Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
31. aug 2010

@cikyta ja som minule bola na pošte s malym na rukach a trebalo mi niečo podpisať a to prekliate pero nechcelo písať všade inde písalo len tak kde som sa ppotrebovala podpísať tak ani za svet ja som okrem toho lavačka a neviem maleho dobre držať na pravej ruke tak som ho musela na lavej +to nepísajuce pero mala si vidieť ten podpis sa čudujem že mi vobec dali balík 😀 😀 😀 😀 ved to sa hadam aj negramotny lepšie podpíše ako ja 😀 😀 😀 😀

kamka17
31. aug 2010

@domika9 ak tam na tej vašej pošte robia také herečky, čo sme tu minule spomínali, tak tie si hádam ani nevšimnú, keby si sa aj iným menom podpísala...pochybujem, že to nejako detailne overujú...a hlavne, že ti dali čo bolo treba...a človek v niektorých situáciách v sebe fakt objaví také možnosti, že sa sám sebe čuduje 😀 😀

cikyta
31. aug 2010

@domika9 😀 😀 😀 😀 😀 si to viem predstaviť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
31. aug 2010

tak babule volala pani doktorka z genetiky a to sma od seba, zlata....vysledky dopadli vyborne, skrining opat negativny, na downa mi vyslo tentokrat 1:700, a to druhe,tusim to NT 1:1700.......takže sa vytešujeme že fajne, a opat potvrdene.....vraj ak sa predsa len rozhodneme pre odber tak treba volat do utorka aby nas vedeli objednat......ale už je rozhodnute...žiadna amnio.... 😉 😉
vsetkym dakujem za sržanie palcekov....takže teraz sa pripravit už len na tu serklaž ... 😉 😉

orsulka
31. aug 2010

@kamka17 milačik, a nemas doma nejaky stary pohar co by si mohla šmariť o zem????? asi by to bolo lepsie ako držať nervy na uzde 😀 😀 😀

brmbolcek
31. aug 2010

@orsulka- tesim sa s tebou ze vysledocky suu fajn, hned je krajsi dnik 🙂 🙂 🙂 niet na to ked mas dobre vysledky 🙂
a serklaz zvladnes , ta ti pomoze a neublizi uz len ju prezit a fungovat dalej 🙂 🙂 🙂 vyplaty porobene ?

kiara15
31. aug 2010

@orsulka super spravicka tesiiim!! 🙂 🙂 🙂

domika9
31. aug 2010

@kamka17 ani nie ale na našej pošte je miesto pre ludi tak 1meter x 2metre a to si nevymyšlam fakt tam je takyto priestor nejaka akože diskretna zona tu nehrozi takže ak sa tam napchaju 3 ludia tak amen tma vzduch vydychany nonstop lebo tam nieje okno a ked ideš v čase podpory alebo soc. davok čiže vtedy aj mne chodia evríky tak naposledy sa normalne nadychneš pred obecnym uradom a potom až ked vyjdeš von no a pani poštarky veru niekedy im to celkom aj trva kym sa dokecaju ale zas nemožem povedať žeby to trvalo velmi dlho no raz tam už mm robil scenu to som bola ešte tehotna dychať sa nedalo iba nejaky poopičny vzduch po ožranoch ja až zelena no užas 😀 😀 😀 tak m či tam niekto je atd... tak hned nas obsluhovali 🙂

domika9
31. aug 2010

@orsulka a sa teším velmi tak už len nejaky ten steh a pekne vklude čakať doma v mikinke na babätka

a čo včera kupila si niečo? 🙂

kiara15
31. aug 2010

@zlatanka30 ja mam dostat na buduci tyzden v utorok alebo stredu uvidime 😉 😉 mozno do vtedy aj ty dostanes?? 😉 😉 😉
@janicca neboj nabuduce to zvladnes 😉 😉 😉

orsulka
31. aug 2010

@brmbolcek
@kiara15
@domika9 dakujem kuriatka moje 😉 😉 😉

kiari...ty este dovolenkujes ??????? alebo pracujes už ?????

@domika9 kupila som si, neviem asi som pisala už, ci nie???? ale mam bundu, 2x triko s dljym rukavom, a jednu podprdu 😉 😉
@brmbolcek tak dnes som bola v jednej firme urobit dochadzku...to je základ pred vyplatami......stvrok dalsia firma a tak postupne....vyplatky su hotove potom tak okolo 12-13 -teho každy mesiac .-))) 🙂 🙂

kiara15
31. aug 2010

@orsulka ja este dovolenkujem mam dovolenku 3tyzdne a potom pojdem na PN 😉 😉

brmbolcek
31. aug 2010

@orsulka- podklady musis odovzdat asi tak do 3. dna v mesiaci aby sa mohli spracovat do terminu vyplaty .... personalistika je personalistika 😉 😉 😉

domika9
31. aug 2010

@orsulka asi som prehliadla 😉

orsulka
31. aug 2010

@kiara15 takže o týžden začinas????? jupíííííííííííííííííííííííí🙂))))))

kiara15
31. aug 2010

@orsulka asi tak uvidime ako mrcha vsak vies aka vie byt protivna 😀

zlatanka30
31. aug 2010

kiara 15 no neviem,toto sa mi nejako nezda.v pondelok navstivim pana doktora a uvidime ☹ ☹ ☹

orsulka
31. aug 2010

@kiara15 jasne, začnes už v sobotu 😀 😀 😀

kiara15
31. aug 2010

@zlatanka30 preco ??co sa citis zle??
@orsulka myslis no ja som uz ratala skratenu mrchu podla pravdy by som mala dostat v piatok len ako mi zacali chodit tak asi utorok 😀 😀 😀 este musim stihnut tu moju liecitelku 😉 a teraz papam moju urodicku chili papriciek 🙂

cikyta
31. aug 2010

@orsulka CMUK! Ku krásnym výsledkom! JUPIKY 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janicca
31. aug 2010

@cikyta tak sms poslaná .....cica pica tak to už potom áno ..... 😀 😀 😀
@orsulka teším sa s tebou z výsledkou môžeš ďalej spokojne tehulkovať .... 😵 😵
@kamka17 to bude asi tým počasím čo sa týka tej nevrnosti....tak že ty už dovolenkuješ a potom šup PN a materská ? 😕 ty ale to strašne rýchlo letí 😉 a ja idem zhutnuť poslednu proveru ... 🙂 )))

lucula73
31. aug 2010

kuk 🙂

@kiara15 ahojček a vitaj domka.....tak ty si to dobre naplánovala.....a kedy asi začínaš? 🙂
@orsulka teším sa s tebou z tých výsledkov,super,že je všetko ok.... 🙂

moj mm šiel dnes s malým von a bol aj na pošte,to mi nepovedal a malého nechal vonku!!!!!!!!!! 😠 ,som myslela že ho zabijem.....že však som ho bol pozrieť.....skoro ma vystrelo ☹

a zdravím všetky dievčatká,aby sa nikto neurazil 🙂

janicca
31. aug 2010

baby a injekcie ste pichali vždy tu istu hodinu ? a či ? 😉

cikyta
31. aug 2010

@lucula73 ako psíka 😅 Ale záleží,ako daleko bol od neho a ako dlho 😉 Ved ho nekarhaj.
Ten moj skoro odtrhol Sise cez výkend prst.Má z neho kožku dole a plošticu krvavu ☹ Lebo nerozmýšla.Mala prštek v bicikly a on ju potiahol nech ide preč a nevsimol si to....tiež som mu nadala,no ked som mu videla ten už už uplakaný xichtík-nechala som ho.Ved on ozaj nechcel... 😠

@janicca ano.Rano medzi 7-8 pravidelne.

kamka17
1. sep 2010

@janicca jj snažila som sa vždy okolo 17.30 večer...no a veru tiež sa mi zdá, že sa mi ten čas akosi kráti a všetko sa akosi zrýchľuje 😕 😕
@lucula73 myslím, že to neurobil tvoj drahý schválne alebo si aspoň neuvedomoval, že to čo robí, nie je najlepšie, ale však si mu to patrične vysvetlila, tak už to nezopakuje 😉 😉

a všetkým pekný zas upršaný deň prajem... 😎

fopardi
1. sep 2010

ahojte aj my sme chodili do heliosu občas vas tu čítam tak som sa konečne aj zaregistrovala 🙂

fopardi
1. sep 2010

no a počasie je asi na celom slovensku taketo slnečne ba priam to ťaha k vode čo vy nato? 😀 😀 😀

kiara15
1. sep 2010

ahojte vsetky 😉 😉 😉 😉
@lucula73 mala by som buduci tyzden ak vsetko bude ako ma byt 😉 😉
@janicca ano pichala som si ich medzi 10a 10.30hod ale to si kazdy urci ako chce 🙂
@fopardi ahoj a vitaj medzi nami 🙂 🙂

lucula73
1. sep 2010

pekný deň želám 🙂

fopardi vitaj...... 😀

aj u nás otrasne,ale čo už narobíme,musíme sa zabaviť inak,ja som sa zabávala do druhej v noci s tou tortou pre maminu 😝
@kamka17 ved ja viem,že to neurobil schválne,ale rozmýšľať by mohol 😠

tija28
1. sep 2010

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂 .................no konecne je to tu - @kiara15 a @janicca, drzim vam vsetky palceky co doma mame, a verim, ze zachvilu budete tiez stastne tehule 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............a pekne budeme spolu

................ja som bola dneska v praci len trosicku - okolo 12-tej uz som bola doma, potom rychlo obed, husacia polievka, vyprazany syr so zemiakmi (dneska sa zmestili do mna az dva syry - toto kym ja potom schudnem, uffff) - no a teraz este musim umyt tu obrovsku kopu riadu v kuchyni a mozem stastne oddychovat, xixi 😀 😀 😀 😀 😀
..............vy mi tu sice frflete na toto krasne uprsane jesenne pocasie, ale ja toto sychrave rocne obdobie priam zboznujem a nic krajsie v roku pre mna nie je - takze toto objednane pocasie je pre mna priam okuzlujuce a dufam, ze vydrzi co najdlhsie - to je ina romantika, co ??? 😀 😀 😀 😀 😀
................zelam vam pekny dnicek a oddychujte pekne 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre