Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
1. feb 2010

krivka veru je 😉 a co ste mali aky problem??

kiara15
1. feb 2010

mzuzi snazim sa co mi ine ostava 15.2.idem do heliku podat ziadost a potom okolo toho augusta alebo septembra idem znova do toho 😉 vies boli to stale cloveka to mrzi a je ti to luto ale musim ist dalej a hadam tento rok s lepsim koncom 😉

brmbolcek
1. feb 2010

ups--- pomaly pomaly krivka- to je este skoro na termin porodu , to si myslim ze stanovia az ked budeme asi v tom 8tt, ja to este neviem este som tehulka nebola 😉
..ale mozno nam tu niekto poradi , dievcence tak ako to je ? 😉

mzuzka
1. feb 2010

kiarka, ja viem moja, ale do predu treba kukat. okolo maja chcem prist so svistami domov, tak sa urcite stretneme a pokvakoceme. ak im teda stihneme vybavit papier, pretoze 3.6. idem na operaciu, a to musim byt bezpodmioenecne nazad v London. ale verim, ze sa podari vybavit papiere a stihnem prist pred tou operaciou, lebo ponej nebudem moct lietat minimalne mesiac az 6 tyzdnov, povedal doki ☹

brmbolcek, zadaj si v nastaveniach poslednu menzes, kolko ti trva cyklus a ono ti to vyrata termin porodu. alebo ak to nechces zakriknut a nechces to mat este v pase, tak to hod do tehotenskej kalkulacky.

toto je dobra stranka celkom http://tehotenstvo.academy.sk/

brmbolcek
1. feb 2010

mzuzka - som si skopirovala to co si mi napisala a ulozila a skusim to az vtedy ked mi potvrdia srdiecko 😉 , si zlata dakujem, mna by to ani nebolo napadlo ako si to urobit , no fajn, ze si mi povedala...

inak to bude paradicka ist so svistami domkov v oboch rukach vajicka, a ozaj ked sme pri tych vajickach mas nadhernu sedacku FERRARI ... to by moj mmm velmi rad , to je u vas taka ???

leto79
1. feb 2010

ahojte baby,
vsetkym uspesnym blahozelam a vsetkym snazilkam ci cakatelkam drzim palce.
Objavila som sa tu, pretoze by som od vas rada pocula, ake mate s heliosom skusenosti, teda, ci nelutujete, ze ste si vybrali toto CAR, aky je tam pristup, ake vysetrenie vam robili, jednoducho vase skusenosti a odporucania.
Za kazdu opoved dakujem.

cikyta
1. feb 2010

Leto-zdravím! 😉
Takže idem v postupnosti odpovedať:
-Skusenosti také,že som tam absolvovala 2 krát IVF-ICSI a vôbec nič nelutujem.Znovu by som si ich vybrala.
-Nelutujem a nikdy nebudem.
-Prístup.Velmi priatelský a milý.Nemám pocit,že su to doktory(teda su,to samozrejme že ano)ale chovaju sa ako jedna velká rodina.Cítiť,že ich práca baví a nerobia to len ako povinnosť,povolanie atd...S napätím som tam prišla na 1.konzultáciu a z uvolnením odchádzala a vždy som sa tam tešila na kontroly,lebo ma dokázali neskutočne povzbudiť,nakopnuť,nabiť pozitívnou energiou-aj ked sme mali častokrát zlé výsledky.
To tak v skratke,lebo musím už ísť,ale k tomuto som sa musela vyjadriť. 🙂

cikyta
1. feb 2010

Baby-muž mi láduje malu Bebe dobrým ránom.Ja ho ... 😠 A ja že prečo v noci nespí!!!!Som ho vymákla!

leto79
1. feb 2010

ahoh cikyta,
dakujem, toto chcem pocut 😉

leto79
1. feb 2010

baby, ste tu niektora, ktora zmenila centrum a prisla do heliosu?

romy01
1. feb 2010

ahoj leto, uz neviem presne ktore ale zo dve kocky siu tu co presli z inych centier. Myslim ze najlepsie urobis ked sa objednas na konzultaciu do heliose. Ver ze nech sa opytas kohokolvek, nebudeme setrit chvalospevmi, a ver ze by boli opravnene no najlepsie je sa presvedcit. Helios v MT je vysoko profesionalny, maju velmi pekne prostredie a vsetok personal je velmi prijemny a mily .
Medzi zakladne vysetrenia patri hormonalny profilk a spermiogram. Potom je to test na chlamydie a este nieco, uz neviem co presne. Tiez mi robili ster, ci je vhiodne prostredie na krcku maternice - teda ci nemaju spermijky problem prebehnut na druhu stranu. Dalsie veci sa zistuju az na zaklade tychto vysetreni

romy01
1. feb 2010

a este nieco - konzultacie u lekara a zenske vysetrenia boli zdarma - resp su platene poistovnou, no za spg sa plati 500 skk.

zlatanka30
1. feb 2010

ani ja nikdy nebudem lutovat ,ze sme navstivili prave helios v martine.po prvej navsteve som odchadzala s pozitivnou energiou a silou ktoru som tak velmi potrebovala i ked ivf sa urcite nevyhneme a 12.2 ideme podavat ziadost .

leto79
1. feb 2010

dakujem baby za odpoved, to teda ja som pozitivne naladena z CARu neodchadzala 😅

orsulka
2. feb 2010

dobre ranko heliosacky ... 😉 neh Vam dnešny den vyjde co najpozitivnejsie ... 🙂 🙂 🙂

brmbolcek... Heno funguje ....myslim ako v práci 😀 😀 😀 alebo sa aspon tak tvari .-))))) sa mi vidi, že som ťa pobavila s tym menom ...hihihihih.....možno is ho nakoniec aj vyberieš 🙂)))))))

majkaa........tak to je krasne, že patrik a dva mesiace.....ja som ani nevedela, že sa narodil, ale som rada, že ste to dotiahli do uspesneho konca, že malinky je zdravučký a robi vam radost 😵 😵 džkajte sa a opatrujte sa 😵

krivka....aj ja ...aj ja...aj ja som z PD .... 😀 😀 😀 a nestresuj v praci...je tol en a len praca...potreujes aby male bolo nervne??????? 😉 😉 😉

ostatne pracantky, tehulky, stimulantky, čakatelky.....krásne ranko !!!! 🙂 🙂

kamka17
2. feb 2010

dobré ránko prajem všetkým 😎 😎

leto...pridávam sa k ostatným s pozitívnym dojmom z helíku...sú to fakt profesionáli, majú špičkové vybavenie a vedia, čo robia...a viem, že tija a lucetta prešli z iného CAR, teda tija tu už dlho nebola a lucetta chodila do blavy a bola veľmi nespokojná...však jej napíš IP

orsul ahojky moja, ako bolo na aerobicu??

kamka17
2. feb 2010

idem robiť kafe, dá si niekto??

a práve som sa zas trošku vytočila, lebo som sa dozvedela, že kolegyňa z materskej nastupuje do práce...malý má len 1 rok...a to chcela nastúpiť už vlani v septembri, len ostal vtedy nejaký chorý, tak ide až teraz pracovať...ako na čo si ho potom robili, keď si ju ten malý ani neužije...ty koky 😠 😠 😠 no ale aj takým ľuďom slnko svieti...

cikyta
2. feb 2010

Dobre ránko.Ako žienky? Co nove? Podme! Pýšte sa! Nech mám čo čítať sem tam pri odbiehaní 🙂

kamka17
2. feb 2010

servus ciky...no dnes asi babulky ešte pospávajú...nie ako my, ranné vtáčatá 😀 😅
ako ste dnes nocovali?? a drahému si žalúdok vyčistila za tie bebe keksy??

orsulka
2. feb 2010

KAMKA.....ahojček.......doooobre bolo, dnes svalovica na zadku......ale spokojna som .-))))) aj to, že drahy konečne v noci spal od 22-tej do 03,00 hod!!!!! rano ked som vstavala do prace, tak sa vital s usmevom a hned som mala krajsie rano .-)))))))))

s tym nastupom do prace - no to je rozne....moja kolegynka, ktorá mala druhe dieťa, tiež šla do prace už po pol roku malej, a nasla si opatrovatelku, pretože potrebovali peniaze, aby mohli splacat uvery, a vlastne mala aj zárobok aj matersku, co im velmi pomohlo..... akurat na ukor toho, že mala snou byvala len poobede a cez vikendy....takže dovody su rozne.... 😔

Cikytka.....takže dnes "dobre ranko" ????? a mysliš, že to, že mala večer papa BEBE dobre rano ma vplyv na to že nespí ??? 😕 😕 😀 😀 😀

kamka17
2. feb 2010

orsul...však bebe dobré ráno sa predsa tak nevolá len pre nič za nič tak...asi to má nejaké látky, čo ťa povzbudzujú a nemožeš spať...si aspoň ja myslím 😅

a som rada, že aj Ferinovi sa polepšilo, tak len tak ďalej, že na neho silno myslím, nech je čím skor v pohode...aby si ty mala čím skor pohodu 😉 😉

marta222
2. feb 2010

Ahojte dievčatá, aj ja som samozrejme tu - v práci. Práve som si objednala cez net hrniec Ultra Plus z Tupperware so 60 % zľavou, a len tak "brouzdám" po nete, nechce sa mi nič robiť. Ako som odovzdala tú uzávierku, som ešte akosi v šoku 😀 😀 😀 . Síce roboty je kopec, len to netreba preháňať, však? Idem si pomaly vytisnúť účtovné doklady za minulý rok...
Ozaj, kamka a teraz ako to u teba prebieha? Teraz picháš, do kedy? A potom bude čo nasledovať? A s tou kolegyňou sa netráp, veď ona zistí... Moja kamoška (slobodná mamička), keď sa jej malý narodil, tak pôvodne chcela ísť už po polroku do práce, veď ako samostatnej jej treba peniažky, ale veľmi rýchlo zistila, že to nie je len tak... Takže ešte je materskej a bude minimálne do 3 rokov.

cikyta
2. feb 2010

Ale nie.Kekse za to nemôžu. ☹ Proste je to moja tvrdohlava "býčica",ktorá má svoju hlavu,v ktorej výri jedno:
-Len nazaspať! (A ak hej,tak jedine vonku v koči,aby mi maminka vymrzla na kosť a nech je tak švanda!)

cikyta
2. feb 2010

Nooo kukám,že aj Ferino pekne hajkal.Orsul,čo si mu dala? 😅

marta222
2. feb 2010

Ahoj ciky... dnes ráno sa mi s tebou snívalo 😉 . Pekný deň ti prajem..

cikyta
2. feb 2010

OOO Marti a bola som oblečená? 😀

marta222
2. feb 2010

No, práveže, to si nespomínam - to nebolo dôležité. Ale, asi áno - stretli sme sa v nemocnici...

cikyta
2. feb 2010

Aha.No ja som len narážala na ten "včerajšok" 😅
Hej? A čo sme robili v nemocke?
Inak baby-nemáte predať taku malinku prilbičku???

cikyta
2. feb 2010

Dnes ideme o 1 na poradnu a ked neprídem tak "sedím".Sisa je samá modrinka ☹

marta222
2. feb 2010

Áno, ja viem, že narážaš na včerajšok 😀 😀 😀 . No, neviem, čo sme tam robili, ale boli sme tam spolu - boli tam mamičky s detičkami, ale aj s väčšími, čiže to nebola pôrodnica a zisťovali sme, že máme spoločných známych a nakoniec si mi povedala, že mám dieťatko približne vo veku ako je tvoje Silvinka.. A ja som ti na to: že bohužiaľ ja žiadne dieťatko ešte nemám. A potom mi zazvonil mobil, že: "Vstávat a cvičit.... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre