Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
25. nov 2010

Ahojte...

@tija28 No veru krásne miery má už Oliverko. 🙂

Príbehy si tvorí Sisa.Ja som len ich zapisovatelka 😅
Kedže mi včera zaspala strašne skoro (o 21:00 hod.) tak sme sa od 4 hod do pol 8 rána hrali a potom na chvílu zdriemli,(kedže nás hned zobudila poštárka) 😠 Celu noc buntošila aj tak.......ja som začala driemať až o 4.Skor sa mi nedalo. No to už moja dáma vstala,tak moj spánok išiel ta het............
Foto z dnešneho rána............(fotila som už dosť neskoro.To sme sa už hodinu hrali.Su tam aj hodiny,aby nám ocko veril):

zlatanka30
25. nov 2010

@tija28 ta sestricka tam uz bola v pondelok.som cakala na jeden pos...odber krvy 1.5hod.coze beatka odchadza??

kiara15
25. nov 2010

@cikyta takze mas super budicek 😉
@tija28 velmi pekne dakujem len sa modlim aby sa pekne rozmrazyl 😉

orsulka
25. nov 2010

@tija28 no žeby??????? možno len potrebuje Bejatka trošku skortiť !!!! 😀 😀 😀 😀
@janicca tie triple testy su povinne a robia sa každej jednej tehulke.......takže to čaká aj teba.....su to základne vyšetrenia na rozne poruchy....robia to z krvi co poslu na vvysetrenie...podla vysledkov možu a nemusia ťa poslat na genetiku do Martina......u nas boli vysledky super, ale poslali nas kvoli veku......toto vám ale určite nehrozi 😉 😉

orsulka
25. nov 2010

@kiara15 nad takým ani nerozmýšlaj!!! to je rozkaz!!!!! 🙂 😉 😉 😉 🙂
@cikyta šinter jeden malinký 😀 😀 😀 a načo su jej hračky, ved v kuchyni je ich dosť.....!!!! 😀 😀 😀

tijuška...super výsledky, tesim sa, že je vsetko Ok, pri tvojom tempe..... 😉 😉

cikyta
25. nov 2010

@kiara15 držím hrozne moc palčeky,nech sa bobáčik pekne rozmrazí a už len potom šup do bruška na dlhých 40tt !!!!
Kiarka,bude to dobre............ver mi 😉 Práve hladím smerom Helios a kývam tvojej maličkej copatučkej snehulienke 🙂

cikyta
25. nov 2010

@orsulka tie mená stále nič ? Vieš,nech si chystám básničku,lebo pre dvojčátka to musí byť dvojnásobok sloh 😀 😀 😀

tija28
25. nov 2010

@cikyta - tak ta tvoja mala nezbednica nema chybu - inu pomocnicu to mas veru v kuchyni 😀 😀 😀

....................s tou bejatkou uvidime ako to bude...........no ale isto si tam nenecha tri sestricky 😉

izzie27
25. nov 2010

Ahojte baby. Prajem Vám všetkým pekný deň.My sme dnes vypísali žiadosť do poisťovne. Tak teraz uz len čakať.
@lucka1987 ahoj Lucka, tak mozem Ti povedať, že poplatok za krv v Heliku je 1,5 aura.
.

lucka1987
25. nov 2010

@izzie27 dik... som si vydychla.... by som sa naplatila cosi 😉

izzie27
25. nov 2010

@speranza1 ahoj prečítala som si,že aj ty čakáš na vyjadrenie poisťovne.My sme boli v Heliku dnes a vypísali sme žiadosť.Tak dúfam, že Tvoje a moje čakanie nebude veľmi dlhé. 😉 a výsledok len ten najlepší. 🙂

izzie27
25. nov 2010

@lucka1987 veď sa naplatíme ešte dosť, ale keď to inak nejde.....tak nejde.....

kiara15
25. nov 2010

@orsulka berem na vedomie ked je to raz rozkaz 😀 😀 😀 ale zajtra mi drz palce 😉
@cikyta dakujem moooc si zlata ze tej mojej malej copane vykyvujes nech len zajtra na mna caka 😉 😉

tija28
25. nov 2010

@kiara15 - nieco mi hovori, ze tomu mojmu oliverovi sa uz pripravuje dalsia copata frajerka 😀 😀 😀 drz sa zajtra 😀

cikyta
25. nov 2010

@tija28 no veru......bude to mať ťažke vyberať z tolkých krások.......Je ich tu hrba,aj čakatelky.....zajtra má jedna taká velký den,však Kiarka? 😉

@izzie27
@lucka1987 Držím palce kočky. Neviem,ako je to teraz v helíku s poisťovnami,ale my sme to mali za 2 týždne schválené. Raz mi volali oni z Helíku,že je to schválené a druhý raz som si ja volala po 2 týždnoch,či to už nieje NAHODOU schválené a bolo 😉

kiara15
25. nov 2010

@tija28 to teda veru bude 🙂 🙂 neboj on si vybere sam 😉 😉 😉
@cikyta veru ta nasa veru caka 😉 😉

cikyta
25. nov 2010

@kiara15 Aké je to krásne,ked si ideš pre snehulienku. Je to uplne ine,ako ET. Až teraz mi začína byť luto,že my nič také nemáme,ani sme nikdy nemali.
Začínam byť napätá spolu s tebou.......fúha 🙂 🙂 🙂

kiara15
25. nov 2010

@cikyta no ano som rada ale keby si vedela ako trpne do zajtra aj umrem 😀

tija28
25. nov 2010

@kiara15 - na zimu su snehuliacikovia priam idealni, takze lepsie si si to nacasovat nemohla, ako na toto krasne zimne obdobie - snehulienka sa teraz aspon lepsie aklimatizuje v tvojom brusku 😉

orsulka
25. nov 2010

@kiara15 janse, že na teba budem myslieť......dufam, že ked budete po a na ceste domov, že mi cinkneš 😉 😉 😉 snehulienka s apodla mna už teba nevie dočkat 😉 😉 😉
@cikyta zatial este nič......stále nie je rozhodnute.......dam vedieť ked bude 😉

kiara15
25. nov 2010

@tija28 pekne povedane veru moja mala snehulienka 😉 😉

@orsulka jasne ze dam vediet co a ako?,

zubrienocka
25. nov 2010

Ahojte, najde sa tu zienka, co ma PCOS so zriedkavou ovulaciou a manzel malo spermii? Je mozne otehotniet s takymito problemami prirodzene, ci sa rovno obratit na Helios? Dakujem 🙂

izzie27
25. nov 2010

@cikyta to si mala výborné, Potešilo by ma, keby to išlo tak dobre.

kamka17
25. nov 2010

pekný večer prajem...len na skok, lebo zas pc pokazený, tak okupujem drahého pc, kým je v sprche 😀 😀
dostala som dens krásnu sms, taksa idem s vami podeliť o radosť: "Ahojte, volám sa Dianka a narodila som sa dnes 18.05, mám 51cm a 3740g a mam čierne vlasky"...tak hádam sa dunda nenahnevá, že som to zverejnila 😉
my dnes máme úspešne za sebou obidvoch doktorov, Paulínka celý deň bola ukážková, len teraz večer je nejaká nesvoja...to vlastne už asi tri dni, resp. večery ožije a ani za pána spať...no hádam ju to čím skor prejde

cikyta
25. nov 2010

Dianočka naša krásna,
na svete nám vítaj,
Bud zdravučká,bud peknučká,
vela mliečka pýtaj !

Maminka ťa velmi lubi,
si jej malý život.
Ako bude ona šťastná,
dala si jej návod !

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 cmuliling 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
26. nov 2010

dobre ranko prajem 🙂)))

DUNDA......gratulujem ku krásne j malej Dianke.......narodila sa s krásnymi mierami a nech vam v živote robí vela radosti 😵 😵 😵 😵

a ja dnes idem ku kaderničke 🙂))))

KIAROČKA - miláčik.......................tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 myslím na teba od rána 😵 😵 😵

brmbolcek
26. nov 2010

🙂 🙂 🙂 kuku 🙂 🙂 🙂

@dunda- dundicka, srdecne gratulujeme a zelame vela mliecka malej Dianke 😵 😵 😵 😵

zelame krasny vikendik 😵 😵 😵

cikyta
26. nov 2010

@orsulka Fíha,takže bude nová profilová fotečka ? Ukáž sa nám potom kočka 😉


@kiara15 -ako?

@brmbolcek nápodobne pekný výkendík aj tebe+žubrienočke 😉

zuzanka.h
26. nov 2010

@dunda srdečné blahoželanie k malej princeznej
Inak baby zajtra má náš Jurko rok je to neuveriteľné tak rýchlo nám to ušlo 🙂 inak už má 10500g oproti 3750g pri narodení a 82cm oproti 53cm je to to strašné ako to letí....

cikyta
26. nov 2010

@zuzanka.h Gratulujem Jurkovi. 🙂
Sisa mala v 1.roku 9 kg 😀 (Narodila sa ako bambula.Do 6 mes.nás dr.krotila,že sme velmi obezni a zrazu BUM! Ako začala lietať-chodiť tak nestíha ani jesť a spaluje viac,ako naberá 😀 ) Tak teraz mi tu poskakuje také "srnčiatko tenké" 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre