Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
8. máj 2010

no tijuš snad už dobre našťastie ho už bruško neboli klop klop klop
len sa ešte musíme okolo neho vela učiť aby sme pochopili čo nam chce prave plačom povedať lebo teraz len skušame všetky možnosti 🙂

wolfskinka
8. máj 2010

tija no aj ty budes ... po tolkych rokoch snazenia si to vieme inac vazit ako tie, co nevedia ako k tomu pridu, minule som videla jednu kocku asi 20 na lavicke, male mohlo mat max 2 mesiace a pivo v ruke a cigareta v hube, som mala 100 chuti jej jednu vypalit .... a moj muz tiez ...

domika9
8. máj 2010

wolfi si viem predstaviť 😒

wolfskinka
8. máj 2010

chudiatko dieta v rukach takych rodicov

tija28
8. máj 2010

domi - taky dvojtyzdnovy drobcek uz predsa isto vie, aky zazracny je jeho plac, a isto ho bude pouzivat velmi casto, ale to isto len preto, aby vas co najviac videl 🙂 🙂 🙂

wolfi - tak to si viem zivo predstavit - no v kazdom pripade, je to hlavne o vychove, socialnej situacii, vzdelanosti, a pod.........a to su veci, ktore sa daju doporiadku tak najblizsie v dalsom storoci 😒

wolfskinka
8. máj 2010

tija storoci ??? tisicroci ... a ani to nie, kedy ides na dalsie sono ????

tija28
8. máj 2010

no to mas veru pravdu................som to podcenila s tym storocim 😀 😀 😀 .........az 17.5. - dlha doba dovtedy 😉

wolfskinka
8. máj 2010

ja idem 17.5. k zubarke .... ☹ to je o tyzden v pondelok, tento pondelok idem na diabetologiu a v piatok na poradnu, sono a na kontrolu krcka a ten dalsi pondelok k zubarke ..no co ti budem hovorit horor, sami dr.

tija28
8. máj 2010

no ja by som ten pondelok 17.5. sla radsej k zubarovi (aj ked to je pre mna ta najneprijemnejsia navsteva) ako na sono - lebo mam take bobiky z toho, ze zubar mi pride ako prechadzka ruzovou zahradou 😀 😀 😀

wolfskinka
8. máj 2010

tijka neboj, vsetko bude dobre ... a bude bit srdiecko ako zvon a ozaj v albumiku som ennasla fotku zo sona, nedali ti ?

wolfskinka
8. máj 2010

mam pozehlene, okno v detskej umyte vdaka sikovnosti mojho manzela ... upratanu kuchynu a kupelnu, tak pekna sobota za nami a vecer pojdeme na terasku si sadnut na chvilku na pivko, nech si da, zasluzi si za to okno 😵 , zajtra ho caka dalsie v obyvacke 😀

tija28
8. máj 2010

wolfi - foto pridane - uz mozes urobit kuk 😀 😀 😝 😀 😀 ................a muzovi kludne dopraj aj dve piva - ved na chlapa je to neuveritelny vykon 😉

brmbolcek
8. máj 2010

bola som taka zvedava co a ako ste kocky dopadli, Tijuska robis mi velikuuuuuuuradosttttttttttttttt, foto sona je jasne je to tam krasne sa zavrtalo..... 😉 😉 😉 a teraz to pojde ako voda uvidis ako ti budu pribudat tttttttttttttttttttttt 😉 😉 😉 😉 , drzkaj sa 😵 😵 😵

orsulik- a ty ako , dufam ze vsetko v poriadku , daj nam vediet 🙂 🙂 🙂

Wolfi- to si mala tu znamu v heliku na sone ??? inak super spravy 20.7 fiha mozno ti ho este posunu, Matej sa pyta na svet lebo je uz zvedavy 🙂 🙂 🙂

krasny sobotnajsi vecer , zelame 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
8. máj 2010

tija ... krasne foto a o 10 dni bude zase vacsie 😵

brmbolcek ... nech tam Matej len pekne este zostane aspon do konca juna povedala dr., ale bol to super pocit ked sme sa tam objavili a ja nka valachova hned pribehla a objala ma, ze ake mam pekne brusko, pohladakala a aj teta embryologicka bola natesena, skoda ze tam nebol dr. gatova a ani krajka som nevidela bol na sale, istotne by sa potesil keby ma videl taku pupkatu 😀 , brmbolcek mne by sa pacilo 10.7. ... to ma moja segra narodeniny 😀 lepsie by sa to pamatalo 😀

mzuzka
8. máj 2010

ahojte, dnes som ani nemala vela roboty s citanim 🙂

tijus, nasmu riskovi zacalo bit srdiecko az v 9tt. + niake dni. ked uz bezne srdiecka biju, aj markove uz bilo tyzden (resp.tyzden pred tym ho natocili, mozno zacalo uz skvor) a risko mal take slabe ozvy ,ze to jednoducho na tom sone nebolo ani vidiet ani pocut. mala som uz posledny termin a potom by ma pripravili na termosono a redukciu. a vidis, rozbuchalo sa a doteraz tlcie ako zvon.takze ak aj nebude nic vidno, ziadna panika,ziadne strachy 😵 😵 a to som uz 2 tyzdne krvacala. ale bola som pokojna, proste som bola presvedcena o tom, ze je vsetko OK, od zaciatku 🙂 uz som aj vybavu kupovala dvojmo 😀 😀

brmbolcek ty stelesnena dobra nalada, ako to robis? ked citam tvoje pismenka, tak mam taku radost, ze aj zaabudnem aka som unavena 😵

wolfi, mna cakaju po navrate trhat vrchne zuby, resp. to co tam zostalo po 3 tehotenstvach, takze hlavu hore, zatat zuby a usievat sa na zubnika 😀 😀 boze ako nam to leti, len nedavno som citala ako sa chystas na stimulku a matej bude za chvilku na svete 🙂

ja som dostala prvy krat po porode mrchu, strasne teciem, jak derava pracka ☹ ked zoberiem na ruky riska ( ktory uz ma statocnych 6kg) tak to len tak clupne. ale som rada ze sa pred operaciou precistim aspon sa nebude mat co spustit po nej v lietadle. uz sa neviem dockat na SR, hlavne ten oddych, ziadne varenie, ziadne nahananie po uradoch, obchodoch, len oddych a anjelikovia. zostanem aspon 3tyzdne, aj viac, nech sa tu chlapi staraju sami 🙂

vsetky maminky a snazilky pozdravujeeeem a miminkam posielam pusinky.

wolfskinka
8. máj 2010

mzuzka no veru tak, este zopar tyzdnov a bude na svete 😀

tija28
9. máj 2010

dobry podvecer bambulky..............vidim, ze dneska ste si dali pauzu od konika...........alebo zeby vas aj slniecko vytiahlo vonku ?

zuzi - dik, ja dufam, ze uz o par dni budem pocut srdiecko - a keby aj nie, tak minimalne budem uz vediet, ze to ide u nas aj prirodzenou cestou a to ma povzbudi dopredu 😉 - ale stale dufam - bez prestavky 😉 ...........a Ty sa len pekne odmrchuj, nech Ti prejde operacia co najhladsie a najrychlejsie 😉

brmbolcek - dikes 😉

suzik77
9. máj 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
len som si vsimla tuto temu nahodou... Prispievam do inych...
Len okrajovo... aj ja mam bambulu vdaka Heliosu 🙂
Zdravu (az na reflux, ale ten pominie dufam coskoro), plnu zivota a velmi velmi peknu 🙂 Ale to uz je tatova robota, nie Heliosova.
Tak tym, co sa snazia a dufaju velmi drzim palce!!!! Nam sa to od uplne prvych vysetreni podarilo do polroka a spontanne.

Drzim palce!!!!! 😵 😵 😵

tija28
9. máj 2010

suzik - dik, ze si sa s nami podelila o Tvoje stastie a posielam pusinku Tvojej malej usmievavej princeznicke - a hlavne nech ste vsetci zdravi a nech sa vam dari 😉

wolfskinka
9. máj 2010

tijka ahojki .... no cez vikend to tu byva puste .... vidis zase ti 2 dni ubehli a za chvilocku ides na srdiecko ....

zlatanka30
9. máj 2010

tija 28 ty si z PD?

lucula73
9. máj 2010

zlatanka ahoj,ďakujeme 🙂 ...ako sa máš?pokračujete?kukala som v temičke a moc tam nepribudlo,,,chodíte do heliosu?

tija - ahojček tehuľka 😉

vms
9. máj 2010

všetkych vas zdravim,pridavam sa k vam"mame jednu princeznu,ktora sa ujala na 1x..,vdaka,a 1x neuspesne ivf v KE,1x Heliku,tak možno ešte skusime ,ked našetrime...želam nam vsetkym veela stastia..

tija28
9. máj 2010

wolfi - tak s tymi dnami to mas pravdu a cez tyzden to ubehne velmi rychlo, kedze pracovat musim trosicka aspon 😉
zlatanka - som z TN 😉
lucula - pekne zdravim dvojnasobna mamina - matusko poslucha ? 😉
vms - verim, ze onedlho pribudne k vasej princeznicke aj maly princ 😉

orsulik - myslim na Teba stale, drz sa nasa hviezda 🙂 🙂 🙂

lucula73
9. máj 2010

tijuš čauko,jasné že poslúcha,tak po svojom 😀 .

dobrú nocku,idem aspoň na chvílu spať,lebo hladoš sa čochvíla ozve 😠

wolfskinka
9. máj 2010

tak ja idem uz do postele, drzte palce na zajtra, idem na tu diabetologiu ... tak snad to dopadne dobre a maximalne skoncim s nejakou dietou

orsulik speci pre teba, drzkaj sa .... tfuj tfuj tfuj pre stastie

tijka no utecie ti to cez tyzden, ale setri sa, mas to odo mna rozkazom

vms vitaj v klube

lucul pozdrav matuska a ze mu matej posiela bzotek na dobru noc

dobru noc vsetkym ....

tija28
10. máj 2010

dobre ranko prajem 🙂 🙂 🙂

lucula - matusko ma dneska presne 4 mesiace..............ako ten cas len leti 😉

wolfi - Ty si sa nam pekne prehupla uz do 30tt, no krasa 😉 .........a drzim palce na diabetologiu, neboj dopadne to super 😉

kamka17
10. máj 2010

pekné ránko prajem všetkým 🙂

tijuš, zlato...neskutočne sa s tebou teším a ničoho sa neboj, keď už to tam raz je, tak sa isto nepustí a ani sa nenazdáš, bude ďalší svištík na svete...držkaj sa 😉

orsul...ceý víkend som na teba myslela, tak verím, že je všetko tak ako má byť a ako si tu všetky predstavujeme a že tento týždeň bude aj úspešný vklad...keď už sa to s tijou znova rozbehlo, tak by bola škoda na ten vláčik nenaskočiť 😉 veľmi veľmi držíme palce 🙂

tija28
10. máj 2010

kamka - ahojcek 😉 mas IP 🙂 🙂 🙂

lucula73
10. máj 2010

dobré ránko 🙂

tijka a- ahoj,a vieš že sme pekne spali,papali sme o druhej a spali do siedmej 🙂 ....
veru,letí to strašne,malý ma dnes 4mesiace a veronika v stredu bude mať 7 rokov....

wolfi - držím palce....

kamka - aj tebe to krásne pribúda,že 13tt... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre