Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
8. okt 2009

dobre ranko 😀 😀

orsulik ahojki

janicca tu som a dnes ma uvidis aj v priamom prenose 😀 😀 😀 😀

lucula73
8. okt 2009

no baby,dobrý nápad....beriem,len to aby som už dnes začala upratovať 😀

wolfskinka
8. okt 2009

lucula kasli na upratovanie

romy01
8. okt 2009

dobré ránko babenky
lucul - 🙂 🙂 🙂 Bola zlatá tvoja malá 🙂 🙂 🙂 🙂 Sa usmievam ako slniečko ked si na to pomyslím.
mzuzka - haha to je smutna slovenska realita, sme chudáci v porovnaní s Europou
cafte orsulka , kamka, komarik, kuspitka a cikytka sa nam zas dlho neozvala

zuzanabb
8. okt 2009

dahra este nemame schvalene IVF od poistovne. Len minuly utorok sme podpisovali ziadost.

kuspitka
8. okt 2009

romy ahoj .co budete dnes porabat??

wolfskinka
8. okt 2009

romy no cafky ... ako dnes ?

ozaj ja uz mam prvy dekac za sebou 😵

kuspitka
8. okt 2009

wolfi to je super.ozaj pondelok ti prislo to za adopciu??

janicca
8. okt 2009

wolfi - jupííííííííííí už sa na vás teším bosorky 😀

orsulka
8. okt 2009

Za ma dnes stretko???????? ci co to citam????????????? 😉 😉 😉

wolfi...čaf...bola po tebe zhanka!!!!!!! kde sa flakas?????? 😀 😀 😀 a super, že dekac za sebou 🙂))))) ty más dlhy protokol??????

romy...ahoj moja .-)

lucul......fakt kasli na upratovanie!!!!!!!!!!!!!!!!

lucula73
8. okt 2009

roimy - veru,aj my sa na tom smejeme,najnovšie ho volá Marek,netuším,kde to zobrala,lebo doma sme to nikdy nespomínali 🙂 a včera vyhlásila,že ona sa s ním hrať s autíčkami veru nebude...

wolfi,tak super napreduješ,len tak ďalej.....a ozaj,aj mňa by zaujímalo,ako ste na tom s tou prípravou na adopciu???
to upratovanie som si rozdelila,dnes prezlečiem perinky,povysávam a zajtra poumývam a hotovo 🙂 😠

orsulka
8. okt 2009

luculka...správne zorganizovanie domácich prác je zárukou dobrej kvality, rychlosti a zároven pohodlnosti..!!!!!! 😀 😀 😀 😀 to jednoducho musiš vedieť .-)))))

Veronke to postupne bude dochádzať, ake vyhody pripadne nevyhody z bračeka bude mat .-))))) este vas urcite prekvapí nejdeným výrokom 😀 😀 😀

orsulka
8. okt 2009

kuspi....ahoj mamca .-)))))

lucula73
8. okt 2009

orsul 😉

kuspit ahoj už je lepšie? a už máte aj meno vybrané? 😕

minka051
8. okt 2009

Ahojte zdravím všetky 🙂 🙂

Tak som domka na PN a zajtra na kontrolu... Neviete prečo mám zas taký strach ☹ Dúfam že všetko bude dobré.

orsulka
8. okt 2009

minka...............ono to je asi take normalne...lebo sa miešaju pocity radosti a zaroven aj strachu...clovek aj chce veriť......ale aj sa v podvedomi objavuju útržky, že a co ked nie......hmmmmmm...vieme pochopit, každa sme si presli niečim podobnym..... ale jednoznačne to že VERIM!!!!!! musí prevládnuť vsetko ostatne....🙂)))
už len to, že napreduješ, stale pichas a stimulujes a netreba nic zastavovat a podobne .-))))) tak to je predsa super......
a zamestnaj sa domka niečim...čo ti je mile, alebo tak...aby si nepremyslala na d tymto....pomáha!! 🙂 🙂

kamka17
8. okt 2009

minka...ničoho sa neboj, sme silné ženy a nejaké zlé myšlienky nás predsa nepoložia, tak hlávku hore 😉 😉

orsul...áno , áno, máme dnes stretko, konečne sa nechala presvedčiť aj janicca..
a sobota o 16.00 ide bus, tak drž palce, nech presvedčím drahého, aby ma pustil 😉 😉 😎

orsulka
8. okt 2009

kamka...................ooooooooooooooooooooooooo......hihihihih...tak to by bola bomba.......a ostala by si až do nedele??????????? alebo by sa musela vratit domkov??? alebo ???? 🙂 🙂 🙂

domika9
8. okt 2009

ahojte tak som vas zbežne dočítala zase som mala brutal sny ja to nechapemvkaždom druhom sne sa vytačam do nepríčetna a strašne sa s niekym hadam tak neviem ale hadam drobecnebude nejaky zjedoš ☹
dnes od rana beham od okna ku oknu či nedorazilo ups lebo včera mi zvonili na zvonček ktory nefunguje asi 8 rokov tak som bola pre istotu ku tomu zvončeku nalepiť odkaz že zvoniť pri dverach 😀
a toma až včera napadlo že mi može prísť kontrola a ja budem toma trčať a neotvorím lebo budu cengať na nespravny zvonček tak dnes musím nariadiť aby ten nefunkčny z branky odstranili
ani do obchodunemožem ísť lebo čakam kedy príde novychadzku mam len do 12-tej tak hadam to nejako stihnem
lucul mala je zlata až sa mi slzičkaderie vpred aj mm sa velmi teší každy denmi hladka bruško a včera večer mi vraví že na ešte neobímal zlatík moj je pekne ked sa vie takto tešiť spolu so mnou

domika9
8. okt 2009

že nas ...

minka051
8. okt 2009

orsulka

dík za podporu.. No som síce doma ale nudiť sa veru nemám kedy .. stále je čo robiť...No žehlenie nieje síce záluba ale pustím si nejaký dobrý film a bude to šup šup ani nezbadám.. 🙂 🙂 A mala by som si asi začať navrhovať teda kresliť kuchyňu, lebo o chvílku to bude nutné. Potom navarím a uť slen budem lenošiť, ved na to som nikdy čas nemala.

domika9
8. okt 2009

dnes idem robiť cuketove plackytak (teda spon dufam že to je cuketa 😀 😀 😀 ) tak snad sa u nas bude dnes dať obedo-večera jesť

domika9
8. okt 2009

minka dakujem že si sa šupla medzi moje príspevky lebo inač som sa obavala že začínam zase trpieť samomluvou 😀 inač ahoj 😉

minka051
8. okt 2009

dmika

Ja som ich robila včera...len sa tak po nich zaprášilo 🙂 🙂 🙂 Ja dnes tekvicovú omáčku a k tomu perkelt. Možno potom ak sa mi bude chcieť vyskúšam tie šomloi halušky. Nerobili ste ich niektorá. Pečiem síce vela ale toto som ešte nerobila.

kamka17
8. okt 2009

orsul...no ak ma pustí, tak jasne že by som ostala do nedele, lebo večer už autobusy nejazdia, vieš... 😅

domi, ty sa postav rovno vonku pred dom s transparentom, že si to ty, nech nemusí kuriér zvoniť 😎

orsulka
8. okt 2009

DOMIKA..... 😀 😀 no ale ked ty dorazáš, tak más vždy koepc informácii....a veeela prispevkov 😀
ale to je prave, že super..... 😀 😀 😀
sniva sa ti, že sa vytačas, lebo cez den si asi velmi kludná 😀 😀 sem ta m sa aj cez trosku vytoč, a sny prestanu 🙂))))))))))

domika9
8. okt 2009

hmmm ked cez noc sa vytačať nemožem lebo ujo doktor zakazali ☹ ☹ ☹

minka051
8. okt 2009

domika
No čo sa týka tej samomluvy tak to ja doma bežne. Rozprávam rozprávam a dorazu zistím že ma nikto nepočúva... Ale aspon si pokecám nie 🙂 🙂

kamka17
8. okt 2009

minka...toto presne mám doma aj ja...ale už som si zvykla a radšej ani nerozprávam a je to 😀 😀

domika9
8. okt 2009

kamka ale potom by somnemohla písať sem a za chvílu mi bude treba aspon zemiaky očistiť a postaviť už ked tie placky nemožem začat robiť lebo si musím ísť kupiť vajca 😠 aj by som poslala stareho otca do obchodu ale mam len cele evri a ked pride tak budem bez penez stať pred domom s trasparentom počkajte 15 minut nemam u seba evri 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre