a vy moje snazilky @kiara15, @janicca, @minka051......................vy uz cochvila budete pekne vsetky tri naraz tehulkovat - moc sa nato tesim 😉

cikyta
21. sep 2010

@janicca Nič sa neboj o vajíčka....................Nejazdi na koni,nezbíjaj zbýjačkou beton,neskáč na trampolíne,odpusti si cestu traktorom......a všetko bude tak,ako má byť.Cim zrelšie,tým lepšie. (inak tiež som mala jeden folík taký DOMINANTNY celý čas a stále mám také blbé tušenie,že to bola Silvinka 😉 .Aspon viem,že je z laveho vaječníka 😀

@minka051 Tak ti držím palce,aby si mala leto 2011 s bábätkom v náručí ! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@kiara15 Zahod všetky stresy,rátaj do 10,otoč tvár ku slniečku a HLAVNE vlož všetku dôveru do heliosu !!! Oni su machry a vedia najlepšie,čo robiť,kedy robiť atd.... 😉 Ved predsa všetko dobre dopadne ! Co ty nevieš ? 😉

cikyta
21. sep 2010

@tija28 Ahoj.Dobre si urobila,že si sa rozhodla využiť posledné tohoročné luče 😉 doma! A nejaké KG sa kašli.Jedz,čo ti chutí a hotovo ! To neješ ty,ale to malinké ! (ja som pribrala 20kg cez tehu a teraz? Vizerám,že trpím podvíživou) 🙄

tija28
21. sep 2010

@cikyta - vobec si ani neviem predstavit, kde sa na teba mohlo nalepit 20 kg, jedine zeby do oblecenia ? 😀

zuzika251
21. sep 2010

ahojte, nechcem vám moc vstupovať do témičky, keď ju máte takto rozbehnutú, no chcem sa s vami poradiť ohľadne heliosu, ak mi teda budete vedieť poradiť... ešte som v Heliose nebola, no nie som spokojná so svojou dr., proste od apríla sa snažíme, mala som v júni potrat, no neurobila mi žiadne vyšetrenia, len mi nasadila duphaston... zvažujem Helios, len neviem, ako vlastne fungujú, kto ku nim môže prísť, koľko sa platí a pod. poradíte prosím?

cikyta
21. sep 2010

@tija28 Mala som obrovské brucho,boky a stehná.Aj tvár som mala pribratu.(To bolo len jeden jediný raz,čo som sa sama sebe ozaj páčila.Dokonca aj pupáčiky z tváre mi vtedy všetky zmizli) 😀

@zuzika251 Je to verejné forum a každý,kto sem nakukne a prispieva je vždycký vítaný ! 😉 Máme rovnaký osud (helios) a tak vieme,o čom si píšeme... 🙂
Do heliosu si zavoláš, (ani tvoja gynekologička o tom nemusí vôbec vedieť.) oni si ťa cez tel.objednaju na pohovor aj s manželom.Zoberu ti pár krát krv.Mužovi hned spermie.(Teraz neviem,ale nás tuším 1.konzultácia pred 2,5 rokom vyšla 300sk)

tija28
21. sep 2010

@zuzika251 - len sa pekne objednajte do heliosu, oni vam uz vsetko vysvetlia, dohodnu s vami termin a mate velmi vysoku sancu, ze sa coskoro dockate dalsieho drobceka 😉 takze nevahaj, a volaj 😉

tija28
21. sep 2010

@cikyta - tak to ja mam to iste, stehna, boky siroke jak slak - a to som mala predtym nohy ako sparatka, no a tvar mam jak gulicku - si obcas pripadam jak marfa z mrazika - este tie orechy mi chybaju 😀 😀 😀

cikyta
21. sep 2010

@tija28 😀 neboj.....heliosove bábätká sa vždycky postaraju o to,aby ich mamičky rýchlo schudli 😀

zuzika251
21. sep 2010

@cikyta
@tija28 jej kočky, moc dík teda za radu, idem tam zavolať, ešte raz moc moc ďakujem.

cikyta
21. sep 2010

@zuzika251 za málo....držíme palce,nech všetko dopadne dobre a nech sa čo najrýchlepšie dočkáte surodenčeka pre synčeka. 🙂

janicca
21. sep 2010

@cikyta ty si úplne že super ty má vieš vždy ukľudniť!!! OK od dnes nejazdím na traktore,nezbíjam zbíjačkou...naozaj každá tvoja rada je nad zlato a treba sa jej vždy držať..... 😀 😀 😀 😀 pri tej 22 som spozornela a odrazu prestala počítať foliky to znamená že to bola si tá moja DOMINANTA s vajcami 😀

zlatanka30
21. sep 2010

ahojte.je tu niekde cikyta alebo niekto z martina???

cikyta
21. sep 2010

@janicca 😀

@zlatanka30 tu. 🙂

zlatanka30
21. sep 2010

chcem sa ta opytat,ci sa listky na mestsku hromadnu dopravu v martine kupuju v autobuse alebo kde???? 😒

cikyta
21. sep 2010

@zlatanka30 ano v autobuse 😉

zlatanka30
21. sep 2010

jaj dakujem si pomohla.uz mam dnes prvu vcielku v bruchu 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
21. sep 2010

@zlatanka30 gratulujem ku včeličke 😉 Takže vravíš,že tu bude dalšia tehulka na obzore? 🙂 Sa teším s tebou...

cikyta
21. sep 2010

@zlatanka30 Pôjdeš busikom do MT a potom hore na Ladoven?

zlatanka30
21. sep 2010

ano ,ak nebude moct ist so mnou moj mm.aky bus tam chodi myslim cislo???ja iba viem,ze je to konecna na ladovni

cikyta
21. sep 2010

@zlatanka30 má napísané že : Ladoven a je to také č.že 11,10,20...atd...a ešte chodia také že "martinské strely" a tie idu všetky smer Ladoven-tam totiž končia a su ešte lacnejšie.,ako busy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre